VIVA Credit - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


VIVA Credit je online krátkodobá půjčka poskytovaná ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč. První půjčka je ale poskytnuta v maximální výši 5 000 Kč. Jedná se o bezúčelovou půjčku a klienti si o ni mohou žádat z pohodlí domova přes internet. V případě schválení bude mít klient peníze na svém účtu již do 30 minut (platí pro účty u Komerční banky, České spořitelny a ČSOB). Splatnost je možno si zvolit od 7 do 35 dní.  V případě potřeby je možno její splatnost prodloužit. S půjčkou nejsou spojeny úroky, ale poplatky a například 5 000 Kč stojí každý den 50 Kč. Na webu jsou tyto poplatky přepočítány na RPSN a žadatel je ihned po zadání parametrů půjčky vidí. Půjčku není doporučeno si brát v okamžiku, kdy žadatel ví, že ji nebude schopen splatit.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 500 až 20 000 Kč (první až 5 000 Kč)
 • Splatnost: 7 až 35 dní
 • RPSN: 2 187 až 3 305%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: online

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ne

Podmínky půjčky

 • věk minimálně 18 let
 • trvalý příjem
 • vlastní bankovní účet a platební karta

Výhody půjčky

 • krátkodobá půjčka bez ručitele
 • neúčelová půjčka
 • na internetových stránkách jsou kompletní informace včetně smluvních podmínek
 • společnost za klienta pohlídá datum splatnosti a peníze si z účtu inkasuje
 • odpovědné půjčování
 • není třeba podepisovat smlouvu na pobočce

Nevýhody půjčky

 • první půjčka pouze 5 000 Kč
 • po přepočetní poplatků na RPSN je jeho hodnota vysoká
 • pracovní doba zaručující výplatu do 30 minut pouze Po – Pá v čase 9.00 – 17.00
 • krátká historie společnosti

O společnosti

Společnost VIVA Credit se specializuje na krátkodobé online půjčky se splatností od 7 do 35 dní. Na českém trhu působí od roku 2015. Mezi hlavní výhody VIVA Credit řadí rychlost (žádost v pracovní době a získejte půjčku do 30 minut od jejího podání), flexibilitu (výběr částky a doby splatnosti), transparentnost (klienti znají přesné podmínky) a předčasné splacení (bez sankcí a poplatků).

Kontakty

 • VIVA Credit s.r.o.
 • Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3
 • Telefon: +420 284 093 574
 • E-mail: dotazy@viva-credit.cz
 • Po – Pá: 09:00 – 17:00
Žádost o půjčku
VIVA Credit
3.1 (62.86%) 14

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

19 zkušeností s VIVA Credit

 1. Martin napsal:

  Absolutne nesouhlasim! Zadne zjednoduseni to neni, naopak velky risk. K platebnim udajum karty a internet bankingu ma mit pristup pouze klient a zadne udaje poskytovat 3 stranne (viz obchodni podminky bank). Clovek znaly a rozumny vi, ze kdyz si musi pujcit, ohlida si splatku ci vraceni sam. Riziko vybileni uctu je dnes velke a reklamaci vam pak neuznaji, navic hrozi ztrata vasich prostredku na uctu a neodeslani plateb napriklad jen proto, ze si mohou ztrhnout cokoliv. Odporuje to zakonum CR a je tento postup trestny!

 2. samotar napsal:

  Doporučuji všem zmněnit svou banku za jinou i když včas a řádně zaplatíte svou pujčku od této společnosti tak tato společnost si nadále nechává vaše platební udaje svou pujčku splatíte ale tato společnost muže kdy koli na váš bankovní učet nahlédnout a odebrad vám vaše peníze s vašeho učtu i když už u nich nemáte žádnou pujčku jednou mají vaše informace a udaje o vaší kartě tak mají možnost vám kdy koli vám odebrat vaše peníze s vašeho učtu na to pozor mohlo by se stat že vám vybíleji váš učet aš tak moc že váš učet pak muže být i hodně v mínusu příkladně budete mít na vašem učtu sumu přebas 20-000 kč a pak zistíte že ste na vašem učtu i v minusu 10-000 kč jak 1 mají vaše udaje tak to je konečna a mužou si s váším učtem dělat co chtěji doporučuji všem zmněnit banku já nejsem klientem této společnosti ale vým co tato společnost dělá jednou jim date udaje o vašem učtu a tim si spečetíte svuj osud a kdy koli vám mužou odebrat vše co na učte mate četl sem recenzi o této společnosti jeden pan měl pujčku od nich a řádně ji zaplatil a pak zjistil po 3 mesícich že tato společnost mu kompletně vybílila jeho učet a že pak byl i na svém učtu v mínusu 8600 kč opravdu všem doporučuji zmněnit banku ve vašem zájmu

