Simple půjčka – simplepujcka.cz - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Simple půjčka patří mezi rychlé SMS půjčky. Tato nebankovní rychlá půjčka je od 1 000 do 10 000 Kč se splatností 7, 10, 12, 14, 21, 25 nebo 30 dní. Klienti mají na stránkách společnosti k nahlédnutí přesné znění smlouvy, které si mohou v klidu projít. Půjčka se dá neomezeně prodloužit vždy o 15 dní za poplatek 20% hodnoty půjčky. Půjčka nebude vyplacena v případě, že je proti klientovi vedena exekuce, jelikož společnost tímto předchází zadlužování a řídí se pravidly zodpovědného půjčování.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 1 000 až 10 000 Kč (první půjčka maximálně 2 000 Kč)
 • Splatnost: 7, 10, 12, 14, 21, 25 nebo 30 dní
 • RPSN: dle výše půjčky a doby splatnosti
 • Výplata: na účet
 • Žádost: online, telefonicky, přes SMS

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v rejstříku trestů: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ne

Výhody půjčky

 • rychlá půjčka před výplatou
 • přesně stanovené podmínky na internetových stránkách
 • bez zbytečné administrativy a papírování

Nevýhody půjčky

 • společnost má bankovní účty pouze u tří bankovních domů
 • omezené částky dle počtu půjček
 • nahlížení do registru exekucí
 • vysoké RPSN, pokud se na něj přepočítají poplatky
 • půjčka bude na klientově účtu až následující den po schválení
 • nutnost zaplatit ověřovací platbu ve výši 1 Kč
 • v případě splacení před stanoveným datum nebudou zkráceny poplatky

Podmínky získání

 • věk od 18 do 65 let
 • trvalý pobyt na území ČR kromě adres na obecních či městských úřadech
 • není proti vám vedena exekuce

O společnosti

Společnost Simple Money Service, s.r.o. vznikla v roce 2013, takže na českém trhu působí krátkou dobu. Společnost se řídí pravidly zodpovědného půjčování. Upozorňuje tak klienty před půjčováním si v okamžiku, kdy se nacházejí ve složité životní, majetkové nebo finanční situaci. Upozorňuje také klienty na vznik situace, kdy klienti stávající půjčky splácejí půjčkami dalšími. Na svých internetových stránkách nabízí k nahlédnutí smlouvu o půjčku, aby klienti mohli vše důkladně dopředu nastudovat.

Kontakty

 • Simple Money Service, s.r.o. – Simple půjčka
 • Počernická 509
 • Praha 10
 • Telefon: +420 702 034 931
 • E-mail: info@simplepucjka.cz
 • Po – Pá: 09:00 – 17:00

 

Žádost o půjčku
Simple půjčka – simplepujcka.cz
3.6 (71.43%) 14

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

43 zkušeností s Simple půjčka – simplepujcka.cz

 1. Jan napsal:

  Absolutně nedoporučiji..mají nesmyslné poplatky za poydní platbu..Když nezaplatíte tak Vám píše nějaký MANAŽER,že to dá na exekuci,co ovšem nemůže…takže nedoporučiju.

 2. Martin napsal:

  Za zadnych okolnosti si prosim tuto pujcku nesjednavejte. Zadal jsem zadost o pujcku 1000 Kc, kdy jsem i zrychlene ze sve banky zadal overovaci platbu 1 Kc na jejich ucet u Komercni Banky. Jelikoz mi opakovane psali, ze mam provest tuto platbu, rozhodl jsem se jim zavolat, abych je informoval, ze ji tam maji. Pred tim jsem zaslal i potvrzeni o platbe do emailu.
  Telefon mi otravenym hlasem zvedl bez predstaveni nejaky mladik, ktery se se mnou prel, ze penize tam mit jeste nemohou, coz je lez, protoze pri zrychlene platbe za 1kc z Air Bank jsou penize na strane prijemce ihned.
  Po me vete, aby stornovali moji zadost, mi bez upozorneni tipl telefon.
  Velice divna a dle zdejsich komentaru zlocinne pusobici firma.
  Vse mam po upozorneni i monitorovane a pripravene predat dale.

