Via sms půjčka – viasms.cz - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Via SMS půjčka je finanční služba vhodná pro každého. Jde o produkt určený zejména lidem, kterým schází do výplaty částka do 20 000 Kč. Pro tyto osoby nemá cenu zřizovat si úvěr v bance nebo na pobočce nebankovní společnosti. Klienti si vyplní žádost na internetu, potvrdí poskytnutí půjčky SMS zprávou a do několika okamžiků klient obdrží peníze na účet. Společnost má účty u několika bankovních ústavů a tak je schopna pružně reagovat na podklady od klienta a peníze posílá obratem (v krajním případě během jednoho dne). Pokrytí náhlých výdajů je tedy otázkou několika málo okamžiků.

Základní údaje

 • výše od 100 Kč do 20 000 Kč
 • splatnost – 7 – 30 dnů
 • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
 • RPSN – 0 % – 26 032 049 443 446 884 %
 • žádost – online přes webové stránky, telefonický hovor na číslo 810 888 101
 • bez ručitele

Podmínky získání půjčky

 • osoby ve věku 20 až 68 let
 • pracující osoby
 • nefigurujete v registru dlužníků

Výhody půjčky

 • rychlost poskytnutí do několika minut (nejpozději do jednoho dne)
 • není potřeba mít ručení či ručitele
 • i pro nezaměstnané a ženy na mateřské dovolené
 • první půjčka zdarma

Nevýhody

 • vysoké úročení
 • není poskytována cizincům

O společnosti

Via SMS s.r.o. je společnost poskytující krátkodobé spotřebitelské úvěry a půjčky. Tato nadnárodní společnost má své kanceláře v zemích po celé Evropě (Česká republika, Via SMS v Polsku, Via conto ve Španělsku a brzy i na Slovensku, v Litvě, Lotyšsku a nově ve Švédsku). Svou pobočku v České republice otevřela v roce 2011, kdy v lednu tohoto roku začala poskytovat krátkodobé úvěry prostřednictvím internetu a mobilních telefonů občanům této země. Úvěry ve výši do 8 000 Kč lze získat velmi rychle a jsou vhodné jak na pokrytí nečekaných výdajů, tak na pokrytí výdajů běžných. Po registraci na webové stránky společnosti stačí vyplnit žádost a potvrdit ji zasláním SMS zprávy. Peníze budou klientovi doručeny na účet nejpozději do jednoho dne.

Kontakty

 • Via SMS s.r.o.
 • Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1
 • zákaznická linka: 225 991 500
 • e-mail: info@viasms.cz
 • Po – Pá 09:00 – 19:00
 • Sobota: 10:00 – 16:00
 • Příjem žádostí probíhá 24 hodin denně

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 2 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 Kč 8 000 Kč
9 000 Kč 30 dní 2 160 Kč 11 160 Kč
Žádost o půjčku
Via sms půjčka – viasms.cz
3.5 (70%) 10

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

11 zkušeností s Via sms půjčka – viasms.cz

 1. Seru na ne napsal:

  Hledam vsechny klienty kterym nechtela vyplatit slevu za predcasne splaceni!!
  12.3. Předčasné splacení Úvěru: Klient je oprávněn spotřebitelský úvěr zcela nebo zčásti splatit kdykoliv po dobu trvání spotřebitelského úvěru. V takovém případě má Klient právo na snížení celkových nákladů spotřebitelského úvěru o výši úroku a dalších nákladů, které by byl spotřebitel povinen platit v případě, kdy by nedošlo k předčasnému splacení spotřebitelského úvěru. Pro případ předčasného splacení spotřebitelského úvěru má Úvěrující právo na náhradu účelně vynaložených nákladů, které mu vzniknou v souvislosti s předčasným splacením. Výše této náhrady nákladů nesmí přesáhnout 1 % z předčasně splacené části celkové výše spotřebitelského úvěru, přesahuje-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem spotřebitelského úvěru 1 rok. Není-li tato doba delší než jeden rok, nesmí výše náhrady nákladů přesáhnout 0,5 % z předčasně splacené části celkové výše spotřebitelského úvěru. Výše náhrady nákladů nesmí dále přesáhnout částku úroku, kterou by spotřebitel zaplatil za dobu od předčasného splacení do skončení spotřebitelského úvěru.

 2. XXX napsal:

  Taky s nimi mám problém, ruce od nich pryč.
  Nechci propagovat, ale za celou dobu, kdy využívám krátkodobých půjček se mi osvědčilo zaplo.cz. U společnosti viaSMS jsem si zapůjčil 3x vždy jsem chtěl předčasně splatit a u každého případu mi její zaměstnanci sdělili, že půjčku musím splatit celou, a že úrok se nesnižuje, vzhledem k tomu, že nejsem negramotný, jsem si přečetl smlouvu a přímo jejich bod na to odkazoval, až když jsem jim tento bod omlátil o hlavu a napsal jsem, že předám ČOI/ČNB jako kontrolním orgánům, najednou to předčasné splacení z úroku 2000,- na 500,- nebyl problém 🙂 tato společnost to na mě zkusila ještě 2x a vždy jsem se musel ohánět tím bodem, takže bacha na to 🙂 možnost předčasně splatit a ponížit i o nevyužitou dobu úroky je zákonná povinnost. Společnosti to jen zkouší, všechny na trhu BBpůjčka, viaSMS, Půjčka7, Ferratum a jiné, jediné zaplo.cz, když napíšete, že chcete splatit dřív sami částku poníží a bez problémů půjčí dál.. u společnosti Ferratum a viaSMS po předčasném splacení a vlastně obrání je o zisk, mi byl pak údajně automaticky zablokovaný účet a už si u nich nesmím půjčit.

