Zaplo půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Zaplo poskytuje krátkodobé půjčky v ČR a přichází se stále oblíbenějším přístupem první půjčky bez jakéhokoliv poplatku. Za firmou stojí ruská nadnárodní skupina provozující půjčkové společnosti po celé Evropě. Půjčka Zaplo má tak díky velkému finančnímu polštáři velmi silnou základnu pro poskytování úvěrů.

Recenze půjčky

 • Zaplo nyní nabízí AŽ 16 000 Kč pro první klienty úplně ZDARMA do odvolání!
 • Další půjčky – 1 000 až 30 000Kč
 • Splatnost: 7 – 30 dní
 • RPSN: 0 – 84537.4%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: přes internet

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Pro cizince: Ne
 • Pravidelné splátky: Ne/ 1 splátka na konci

Podmínky půjčky

 • starší 18 let
 • občan ČR
 • vlastnit bankovní účet

Jak si půjčit

Prvním krokem je vyplnění žádosti o půjčku Zaplo s udáním částky a doby splatnosti. O půjčku můžete požádat online, nebo na partnerských pobočkách společnosti Zaplo. Vše tedy můžete vyřídí z pohodlí domova kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu, nebo si půjčku sjednat osobně s prodejcem.

Předkládáte pouze platný OP. Pro zažádání o půjčku musíte splňovat následující kritéria: české občanství, věk minimálně 18 let, bezdlužnost, vyplnění všech požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři na webových stránkách a být schopni splatit úvěr v termínu splatnosti

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 Kč 3 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 Kč 5 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 Kč 8 000 Kč
10 000 Kč 30 dní 0 Kč 10 000 Kč
16 000 Kč 30 dní 0 Kč 16 000 Kč

Nejčastěji kladené otázky

 1. Musím v rámci žádosti o půjčku doložit nějaké dokumenty? Ano, je požadována kopie platného občanského průkazu.
 2. Prověřuje Zaplo.cz bonitu zákazníků? Ano, Zaplo.cz prověřuje bonitu zákazníků v průběhu schvalovacího procesu. Je také nahlíženo do registrů, jak vyžaduje aktuálně platná novela zákona.
 3. Co když moje jméno figuruje v registrech dlužníků? Mít negativní platební historii nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti.
 4. Co dalšího potřebuji pro získání půjčky? Vyplněné potvrzení o zaměstnání, jehož formulář najdete přímo na webu Zaplo.cz

Výhody půjčky

 • půjčka od 1 000 až do 30 000 Kč
 • půjčka pro ženy na mateřské dovolené
 • osobní půjčka bez nutnosti osobní schůzky online
 • půjčka pro podnikatele
 • půjčka pro důchodce
 • první půjčka je pro nového zákazníka zdarma
 • služby jsou k dispozici po celý den, sedm dní v týdnu
 • rychle zjistíte, zda vám byla půjčka schválena

Nevýhody

 • poměrně vysoké poplatky za prodloužení splatnosti

O společnosti

Zaplo.cz je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky. Během 4 let poskytla skupina 4finance více než 2 miliony půjček a stala se tak významným hráčem na trzích v těchto zemích: Švédsko, Dánsko, Finsko, jako Zaplo.pl v Polsku, dále v Lotyšsku, Litvě, Velká Británii, Rusku, Gruzii, Španělsku, Kanadě a USA.

Kontakty

 • Zaplo Finance s.r.o.
 • Jankovcova 1037/49
 • 170 00 Praha 7
 • IČ: 294 13 575
 • Telefon: 800 399 399
 • E-mail: info@zaplo.cz
 • Pondělí – Pátek: 8:00 – 19:00
 • Víkendy, svátky a 31. prosince: 9:00 – 17:00
Žádost o půjčku
Zaplo půjčka
2.5 (50%) 68

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

132 zkušeností s Zaplo půjčka

 1. Petr napsal:

  Zaplo je banda jakou jsem neviděl. Syn si vzal několik půjček,nezvládal splátky, zažádal o insolvenci. Neustále upomínali i po zveřejnění jména v IR vyhrožovali exekucí, osobní návštěvou a vším možným. Dokonce měli akci kdy nabízeli výraznou slevu na dlužnou částku, jen proto aby z něj dostali nějaké peníze a tím pádem ukončil soud insolvenční řízení. Pryč od nich, je to pakáž nenažraná.