  • Anonym napsal:

   Jo přesně tak. Mají uloženou plat. kartu a kdykoliv si mohou ztrhnout co chtějí. Kdo někdy platil splátky kartou, tak ihned blokovat nebo změnit účet. Jsou to zloději z Rumunska

   • Bauch napsal:

    U soudu či všude možně kde se tohle bude považovat za trestný čin jim jasně dokážete že ty peníze jste asi neodeslali vy a pokud se to řeší do podrobna uvidí kdo odkud přesně odesilal peníze…pokud prokážete právem že vás okradli…myslím že z nich můžete vysoudit nemalé peníze…jelikož jim dáváte souhlas strhnout maximálně to co leží na smlouvě, takže si myslím že tyhle negativní komentáře jsou tu zbytečně 😊

 3. Lucie napsal:

  Nedávno jsem si požádala o půjčku od Viva Creditu. Neměla jsem žádný problém, lidé v zákaznické službě byli milí, peníze jsem obdržela rychle. Nemám problém s tím, že si strhnou peníze sami, alespoň na to nemusím myslet. Zatím nemám co vyčítat, jsem spokojená.

 4. Tom napsal:

  ….ano kradou udaje z kreditních karet, jejich obchodní podmínky jsou k smíchu, odporují zákonům ČR, takže jsou neplatné a můžou si tam psát co chtějí….majitelé jsou rumuni, takže se nedivte. Doporučuji se všem postiženým obrátit na orgány trestního řízení….jen se toho nebote.

  Více informací na http://pujcko.cz/

  • Viva Credit napsal:

   Milý Tome,

   Omlouváme se za pozdní odpověď. Od začátku působení naší společnosti na Českém truhu komfort automatického splacení úvěru a možnost nedokládat potvrzení o příjmech a výdajích ocěnili již tisíce zákazníků. Díky tomu je schválení a poskytnutí úvěru mnohem rychlejší než u konkurence. Mrzí, že jste byl s nám nespokojen a rádi bychom s Vámi probrali nedostatky v naší spolupráci. Chceme vyjít našim zákazníkům vstříc a proto se nebojte přímo obrátit na nás prostřednictvím dotazy@viva-credit.cz. Děkujeme!

   Viva Credit

 5. Milan napsal:

  Podal jsem trestní oznámení na podvodníky z viva – Credit, zabývá se tím už osz

  • Viva Credit napsal:

   Dobrý den Milane,

   Omlouváme se za pozdní odpověď. Rádi bychom s Vámi probrali nedostatky v naší spolupráci. Rádi vycházíme našim zákazníkům vstříc a proto se nebojte přímo obrátit na nás prostřednictvím dotazy@viva-credit.cz. Děkujeme!

   Viva Credit

 6. Michaela S. napsal:

  Nezlobte se na mě, ale to jsem ještě nezažila, aby si někde sami strhávali splátky z mého účtu !!!! To je teda vrchol, to je snad protizákonné. Zneužívají našich bankovních údajů, to je podvod !!!! Nikomu v žádném případě nedoporučuji !!! Pokud někdo potřebujete půjčku, jděte na Zaplo, Půjčkomat nebo Ferratum, ale rozhodně ne na Viva Credit !!!!

