Vyhrajte novou Škodovku s půjčkou od PROFI CREDIT - recenze, zkušenosti a diskuze


Pokud právě přemýšlíte nad tím, u které úvěrové společnosti si podáte žádost o půjčku, máme pro vás jeden zajímavý tip, který by vaše rozhodování mohl ovlivnit. Společnost PROFI CREDIT, která patří mezi přední české poskytovatele nebankovních půjček, totiž vyhlásila novou soutěž, v níž můžete vyhrát mimořádně atraktivní cenu. Kromě toho navíc každý, kdo splní podmínky soutěže, obdrží zdarma poukázku na nákup v internetovém obchodě. 

Ve hře je auto za půl milionu

Výhra v soutěži je skutečně velmi lákavá, vylosovaný vítěz získá automobil Škoda Octavia III Trumf 1,4 TSI, jehož hodnota je cca 500 000 Kč. Cenu do soutěže věnovalo Autocentrum Barth, a.s. Soutěž o auto navíc nic nemění na tom, že za řádné splácení můžete získat až 12 splátek zpátky a máte možnost bezplatného odkladu až tří splátek.

K půjčce je navíc poukázka na nákup

Soutěž o nové auto není jedinou novinkou, kterou si PROFI CREDIT pro své klienty připravil. Každý klient, který splní podmínky, jako bonus k půjčce dostane poukázku na nákup v internetovém obchodě Mall.cz v hodnotě 500 Kč. Mall.cz asi není třeba příliš představovat, jde o jeden z největších českých e-shopů s širokou nabídkou nejen elektroniky, ale i celé řady dalšího zboží – jeho nabídka je tak pestrá, že poukázku zaručeně využije každý, ať už pro sebe nebo na nákup dárků.

Soutěž probíhá až do Vánoc

Soutěž o automobil spojená s odměnami ve formě poukazů na nákup začala 22.října a bude probíhat až do 21.prosince. Pokud si tedy kdykoli v tomto období sjednáte půjčku u společnosti PROFI CREDIT podle vypsaných podmínek, automaticky získáte poukázku a budete zařazeni do slosování. Dobrou zprávou je, že soutěž je určená nejen pro nové, ale i pro stávající klienty – zúčastnit se jí tak můžete i v případě, že už jste si dříve půjčku od PROFI CREDIT brali. 

Jaké podmínky je třeba splnit?

Abyste byli zařazeni do slosování o auto a získali poukázku, musíte si požádat o Osobní půjčku ve výši minimálně 30 000 Kč a se splatností alespoň na 48 měsíců. Pokud vám bude žádost o půjčku schválena a svoji první splátku uhradíte včas, podmínky jste splnili a máte nárok jednak na poukázku a dále pak na účast ve slosování.

O půjčkách PROFI CREDIT:

Akciová společnost PROFI CREDIT Czech je jedním z největších tuzemských poskytovatelů nebankovních půjček. Její nabídka zahrnuje nejen klasický spotřebitelský úvěr, ale i podnikatelskou půjčku. Osobní půjčka je poskytována až do výše 166 000 Kč a její splácení si můžete rozložit až na dobu pěti let. Podnikatelé pak mohou získat až 250 000 Kč, potěší i rychlé vyřízení žádosti do 24 hodin. Více podrobností o vánoční soutěži o auto, včetně přesných podmínek a formuláře se žádostí najdete na webových stránkách společnosti PROFI CREDIT na adrese https://www.proficredit.cz/osobni-pujcka/.

Žádost o půjčku

Podobné recenze