  • martina napsal:

   Nemůžu si pomoc, ale co je špatného na tom, že někdo chce vrátit své peníze? To, že Váš syn šel do insolvence kvuli tomu, že nedokázal splácet svoé závazky je větší ostuda 😉 !

 2. Adam napsal:

  Jaká lichva?co blázníte?přece podepíšete smlouvu….první půjčku jsem měl osm litrů . Po měsíci jsem zaplatil osm litrů…Poté jsem si vzal dvanáct a za měsíc jsem poslal 14 712…jasně úrok jako kráva,ale věděl jsem co podepisuji a že to takhle budou chtít, nic skrytého v tom není,každý ví kolik musí zacalovat po měsíci….

 3. Martina napsal:

  NEDOPORUČUJI, hlavní je problém, že půjčují studentům bez příjmu, už jsem to za syna platila několikrát, půjčí mu 2-3 tisíce a pak chtějí 10 tisíc zpět, to jsou asi ty poplatky za to nesplacení do 30 dnů. Vím, že se můj syn chová nezodpovědně, ale teď jsme v tom opět a nejde se s nimi domluvit na žádném splátkovém kalendáři a bohužel už na to nemám, takže kluk, který ještě nepracuje skončí v exekuci. Se slušnou splátkovou společností se vždy dá domluvit a platit aspoň něco, tohle jsou zloději a lichváři a bohužel půjčují a půjčují jen na základě vyplnění žádosti a nic nezjišťují. Bohužel my na to zle doplatíme. Pryč od nich!!!!

  • valso napsal:

   Tak už to na tom světě chodí, přeci si nebude půjčovat ten kdo má dost, ten spíš půjčuje, protože už mu nestačí, že má dost ale chce víč a víc a nejlépe když špinavý korunky takto vyčistí ne?Nu a ti chudší dělají z bohatých pracháče a protože nemají prostředky na právníka, lehce se s nima pracuje, aby se jen dále u ostatních zadlužovali a dali tak vydělat dalších ksindlům.A aby to ještě líp fungovalo, tak si najdou na reklamu známého přitrozblu a problém je na světě.Nepůjčujte si od těchto, je to brána do pekel.

  • Lubomíra napsal:

   Martino, za syna jste neměla nic zaplatit už po první půjčce. Svým chováním jste jeho nezodpovědné jednání jen podpořila. Ukázala jste mu, že si klidně může naprosto nezodpovědně půjčovat peníze, protože maminka za své “bobánka” vždycky všechno vyřeší. Syna vyhostit z domu, ať se postará sám. A pokud budete jeho dluhy i nadále považovat za své a a jeho dluhy řešit za něj, tak budete mít synáčka na starosti i za 40 let. Hlavně, aby to vaše zvolání Pryč od nich, vyslyšel i váš synátor!

  • Martin napsal:

   Já jsem měl s nimi problém a vyřešil ho jednuduše. Provident má teď akci, 9000 Kč na tři měsíce zdarma. Volá se to START. Sebral jsem v Providentu 9000 a vyplatil všechno tady a pak jsem po tři měsíce splácel 3000 a bylo vybaveno. Dnes mám všechno vyřízeno. Stačí sledovat ponuky a promyslet si strategii.

  • Luboš napsal:

   Od nabytí účinnosti nového zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru (1. 12. 2016) je společnost povinna posoudit úvěruschopnost spotřebitele. Společnost může poskytnout spotřebitelský úvěr jen tehdy, pokud z výsledku posouzení úvěruschopnosti spotřebitele vyplývá, že nejsou důvodné pochybnosti o schopnosti spotřebitele spotřebitelský úvěr splácet.
   Pokud by společnost i přes důvodné pochybnosti úvěru spotřebiteli poskytla, má spotřebitel právo uplatnit námitku neplatnosti smlouvy v tříleté promlčecí lhůtě běžící ode dne uzavření smlouvy. Spotřebitel je pak povinen vrátit poskytnutou jistinu spotřebitelského úvěru v době přiměřené jeho možnostem.
   viz. https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-3923/zaplo-finance-s-r-o

 4. Fenix napsal:

  Zaplo půjčku můžu jedině doporučit. Jako jedna z mála mikropůjček má nějaký kodex a úroky nejsou tak strašné.

