Společnost Prepaid Solutions nabízí nově dobíjecí platební kartu Freepay


Nová dobíjecí karta Freepay byla uvedena společností Prepaid Solutions na český trh. Na následujících řádcích se dozvíte více.

Platební karta je k dostání na webových stránkách společnosti a dá se také pořídit také na prodejních místech. Po jejím získání je nutné ji aktivovat prostřednictvím automatické telefonní linky. Platební kartu lze dobít hotovostí nebo převodem a platit se s ní dá jak u obchodníků tak na internetu. Freepay je vydávána společností MasterCard a jejím majitelům se nabízí možnost platit v rámci celosvětové sítě MasterCard. Klienti získají přístup do internetového bankovnictví, kde je možno sledovat veškeré pohyby finančních prostředků. Na tuto kartu je možno si nechat zasílat výplatu v případě, že její majitel nemá bankovní účet.

Velkou výhodou je skutečnost, že karta je vhodná pro osoby v exekuci. U platební karty není totiž do určité výše nutné prokazovat totožnost. Osoby zatížené exekucí tak nemusejí mít své finanční prostředky na bankovním účtu. Všechny informace naleznete na webových stránkách Freepay.


Podobné recenze