Zaplo půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Zaplo poskytuje krátkodobé půjčky v ČR a přichází se stále oblíbenějším přístupem první půjčky bez jakéhokoliv poplatku. Za firmou stojí ruská nadnárodní skupina provozující půjčkové společnosti po celé Evropě. Půjčka Zaplo má tak díky velkému finančnímu polštáři velmi silnou základnu pro poskytování úvěrů.

Recenze půjčky

 • Zaplo nyní nabízí AŽ 16 000 Kč pro první klienty úplně ZDARMA do odvolání!
 • Další půjčky – 1 000 až 30 000Kč
 • Splatnost: 7 – 30 dní
 • RPSN: 0 – 84537.4%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: přes internet

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Pro cizince: Ne
 • Pravidelné splátky: Ne/ 1 splátka na konci

Podmínky půjčky

 • starší 18 let
 • občan ČR
 • vlastnit bankovní účet

Jak si půjčit

Prvním krokem je vyplnění žádosti o půjčku Zaplo s udáním částky a doby splatnosti. O půjčku můžete požádat online, nebo na partnerských pobočkách společnosti Zaplo. Vše tedy můžete vyřídí z pohodlí domova kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu, nebo si půjčku sjednat osobně s prodejcem.

Předkládáte pouze platný OP. Pro zažádání o půjčku musíte splňovat následující kritéria: české občanství, věk minimálně 18 let, bezdlužnost, vyplnění všech požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři na webových stránkách a být schopni splatit úvěr v termínu splatnosti

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 Kč 3 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 Kč 5 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 Kč 8 000 Kč
10 000 Kč 30 dní 0 Kč 10 000 Kč
16 000 Kč 30 dní 0 Kč 16 000 Kč

Nejčastěji kladené otázky

 1. Musím v rámci žádosti o půjčku doložit nějaké dokumenty? Ano, je požadována kopie platného občanského průkazu.
 2. Prověřuje Zaplo.cz bonitu zákazníků? Ano, Zaplo.cz prověřuje bonitu zákazníků v průběhu schvalovacího procesu. Je také nahlíženo do registrů, jak vyžaduje aktuálně platná novela zákona.
 3. Co když moje jméno figuruje v registrech dlužníků? Mít negativní platební historii nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti.
 4. Co dalšího potřebuji pro získání půjčky? Vyplněné potvrzení o zaměstnání, jehož formulář najdete přímo na webu Zaplo.cz

Výhody půjčky

 • půjčka od 1 000 až do 30 000 Kč
 • půjčka pro ženy na mateřské dovolené
 • osobní půjčka bez nutnosti osobní schůzky online
 • půjčka pro podnikatele
 • půjčka pro důchodce
 • první půjčka je pro nového zákazníka zdarma
 • služby jsou k dispozici po celý den, sedm dní v týdnu
 • rychle zjistíte, zda vám byla půjčka schválena

Nevýhody

 • poměrně vysoké poplatky za prodloužení splatnosti

O společnosti

Zaplo.cz je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky. Během 4 let poskytla skupina 4finance více než 2 miliony půjček a stala se tak významným hráčem na trzích v těchto zemích: Švédsko, Dánsko, Finsko, jako Zaplo.pl v Polsku, dále v Lotyšsku, Litvě, Velká Británii, Rusku, Gruzii, Španělsku, Kanadě a USA.

Kontakty

 • Zaplo Finance s.r.o.
 • Jankovcova 1037/49
 • 170 00 Praha 7
 • IČ: 294 13 575
 • Telefon: 800 399 399
 • E-mail: info@zaplo.cz
 • Pondělí – Pátek: 8:00 – 19:00
 • Víkendy, svátky a 31. prosince: 9:00 – 17:00
Žádost o půjčku
Zaplo půjčka
2.5 (50%) 68

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

136 zkušeností s Zaplo půjčka

 1. lukas napsal:

  Pro všechny co si chtějí půjčit: nebuďte hloupí a nechejte si peníze bokem na splacení 🙂 necháapu jak může někdo nezaplatit napoprvé když ví že je to lichva. Když jste fér k nim, jsou fér k vám.

 2. Simona napsal:

  Chci se připojit k hromadné žalobě na zaplo můj email simona.vasatova@seznam.cz
  Děkuji.