 5. Muther napsal:

  Tak na tuhle bandu bych si dal pozor v Tescu v tabáku stála mladá slečna která mě oslovila s tím že když vyplním formulář smím jménem a tel. číslem tak mě zařadí firma zaplo do slosování kde mohu vyhrát tablet .Jakožto jeden z mnoha troubu jsem ten papír vyplnil a čekal že se mi třeba někdo ozve a řekne mi že jsem vyhrál tablet. Ozvali se, nebo spíš se ozval pán kterému se nechtělo prozrazovat své příjmení nakonec jsem to z něho tak tak dostal. Ale co je důležité je že mi ten pán nevolal ohledně tabletu nýbrž ohledně nabídky půjčky. Já jsem se toho pána zeptal zda si uvědomuje že firma zaplo z lidi vytahuje jméno a tel.číslo na základě určité výhry ( v mém případě to byl Tablet nevím co nakukali jiným) na to jsem dostal od dotyčného volajícího odpověď že je to jejich věc a s jmény a te. číslem si mohou dělat co chtějí. Já si uvědomuji že jméno a tel. číslo jsem poskytl sám svévolně a že jsem blbec ale píšu vám to proto abyste věděli s kým máte tu čest .Lidi dejte si pozor doba je zlá a takových firem je strašně moc.

 6. Honza napsal:

  V žádném případě půjčku nedoporučji. Argumenty: Proces zpracování je pomalejší než uvádí propagační materiály a reklama, tj. v podstatě nemáte jistotu, kdy Vám peníze dorazí na účet. Peníze musíte vrátit přesně k danému datu, tj. pokud si sjednáte termín např. do 10. dne od data sjednání půjčky, musí být v 10. den na účtě poskytovatele – jinými slovy ani o den, dva dříve, a ani o den, dva později – v tom je háček ,, první půjčky zdarma”. Před sjednáním smlouvy doporučuji u Vaší banky prověřit, kdy musíte zadat příkaz, aby peníze dorazily přesně v daný den, jinak budete platit poplatek a úroky. Celkově hodnotím jako neférová půjčka, která sází na to, že peníze vrátíte o 1 dříve nebo 1 den později, a tudíž ne přesně.

 7. Katka napsal:

  Prosim ma u spolecnosti 35dni po splatnosti zaplatim v lednu a v prosinci poslu cast penez myslite ze me do te doby budou vymahat ?

 8. Katka napsal:

  Dobry den , prosim mam 35dni po splatnosti v lednu uhradim celou castku v prosinci hned 4odeslu cast myslite si ze me nedaji na vymahani?

 9. Jiří napsal:

  Nevyužívejte, pokud nemáte na splacení celé splátky následný termín.
  Prodlužovaní je nevýhodné a cestou do nekonečného kolotoče dluhů.
  Oddělení pohledávek je nepříjemné, až arogantní, opomenutá platba v korunové výši, generují upomínku.
  Nedoporučuji.

 10. Jiří napsal:

  Nejnevýhodnější půjčka na trhu, pokud némáte do 30 dni na splacení celé půjčené částky. Nedoporučuji.

 11. Tomáš napsal:

  Zaplo je nejspíš nesolidní firma, přesto, že slečna do telefonu slibuje, že peníze budou na účtě skoro ihned, tak lže. Druhý den volala ať prý pošlu peníze z účtu – což jsem udělal hned při žádosti. Prý zavová další den. Již je to 4 dny a nic….

