Slavia pojišťovna


Slavia pojišťovna má tradici již od roku 1868. Ve své samostatné historii přicházela a bude přicházet s inovativními pojistnými produkty. Společnost chce být první volbou pro vybrané skupiny klientů, pro které má vždy nejvýhodnější pojistný produkt, který je vždy jednoduchý a snadno pochopitelný. Řídí se citátem z výroční zprávy z roku 1880: „Ústav náš po celou dobu své existence nepohybuje se na vyšlapaných stezkách jiných ústavů pojišťovacích, nýbrž hledíme ve všem přivésti potřeby ústavu v souhlas s potřebami časovými.” Slavia pojišťovna má svých 5P: pojišťovna se silnou orientací na zákazníka, pojišťovna s vysokou inovativností, pojišťovna s dynamickým rozvojem, pojišťovna s profesionály ve svém oboru a pojišťovna s tradicí již od roku 1868.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 •  Pojištění vozidel – povinné ručení a havarijní pojištění vozidel
 • Cestovní pojištění – cestovní pojištění na cesty a pobyt – Svět, Europojištění
 • Pojištění zdraví – ZDRAVÍ+, pojištění Bezkrevní léčba
 • Zdravotní pojištění cizinců – Zdravotní pojištění cizinců pro případ nutné a neodkladné zdravotní péče, Komplexní zdravotní pojištění cizinců
 • Ostatní typy pojištění – pojištění domácností a nemovitostí, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění psů a koček – Pejsek a kočička

Pojištění pro firmy

 •  Pojištění majetku – živelné a vodovodní pojištění, pojištění přerušení provozu nebo omezení provozu, pojištění pro případ odcizení a vandalismu, pojištění skel
 • Technická pojištění – pojištění stavebně montážních rizik, pojištění pro stroje, pojištění pro elektroniku
 • Pojištění odpovědnosti – pojištění obecné odpovědnosti, pojištění odpovědnosti za škodu řídících orgánů společnosti, pojištění odpovědnosti dopravce, pojištění profesní odpovědnosti
 • Pojištění flotil, finanční způsobilosti a přepravy – havarijní pojištění vozidel, povinné ručení, pojištění finanční způsobilost dopravce, pojištění přepravy zásilek, flotilové pojištění vozidel
 • Pojištění specializovaná – pojištění měst a obcí, pojištění agentur práce pro případ úpadku, pojištění záruky v důsledku úpadku cestovní kanceláře

Výhody pojišťovny

 • sleva 10% pro fanoušky na facebooku + sleva 15% pro sjednání pojištění online
 • velmi široké portfolio produktů nejen pro občany ale i firmy
 • možnost sjednání vybraných produktů online

Nevýhody pojišťovny

 • chybějící zázemí mezinárodní firmy
 • méně uživatelsky příjemné rozhraní on-line redistrace

Online registrace

http://online.slavia-pojistovna.cz/

Slavia pojišťovna nabízí portál, kde si klient může sjednat povinné ručení, cestovní Europojištění, cestovní pojištění svět, pojištění domácnosti, pojištění dopravních pokut, zdravotní pojištění cizinců a komplexní zdravotní pojištění cizinců. Po zvolení určitého typu pojištění bude klient naveden k vyplnění potřebných údajů. Dojde tak k nemalé úspoře času a také nebude zapotřebí navštívit pobočku nebo obchodního partnera.

Pobočky

 Centrála Slavia pojišťovny je na adrese Revoluční 1 v Praze. Celkem je v ČR 344 poboček a obchodních partnerů, kde lze sjednat všechny nabízené produkty. V Praze je hlavní pobočka na adrese Revoluční 1. V Brně je pobočka na adrese Palackého třída 116. V Ostravě na adrese náměstí Vojanova 3127/a a v Olomouci je na adrese Erbenova 2.

O společnosti

Základy tehdejší pojišťovací banky byly položeny již v roce 1868. Jedná se o čistě českou pojišťovnu, která je členem skupiny SPGroup. SPGroup a.s. byla založena v roce 1995 jako holdingová společnost skupiny SPG, jejímž předmětem podnikání bylo především nakupovat, držet a prodávat kontrolní balíky akcií jiných společností, spravovat kmen svých dceřiných společností, udržovat a zvyšovat hodnotu ostatních svých aktiv. Činnost samotné Slavia pojišťovny byla ukončena znárodněním pojišťovnictví v roce 1945 a obnovena až v devadesátých letech, kdy byla povolena činnost i dalším pojišťovacím ústavům.

Reklama

Kontakty


Slavia pojišťovna
3.3 (65.56%) 18

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

19 zkušeností s Slavia pojišťovna

 1. Michael Brtko napsal:

  SLAVII nebrat. Při sjednání pojištění po telefonu jsem zvolil připojištění k povinnému ručení i na poškození “KUNOU” za 550kč. Nyní když mi kuna poškodila vůz,tak jsem se obrátil na pojišťovnu. Poškozená byla hadička k turbu (oprava zdarma doma,hadička 3mm jsem měl doma) ,ale vyzkoušená izolace pod kapotou (škoda 2500kč) ,na to se pojištění nevztahuje. A letos když mělo dojít k prodloužení smlouvy tak jen za kunu zdražili na 1000kč. Výpověď jsem zaslal 7.8.2020 A zatím přišel jen vygenerovany email že se ozvou do 30ti dnů. Tak uvidíme.

