UniCredit Bank – unicreditbank.cz


UniCredit Bank Czech Republic, a.s. zahájila svoji činnost v České republice 5. listopadu 2007. Vznikla spojením dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. UniCredit Bank Czech Republic, a.s. nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Zákazníci UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank. V oblasti služeb pro privátní klientelu je UniCredit Bank významným hráčem na trhu privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték a velmi dobře si vede také v oblasti služeb pro zákazníky působících v oborech svobodných povolání (lékaři, soudci, advokáti, notáři apod.), kterým se věnuje Kompetenční centrum pro svobodná povolání.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: EXPRESNÍ konto –  jedná se o jeden účet z  řadu účtů pro fyzické osoby (EXPRESNÍ, AKTIVNÍ, PERFEKTNÍ konto) – poplatky za vedení účtu od 69 do 499 Kč –nutnost minimálního měsíčního příjmu pro uplatnění 100% slevy (15 000Kč – 75 000Kč) – možnost vyžívat Online bankingu a mobilního Smart bankingu – výběry z bankomatů UniCredit Bank zdarma

Úvěry:  PRESTO Půjčka – jedná se o úvěr pro osobní účely – výše od 30 000 Kč do 500 000 Kč – RPSN od 13,4 % –  splatnost od 12 do 84 měsíců – možnost až pětkrát odložit splátku – potřebné dva doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmu a doklad prokazující adresu pobytu

Výhody banky

 • široké portfolio produktů
 • silná mateřská společnost
 • nízké úroky u hypotéky
 • velká možnost investování do různých produktů

Nevýhody banky

 • ve srovnání s konkurencí relativně nízké zhodnocení peněz konzervativní metodou spoření
 • nemoderní internetové bankovnictví
 • poplatky za vedení účtů
 • nutný příjem na účet pro uplatnění slevy z poplatku za vedení účtu

Produkty banky

 • účty – DĚTSKÉ konto, Cool konto PRO MLADÉ, EXPRESNÍ Konto, AKTIVNÍ konto, PERFEKTNÍ Konto, Konto PREMIUM
 • hypotéka – Refinancování hypotéky, Hypotéka na koupi nemovitosit, Hypotéka na výstavbu/rekontrukci, Neúčelová hypotéka, Nemovitost k rekreaci, pronájmu, Převratná hypotéka, Hypotéka s fixní sazbou
 • úvěry – PRESTO Půjčka, PRESTO Půjčka MAXI, Studentská půjčka, PRESTO Půjčka – Sloučení úvěrů, Kontokorentní úvěr
 • spořící produkty – Spořící účet PRIMA, MULTI konto, Unikátní spoření PLUS, UCB dluhopisy MAXIM, Limitovaná edice termínovaných vkladů, Standartní termínované vklady, Program DUET PLUS, Investiční životní pojištění, Pravidelné investice, PRIMA penze, Podílové fondy, Dluhopisy, Emise certifikátů HVB Mnichov, Obchodování na kapitálových trzích
 • pojištění – Pojištění nemovitosti, Pojištění domácnosti, Pojištění odpovědnosti, Pojištění schopnosti splácet

Internetové bankovnictví

Online banking https://cz.unicreditbanking.net/

Jde o internetové bankovnictví do kterého se přihlašuje pomocí uživatelského čísla a bezpečnostního kódu. Uživatelské rozhraní působí zastaralým “tabulkovým” vzhledem, ovšem na druhou stranu je v něm vše potřebné. Banka se zaměřuje na neustálou aktualizaci produktu internetového bankovnictví a hlavně na vývoj Smart bankingu, který je díky své přehlednosti a neustálým inovacím mezi špičkou mobilních aplikací v České republice.

Pobočky

Sídlo společnosti UniCredit Bank Czech Republic, a.s. je na adrese Želetavská 1525/1, Praha 4. Poboček společnosti je 142 a bankomatů je 190. V Praze je hlavní pobočka na adrese Náměstí Republiky 3a. V Brně je hlavní pobočka na adrese Divadelní 2. V Ostravě na adrese náměstí Smetanovo náměstí 1 a v Olomouci na adrese 28. října 15.

O společnosti

Skupina UniCredit patří podle bilanční sumy ve výši 1,028 bilionu EUR k největším finančním skupinám v Evropě. Působí přímo ve 22 zemích a ve 27 zemích prostřednictvím svých obchodních zastoupení, má přes 40 mil. klientů, přibližně 10 000 poboček a 168 000 zaměstnanců. V regionu střední a východní Evropy disponuje tato skupina největší mezinárodní bankovní sítí, kterou představuje 4 000 poboček a prodejních míst, více než 83 000 zaměstnanců a 28 mil. klientů. Skupina působí v těchto zemích: Ázerbájdžán, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Chorvatsko, Itálie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Turecko, Ukrajina.