 3. KUBA napsal:

  Žádal jsem si u simple půjčky o úvěr a posílal jsem jim kopii občanského průkazu a korunkovy ověřovací poplatek na jejich účet.Nakonec mi tu půjčku neposkytli ale bojím se aby mi nepřišlo nějaky dopis ze dlužím u této společnosti ikdyz půjčku u nich nemám. Teď když jsi to čtu co je to za svinstvo tak nevím co si mám myslet

 4. Anonym napsal:

  Děkuji za Vaše recenze a varování… Milan

 5. Marek napsal:

  Dostal jsem se do situace, kdy na mém seznamu bylo 17 mikropůjček a vypadalo to se mnou opravdu bledě. Naštěstí mě zachránila přítelkyně a teď už nikdy víc. Všem důrazně doporučuji, udělejte vše proto, abyste si nemuseli brát tyhle mikropůjčky. Je to cesta do pekel. A pokud nemáte někoho, kdo Vás z toho dostane, tak se z toho sami nedostanete. Topil jsem se v tom necelé dva roky a nebýt pomocné ruky, tak se v tom i utopil. Radši jezte nějakej čas suchej chleba než si půjčovat.

  Tohle je suverénně nejhorší půjčka, kterou si můžete vzít.

  Po pár dnech nesplacení jste automaticky předán nějaké společnosti a z půjčky 2500,- jsem musel zaplatit 15 000,- NEBRAT ! ! !

  • Lukas napsal:

   Dobrý den,
   máte plnou pravdu. také jsem mel od nich pujcku, cca 2500 Kc vratit do 30 dni, i když jsem vedel, ze ot nestihnu, volal jsem jim bejem 2 nebo 3 dnu kak silenec, ale nemoh jsem se dovolat – bud to nezvedali, nebo to tipli a pak rikali, ze jsem ve zpozdeni a nic jsem jim nerek. Hned si uctovali asi 500 nebo dokonce 700 Kc za den. Pri podpisu smouvy takovyhle palky ve smlouvě nebyly.
   Znamemu to předali nějake spol. Credit Colect Group, jež byla /zrejme ucelove) založena v r. 2013 a je personalne propojena se Simple pujcka. Ihned mu napsal nějaký manažer, že je pro nej nejjednodusi na nej podat žalobu (což tak jednoduche neni) a predat jeho vec vymahacimu týmu a zaridit na nej exekuci, což je jen vyhrožovani. Nejdřive by musel to puvodni veritel dat k soudu, pokud by soid vydal platebni rozkaz, tak teprve po nezaplaceni by soud mohl pověřit nějaký exekutorský urad k provedeni exekuce. Nikoliv, že nejaký jouda ji raz dva zařidi.
   Takže znamý nakonec podepsal splatkovy kalendař, kde suma i s pokutama na cca 6000 Kc byla navýsena na cca 10000 Kc… silene.

 6. hasss napsal:

  Kdo nechce platit mnohonásobek při párdenním zpoždění, ať jde jinam. Asi nejhorší mikropůjčka …
  (o tom jak lžou na webu mlčím)

 7. jana k. napsal:

  D.d. zazadala jsem u teto spolecnosti o pujcku,poslala jsem tu korunovou platbu a vic se uz s nikym nemuzu zkontaktovat. Je mozny,ze budu muset neco zaplatit, i kdyz me neprisly zadne penize a ani jsem nebyla vyrozumnena,jestli je vubec pujcka schvalena? Diky za odp. Jana

 8. dana napsal:

  PRO RAY
  VY RADILE, KDYŽ TAK VŠECHNO DOBŘE VÍTE, TAK CO KDYBY JSTE TO CO RADÍTE
  UČINIL SÁM. JAK JEDNODUCHÉ ŽE? RADIT UMÍ KAŽDÝ, ALE SKUTEK UTEK CO?

  • Ray napsal:

   To víte no, někdo musí být chytrý a nenechá se napálit, když blbců je vždycky přetlak, že? 😀 Místo toho, abyste raději byla potichu a na své hlouposti moc neupozorňovala, ale řešila je, tak ukazujete jak je krásně ten český národ zapšklý a nedokáže se postavit k tomu, že udělal chybu, ale chce po ostatních, kterým žádná škoda nevznikla, nenechali se napálit, aby to řešili za ně. Proč se nestaráte Vy?

