Srovnání půjček skupiny 4Finance – Vivus a Zaplo


Srovnání půjček Vivus a Zaplo

Jednou z předních světových finančních skupin, zaměřených na poskytování nebankovních půjček, je společnost 4Finance, jejíž úvěrové produkty jsou dobře známé i u nás v České republice. V jakých dalších zemích se můžeme s půjčkami od tohoto poskytovatele setkat a pod jakými značkami je 4Finance nabízí?

Zaplo je jednou z nejoblíbenějších půjček v ČR

V Česku se jedná hned o tři produkty, z nichž nejoblíbenější je půjčka Zaplo.cz. Ta láká zejména na první půjčku až do 8 000 Kč zdarma, výhodou je ale i možnost vyzvednout si peníze v hotovosti v síti trafik Geco. K dalším úvěrům od 4Finance u nás patří nová půjčka Kimbi nebo známý projekt Půjčkomat.

Také v Polsku mají úvěry pod značkou Zaplo

Stejně jako u nás, tak i v sousedním Polsku se dá sjednat půjčka pod názvem Zaplo. Zaplo.pl má úvěrový rámec od 1 000 do 10 000 zlotých, doba splatnosti je ale delší – od 3 do 24 měsíců. Výhodou je rychlá výplata peněz do 24 hodin.

Španělské nebankovní úvěry Vivus

Ve Španělsku už se můžete setkat s půjčkami s názvem Vivus. Noví klienti si mohou půjčit až 300 euro zcela zdarma, délka splatnosti je ale maximálně 30 dní. Pro stálé klienty už má půjčka Vivus.es úvěrový limit vyšší – půjčit si mohou až 1 000 euro.

Půjčka Vivus v Argentině

Další španělsky mluvící zemí, kde si mohou zájemci sjednat půjčku Vivus, je Argentina. Nebankovní úvěry Vivus.com.ar jsou poskytovány od 1 000 do 6 000 argentinských pesos, doba splatnosti je 7 až 30 dnů. Opět je velkou předností půjčky její rychlé vyřízení.

V jakých dalších zemích se lze setkat s úvěry Vivus?

Půjčky Vivus naleznete i v celé řadě dalších států – jedná se např. o severské země Švédsko, Dánsko  nebo Finsko, z postsovětských republik např. Litva, Lotyšsko nebo Gruzie. Z Evropy mají půjčky Vivus i v Bulharsku, ze zbytku světa pak např. v Mexiku nebo Dominikánské republice.


Podobné recenze