Časté překlepy banky

Lidé často hledají tuto banku pod názvem Unikredit, Unikredit banka nebo Unikredit bank. Tyto fráze jsou samozřejmě chybné a je potřeba si dávat pozor před podvodníky, kteří mohou tyto překlepy využívat pro vlastní prospěch. Správně je UNICREDIT.

Reklama

Kontakty


UniCredit Bank – unicreditbank.cz
1.7 (33.85%) 52

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

76 zkušeností s UniCredit Bank – unicreditbank.cz

 1. Barbora napsal:

  S Unicredit jsou neustálé problémy, které se kloudně nedají vyřešit, protože na pobočce vám řeknou něco jiného než na infolince. Úrok k hypotéce je výhodný, ale služby banky jsou naprosto otřesné. Internetové bankovnictví nebo mobilní aplikace často nefunguje, platíte za služby o kterých vám bylo výslovně řečeno že jsou zdarma, všechno dlouho trvá (než vám např. přijde platební karta). Zdá se mi, že zaměstnanci neprošli žádným zaškolením a že jenom tak mlží, protože neví co říct.

  • Renata napsal:

   Mluvíte mi z duše. Chování bankéřů je tragické. 3 dny mi klidně vytipavají mobil. Na infolince se člověk dozví, že je jak zaseknuta deska! Jednoduše katastrofa. Tak vytocena jsem už dlouho nebyla.

 2. Radek napsal:

  Jak uz tady bylo řečeno, neschopní lidi na pobočkách, nesmyslne podminky ve smlouvě, neustale platim nejake poplatky. Kdyz jsem si sjednaval úvěr, tak nic nebyl problem a po podepsani smlouvy to šlo z kopce. Porad jsem musel jezdit na pobočku. A kdyz jsem se na něco zeptal odpověď byla “na to vam nejsem schopen odpovědět” NEDOPORUCUJI DEJTE OD NI RUCE PRYČ. POBOČKA V TEPLICICH HRUZA DĚS. přešel jsem od raiffaisen bank a to byl krok zpět.

 3. Romana napsal:

  Pokud přemýšlíte nad bankou, tak tuhle rozhodně NEVOLTE, nejhorší banka co může být.

 4. Pavla napsal:

  NEBRAT
  Naprosto nejhorší banka ze všech. Za všechno poplatky, i když si o nic nežádáte, naúčtují poplatek, po měsíci řešení uznají chybu systému, ale poplatky nikdy nevrací! Nepřehledné a zastaralé i-bankovnictví, telefonem se nedovoláte a když náhodou ano, neumí Vám odpovědět. Pokud můžete, odejděte, pokud zvažujete přechod, tak k nim vůbec nechoďte. Největší zklamání, nikdy více…

 5. Martina napsal:

  Naprosto nedoporučuji. Pořád byly nějaké problémy, kvůli kterým jsem musela chodit na pobočku, protože dovolat se na jejich telefonní linku je zázrak. Internetové bankovnictví je placené a celkově je nepřehledné, zmatené a zkrátka blbě udělané. Stále se aktualizuje, ale vždy k horšímu. Při přechodu k jiné bance jim trvalo 2 měsíce než mi zrušili účet, i přesto, že datum zrušení bylo předem dáno mnohem dřív. Byla jsem na pobočce 3x a vždy jsem dostala papír s novým datem, kdy mi účet zruší, ale ten mi byl k ničemu. Z účtu mi strhávali poplatky dál, i přesto, že už dávno neměl existovat. Když jsem chtěla peníze za poplatky zpátky, poslali mě do háje a na závěr mi ještě odečetli poplatek za papírový doklad tuzemské platby, která neexistovala. Slečna na pobočce mi slíbila, že ohledně toho zavolá, ale už se neozvala.. Takže za mě rozhodně nedoporučuji.

 6. Daniel Malaník napsal:

  Dnes jsem si šel vložit 13400,- a využil jsem proto bankomat.Vratilo se mi zpatky 9200,- stím že vyjelo potvrzení (Transakce není dostupná,prosím kontaktujte banku).Banka mi vystavila papír o reklamaci.Peníze příjdou kdy? odpověd muže to trvat i měsíc,mě opravdu znepokojila.UNICREDIT BANK už nikdy víc, nedoporučuji.