  • dana napsal:

   Pro Ray,
   vážený pane já jsem s vámi dosud komunikovala slušně, ale řekl jste si o to, nevím kolik je vám let, že si dovolujete někoho kritizovat, ale většinou
   takto píšou hovádka, který v životě ještě nic neudělali. A co se týče škody, tak proč jste se chtěl přidat k trestnímu oznámení. Pak k těm blbcúm
   patříte hlavně Vy že? Já narozdíl od vás tu chybu přiznám a neschovávám se za někoho jiného vy chytráku!!! Takový radily jako jste vy opravdu potřebujem, radit umí každý hlupák že?

   • Ray napsal:

    Ukažte mi jedinou větu, kde jsem se chtěl k něčemu přidat? To si asi s někým pletete nebo prostě neumíte číst 🙂 Napsal jsem Vám velmi jasně, že pokud Vám vznikla škoda, tak prostě máte jít na policii. A co místo toho děláte? Už dva měsíce jenom žvaníte a chcete aby to dělali za Vás jiní a sama nic neděláte. Takže očividně na tom nejste tak špatně. Spíš každý hlupák naletí, proto hlupáci radit nemůžou. To je zjištění, že? 😀 A bohužel pro Vás, moje rady jsou očividně nad Vaše možnosti chápání psaného slova.

    • dana napsal:

     pro Ray
     takových “chytrých” jako Vy běhá po světě co myslí, že snědli všechnu moudrost světa a přitom to bývají ti největší hlupáci že? Věřte, že jste ten poslední, kdo může radit. A zrovna na Vás budu čekat, až mně něco poradíte. Věřte, že jsem již opatření udělala a nebudu čekat na radu, někoho, jako jste vy! Chytráku!

    • dana napsal:

     Pro Ray
     hlavně Vy se naučte čist, myslím, že vás nikde o žádnou radu nežádám, tak si je nechte někam jinam vy “chytráku”.
     jste ten poslední o čí rady stojím. Asi toho nebudete mít moc na práci? Tak radši běžte něco dělat a neobtěžujte tady. Věřte, že jsem kroky podnikla i bez vašich “moudrých” rad.

     • Ray napsal:

      Njn, někdo prostě chytrý být musí, když jiní lidé nejsou, tak to na světě chodí no 😀 Když jste kroky podnikla, tak se svěřte i ostatním poškozeným, určitě to velmi rádi uvítají a třeba se tak konečně dočkají spravedlnosti. Nějaké osobní útoky jsou jim asi vcelku k ničemu, že? Mimo to, nemáte ani ponětí kdo jsem a co dělám. Stejně jako já Vás nesoudím podle Vaší blbosti, co jste udělala, tak to nedělejte ani Vy u mne. Protože se může velice lehce stát, že moji pomoc budete potřebovat v reálném životě a nikoliv na internetovém serveru. A prosím, máme svobodu slova a rady od podvedené zapšklé ženské, že nemám někde obtěžovat, to si asi nechte na domů svému muži, který to jistě ocení, hned po tom, jak jste mu řekla, že jste vyhodila peníze oknem. Jinak máte smůlu a můžu si psát co chci a kde chci! 😉

     • dana napsal:

      pro Ray
      „Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.“, ALE VY ASI MOC VZDĚLANÝ NEBUDETE!!!
      Ty vaše rady si nechte na doma, žena ( pokud s touto blbostí sobě vlastní nějakou máta vás musí ” milovat”). Ale oni jsou různé srážky a nejhorší je srážka s BLBCEM a ještě, k tomu , když je ten blbec iniciativní a myslí, si že nad něj není a přitom je to normální ubožáček, který léčí své komplexy u internetu, že? Tak se laskavě přestaňte do mně navážet, nebo toho budete litovat.

     • Ray napsal:

      Ach jo, opět pouze bezzubé bezbřehé bláboly na osobu a nic užitečného pro poškozené. Zapomínáte na jednu dost podstatnou věc, opět. Já se podvést nenechal, Vy ano. To už samo o sobě stačí na porovnání inteligence. Nebudu litovat ničeho, od Vás se totiž nedočká člověk ničeho jiného, než jenom mluvení, ale skutek utek 😀 Vaše pokusy, bez jediného důkazu, mne nějak urazit, mne opravdu nechávají naprosto chladným. Dokonce se tím bavím. Bravo, to jste mi fakt nahnala strach 😀 Jen tak přemýšlím, že asi podle sebe soudíte mne, že? Nevzdělanost, blbost, komplexy… Chápu, máte to těžké 😀 Jste legrační 🙂

  • d.k. napsal:

   pro Ray
   když si přečtu vaše komentáře, tak Vy jste spolkl všechnu moudrost světa, že? Vy chytrolíne.