 12. Katka napsal:

  Za opakovanou půjčku se opravdu platí dost, ale já po první půjčce mám zatím jen pozitivní zkušenost. Opozdila jsem se s platbou o tři dny, volala jsem tam, co mám dělat, že nepotřebuji 7 dnů za poplatek 1100, ale stačí mi ty tři…Řekli mi, že si to tam poznamenají, ať pošlu částku, co jsem si půjčila. Takže mi ty tři dny odpustili. To mi přišlo fajn. Jak je to u opakovaných půjček s opožděnou platbou nevím…

  • Lukáš napsal:

   Ne jednou jsem se opozdil, pokud je člověk neignoruje jsou vstřícní i po opakovaném zakopnutí lidskosti. Termín splatnosti si lidé volí sami o hrozících sankcí jsem byl vždy včas informován a raději zaplatím prodloužení, nežli exekutora později. Úrok je sice nevýhodný, ale vidíte ho při výběru půjčky. A i přesto si pujčíte, nadáváde, přitom stačí jen umět číst.

 13. Hana napsal:

  Lidé nepůjčujte si ,všechny tyto společnosti jsou lichva,měli by to zakázat.Potom se s toho nedostanete,jsou samé reklamy bez registru,bez příjmu a co potom!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Naďa Mašková napsal:

  Mluvíte mi z duše….

 15. Naďa Mašková napsal:

  Hezký den, šílené podmínky, drahé prodlužování a gestapácký přístup. Nedá se s nimi domluvit žádný splátkový kalendář. prý až po roce, děs, běs!!! Tudíž platím již 10 měsíců prodlužování přes 1.500 Kč měsíčně!!!

  Zaplo, již nikdy!!!

  Mějte se všichni fajn, s uctivostí, Naďa. Pá…

 16. Lenka napsal:

  Jednání katastrofální. Půjčují i studentům bez příjmu. Rodičům nedají žádné informace.

 17. Standa napsal:

  Přesně má slova

 18. Víte co je smutné? napsal:

  Že tak mi nějak přijde, že kladné komentáře si tady píšou sami aby se neřeklo…

 19. Jakub napsal:

  Zaplo je výborné v tom, že vám půjčí celkem bez keců, bohužel, jsou zde až příliš velké poplatky za prodloužení půjčky, takže určitě není dobré si brát velké částky. Jednak už kvůli zmíněným poplatkům za prodloužení, druhak že společnost je pak velmi nekompromisní vůči těm, kteří by si rádi půjčku chtěli rozložit na splátky. V tomhle ohledu doporučuju spíš Perfect Money, kde Vám ochotně v případě problémů se splácením posunou sami termín splatnosti a poplatek za to není tak drasticky velký.

 20. Martina napsal:

  Hruza nedoporucuji ano na poprve puci az 8 tisis bez naviseni ale dalsi půjčky a uz ste v tom např 15000 a vratite 18500 na splatky to pri nejde nejhorsi pujcka co jsem zazila jestli muzi doporucit tak japonska pujcka tam zaplatite za 8000tisic max kolem 400 zaplo at se dou vycpat pucila sem si nekolikrat 8000tisic pak mi volali ze mam schvaleno az 15000tisic a ze to muzi splacet mesicne bohuzel pritelvazne onemocnel tak jsem si to pucila 15000 a chteji vratit 18500kdyz sem psala ze chci mesicni splatky napsali bohuzel nelze ze mi muzou nabidnout odklad na 30 dni za 3500 nejhorsi pujcka takovy úrok nemam ani v bance nekoukaj ze lidi sou obcas v tisni makam jak srou v praci abych priteli pomohla zafam je o splátky a jediny co nabidnou je prodlouzeni na 30dni za 3500 to cigani sou lepsi vazne lidi nedoporucuji a zda neverite klidne preposlu email co mi poslali pekny den lreji

  • Martin napsal:

   Ahoj prosimtě poslala by jsi mi maily co ti napsali, úplně přesně co ti řekli řekli i mně a dokonce jsem i na stejné částce. CHtěl bych vědět jaký nátlak si na ně dělali a co oni. Děkuji

 21. Eva napsal:

  Je to lichva nepůjčujte si od ZAPLO!!!!

