SMS finanční poradenství


Akciová společnost SMS finanční poradenství, dříve známá pod názvem METALECO, působí zejména v oblasti osobních financí a navrhování zaměstnaneckých benefitů, a to se snahou poskytnout rady a produkty zcela nezávisle, profesionálně a důvěryhodně. Společnost nabízí možnost dlouhodobého finančního partnerství, hlídání rodinných rozpočtů a komplexní služby v oblasti výběru vhodného pojištění, spoření na důchod, stavebního spoření, investic a konsolidací osobních financí.

Historie společnosti

SMS finanční poradenství je společnost založené v 26. září 1997 v Ostravě, ovšem ještě s původním názvem METALECO.  Až v roce 2001 firma vyměnila svůj název za modernější SMS finanční poradenství a u České národní banky je registrována jako pojišťovací makléř, pojišťovací agent a investiční zprostředkovatel.

Poradci a pobočky SMS finanční poradenství

Akciová společnost SMS finanční poradenství disponuje hlavní pražskou centrálou a celkově 47 pobočkami rozmístěnými do 11 krajů České republiky.

Kariéra

SMS finanční poradenství stále hledá nové spolupracovníky, a to především na post finančních poradců. Od těch požaduje minimálně dosažení úplného středoškolského vzdělání a právní bezúhonnost. Jako výhoda je pak brána znalost programů kancelářského balíčku Microsoft Office a vlastnictví řidičského průkazu skupiny B.

Nabídka produktů

Na základě analýzy a vyhodnocení požadavků klienta akciová společnost SMS finanční poradenství nabízí finanční produkty od většiny velkých pojišťoven, penzijních společností, stavebních spořitelen, investičních společností a bankovních domů. Celkově však můžeme říci, že je nabídka produktů o něco menší, než třeba u OVB či Partners.

Ocenění

Společnost SMS finanční poradeství finančně podporuje příjemný celostátní projekt s názvem „Celé Česko čte dětem“. Tento projekt má za cíl především utužování vazeb v rodině a je založen na vytváření pevného pouta mezi rodiči a jejich dětmi. Za zmínku pak stojí i fakt, že se společnost v roce 2013 umístila na 2. místě v soutěži Institutu finanční zodpovědnosti.

Kontakt

Centrálu společnosti můžeme nalézt na adrese:

  •  SMS finanční poradenství, a.s.
  • City Tower
  • Hvězdova 1716/2b
  • 140 78 Praha 4

Detailnější informace pak lze nalézt na webových stránkách www.sms-as.eu.


Podobné recenze