 3. Jeremiáš Olpaz napsal:

  Tato společnost a jí podobné by měly shořet do základů, je to státem a ČNB posvěcená zlodějina. Zaplo je vedle Profi Creditu největší HNŮJ mezi nebankovními “půjčkovnami”! Stačí si přečíst komentáře/zkušenosti většiny ostatním přispěvatelů, pokud si i poté u Zapla půjčíte, jste idioti a zasloužíte si vykoupat se v těch problémech, které vás čekají, až po uši.

  Pěkný zbytek dne.

 4. Eva napsal:

  Za mě nejhorší rychlopůjčka! A nemluvím o tom, že jakmile si u nich jednou půjčíte, pak vám jsou schopni 6x za den volat a po každé z jiných čísel jen kvůli nabídkám na další půjčky..

 5. Anonym napsal:

  Dobrý den,
  řeknu to asi takto. Měl jsem půjčku 25 000,-Kč. Poplatek (nejen) za prodloužení 5 750,-Kč. Celková cena úvěru 30 750,-Kč. Pravidelně jsem prodlužoval termín splatnosti částkou 5 750,-Kč/měsíc a to asi po dobu půl roku. Částka úvěru se nesnižovala i když jsem několik měsíců po sobě platil částku za prodloužení a to vždy! I když jsem poplatek za prodloužení platil a domníval se, že tím opravdu prodlužuji termín splatnosti, opak byl pravdou. Byl jsem zanesen do registru dlužníků s odůvodněním, že tím, že prodlužuji termín splatnoosti, se původní termín spaltnoosti nemění! Po konzultaci s právníkem jsem celý úvěr doplatil, tj. částku 30 750,-Kč + několikaměsíční prodlužování dle textu výše. Rozhodně tuto společnost nedoporučuji, sedře vás z kůže než se nadějete a pokud nebudete ”mít kliku jako já”, skončíte v exekuci.

  • Petr napsal:

   Jsem na tom stejně 25000kč dluh stejný pouze prodloužení. za 5750kč lichva s reklamou od pana Hrušky

 6. František napsal:

  Zaplo- rychlá půjčka- je nejhorší rychlá půjčka kterou jsem měl. Je to opravdu solidní lichva. Půjčíte si například 10000 Kč a okamžitě zaplatíte poplatek 2300 Kč za to že jste si půjčili na 30 dní. Ale to je jen začátek, když nesplatíte půjčku do 30 dní( nebo do kdy si zadáte, musíte zaplatit za odklad cenu počátečního poplatku, s tím že vám neodečtou ani korunu z vaší půjčené částky. Například Ferratum i Kamali vám aspoň část půjčky odečtou. Všem kteří nechtějí být okrádáni, poohlédněte se po jiné rychlé půjčce.

 7. Martin napsal:

  My jsme si půjčili a musím říct že jsme absolutně spokojeni byli. Je to snad jedinná neban. Společnost, které věřím. Půjčili jsme si na 30 dnů, bohužel se to sešlo a furt jsme to oddalovali (těmi oddalovacími poplatky, které musím říct nejsou nastavený vůbec vysoko), v dubnu už jsme nemohli, a tak jsme kontaktovali o splátkách, paní byla při telefonátu velice milá, vstřícná. Okamžitě zaslala informace, dali nám na výběr kolik měsíčně a za jak dlouho a bylo to jen na nás. Opravdu mohu říct skvělé jednání, domluva a tak. Za nás když už nějaká půjčka a od neban. Společnosti tak ZAPLO. 🤗 Mimochodem své slovo dodrží, první půjčka je opravdu zdarma a další půjčky sice mají RPSN, ale to je asi všude a aby trochu z toho něco měli nemohou tudíž mít RPSN 0% že…. 🤗

  • mirek napsal:

   To skoro vypadá na reklamu této společnosti 🙂 RPSN – trochu z toho něco měli? až 80000% to si děláte srandu. Jasná lichva.
   Lidi mějte rozum, koukejte na RPSN a pokud potřebujete peníze běžte do banky a pokud Vám nepůjčí, tak oni vědí moc dobře proč. Je to znamení, že prostě na to nemáte. Pokud jste v problémech, tak nebankovní úvěr Vás dostane ještě do větších.

  • Bara napsal:

   Dobrá lež. Splátkový kalendář vám odmítají dát, prý možná po roce odkladu vám ho dají, tak ty nepište lži.

 8. Anonym napsal:

  Ja si nic nepujcila a presto mi prislo,ze dluzim.Ztratu obcans.prukazu nahlaseno MP.Takze nic si nezjistuji a pujcuji i na kradene obcansk.prukazy.

