Tarifomat


Tarifomat.cz je srovnávač, který nabízí srovnání mobilních tarifů, energie a internetu. Firma působí na českém trhu od roku 2011. Jako první srovnávač dostal tarifomat akreditaci Českého telekomunikačního úřadu ČTÚ v oblasti srovnávání mobilních tarifů. Firma prošla velmi dlouhým a náročným schvalovacím procesem, kdy ČTÚ a nezávislý technický auditor oficiálně označily tarifomat.cz za funkční, dostupnou, přesnou co se týče výpočtu, aktuální, komplexní, transparentní a nezávislou firmu. 

Mobilní tarify

V oblasti srovnání mobilních tarifů má tarifomat.cz akreditaci ČTÚ. Firma pro klienta zdarma porovná nabídky všech poskytovatelů. Nejvhodnější nabídku podle zadaných parametrů pro klienta zprostředkuje a jménem klienta zařídí veškerou administrativu. Poté na adresu bydliště klienta dorazí kurýr, který doveze všechny potřebné dokumenty k podpisu. Po celou dobu trvání smlouvy je klientovi poskytnuta bezplatné právní poradenství. Největší výhodou této služby, je možnost nabídnout také neveřejné speciální nabídky, které dostává tarifomat.cz od jednotlivých poskytovatelů. Navíc klient se může obrátit na společnost s levnější nabídkou jakéhokoliv poskytovatele a tato nabídka bude dorovnána.

Seznam poskytovatelů mobilních tarifů:

  • O2, T-mobile, Vodafone, 99 Mobile, Air Telecom, Aqua mobil, Blesk Mobil, Bonerix, BTSMobil, CallPro, Centropol Telecom, City mobile, Connectica, Coop Mobil, ČEZ mobil, Deník Pět pohromadě, Dragon, Eurooperátor, Fast Mobile, Fayn, FP net, GoMobil, Gorila Mobil, Ha-loo, Kaktus, Klokanmobil, Komutel, KT Mobil, LAMAmobile, Metronet, Mikrotech, Mobil.cz, Netbox Mobil, NWT Mobil, Odorik, One mobile, Opencall, Oskarta, Palmafone, Plus4U, Private Mobile, Relax Mobile, Reptil, RWE, SazkaMobil, SeniorTel, Sevencall, Skyfone, StarTEL, StudentFone, Telestica, TeleÚspory, Tesco Mobile, VietCall, Virtual Dream, Voocall, WIA Mobil, Žlutá simka

Srovnejte si tarify a získejte skvělou nabídku

Energie

Srovnání cen energií (plyn a elektřina) je novou službou společnosti tarifomat.cz. Postup je stejný jako u mobilní tarifů. Pro klienta jsou zobrazovány i záporné úspory (tedy zdražení oproti stávajícímu poskytovateli). Ovšem je zda navíc sloupeček podmínek výhod, které budou u nového poskytovateli poskytnuty. Porovnání je klientovi poskytnuto od všech poskytovatelů elektřiny a plynu na českém trhu.

Seznam poskytovatelů elektřiny a plynu:

  • Amper Market, ARMEX Energy, BOHEMIA Energy, Centropol Energy, České energetické centrum, ČEZ prodej, COMFORT Energy, CORASTA, E.ON energie, ELIMON, Energie2, ENERGY BEES, EP ENERGY TRADING, Europe Easy Energy, eYello CZ, FONERGY, GLOBAL Energy, LAMA Energy, Lumen Energy, MND, Nano Energies Trade, Optim Trade, Optimum Energy, Pražská energetika, Pražská plynárenská, RIGHT POWER ENERGY, RWE, ST Energy, SVT Energie, VEMEX Energie, X Energie

Internet

Srovnání cen internetu je rozděleno na internet na doma a přenosný internet. V porovnání obou typů figurují společnosti O2, Vodafone a T-mobile. U internetu na doma se do porovnání přidává ke třem zmíněným společnostem také UPC.  Ve srovnávači bude klient vyžádán o zadání požadovaného objemu dat a telefonní číslo, na které bude operátory kontaktován.

Seznam poskytovatelů internetu:

  • O2, Vodafone, T-mobile, UPC

Kontakty

  • telefonní kontakt  +420 776 014 014 (Po – Pá 9.00 – 19.00)
  • e-mail – podpora@tarifomat.cz
  • web – http://www.tarifomat.cz
Žádost o půjčku
Tarifomat
5 (100%) 4

Podobné recenze