Sumo Půjčka – nebankovní půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Sumo Půjčka je nebankovní půjčka, která je poskytována ve výši od 5 000 do 250 000 Kč. Sumo Půjčku může klient splácet v rozmezí od 1 do 60 měsíců. Služba je poskytována prostřednictvím webu SumoPujcka.cz.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 4 000 až 250 000 Kč
 • Splatnost: 1 až 84 měsíců
 • RPSN: bude sděleno operátorem
 • Výplata: na účet nebo v hotovosti
 • Žádost: přes internet

Podmínky získání půjčky

 • věk 18 až 65 let
 • občanství České republiky
 • vlastní bankovní účet

Jak si půjčit

Screenshot 2016-03-09 13.24.14

SumoPůjčka.cz je dostupná pouze pomocí online žádosti, která nezabere žadateli víc jak 5 minut a je nezávazná. V ní je nutno si zvolit výši půjčky, vyplnit osobní údaje a informace o vás. V případě zájmu je možno požadovat přednostní vyřízení půjčky, ovšem poté je nutné počítat s vyššími náklady. Po udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů je možno žádost odeslat. Do 48 hodin od odeslání žádosti se ozve operátor a žádost s vámi projedná.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Kdy budu mít peníze k dispozici? Záleží na zvoleném způsobu výplaty. Pokud se rozhodnete pro bezhotovostní převod, pak budou peníze připsány během 24 až 48 hodin. Hotovostní výplata je realizována v rozmezí od 2 do 7 dní.
 2. Jak je možno o SumoPůjčku.cz požádat? O půjčku je možno požádat pouze prostřednictvím online žádosti na www.sumopujcka.cz.

SumoPůjčka je poskytována bez dokládání účelu, je tedy možno ji využít na cokoliv. Schvalovatelnost všech žadatelů je krásných 82%. Aby bylo možné půjčku získat je třeba být ve věku od 18 do 65 let, být občanem České republiky a mít bankovní účet. Výplata půjčky může být provedena převodem na účet (do 24 až 48 hodin od schválení) nebo předáním hotovosti (trvá 2 až 7 dní). Nespornou výhodou půjčky je minimální administrativní zátěž, jelikož vše vyřeší žadatel online. Navíc jsou podmínky jednoduché a není třeba se bát nečitelného písma v dolním okraji stránky nebo skrytých poplatků. SumoPůjčka je pro všechny, jelikož o ni mohou žádat důchodci, ženy na mateřské, podnikatelé, studenti nebo i nezaměstnaní. Nevýhodou je skutečnost, že nejsou na webových stránkách uvedeny úroky, poplatky a další podrobnosti o půjčce. Vše se žadatel dozví až v okamžiku kontaktu operátora, jehož cílem bude vybrat klientovi nejlepší možnou půjčku.

O společnosti

Žádost o půjčku
Sumo Půjčka – nebankovní půjčka
3 (59.09%) 22

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

3 zkušeností s Sumo Půjčka – nebankovní půjčka

 1. Jan napsal:

  Po vyplnění žádosti budou vaše údaje odeslány několika společnostem, které vás budou jedna po druhé kontaktovat (homecredit, Tommystachi, atd), takže žádný operátor sumopujcky není a nic vám nezprostredkuji. Zbytečná ztráta času.

 2. Stanislav napsal:

  Zajímavá možnost půjčky. Určitě nabízí skutečně několik velmi atraktivních funkcí – především to, že se nenahlíží do registru. Pořád se ale vlastně jedná o půjčky, kde se pracuje s bankovními účty, což pro někoho může být trochu limitující faktor. Sumopůjčka je skvělou volbou – po nastudování informací, zda je skutečně pro vás. Našel jsem http://www.coolpujcky.cz/hotovostni-pujcky což mě dost zaujalo. Že se tím někdo takto zabývá a vlastně poskytuje hotovostní půjčky, což je myslím hodně dobré. Takže pro ty, co třeba nemají bankovní účet, nebo chtějí peníze mít k dispozici v hotovosti, tak tohle je hodně zajímavá možnost. Doporučuji na to mrknout, ale zase, tak jako u všeho a hlavně při výběru půjček – jde o to si vše pořádně rozmyslet. Je ta půjčka pro mě? Potřebuji ji? Budu jí moc splácet? Takovéto základní otázky by si měl zodpovědět každý, kdo by o ni měl zájem. Jinak se pořád budeme setkávat se smutnými příběhy lidí, kteří to finančně neustály, což je v konečném důsledku úplně zlomilo a vyčerpalo i psychicky a fyzicky. Takže –> myslet!

 3. Milda napsal:

  Standartní půjčka od HomeCreditu s náhledem do všech registrů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.