 9. Anonym napsal:

  Varuji lidi, kteří by se tam rozhodli pracovat. JE to nejhorší firma ve které jsem kdy pracovala. Nadřízení si absolutně neumí vážit svých zaměstnanců, peníze Vám vezmou na všem , při každé příležitosti. Vydržela jsem to třičtvrtě roku, kdy jsme se poté naprosto složila. Neocení Vaše dovednosti, jediné co umí je buzerovat. Neposlala bych tam ani svého nejhoršího nepřítele.

 10. Anonym napsal:

  Bylo to moje nejhorší zaměstnání v životě, nedoporučuji.

 11. Sas napsal:

  Nedoporučuji… jednou jsem si chtěla půjčit ale pak jsem to vyřešila jinak a rusila jsem pujcku a i tak mi to ty mrdky poslaly na účet..poslala jsem hned zpět… nehledě na to že jakási pi.. mi volá každý týden jesi nechci pujcku akorat mi otravuhe život…už automaticky čísla blokuji …. Když sem je žádala at mi nevolaj tak jak kdybych nic neřekla!!

 12. Lukas napsal:

  Kdy si dávno jsem si u nich půjčil a když jsem pak žádal o splátkový kalendář.Tak mi bylo řečeno operátorem,ze takovou službu nenabízí.Ale obchodních podmínkách mají uvedeny.Splatkovy kalendář.Je to banda de.bilu který patří za živá rozparat.Tak aby se pěkně trápily

 13. ivana napsal:

  Dobrý den , Zaplo je skvělá společnost která Vás přivede akorát do problémů půjčí každémui když nemá příjem prý si to zjišťují , ale jak mi nikdo nebyl schopen vysvětli mému synovi půjčili už několikrát poprvé 5000kč, pak 5000 které mu za dva dny navýšili o 8000 a za další dva dny o dalších 8000 což je 21000 kč bez toho aby si zjistili zda má příjem . Na zaplacení samozdřejmě neměl a nikoho to netrápilo zaolatili jsme to za něj o čtrnáct dní později stalo nás asi o 500 vic. Můj debilní syn si opět pujčil 5000 a v této společnosti opět nikdo neřeší že je nespolehlivý a ještě udal jinou adresu a ani to této společnosti nevadí. Jsem rozhodnutá podat stížnost do čnb , aby si tuto společnost prověřila.

  • Thomas McKnight napsal:

   Jednodušší by bylo vysvětlit synovi že si nemá brát půjčky když je nemá z čeho splácet… Jste typický příklad matky která obviňuje všechny ostatní jen ne svého synáčka, hlavního viníka vašich problémů.

   • Anonym napsal:

    👍👍👍👍

   • Larry napsal:

    Přesně tak. Pokud si synáček nedá říci, vystěhujte ho z domu a trvalý pobyt mu zařiďte na obecním magistrátě.
    Problém je u Vašeho synáčka a jeho finanční negramotnosti.

    • Anonym napsal:

     Larry máte pravdu,chyba je hlavně u syna a jeho finanční negramotnosti, nicméně pokud taková společnost neověřuje schopnost splácet resp. výši příjmu(jako, že neověřuje) a syn je nepoučitelný a finančně negramotný, buhužel takových mladých lidí je dnes hodně, tak ani rodiče už s tím nic neudělají, protože pokud jsou tyto lidi plnoletí, tak nelze již uhlídat kde a kdy si někde půjčí peníze u nějaké nebankovní společnosti. Těmto “lichvářským” společnostem kde RPSN je až nějakých 80000% je pak jedno komu vlastně půjčí, protože tyto peníze dostanou na zpět at už z exekucí či z bankrotu a to mnohonásobně vyší než nakonec půjčili. Trochu se divím, že mají licenci, dle mého jasná lichva. Mimochodem tuto společnost jsem viděl v reklamě (reklama na cigára zakázaná a lichvu propagujem) a zaujalo mě tam to RPSN a tak tedy jsem si našel na internetu diskusi a dopadla přesně jak jsem očekával až na pár vyjímek. Nevěřím, že by mohl být někdo spokojený, nesmysl! Reklama? Lidi pokud potřebujete peníze, půjčujte si od bank, pokud Vám nechtějí půjčit, tak vědí moc dobře proč. To je znamení, že prostě na to nemáte, tak si nepučujte.
     Ivano Vám pevné nervy, protože tohle neuhlídáte.