  • martina napsal:

   Prosím máte někdo zkušenost s viaSMS,půjčila jsem si poprve 3000kč a zajímalo by mě kolik budu vracet,mám hrozný strach že to bude třeba6000kč

 3. Michal B. napsal:

  Dobry den.Nechapu negativni recenze.Ja jsem s Via sms naprosto spokojen.Pujcku jsem mel do minuty schvalenou a do 5 minut na svem ucte!!! ( mam Fio ).Jedine co je dulezite je splacet vcas a v radnem terminu.

  • Mar... napsal:

   Dobrý den, souhlasím s Vámi, já dnes 26.10.2017 o půjčku zažádala a taktéž do minuty byla schválena a taktéž do 5 minut peníze na účtu, prostě tomu říkám okamžitá pomoc. Ti co si tady stěžují jsou dle mě neplatiči nebo nechtějí platit, stačí číst podmínky, v bance pokud si nevezmou půjčku, kde splatí tolik, kolik si půjčili, tak ještě za předčasné splácení zaplatí úroky z dlužné částky 0.5% a nic s tím neudělají, smlouvu podepsali. Za mě s viasms velká spokojenost, rychlé vyplácení.

 4. venca napsal:

  zdravím,ja snima měl take problemy,napřed se kazdy měsíc po prodloužení splátky skracovala doba splatku sem měl ze začátku uhradit k 26 dni a po pár měsících se mi to zkrátilo na 16 den v měsíci což automaticky po kazdem dni zacli naskakovat penále,a když sem s nimi vyřizoval vše potřebné,udával sem že vyplatu mám až k 20 dni…a i když sem se s nimi pak domluvil že jim zaplatim v pondělí jakych si 30 kc stejně mě denně posílali upozornění.
  další věc..Částku co sem měl zaplatit sem zkopiroval z jejich stránek kde jsem byl registrovany,a po prílášení sem zkopiroval castku abych zaplatil co mám,a po zaplacení mi volali asi za dva dny že jestě není uhrazeny vse a že tam mám nedoplatek 30 kc kvuli kteremu mě cely dva dny otravovali po telefonu a emailech a když sem jim to zvednul a domluvil se snima,ze ten zbytek i kdyz nechapu jaky zbytek kdyz to mělo byt zaplaceny vse kdyz sem tu castku kopiroval ,ze to zaplatim v patek ale ze se jim to pripíše az v ponděli tak at mě neposílají upominky a at mi zastavi penale,ale upominky chodili pořád a penále stejně naskakovali dál,sice píšou že se na všem s nima dá domluvit ale jsou to keci,nedá.Už nikdy,radši nebudu jist.

 5. Marianna napsal:

  Za kazdy den po splatnosti je penale. Pokud je to o den ci dva tak to dela cca 250 obcas ho odpusti. 14 dni po splatnosti na vas poslouinkasniho inspektora. Neni domluva a splatkovy kalendar mozna !!!!!povoli po taplaceni 2prodlouzeni za 2500 a poplatku 750,-. V tel jsou hruby a arogantni.

  • Dan napsal:

   Jestli s nimi máte potíže i nadále, napište mi. Předpokládám, že před poskytnutím půjčky po Vás nechtěli věrohodně doložit příjmy, natož aby se Vás na ně zeptali. V takovém případě hrubě porušili zákon, protože jsou povinni při poskytnutí úvěru postupovat zodpovědně, což lze chápat jako vynaložení maximálního úsilí při hodnocení bonity klienta, což mimo jiné zahrnuje doložení příjmů, nikoli jen zeptání se “Jaká je výše Vašich příjmů?”.

   • Anie napsal:

    Dobrý den,
    ja s nimi mam problem. Dostala jsem se do situace kdy nemohu uhradit ani prodlouzeni, s cimz jsem se jim ozvala ale bylo mi receno ze splatkovy kalendar jedine po 2x zaplaceni prodlouzeni. Nyni mi prisla sms ze muj dluh bude predan k mimosoudnimu vymahani a exekuci. Tyto dve veci se celkem vylucuji. Vite tedy cobs nimi? Moc dekuji

   • marris... napsal:

    No to snad nemyslíte vážně, že pokud nemáte na splácení půjčky, tak to hodíte na to, že se Vás neptali na příjmy. Určitě ptali, je to ve povinné registraci. Co vy jste za člověka, že chcete půjčit a pak nemít na splátky a ohrazovat se tím, že se Vás neptali na příjmy? Proč jste si půjčovat, když jste nebyl přesvědčen, že to splatíte? A právě takovým hlupákům nepůjčovat, vůbec se nedivím těm bankám…no comment…

   • Petr napsal:

    Dobrý den, taky s nimi mám problém, nevěřili si jestli může přítelkyně splácet, a v klidu ji dali půjčku, a chcou vše vcelku, nechcou se dohodnout na splátkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.