Užijte si dovolenou od mBank


mBank po dobu letních prázdnin (od 1.7.2015 do vyčerpání zásob, ovšem nejpozději do 31.8.2015) pořádá akci „Dáme vám i vašemu známému 100 EUR na dovolenou“. Pravidla akce jsou velice jednoduchá a budou na následujících řádcích popsána.

Pokud platí váš známý poplatky za vedení účtu a chce se jich zbavit, není nic jednoduššího než si otevřít osobní účet mKonto nebo podnikatelský účet mKonto Business. Na tomto kroku vydají jak stávají klient, který doporučí nového klienta. Oba obdrží poukaz 100 EUR na dovolenou od společnosti Connex. Poukaz je platný až do 30.6.2017. Společnost Connex pořádá zájezdy do 220 hotelů po celé Evropě a v jejich nabídce nechybí hotely v České Republice, na Slovensku, ve Švýcarsku nebo například v Itálii.

mbank-logo

Důležité je, aby si vámi doporučený známý postupoval následovně. Na internetových stránkách mBank je nutné si založit účet přes tlačítko „založení účtu“. Zvolí jednu z možností podpisu a pokračuje přeš tlačítko „dále“. Zvolí si služby o které má zájem a opět klikne na tlačítko „dále“. Na další stránce do PROMO akce vyplní vaše telefonní číslo v 9 místném tvaru bez mezer.


Podobné recenze