Sumo Půjčka – nebankovní půjčka - recenze, zkušenosti a diskuze


Sumo Půjčka je nebankovní půjčka, která je poskytována ve výši od 5 000 do 250 000 Kč. Sumo Půjčku může klient splácet v rozmezí od 1 do 60 měsíců. Služba je poskytována prostřednictvím webu SumoPujcka.cz.

Recenze půjčky

  • Velikost půjčky: 4 000 až 250 000 Kč
  • Splatnost: 1 až 84 měsíců
  • RPSN: bude sděleno operátorem
  • Výplata: na účet nebo v hotovosti
  • Žádost: přes internet

Podmínky získání půjčky

  • věk 18 až 65 let
  • občanství České republiky
  • vlastní bankovní účet

Jak si půjčit

Screenshot 2016-03-09 13.24.14

SumoPůjčka.cz je dostupná pouze pomocí online žádosti, která nezabere žadateli víc jak 5 minut a je nezávazná. V ní je nutno si zvolit výši půjčky, vyplnit osobní údaje a informace o vás. V případě zájmu je možno požadovat přednostní vyřízení půjčky, ovšem poté je nutné počítat s vyššími náklady. Po udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů je možno žádost odeslat. Do 48 hodin od odeslání žádosti se ozve operátor a žádost s vámi projedná.

Nejčastěji kladené otázky

  1. Kdy budu mít peníze k dispozici? Záleží na zvoleném způsobu výplaty. Pokud se rozhodnete pro bezhotovostní převod, pak budou peníze připsány během 24 až 48 hodin. Hotovostní výplata je realizována v rozmezí od 2 do 7 dní.
  2. Jak je možno o SumoPůjčku.cz požádat? O půjčku je možno požádat pouze prostřednictvím online žádosti na www.sumopujcka.cz.

SumoPůjčka je poskytována bez dokládání účelu, je tedy možno ji využít na cokoliv. Schvalovatelnost všech žadatelů je krásných 82%. Aby bylo možné půjčku získat je třeba být ve věku od 18 do 65 let, být občanem České republiky a mít bankovní účet. Výplata půjčky může být provedena převodem na účet (do 24 až 48 hodin od schválení) nebo předáním hotovosti (trvá 2 až 7 dní). Nespornou výhodou půjčky je minimální administrativní zátěž, jelikož vše vyřeší žadatel online. Navíc jsou podmínky jednoduché a není třeba se bát nečitelného písma v dolním okraji stránky nebo skrytých poplatků. SumoPůjčka je pro všechny, jelikož o ni mohou žádat důchodci, ženy na mateřské, podnikatelé, studenti nebo i nezaměstnaní. Nevýhodou je skutečnost, že nejsou na webových stránkách uvedeny úroky, poplatky a další podrobnosti o půjčce. Vše se žadatel dozví až v okamžiku kontaktu operátora, jehož cílem bude vybrat klientovi nejlepší možnou půjčku.

O společnosti

Žádost o půjčku

Podobné recenze