 22. Mary napsal:

  Dobrý den, mám dotaz. Jak vlastně prověřují bonitu klienta? Mám na mysli, mají právo volat na úřad práce nebo jinde a poptávat se na mě? Není to příliš velký zásah do soukromí ??

 23. Anonym napsal:

  Mě nutí v práci sepisovat půjčky zaplo …..o víkendu je hon na zákazníky ,bude je oslovovat slečna s nabízet zaplo půjčky . Je tohle normální ,žijí ve městě kde je socialka narvana k prasknutí a oni toho využívají .

 24. JANA napsal:

  nedoporučuji!!!!!!!!!!! vše jsem uhradila a přesto neustálé vymáhání a vyhrožování exekucemi! Nyní mi dokonce bylo oznámeno, že byl dluh předán do inkasní společnosti De Vries Justitia s.r.o. V případě, že se nedohodneme na úhradě, bude proti mé osobě zahájeno intenzivní vymáhání. A to jsem dokonce posílala i doklady o úhradě, marně! Teď jen čekám co dál přijde.

  • Anonym napsal:

   Úplně stejná zkušenost!!!! A nezvedají telefon, neodpovídají na dotazy, ani nediskutují v chatu. A pokud…, tak vás odkáží na web stránky a nebo jen vyhrožují exekucemi. Neodepíší přímo na váš dotaz. Jen vyhrožují a dokola pouze at zaplatíte, jinak vás dají k soudu. Přitom pujcka už dávno zaplacená a jen nejaké poplatky za něco a nikdo nevysvetli vlastne za co. A jen navyšují a vyhrožují, meilem.

   A Láďa Hruška si dělá jen ostudu. Nebudu sledovat žádný jeho pořad!!!!
   Patří k nim.

 25. Milan napsal:

  Ale blbost. To je jako když vám dali papíry na auto pod sankcí třeba 500 000 za dopravní nehodu, byť by to byla jen škoda za 5 tisíc. Prostě společnosti s RPSN vyšším jak 10% bych zakázal.

 26. Tomáš napsal:

  Půjčku jsem dostal bez problému s 0 úrokem na 30 dní.

 27. jose napsal:

  Zaplo super doporucuju do hodiny penize na ucte zadne papirovani okolo toho pro me v pohode nevim co komu se na tom nelibi nechapu

 28. Lenislava napsal:

  Dobrý den, protože mám zkušenosti se Zaplem připojuji je, ať lidi, kteří půjčky nutně potřebují a bojí se a neví kterou společnost vybrat mají o čem přemýšlet.Mám KLADNOU zkušenost, peníze jsou již do hodiny na účtš, samozřejmně, že zaplatíte za půjčku to je jasné, ale peníze máte, žádné podvody, žádné skryté poplatky, protstě když si půjčujete a víte že zaplatíte včas není problém. Přítel podniká, takže nás nutilo si půjčit kvůli v termínu nesplacené faktuře.

 29. Karl von Klugermann napsal:

  Tak si nepůjčujte a běžte makat.

 30. eva napsal:

  Zaplo je velmi nesolidní firma. Přesto, že jsem splnila vše, co chtěli, slečna řekla, že půjčka je schválená a peníze budou na účtě ještě týž den, tak se nic nedělo, peníze nepřišly a chtěli novou žádost. Doufá, že nebudou zneužívat moje údaje, jinak bych musela navštívil policii.
  ZAPLO NEDOPORUČUJI !!!!

  • jana napsal:

   mě se stalo totéž

  • Mira napsal:

   Moc svami souhlasim. Po prvne dobry po druhe uz ne je to lychva akorat tahaji s lidi penizeni zadal o prodlouzeni ktere jsem ji zaplatil dvakrat i kdyz jsem driv spatil tak jsem musel uhradit celou cast. Take zaplo nedorucuji!