 14. Lenka Jochovičová napsal:

  Dobrý den, půjčku Zaplo si brát jen v takových případech, že víte, že budtete schopni to splatit, pořádně přečtěte podmínky , než to podepíšete. Chci v bance udělat konsolidaci a mám problém , poněvadž jste v registerch, i když je půjčka zaplacena už v pořádku. Nejhorší je mikropůjčka. Jen doufám, že mi banka u které mám běžný účet, vyjde vstříc. Jsem poučena.

 15. ETELA KOPASOVÁ napsal:

  Dobrý den,
  Rozhodně nedoporučují,arogantní přístup e velká nezodpovědnost a neprofesionální přístup této firmy.Hrozná operátorka,která neumí jednat s lidmi a hlavně dají půjčku všem bez kontroly účtu apod.

 16. Milan napsal:

  Já si půjčil. Už 20.3 jsem vše doplatil. A bez problémů vše. A ještě dnes po třech měsících mi banka nemůže půjčit protože mi na registru píše že nekde splacim 14000proto mi nemohou půjčit. Jak je možné že po třech měsicich to ještě není smazane??? Když pro ně pracuješ.

  • Jitka napsal:

   Mám stejný problém.
   Půjčka zaplacená v únoru a teď je červen a stále v nebankovním registru visí jako existující,tudíž nesplacené.
   Banka mi schválila půjčku,ale nedotahneme to do konce,dokud to ty mrchy ze Zapla nezmění jako ukončené.
   Když jim voláte,tak arogantní kráva na druhém konci odsekne při mé výhružce právníkem,prý ať si volám komu chci.
   Zvažuji podat hromadnou žalobu,kdo se přidá? Tímto totiž oni porušují svoje podmínky,stačí si je detailně pročíst.

  • Ivona napsal:

   Mě se stalo to samé, potřebovala jsem půjčku od banky a kvůli blbé tisícovce, kterou jsem si od nich půjčila, mi nebyla poskytnuta a to i přesto, že jsem půjčku zaplatila a i předčasně.

 17. Martin Prokeš napsal:

  Z mého pohledu – jsou to zmetci. Oni i MBA Finance, kteří pro ně vymáhají pohledávky. Poslali na naši adresu dopis, že nějaký člověk – jeho jméno neznáme,vůbec nevíme, o koho jde, ale zřejmě uvedl naši adresu v žádosti a zaplo si to asi neověřilo – dluží nějakou částku a že ji má zaplatit. Jasně, může se stát, prostě si řádně neprověřili, kde ten člověk bydlí. Tak jsem jim napsal email,ať to vyřeší, že na naší adrese nikdo takový nebydlí…nikdo nereagoval…ani zaplo, ani mba finance. Určitě nedoporučuji, jsou to šmejdi

 18. Milan napsal:

  Za mě NEJHORŠÍ krátkodobá půjčka co existuje. Kdysi aspoň měla účet u mé banky ani to už teď není.

  Plusy:

  – daj mi kdykoliv když chci (proč by za úrok 4800kč z 20 000kč – hnus)

  Mínusy:

  – Doba převodu půjčky, aneb zažádáte a až druhý den peníze dostanete pokud nemáte jednu z pár bank u kterých mají účet (oproti konkurencím zaostávají – což se ale o jejich reklamě říci nedá. Aneb Hyundai – český kombík styl – hodně keců málo muziky

  – Absolutně nejvíc nepříjemní operátoři, když nedejbože něco potřebujete (radši nevolat)

  – Prodloužení splatnosti půjčky také zaostávají – oproti konkurenci nabízí pouze plnou palbu 30dní za nehorázný poplatek.

  – Absolutně nejvyšší poplatky z rychlých půjček co jsem kdy viděl (srovnáno se 4mi portály)

  – Když u nich nemám aktivní půjčku tak mě pořád a pořád otravují telefonáty, emaily a smskami, že si můžu půjčit (děkuji mám internet vše vím a co nevím tak si zjistím. I po této informaci kterou jsem jim sdělil cca 6x mi volají stále – jediný moment kdy jsou jejich operátoři příjemní)

  – Oproti konkurencím nedávají stávajícímu lety prověřenému zákazníkovy žádné výhody ve stylu slevy úroků apod..

  – No a celkově ten maskot z tv co jim dělá reklamu. Neznám falešnějšího člověka.

  Kromě poslední informace která je spíše názorem mým je vše výše zmiňované reálným faktorem společnosti a důvodem proč bych si za žádnou cenu u nich nepůjčil nikdy už nic.