   • Ray napsal:

    A to vždycky naštve, když to nejste vy a naopak se řadíte k té druhé skupině, že? 😀

   • dana napsal:

    pro Ray:
    děkuji za povabení, vaše reči jsou úsměvné a výmluvy též a hlavně,to jak se snažite přesvědčit druhý a hlavně sám sebe, že nejste podvedený a přitom čekáte, až to druhý bude řešit a vy se budete moc pŘidat. Vaše výkřiky do tmy o vaší inteligenci jsou pro bavení druhých. MOC DĚKUJI ZA úsměvné povídání. VY budete asi pěkně zakompleksovaný, ale věřte, že se pokaždé zasměji, když něco napíŠete. JEN TAK DÁL, AŤ SE BAVÍ VÍCE LIDÍ.

    • Ray napsal:

     Já se nemusím přesvědčovat ani druhé. Nikdy jsem podveden nebyl, bohužel pro Vás. A taky jsem to nikdy nikde ani neřekl ani nenapsal, jak se mi snažíte podsouvat. Já jsem rád, že se bavíte, když už se necháváte podvádět, alespoň trochu té radosti do toho života 🙂 A prosím, příště si po sobě text zkontrolujte. Ať zase nejste Vy pro smích ostatním, kteří dokončili alespoň základní školu a čtou si Vaše řádky 😉

     • dana napsal:

      no hlavně si to přečtěte po sobě vy a konečně běžte něco dělat, než tady vést plané řeči a čekat, až za vás někdo něco vyřeší. Já už to mám s touto firmou vyřešený, nesedím jen u počítače a neplkám jako někdo.
      A nesnažím se z druhých nějakým psaním nesmyslů vymámit informace o řešení situace jako vy a co hlavně, nelžu sama sobě. Kdyby jste nepatřil mezi podvedené, tak se nesnažíte o to, abych napsala řešení. A NEBUDETE SE VNUCOVAT S NĚJAKOU RADOU O KTEROU STEJNĚ NIKDO NESTOJÍ. A jak se se říká, jména hloupých na všech sloupích, že? A děkuji opět za úsměvné pobavení.

     • Ray napsal:

      Pokud jste si nevšimla, já v psaném projevu většinou chyby nedělám. Vy ano. Nepotřebuji řešit, když jsem nenaletěl. Pokud o mé projevy nikdo nestojí, tak ať je nečte a neřídí se jimi a prostě je ignoruje. Je to tak jednoduché. Mimochodem, docela si protiřečíte. Buď můžu dávat rady k řešení nebo chtít řešení po Vás, ale oboje prostě možné není. A opravdu není za co, já rád bavím lidi, kteří to mají jinak těžké a musí si půjčovat 😀 Ještě Vám nechám poslední slovo, protože se stejně mojí radou, že pokud se Vám můj projev nelíbí, tak ho nemáte číst a ignorovat, řídit nebudete a budete mít patologické nutkání opět reagovat. Pokud jste si svůj problém vyřešila, pak je to jenom dobře a doufám, že už podobně nenaletíte 🙂

 9. dana napsal:

  POZOR PRO VŠECHNY, KDO SI CHTĚJÍ VZÍT PŮJČKU OD SIMPLE MONEY SERVISE SE SÍDLEM POČERNICKÁ 509, PRAHA 10. NEZÁKONNÉ JEDNÁNÍ.
  KDO MĚL PROBLÉMY S TOUTO FIRMOU PROSÍM ODPOVĚZTE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH BUDU
  PODÁVAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ,

  • Katka napsal:

   Dobrý den. Pokud budete podávat trestní oznámení, připojím se k vám.

   • dana napsal:

    Dobrý den,
    CHCI PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA NEZÁKONNÉ OBOHACOVÁNÍ.
    v PŘÍPADĚ ZÁJMU SE PROSÍM OZVETE NA MŮJ EMAIL.

