Zuno banka – zuno.cz


ZUNO

ZUNO je, nízkonákladová banka nové generace, je součástí Raiffeisen Bank a patří k relativně populárním bankám v České republice. Hlavními důvody, proč tomu tak je jsou celkem logické. Neplatíte nic za založení učtu, neplatíte žádné měsíční poplatky za vedení účtu v základní verzi a nejsou zde žádné skryté poplatky. Výhodou banky jsou přehledné bankovnictví, dobrá podpora jak po live chatu, tak po telefonu, kreditní karta VISA zdarma a bez poplatků, spoření bez závaznosti. ZUNO banka je hlavně oblíbená pro internetové platby prostřednictvím kreditních karet či bankovních transakcí do zahraničí.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: Účet –  jedná se o účet pro fyzické osoby – dvě varianty: Účet a Účet Plus (cena za vedení 0 a 68 Kč) – smlouvu Vám donese kurýr a aktivaci poté provedete na internetu – možnost využívat ZUNO online banking a ZUNO mobilní banku – služba Autopilot, která sama podle pokynutí automaticky převádí peníze mezi běžným a spořícím účtem

Úvěry:  Půjčka – výše od 50 000 Kč do 500 000Kč – doba splatnosti od 6 do 72 měsíců – RPSN od 6,9% – úvěr bez poplatků za vedení účtu a poskytnutí půjčky – možnost vzít si volno od splácení na 1 měsíc ročně – peníze na účtě okamžitě po schválení úvěru a podepsání smlouvy

Výhody banky

 • non stop zákaznická linka
 • moderní verze internet a mobil banky
 • nízké RPSN u půjčky
 • žádné skryté poplatky

Nevýhody banky

 • nejsou kamenné pobočky
 • krátká existence na českém trhu
 • zpoplatněné výběry z bankomatů kromě Raiffeisenbank  (u Účtu pouze první výběr zdarma)
 • banka nenabízí hypotéky

Produkty banky

 • účty – Účet, Účet Plus
 • úvěry – Půjčka, Malá půjčka, Refinancování, Rezerva
 • spořící produkty – Spoření, Spoření plus, vklad

Internetové bankovnictví

ZUNO online banking https://moje.zuno.cz/

Internetové bankovnictví ZUNO online banking patří mezi top internetové bankovnictví na českém trhu. Je velmi přehledné a ve spojení s mobilní bankou nabízí klietnovi velmi pohodlný způsob ovládání svého účtu. Mobilní bankovnictví nabízí funkci vyfocení a zaplacení faktury přímo z mobilního telefonu. Všeobecně lze o bankovnictví říct, že banka se řídí svým mottem „Less bank, more life.“ a díky tomu šetří klientovi čas a dopřává mu zároveň maximální úroveň zabezpečení.

Pobočky

ZUNO je čistě on-line bankou, která nemá síť poboček. V případě zájmu mohou klienti navštívit tzv. ZUNO zónu, která je na adrese Václavské náměstí 55 v Praze a to ve dnech PO – PÁ od 9:00 do 18:00. 

O společnosti

Online banka, formálně organizační složka rakouské ZUNO bank, spadá pod rakouskou skupinu Raiffeisen Bank International AG (RBI). RBI je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů investičního a firemního bankovnictví v Rakousku a vedoucí univerzální bankou ve střední a východní Evropě. Vznikla spojením některých aktivit Raiffeisen ZentralbankÖsterreich AG (RZB) a Raiffeisen International Bank-Holding AG. Transakce byla právně dokončena v říjnu 2010. RBI nabízí firemní a investiční bankovnictví pro rakouské a mezinárodní společnosti, rozsáhlou bankovní a leasingovou síť ve střední a východní Evropě pro firemní i retailové klienty, stejně jako firemní a investiční služby v Asii a nejvýznamnějších světových finančních centrech. Ve střední a východní Evropě působí skupina prostřednictvím svých dceřiných bank na mnoha trzích.

Reklama

Kontakty


Podobné recenze