  Milan

 19. ne ne napsal:

  Vtipnu no. Me to neschvalili, pritom nikde nedluzim, nikde nemam pujceno. Tak asi prave proto 🙂 Oni asi potrebuji lidi, kteri jsou v problemech a tem to radne osoli na urocich 🙂

 20. Tomas napsal:

  Dobry den chci se zeptat kdyz to nechcu splatit tak co se stane

 21. Jirka napsal:

  Dobrý den, rád bych se informoval, když si bych měl zájem si půjčit u Zapla…smlouva mi přijde poštou nebo emailem? Bude mi Zaplo neco posilat do schranky, nebo vse komunikaci, papirovani pujde formou elektronickou? Dekuji

 22. Radek napsal:

  Záleží na tom co si kdo od této půjčky slibuje. Jak zde psali asi dva lidé, pokud jsem schopen jim do měsíce 8.000 vrátit a pak na ně kašlu, nebudu s tím mít problém. Pokud si tady půjčujou “sociálové” co smrdí korunou a nikde jinde jim nepůjčí, nemůžou sep ak divit. Buď si půjčím tolik kolik potřebuju a kolik vím, že za měsíc splatím, nebo si nepjčůji. Zřejmě tam bude úmysl v tom, že si zde půjčují právě tihle “sociálové” co smrdí korunou a pak tu bračí. V tom vám ale nepomůže nikdo, ani serionzí banka. Dnes jde půjčit od mbank 10 litrů s tím, že za rok vrátíte 10.200,- Kč. Ale jen pro ty co poctivě pracují, nemají dluhy ani exekuce a nesmrdí korunou.

 23. Lichvari v Cr napsal:

  Dobry den, jedni z nejvetsich podvodniku na trhu je spolecnost zaplo, profi credit a tommy stachi.
  Za komunistu by tyto spolecnosti byly brany jako lichvari a sli by sedet! Bohuzel v teto zemi jim jde vsechno na ruku! Radim Vam dobre, tady si nepujcujte ani korunu, nebo z te koruny pak zaplatite tisice korun!

 24. Marcela napsal:

  Tak se vracím zpět se zkušenosti, viz výše uvedenou a už mi telefonovali a také poslali na účet přeplatek, sice ne v plné výši 2760kč, ale pouze 2547kč, důvodem je prý to, že jim celková splátka i prodloužení přišlo dohromady, i když před splatnosti, tak mi poslali o 213kč méně. Jsem ráda, že aspoň něco, i když dle mého to mohlo být vráceno zpět v plné výši, jelikož každá společnost Vám přeplatky vrací, zvláště když je vše uhrazeno ještě před splatnosti, takže “obrázek” ať si o tom udělá každý sám…

  • Marcela napsal:

   bohužel, můj první komentář nejde zveřejnit, i když po druhém zaslání, se mi zobrazilo, že to je kopie, která už tady uveřejněna je a já nevidím nic…

 25. Radim napsal:

  Uz jenom kdyz se clovek podiva na RPSN, tak ho pri tomto pohledu hodne zamrazi :O
  ROZHODNE NEDOPORUCUJU.. Tady se pohybuje RPSN od 700 – 85000 %.. U normalniho bankovniho uveru se jedna o cca 10-15%

  Toto je ultra lichva na treti..

 26. Pavel napsal:

  Opravdu od Zapla je lepší si nepůjčovat. Úroky hrozný a nedejbože abyste po měsíci neměli na zaplacení, dostanete se do kolotoče neustálým prodlužováním. Úsměvné je že když jsem měl půjčeno 5000 tak asi po týdnu otravovali po telefonu jestli bych si nechtěl půjčit ještě víc, že se prý na víkend budou hodit. Opravdu výsměch. Cokoliv jinýho, jenom už ne Zaplo.

 27. Martin napsal:

  Poskytují to co nabízejí, pokud člověk čte podmínky a dodrží je tak bez problemu.Nekolikrat se mi půjčka před výplatou hodila.

 28. Lucie napsal:

  Bohužel mám za sebou zkušenost s pujčkovou pastí, vytloukání klínu klínem, naštěstí jsem vše nakonec vyřešila, ALE !! Zaplo je jen další pujčka zneužívající finanční tísně lidí. Pujčila jsem si 10 tisíc, nakonec z toho bylo to, že jsem jim 12x zaplatila měsíční prodloužení, tzn že dostali mnohem víc, ač v měsíčních splátkách !!! přesto mi z dluhu udělali 20000 za nezaplacení a poté to předali do B4B inkasa, kteří si hrají na exekutory. Muzete prodlužovat splatnost do nekonečna, ale dluh se nesníží ani o korunu. Jsou to haj**ové, jako všechny nebankovny, což dosvědčuje ito, že vzhledem k částce, kterou jsem jim celkem splatila,se ani neodvážili přihlásit do insolvence. Nepujčujte si tady ani jinde, raději poproste rodinu, tohle za to fakt nestojí.