  • VVV napsal:

   Tak si čtěte smlouvy a VOP. Půjčila jste si? Půjčila! Nejsou to Vaše peníze tak je vraťte kdy jste slíbila. jestli se Vám to nelíbí tak běžte do banky. Jo tam vám nikdo nepůjčí, co? 😀

   • Petr Pazdierski napsal:

    Přesně tak,pokad splatite včas půjčku,tak si nemyslím že by vám měly něco strhnou.

 7. Michaela napsal:

  Viva Credit není žádná profesionální firma, násilím si vynucují splátku že si ji vezmou bez Vašeho vědomí přímo z karty (platit se musí ale tohle znásilňování karet je až trestné) a i když jste dobrý klient, jak jednou vše v pořádku uhradíte, znova na Vás serou. A pozor platí to u všech. Absolutní negramotní operátoři, kteří Vám napíšou – no oni Vám půjčí jak se majitelé rozhodnout, tak kde to jsme ? 😀 No nicméně ani na žádost o výmaz dat o kartě k účtu nereagovali, takže na společnost Viva credit jsem podala podnět na UOOZ a zvažuji TO pro nelegální zadržování bankovních údajů. Michaela N.

  • Michaela S. napsal:

   Máte pravdu, to je fakt vrchol, že zneužívají naše data bankovních účtů, přemýšlím taktéž o tom, že dám tuto firmu prověřit od příslušného orgánu.

   • VVV napsal:

    Tak si čtěte smlouvy a VOP. A negramotní jste asi v tomto případě vy, protože nevíte jak funguje platební brána a zabezpečení plateb na internetu. Mimochodem UOOZ s tímto obchodem nemá co společného. A pokud dlužíte máte platit. Spokojený klient VIVA Credit

  • Viva Credit napsal:

   Dobrý den Michaelo,

   Předem se omlouváme za pozdní odpověď. Mrzí nás, že hlavní výhodu automatického splacení půjčky prostřednictvím platební karty vnímáte negativně. Hlavní benefit naší společnosti, automatické splacení platební kartou, má za úkol zejména zjednodušit naším klientům život. Klienti si tak nemusí hlídat splatnost svého uvěru, a jejich povinnost tak přebíráme my a tudíž splatnost a úhradu hlídáme za ně. Veškeré údaje, ať už kontaktní, transakční a nebo o platebních kartách společnost VIVA CREDIT s.r.o. uchovává podle vysokých bezpečnostních strandardů a jsou v souladu s nařízeními EU o GDPR a bezpečnostními protokoly karetních asociací VISA a Mastercard.

   Viva Credit

 8. Radek napsal:

  Skvělá volba,doporučuji,rychlé a férové jednání a nejvíc se mi líbí, že nemusím hlídat dobu splatnosti, sami si si strhnout z mého účtu,kolik dlužím v den splatnosti půjčky.Jsem velice spokojený.

 9. Alois napsal:

  To je určitě výhodné poskytnout firmě kopírovanou občanku, ale že chtějí i okopírovanou kreditku a přístup do internetového bankovnictví je opravdu vrchol.

  • Viva Credit napsal:

   Dobrý den Aloisi,

   Hlavní benefit naší společnosti, automatické splacení platební kartou, má za úkol zejména zjednodušit naším klientům život. Klienti si tak nemusí hlídat splatnost svého uvěru, a jejich povinnost tak přebíráme my a tudíž splatnost a úhradu hlídáme za ně. Veškeré údaje, ať už kontaktní, transakční a nebo o platebních kartách společnost VIVA CREDIT s.r.o. uchovává podle vysokých bezpečnostních strandardů a jsou v souladu s nařízeními EU o GDPR a bezpečnostními protokoly karetních asociací VISA a Mastercard. Důvod proč si autorizujete Vaši platební kartu v rámci žádosti o úvěr je právě maximální vyúžití uvedeného benefitu. Od začátku působení naší společnosti na Českém truhu tento komfort ocěnili již tisíce zákazníků. To samé se týka i služby Instantor, díky které naši zákazníci nemusí složitě dokládat potvrzení o příjmech a výdajích. Díky ní je schválení a poskytnutí úvěru mnohem rychlejší než u konkurence.

   Viva Credit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.