Tarifomat


Tarifomat.cz je srovnávač, který nabízí srovnání mobilních tarifů, energie a internetu. Firma působí na českém trhu od roku 2011. Jako první srovnávač dostal tarifomat akreditaci Českého telekomunikačního úřadu ČTÚ v oblasti srovnávání mobilních tarifů. Firma prošla velmi dlouhým a náročným schvalovacím procesem, kdy ČTÚ a nezávislý technický auditor oficiálně označily tarifomat.cz za funkční, dostupnou, přesnou co se týče výpočtu, aktuální, komplexní, transparentní a nezávislou firmu. 

Mobilní tarify

V oblasti srovnání mobilních tarifů má tarifomat.cz akreditaci ČTÚ. Firma pro klienta zdarma porovná nabídky všech poskytovatelů. Nejvhodnější nabídku podle zadaných parametrů pro klienta zprostředkuje a jménem klienta zařídí veškerou administrativu. Poté na adresu bydliště klienta dorazí kurýr, který doveze všechny potřebné dokumenty k podpisu. Po celou dobu trvání smlouvy je klientovi poskytnuta bezplatné právní poradenství. Největší výhodou této služby, je možnost nabídnout také neveřejné speciální nabídky, které dostává tarifomat.cz od jednotlivých poskytovatelů. Navíc klient se může obrátit na společnost s levnější nabídkou jakéhokoliv poskytovatele a tato nabídka bude dorovnána.

Seznam poskytovatelů mobilních tarifů:

 • O2, T-mobile, Vodafone, 99 Mobile, Air Telecom, Aqua mobil, Blesk Mobil, Bonerix, BTSMobil, CallPro, Centropol Telecom, City mobile, Connectica, Coop Mobil, ČEZ mobil, Deník Pět pohromadě, Dragon, Eurooperátor, Fast Mobile, Fayn, FP net, GoMobil, Gorila Mobil, Ha-loo, Kaktus, Klokanmobil, Komutel, KT Mobil, LAMAmobile, Metronet, Mikrotech, Mobil.cz, Netbox Mobil, NWT Mobil, Odorik, One mobile, Opencall, Oskarta, Palmafone, Plus4U, Private Mobile, Relax Mobile, Reptil, RWE, SazkaMobil, SeniorTel, Sevencall, Skyfone, StarTEL, StudentFone, Telestica, TeleÚspory, Tesco Mobile, VietCall, Virtual Dream, Voocall, WIA Mobil, Žlutá simka

Srovnejte si tarify a získejte skvělou nabídku

Energie

Srovnání cen energií (plyn a elektřina) je novou službou společnosti tarifomat.cz. Postup je stejný jako u mobilní tarifů. Pro klienta jsou zobrazovány i záporné úspory (tedy zdražení oproti stávajícímu poskytovateli). Ovšem je zda navíc sloupeček podmínek výhod, které budou u nového poskytovateli poskytnuty. Porovnání je klientovi poskytnuto od všech poskytovatelů elektřiny a plynu na českém trhu.

Seznam poskytovatelů elektřiny a plynu:

 • Amper Market, ARMEX Energy, BOHEMIA Energy, Centropol Energy, České energetické centrum, ČEZ prodej, COMFORT Energy, CORASTA, E.ON energie, ELIMON, Energie2, ENERGY BEES, EP ENERGY TRADING, Europe Easy Energy, eYello CZ, FONERGY, GLOBAL Energy, LAMA Energy, Lumen Energy, MND, Nano Energies Trade, Optim Trade, Optimum Energy, Pražská energetika, Pražská plynárenská, RIGHT POWER ENERGY, RWE, ST Energy, SVT Energie, VEMEX Energie, X Energie

Internet

Srovnání cen internetu je rozděleno na internet na doma a přenosný internet. V porovnání obou typů figurují společnosti O2, Vodafone a T-mobile. U internetu na doma se do porovnání přidává ke třem zmíněným společnostem také UPC.  Ve srovnávači bude klient vyžádán o zadání požadovaného objemu dat a telefonní číslo, na které bude operátory kontaktován.

Seznam poskytovatelů internetu:

 • O2, Vodafone, T-mobile, UPC

Kontakty

 • telefonní kontakt  +420 776 014 014 (Po – Pá 9.00 – 19.00)
 • e-mail – podpora@tarifomat.cz
 • web – http://www.tarifomat.cz
Žádost o půjčku
Tarifomat
5 (100%) 4

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

11 zkušeností s Tarifomat

 1. tom napsal:

  pozor na tarifomoat. po zadani kontaktu mi druhy den “nahodou” volali ze 3 ruznych spolecnosti a sanzili se prodat sve sluzby!

 2. Monika M. napsal:

  Co to kecáte? Tarify jsou pořád stejné a firemní číslo? kde jste to vzal? Vaše stávající číslo vám převedou zdarma a pořád využíváte stejné které máte doteď.

 3. Honza M. napsal:

  Rozhodně bych tarifomat nepovažoval za podvod mě pomohli s přestupem k novému dodavateli, které jsem si i u nich vybral. Nově jsem u X Energie a byla to přínosná změna, platím méně a jinak ok.

 4. Tomíno napsal:

  No, já jsem přešel ke Comfort Energy, ale nakoplo mě až když jsem si přečetl nějaké zkušenosti na tarifomatu, protože právě o Comfortu tam psali převážně v pozitivním duchu, tak jsem to zkusil a dobrý, vyplatilo se mi to minimálně po finanční stránce.

 5. Jan napsal:

  Dobry den za me tarifomat doporucuji opravdu lehky prechod od t-mobile.. Bez omluv prostě vodafon spokojenost 13 let pri lakadle na t-mobile akorat problemy tarifomat diky za pomoc i ukonceni smlouvy

 6. Roman Kachliř napsal:

  Prošel jsem snad x různých nabídek tarifů a energií, no a není to vůbec lehké to vše srovnat.Zvlášť energie jsou oříšek a tarifomat mi pomohl si to srovnat, mé zkušenosti jsou dobré

 7. Jarek napsal:

  Tarifomat je úplně v pohodě služba, měnil jsem s nimi mobilní tarif i energie. Dobrý je tam vše na jednom místě od poptávky přes kalkulačku, reference a zkušenosti. Je pak jednoduší si vybrat. Telefonní tarif mám u Vodafonu a energie beru od Xenergie. Obě firmy se chovají přátelsky a ceny mi vycházejí nejlépe u nich.

 8. mirek opletal napsal:

  za me vse vporadku.

 9. Ondra napsal:

  Přesně tak. Tarifomat celkově je dobrá věc na shánění super paušálů, který operátoři normálně nezveřejňujou.

 10. David Bartak napsal:

  Podvod urcite ne, jenom lidi mají tendence neverit novym firmam, ktere nejsou zatím moc zname. Jak pise pani Lenka, ze usetrila 300 kc, ja s tarifomatem usetril 500 kc. Takze spokojenost.

 11. Lenka P. napsal:

  usetrila jsem diky Tarifomatu skoro 300 za pausal,skvela vec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.