  • JeToVhaji napsal:

   Dobry den, po jak dlouhe dobe vas predali do inkasa? Bohuzel mam podobnou situaci. Jen pristi mesic budu mit premie a chystam se dluh zaplatit cely, jenze to bude mesic po splatnosti a s pani na telefonu se neda ani domluvit :/ 😀

 29. Honza napsal:

  Je to děsná lichva a cesta do pekla. Když už, tak půjčku, kde je možnost více měsíčního splácení. Půjčky na 30 dnů jsou peklo. Na straně jedné, když dodržíte, co chtějí, tak se Vám nic nestane.

 30. Rudolf napsal:

  Nejlepší je si nepůjčovat. Můžete skončit v nechutném kolotoči půjček, ze kterého se stěží vyhrabete. Zaplo vypadá nenápadně a věrohodně, má to ovšem jedno velké ALE. Žádost byla vyřízena rychle, peníze dorazily. Vždy jsem uhradil splátku včas, a proto jsem neměl žádné “velké problémy”. Co je ovšem problém? Navyšování kreditu…člověk začne na 5000 a poté může mít půjčeno až 20000. Může se stát, že najednou není na zaplacení a tak se nabízí možnost prodloužení půjčky za 4600 cca. Takže máme splatit 24600 + prodloužení 4600, kterým se nesníží dlužná částka…takto si prodloužíte cca 5 a zjistíte, že jste “půjčku de facto splatili”, ale místo toho se jen prodlužuje. To je opravdu velká nevýhoda ZAPLA. Lepší jsou půjčky s dlouhodobou možností splácení, toto je opravdu predátorská půjčka.

 31. Smutné že napsal:

  Běs, arogantní operátoři, domluva nemožná, melou naučené nehodnotné odpovědi, běda, když jste v nemocnici tři měsíce a nemáte šanci cokoliv řešit. Na emaily nereagují, jak pravila jedna z přemilých operátorek “neví proč neodpověděli” a pro jistotu většího zisku to dali vymahačské firmě… Nikdy více…

 32. Sandy napsal:

  Rozhodně nedoporučuji lichvářský přístup horší než exekutoři!!!! Půjčila jsem si 15 000 Kč poté volala, že bohužel kvůli nečekané situaci nejsem schopna celou částku zaplatit. Splátky nepovolili a za 3 měsíce mi přišlo, že již dlužím 38 000 Kč!!!!!Takže pokud nemusíte, radši si nepůjčujte a nebo radši u banky.

  • Anonym napsal:

   To je pravda

   • Petr napsal:

    Dobrý den, je to tak
    řeknu to asi takto. Měl jsem půjčku 25 000,-Kč. Poplatek (nejen) za prodloužení 5 750,-Kč. Celková cena úvěru 30 750,-Kč. Pravidelně jsem prodlužoval termín splatnosti částkou 5 750,-Kč/měsíc a to asi po dobu půl roku s vědomím, že je to nedekvátní lidským mravům. Respektoval jsem smlouvu. Částka úvěru se nesnižovala i když jsem několik měsíců po sobě platil částku za prodloužení a to vždy! I když jsem poplatek za prodloužení platil a domníval se, že tím opravdu prodlužuji termín splatnosti a chovám se řádně, opak byl pravdou. Byl jsem zanesen do registru dlužníků s odůvodněním, že tím, že prodlužuji termín splatnosti a platím, se původní termín splatnosti nemění! Po konzultaci s člověkem vzdělaným v oblasti práva jsem celý úvěr jednorázově doplatil, tj. částku 30 750,-Kč + několikaměsíční prodlužování dle textu výše. Na kolik mě to během půl roku přišlo, si jistě rychle dopočítáte. Rozhodně tuto společnost nedoporučuji, sedře vás z kůže než se nadějete a pokud nebudete ”mít kliku jako já”, skončíte v tom lepším případě, minimálně do roka v exekuci. Jim nejde ani tak o peníze, jim jde o majetky. Již nikdy více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.