  • lenka napsal:

   To samé,nic mi nepřišlo..prý schváleno,odešleme hned co přijde ta koruna..a nic,jen se děsím ,že mi zneužijí údaje na op,který jsem jim zaslala.korunka ke korunce,,kolik lidí jim pošle korunu za nic nedostanou

 31. hynčus napsal:

  U zaplo jsem vzal 3000,-Kč ty jsem zaplatil a ejhle přišla upomínka od jiné společností faratum se kterou nemám co dočinění.
  Kde vzali mé údaje nevím asi podvod.na spol. dávám tr oznámení za zneužití os.údajů.
  NEPOSÍLEJTE NIC!!!!!!
  Pokud se jedná o pár tisíc do výplaty tak si raději půjčte od známých,ale určitě ne od takových pofidérních společností.

 32. Hanz napsal:

  Poprvé když to bylo zadarmo jsem si půjčil a vše bez problémů. Půjčku druhý den na účtě a opravdu jsem zaplatil jen to co jsem si půjčil.

  • Marcela napsal:

   mám od nich půjčku a neměla jsem célou čast na zplacení povolili mi splátky mám dobré skušenosti sice až po roce ale pomohlo mi to dík

   • Lucie napsal:

    To by me zajimalo.jak je mozne ze vam povolili splatkovy kalendar.Mne bylo receno ze splatkove kalendare nedavaji :-\

    • Kateřina napsal:

     Mně taky dali, více než jsem byla schopná zvládnout. Když jsem se několikrát předtím ptala, zda by mi dluh rozložili na splátky tak to že nejde. Teď po mě chtějí celou částku sankce z 17.000 /už s úroky/ 26.000,- tohle není lichva? ? ? Velmi, ale velmi arogantní pracovnice call centra.

   • Jana napsal:

    Dobrý den to me velice zajímá. Nemam na zaplaceni pujcky a prodlužování je uz neúnosné. Jak jste se s nimi domluvila???

 33. xxx napsal:

  Lidi ted vážne uvažuji o půjčce je to dobré rozhodnutí. A ted kdyby sme měli vovných 300tis pučili je 40 lidem je je navratnost 400 za měsíc

 34. čeněk napsal:

  ano

 35. tana napsal:

  Nevim kdo píše komentáře,ale moje zkušenost je špatná. Chtěla jsem si jako nový klient půjčit peníze na opravu auta. Teď mají akci bezúročně na měsíc 8tis. Poslala jsem źádost,ofotila Op a poslala teda na účet 1kč. Než jsem poslala tu 1 kč,tak mě několikrát kontaktovali ,at zašlu platbu. Po zaslání platby,najednou ticho po pěśině. Několikrát jsem jim volala a po každé mi sdělili,že platba nedorazila. Byla jsem v bance a platbu odeslali. Ještě mi přišel po mých telefonátech email,že půjčku předběžně schválíli. Poslala jsem tedy email,že půjčku ruším. Jenže teď mám strach,poslala jsem veškeré údaje,zkopirovany Op.Hold chybami se člověk stále uči

  • brda.g napsal:

   Tano tak na to si dej velkyho bacha.Muj syn kdysi taky zažádal,nakonec ji nevzal a díky veškerým info co od něj měli včetně kopie OP už si na něj “někdo”vzal 2×10 000 a ted platí jak mourovatej bo mají prodlouzení na 7dnů za 1257,na 14 dnů 1757 a na měsíc 2757 a pořád jen cáluješ oddálení až ti nezbyde nic jiného než to uhradit i když jsi nic nevzala.Bacha na to OPRAVDU!!!!!!!!!!

  • marto napsal:

   Já bych nikdy nikomu neposlal kopii OP, jednou jsem vynadal někomu na úřadě, jak to, že si dovoluje kopírovat občanku – čuměl jako puk…
   Jinak k půjčkám a vůbec dnešní době – začínám mít pocit, že kdo není zadlužený, tak není moderní… Jak všude běhají reklamy – výhodná půjčka – pro mne by byla výhodná, kdybych si půjčil sto a vrátil devadesát. Všechny ostatní jsou pro mne nevýhodné. A kdyby, tak jedině na bydlení, jinak nic.

  • Anonym napsal:

   Jak to dopadlo ?..
   Udelali jsme totiz uplne stejnou chybu.