 7. Jana S. napsal:

  Unicredit nikdy víc…!!!Když jsem potřebovala odložit splátku tak jak která lze mimochodem odložit 5x..nepovedlo se, na pobočce mi řekli že nelze.
  Stačí když se měsíční platba opozdí o den, a už posílají 150kč pokutu. Strašné jednání..žebráci

 8. Vasek napsal:

  Už mě serete jakto furt aktualizujete . Člověk tam ma v šablonách co ma každý měsíc platit. Ma to hezky uspořádány vy si to aktualizijete a všechno mám v prdeli . Už fakt na to nemám nervy divím se ze zase nebyl nějaký výpadek kvůli zkurveny nepodstatný aktualizaci která je stejně k ničemu . Akorat to je ještě víc nepřehledné než to bylo!!! Neví někdo prosím kde teď v tom guláši najdu šablony ? Díky

 9. Ivana Čiháková napsal:

  v roce 2014 to byla pro mě nejlepší banka, výběry z bankomatu zdarma, vkladové bankomaty a vzhledově praktický online banking. Dnes šílený a navíc zpoplatněný online banking. Na pobočce mají tak pomalý internet, že vždy musím odjet domů a čekat na email, kde mi pošlou to co potřebuji a na jejich online bankingu to nefunguje. Velké zklamání a Banku zcela NEDOPORUČUJI. Navíc při odchodu do jiné banky si ztrhli 167,- kč za převedení 1x inkasa, 3x trvalý příkaz a 1x SIPO. Chudáci a to ještě tuším, že zaplatím více, jelikož účet měl skončit k 22.12.2017 .. dnes je 26.12.2017 a účet je stále funkční.

 10. DS napsal:

  NEJHORŠÍ BANKA!
  – za poslední 3 měsíce jsem pobočku musela navštívit minimálně 7x.
  – absolutně neschopní lidé na pobočce! ( slečna tomu rozumněla asi tak stejně jako prodavačka v Tescu )
  – Na tu jejich slavnou linku se dovolat je opravdu o nervy a na celej den.
  – to co vám říkají absolutně nesouhlasí s jejich činy ( chtěla jsem zaslat novou kartu na pobočku, a za deset dní mi přišlo doporučení na poštu k nám na obec, kam to absolutně nestíhám, takže jsem si kvůli tomu musela vzít volno )
  – přestala mi fungovat karta i po zaslání nového pinu, pracovnice na pobočce mi oznámila že chyba je v té kartě a že mi MUSÍ zaslat úplně novou. Zaslali mi novou ale také s poplatkem 200,- korun který se dává pokud vaši kartu ztratíte nebo vám ji někdo odcizí. Takže jsem za jejich chybu zaplatila 200,- korun o kterých mě ta slečna ani neinformovala že budu platit, protože koho by napadlo že když vám nefunguje karta a chyba je na straně banky že vás ještě oberou o prachy.
  Pevně doufám že se slečna zítra těší do práce, protože takovou sodu co zažije zítra si bude pamatovat ještě hodně dlouho 🙂 Už na tu banku opravdu nemám nervy a už vůbec ne čas tam chodit každých 14 dní to že jsou to kre*éni. Takže účet okamžitě zruším a už NIKDY víc!

 11. Hana napsal:

  Zkušenosti s Unicredit v Holešově hrozná,nebrat!!!!!!!!
  Našli jsme si byt v Holešově u realitky IQ v Přerově (která je mimochodem neschopná vrátit zálohu)nám majitel prodal byt za zády jak nám tak i realitce, a jelikož jsme už bohužel měli uzavřenou hypoteční smlouvu v bance s částkou 1 460 000 u Unicredit, nám vznikla sankce 200 000kč, nakonec nám ji snížili na 70 000, ale i tak je to hrozné, když my nemůžeme za to že nám to prodal. Tato banka úvěr nepozastaví a ani vám ho nepředělají na nový. Musíte jen platit!!!

 12. Martina napsal:

  Nedoporučuji.
  Zkušenosti s Unicredit jsou zatím špatné než dobré. Nepřehledné internetové bankovnictví, které pořád aktualizují, ale k ničemu to nevede. Dále mají věčně nefungující vkladové bankomaty, zpoplatněné vedení účtu – např. jenom přihlášení do online bankingu je zpoplatněno. Jediná výhoda byla nízké úroky k hypotéce. Kdybych u nich neměla hypotéku, utekla bych hned.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.