Zaplo nabízí nově první půjčku zdarma až do 16 000 Kč - recenze, zkušenosti a diskuze


Velmi zajímavou akci přichystala pro zájemce o půjčku společnost Zaplo Finance. Ta až doposud poskytovala první půjčku zdarma pro nové klienty do maximální výše 8 000 Kč, nově ale nabízí ještě mnohem vyšší částku. Její nabídka je tak v současné době rozhodně jednou z nejatraktivnějších na tuzemskému trhu s rychlými a krátkodobými nebankovními úvěry. 

Zaplo zdvojnásobilo výši první půjčky zdarma

Zatímco až doposud nabízelo Zaplo první půjčku zdarma maximálně do 8 000 Kč, nově si u této společnosti (pokud jste jejich nový klient) můžete půjčit až 16 000 Kč a to zcela bez jakýchkoli úroků nebo poplatků – prostě dostanete 16 000 Kč a vrátíte přesně tu samou částku – ani o korunu navíc. Abyste půjčku mohli získat, musí vám být minimálně 19 let, musíte mít české občanství a vyplnit všechny požadované údaje ve formuláři na jejich webu, včetně doložení příjmů. 

16 000 Kč je v této kategorii rekordní částkou

Nebankovních společností, které lákají nové klienty na první půjčku zdarma, už je dnes hodně, obvykle se ale maximální výše takovéhoto úvěru pohybuje v rozmezí kolem 8 000 Kč až 10 000 Kč, někdy i mnohem méně. 16 000 Kč je tak naprosto bezkonkurenční nabídkou, která na českém trhu v podstatě nemá konkurenci. Je ale třeba připomenout, že na době splatnosti se nic nemění – půjčka je stále maximálně na jeden měsíc, takže asi nebude úplně ideální např. na nákup vánočních dárků apod.

Zaplo patří mezi přední hráče na českém trhu

Krátkodobá půjčka Zaplo.cz je už delší dobu jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších na českém trhu – roli v tom hraje jak možnost první půjčky zdarma, tak i velká reklamní kampaň, která se objevuje i na televizních obrazovkách a v neposlední řadě i možnost výběru peněz v hotovosti v trafice. Zvýšením maximální částky prvního úvěru na 16 000 Kč tak může Zaplo svoji pozici ještě posílit. Nabídka zatím platí do odvolání, uvidíme tak, jestli zůstane napořád, nebo se po nějaké době Zaplo vrátí k původnímu limitu 8 000 Kč. 

Stálí klienti si mohou půjčit až 30 000 Kč

Pokud jde o opakované půjčky, u nich už samozřejmě možnost získat úvěr bez poplatků není. Stávající zákazníci společnosti Zaplo Finance si ale mohou půjčit až 30 000 Kč, opět se splatností do jednoho měsíce (je ale možné si po uhrazení příslušného poplatku splatnost prodloužit až o dalších 30 dní). I zde ovšem došlo k určitému posunu, v minulosti totiž Zaplo nabízelo maximální úvěr pouze do výše 20 000 Kč.

Stále zůstává možnost výběru peněz v trafikách

I nadále mají klienti možnost vybrat si způsob výplaty úvěru – kromě klasického převodu peněz na bankovní účet zůstává možnost vyzvednout si peníze v hotovosti v některém z novinových stánků a trafik společnosti GECO – pro ně je určena samostatná stránka na adrese https://www.geco.cz/zaplo/rozcestnik. Ke sjednání půjčky budete potřebovat mobilní telefon, prvním krokem v žádosti je totiž ověření čísla přes odeslaný SMS kód.

O společnosti Zaplo Finance:

Společnost Zaplo Finance je součástí silné nadnárodní finanční skupiny 4finance, která má svoje pobočky i v řadě dalších evropských zemích, jako jsou Španělsko, Polsko, Dánsko, Finsko, Švédsko, Lotyšsko, Litva, Gruzie nebo Bulharsko. U nás je Zaplo Finance členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a patří k nejlépe hodnoceným a nejoblíbenějším úvěrovým poskytovatelům. Zajímavosti o Zaplo půjčce můžete najít i na sociálních sítích – např. na Facebooku nebo na YouTube, kompletní informace pak naleznete na webových stránkách půjčky na adrese www.zaplo.cz.

Žádost o půjčku

Podobné recenze