 2. Jan napsal:

  Tato pojišťovna z důvodu neuvedeného ve smlouvě, (vrácení zelené karty, která zůstala ve voze při prodeji)
  odmítá vrátit nespotřebované pojistné ve výší 3.770,- Kč.
  Korunka ke korunce…
  Nejde o nic tragického, jen to dokazuje postoj pojišťovny k platícím klientům.
  Jan

 3. Anonym napsal:

  Tuto pojišťovnu rozhodně ne

 4. Miloš Sluka napsal:

  Pojišťovna Slavia – naprosto zmateční, neprofesionální, až skandální přístup těchto diletantů při řešení základních problémů, jako je řádná výpověď smlouvy na povinné ručení.
  Varuji všechny občany před touto sebrankou.

 5. daniel napsal:

  Nejhorší pojištovna, na srovnavači mi vyšla hezka cena za povinné ručení, tak sem do toho šel, celý rok sem měl blbě vypsanou smlouvu a vlastně mi to oznámili až po roce při změně adresy – tzn. kdybych měl nehodu, dali by od toho ruce pryč a odkázali by to na špatně vypsanou smlouvu. Na email odepisujou jednou za 4-5 dní a to až po telefonické urgenci. Na fb odepsali rychleji ale je to nesmysl, má to být naopak. Hrozný, odešel sem k Allianz kde jsem nejvíc spokojen. Takže závěr – rozhodně nedoporučuji a radeji si priplatim o par stovek více za lepší služby.

 6. Jan napsal:

  Běžte k jiné pojišťovně. Bohužel jsem se nechal zlákat cenou ale s jejich nečestným jednáním to bude mnohem dražší a navíc zbytečné nervy.
  Nechal jsem si tam sjednat povinné ručení a druhý rok zlevnění tohoto ručení (nová smlouva). První ručení mi nezrušili a neráčili se mi to vůbec oznámit. Po třech měsicích (žádný email nebo SMS od nich) mi zavolal pán z vymahačské agantury, kterou si na mě najali. Pokud tohle chcete řešit, tak do nich jděte.

 7. Libor Jiránek napsal:

  Velmi neseriózní jednání a přístup ke klientům při sjednání pojištění. U mě má tato pojišťovna za její jednání navždy zavřené dveře a ostatním NEDOPORUČUJI.

 8. Ilona napsal:

  Hrûza,zlodęji,neuhradí ani materiál

 9. Ilona napsal:

  Hrozna pojisťovna,plněni škodní události rozpočtem hrùza,neuhradili ani výši materiálu. 14 dnù to leželo u likvidátora,nikdo nic neposlal,neinformoval.Až po sdelení,že bude napsána stížnost,byla provedena úhrada. Při výročí okamžitě vypovídám.Nikdy více.

 10. okradeny napsal:

  totalni odpad!

 11. okradenej napsal:

  varuji pred tou bandou proradnou!,nedavejte jim vydelat!

 12. Vojta napsal:

  Nad očekávání jsem spokojený s touto pojišťovnou. Rychlé plnění, top zákaznický servis – oproti ostatním pojišťovnám!

 13. Marek napsal:

  Doporučuji se obloukem vyhnout. Před 30-ti dny jsem nahlásil škodu, do dneška mi ani neposlali pitomej e-mail s tím, že se něco řeší. Customer service zamrznul někde v 90-letech. Pokud zavoláte s problémem, tak operátoři pouze jak roboti opakuí: Jesliže máte nějaký problém napište nám na na reklamace@slavia-pojistovna.cz A to není první problém. Jsem naprosto v šoku, že takováhle firma může v dnešní době ještě vůbec fungovat. To mě fakt vrátilo do 90 let, kdy měly firmy zákazníky totálně u zadku. Důrazně všem doporučuji si připlatit a vybrat si lepší pojišťovnu. Fakt to za těch pár stovek stojí lidi, protože až zažijete jednání s touhle firmou, tak se nebude stačit divit!

 14. alena napsal:

  Naboural do mě pán co měl pojištěné auto u této společnosti . za 3 pracovní dny byl u me technik nafotit auto a do týdne jsem měla peníze na účtě 🙂 dovolat se na jejich infolinku byl teda docela problém ale podařilo se na 3tí pokus

 15. Jana napsal:

  Se vsemi co tady rekli naprosto souhlasim. Pojistovna odmita komunikovat se zakaznikem, zelenou kartu jsem ani nedostala a po skonceni pojisteni stale cekam na penize. Pry mi je daji, az jim vratim zel.kartu. Opravdu vtipne!

 16. Jana napsal:

  Vůbec na maily nereagují, hrozná pojišťovna.

 17. ludek napsal:

  mam tu samu zkusenost do slavie ani tuk penize nechteji vratit

 18. Jan Opičák napsal:

  Dobrý den,
  Nejhorší jednání co jsem zažil. Byl jsem jako poškozený a dostat z nich peníze je nadlidský výkon. Takže kdo chce mít zbytečné starosti a trošku toho stresu,tak hurá do slavia pojišťovny. 🙂

 19. Ota Vopršálek napsal:

  Slavia pojišťovna jsou podvodníci. Vědí jak vytáhnout z lidí peníze nastavením smluvních podmínek. Nevěřte této pojišťovně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.