 36. Marto napsal:

  No lidi, docela mne bavíte. Pokud si někdo půjčí do výplaty, tak mu to bude chybět příští výplatu 2x (jednou vrátí a další budou chybět jako minulý měsíc) a už v tom lítáte. I nejkratší splátka je přes 10 procent. A vydělat za týden 10 procent čistého – na to nemá ani Rittig. Tato firma je takto nastavená – pro ty kteří žijí tik tak. Když nejsou peníze, musí se šetřit. Zní to divně, ale pokud další měsíc budete žít nad vaše poměry (s tou půjčkou), tak následující další měsíc budete víte kde. Jak někdo píše, že je ZAPLO super – v čem je super? Že si vás připravuje na další (placenou) půjčku? Jedna známá tvrdila, že si musí vzít půjčku na něco, protože jinak se nedonutí na to ušetřit. Pokud se nedonutí ušetřit (nákupy pro radost a podobné šílenosti), tak jí nepatří peníze do ruky, jestliže na to doopravdy nemá, tak si to prostě nekoupí, protože to co musí následně měsíčně platit jí bude chybět jinde (když na to nemá). Uvědomte si, že každá půjčovna peněz z něčeho žije (a nikoliv špatně), platí případné zaměstnance, svoje auta, milenky atd. a to z vašich dalších (případně prodloužených) půjček. Znovu – vydělat 10 procent za týden – až vyhraju, také budu půjčovat krátkodobě prachy. Hlavně si půjčujte na dárky, dovolené, předměty, které mohou tři, čtyři měsíce počkat a nezapomeňte za půl roku plakat, jací jsou ti exekutoři zlí – vždyť vy jste si vzali jen půjčku, kterou nemáte jak platit…

 37. marek napsal:

  vy jste máklí 😀 jak že na vás nevydělají? vy nevíte jak fungují půjčky? že bankovní společnosti nebo bance stačí mít jen část peněz a zbytek si můžou podle zákona vytvořit a pak žijí jen z toho co splácejí klienti? to jste si vážně mysleli že banky vydělávají miliardy jen kvůli úrokům? 😀 opravdu lidi myslete anebo aspoň použijte google… zaplo je vklidu pokud dodržíte stanovený termín. pokud jej prošvihnete tak platíte hrozné sumy navíc. ale to je docela logické. společnost je určitě postavena na tom že lidé nestihnou splatit vše a budou platit vysoké úroky.

 38. Verca napsal:

  Vsechno naprosto vporadku,rychle ferove jednani. Doporucuji 🙂

 39. majklos napsal:

  Prekvapilo me ferove a rychle jednani. Navic mi byly odpusteny penale ktere mely byt 150kc za kazdy den prodleni takze mi bylo odpusteno 450kc a to jsem se o jic neprosil =)

 40. Jiřina napsal:

  Biocare medical suplies.s.r.o. a jejich expres půjčka je podvod!!! Neplaťte podvodníkovi předem!!!

 41. Anonymm napsal:

  Nemohu si stěžovat. První půjčka 4000,- a celkem zaplatím 4000,-. Vyřízeno ihned a bez jakýkoliv problémů. Jestli je to lichva nebo ne, je mi jedno. Nikdo nikoho do niceho nenutí.

 42. Vašek napsal:

  Půjčit si 5.000 Kč bez jakýchkoli poplatků mi připadá docela dobré. Nikdo mne přece nenutí půjčit si u nich znovu. Takže pro jednorázové použití výborné, opakovanou půjčku hodně zvážit.

 43. Anonym napsal:

  Nechápu ty názory lidí, co to nezkusili, na netu jsem našla článek od odborníka, který uváděl zaplo jako jednu z nejlepších krátkodobých půjček. Vy jste asi nepochopili, že některým lidem už bohužel půjčku v bance nedají a nemají jinou možnost. První půjčka je bezúročná, ale druhá již není a pokud klient nezaplatí v uvedeném termínu, pak si musí připlatit. Nechápu, jestli jste takoví odborníci a všechno víte, ale příjde mi, že víte kulové. Beru váš názor, ale sama jsem si u zaplo půjčila a neměla jsem nejmenší problém, tak stejně jako například feratum… Moc dobře vím, co to je nemít třeba jen 2.000,-Kč k výplatě a proto lidé takovou půjčku využijí.

