Srovnání půjček nové generace - recenze, zkušenosti a diskuze


Portál pujckyhned.cz se zařadil mezi servery s nejrozsáhlejšími nezávislými recenzemi v České republice. Srovnávač online úvěrů vznikl na popud nekvalitních a zaujatých recenzí. Cílem projektu je přinést lidem místo, kde je možno nejen porovnat nebankovní či bankovní půjčky, ale také prostřednictvím tohoto webu jednoduše přejít na stránky poskytovatele a přímo si o ně zažádat nebo je sjednat.

Na výběr jsou všechny kategorie bankovních a nebankovních půjček. V rámci jednotlivých podkategorií je možno půjčky porovnat na základě nejdůležitějších parametrů. Další informace se zobrazí kliknutím na „více informací“. Zde naleznete popis průběhu žádosti o půjčku, sazebník poplatků, často kladené otázky, výsledné nezávislé hodnocení, zkušenosti a diskuzi. V případě, že jsou s půjčkou spojeny akční nabídky, pak jsou uvedeny v rámci jednotlivých podkategorií a také v přehledu kompletních informací.

Screenshot 2016-02-04 15.47.36

Na portále budou postupně přidávány další a další půjčky online s cílem přinést komplexní informace o českém bankovním a nebankovním trhu půjček. Mimo zmíněné nezávislé recenze půjček budou umísťovány na web také články ze světa půjček, které čtenářům dokreslí aktuální situaci a vysvětlí všemožné problémy a háčky, se kterými se mohou v životě setkat.

zdroj: PůjčkyHned.cz


Podobné recenze