 44. Pavel napsal:

  Počítat RPSN u takto krátkodobých půjček je nesmysl. Proto také není povinné ho uvádět. Pokud si půjčíte na týden, tak RPSN 1400 procent není nijak mnoho

 45. Jiří Suchý napsal:

  Opět se při čtení názorů přesvědčuji, že finanční gramotnost lidí je tragická. Banka půjčuje na roky, tyto společnosti na dny až týdny. Srovnávat proto RPSN těchto subjektů je jako srovnávat např. Škodovku s traktorem (oba mají přece 4 kola). Všem doporučuji zjistit si co je to RPSN a jak se počítá. Pak snad pochopíte. Nebo si chcete půjčovat tisíce a splácet haléře?

 46. Miroslava Kašparová napsal:

  Několikrát jsem využila obdobných online půjček u jiných firem a mám jednu,která má slušné poplatky a druhou,která půjčuje opravdu hodně,když jste bezproblémoví-tedy ne hned při první půjčce.Ale Zaplo,které je doporučováno v TV ani náhodou.Nikdo po mě při online půjčce nechtěl kopii OP a nedala bych.Nevím to již na 100%,ale myslím,že tatáž TV nedávno před těmito půjčkami,kde se musí okopírovat OP,zaplatí se 1 Kč (ale ta 1 Kč je skoro všude),tak před těmito půjčkami vehementně varovala a nyní má na ně reklamu.Navíc adresa Jankovcova,Praha 7 je adresa,kde asi sídlí více stejných poskytovatelů.Stačí nahlížet do kontaktů.A lákadlo 1. půjčka bez poplatku je opravdu jen lákadlo,o to větší budou mít poplatky potom,to už jsem také okusila u jiné společnosti a nikdy více.Nechci nikomu křivdit,ale na takové miniaturní půjčky chtějí informací a dokladů na můj vkus moc.

 47. Pavel napsal:

  Jak je to možné mít první půjčku bez poplatků za RPSN 230 – 1400%?

  • admin napsal:

   RPSN platí pro další půjčky, první je naprosto bez poplatku půjčíte si například 2000Kč a vrátíte 2000Kč do určitého časového období.

  • Karel napsal:

   Stačí použít hlavu a ne se chytat každého slova… Ano, nenapsal jsem to možná ideálně, ale první půjčka zdarma jako návnada a každá další s RPSN 230 – 1400%. Běžné bankovní půjčky se pohybují do 30%. Překvapuje mě, že toto pořád ještě může u nás oficiálně projít a ještě i s reklamou v TV.

   • BEBIN napsal:

    taky nechápu,jak to může projít v TV….hrůza

   • Petr napsal:

    Jenže u těchto kátkodobých půjček je RPSN naprosto nic neříkající údaj vzhledem k tomu jak se rpsn vypočítává a mám dojem že ze zákona se u těchto půjček ani nemusí úvádět protože je to udaj naprosto zbytečný.

   • Kristýna napsal:

    Mně se spozdil rodičovský příspěvek a zaplo mi zachránilo platbu nájmu. Když dorazil rodičák, vše jsem v pořádku vrátila a dslší půjčku nepotřebovala a od tohoto krátkodobé půjčky jsou. Jsem spokojena.

 48. Jaroslav Herink napsal:

  vždyť je to šílenost. zas jen past na ne moc chytré lidi. ideální začátek jak se dostat do půjčkového víru…

 49. Milan napsal:

  Mám za sebou první zkušenost s touto firmou a musím uznat že vše mají perfektně vyřešení a funkční. Webové rozhraní je jednoduché a intuitivní a do 10 min jsem měl schválenou půjčku, kterou jsem měl možnost ihned převést na svůj účet. Celkem jsem si půjčil 5000Kč a do 14 dnu vrátil 5000Kč bez jakéhokoliv poplatku. Takže za mě velká spokojenost.

 50. Radovana napsal:

  Zaplo je super všem doporučuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.