    • Ray napsal:

     Za prvé, žádný email tady nemáte, takže ho případně doplňte. Za druhé, nic jako nezákonné obohacování jako trestný čin neexistuje. Zřejmě máte na mysli bezdůvodné obohacení a to také není trestný čin. To, s čím se můžete obrátit na PČR s trestním oznámením, je např. podezření na podvod. Prostě běžte a podejte ho. Nikdo Vám přece nebrání a psaním na internet toho moc nepodáte. Takže se zvedněte od PC a běžte! Pak sem prostě napište číslo spisu, pod kterým je to vedeno a ostatní pak podají trestní oznámení taky a jenom uvedou, že už je to pod příslušným spisovým číslem šetřeno. Jak jednoduché…

     • dana napsal:

      pro RAY
      VY RADILE A CO KDYBY JSTE SE ZVEDNUL OD PC VY, KDYŽ TAK VŠE DOBŘE VÍTE A PODAT TO TRESTNÍ OZNÁMENÍ VY A
      PAK UDĚLAL VŠE, JAK RADÍTE, ONO RADIT UMÍ KAŽDÝ, ALE
      PAK SKUTEK UTEK ŽE?

     • Ray napsal:

      Pokud jste si nevšimla, tak mně žádná škoda nevznikla. Ale Vám. Takže konat máte Vy. Vždycky mne pobaví lidé, co udělají blbost a pak se obrací na ostatní, aby ji za něj řešili. Tady nejsme ve školce, každý je zodpovědný za svoje jednání a spoléhat se na to, že někdo za Vás něco bude řešit, je naprosto zcestné. Bohudíky a pro Vás bohužel, nejsem ovce, která za vidinou snadných peněz vypne mozek a platí za něco, co nemá a pak ještě nabádá ostatní, aby to řešili za něj. Jste tak srandovní jak kolem sebe kopete, když sama děláte blbosti a někdo Vás na to upozorní 🙂

    • Zdeněk napsal:

     Také se připojím. zdendaliska@seznam.cz

  • Míša napsal:

   Paní Dano, ráda bych se s Vámi nějak spojila, pokud je to možné…

  • Kurrayova Romana napsal:

   Dobrý den teď jsem si přečetla vaše komentáře kdyžhledám jiný kontakt na simple půjčku.Ten co je uveden nikdo nebere.Dcera si vzala nějaký obnos který bych chtěla zaplatit ale bohužel nemám možnost.Do emailu ji přišlo ze to předali společnosti Credit Collect ale bohužel ani tam jsem nepochodíla protože nemají nikde žádný kontakt tak opravdu nevím co dělat a prosím o pomoc jestli se vám podařilo to nějak vyřešit prosím napište jak.Moc děkuji za odpověď

   • Eliška napsal:

    Dobrý den, Simple. tel. má ale nikdy nezvedá. Spíše se obratte na jejich info a oni vám odepíší. info@simple

 10. Katka napsal:

  NEBRAT!!!! bohužel jsem si od nich cca před rokem půjčila 2500 Kč, které jsem do smluveného termínu splatila, ale bohužel půjčku neuzavřeli a po roce mě od nich přišla exekuce. Paní na infolince mi sdělila suše, že se to občas stává, že půjčku neuzavřou a je vedena jako nezaplacena.

 11. dana napsal:

  Tato firma jsou lháři. Lžou o svých dokumentech a o úrocích ani nemluvě.
  Jednoznačně nebrat.

 12. dana napsal:

  Tuto půjčku nebrat, jsou to lháři. Když dojde k nějému sporu, tak lžou Na svých stránkách sice mají smlouvu o úvěru, ale tvrdí, že rozhodčí smlouva
  je uzavírána zvlášť a není součástí smlouvy o úvěru, ale na jejich webových stránkách v dokumentech rozhodčí smlouvu nenajdete. A to jsou dokumenty ke stažení.

 13. monika napsal:

  Co mam delat kdyz sem naletela

  • Aleš Jasný napsal:

   Dobrý den,asi jsem taky naletěl.Půjčil jsem si od nich 3000 Kč.Prodloužil jsem splatnost o týden za 600 Kč a včera jsem uhradil celý dluh i s úroky a vůbec nereagují,neberou telefony a mám obavy,že může být ještě hůř.Prosím o radu,co mám udělat.

   Děkuji.

   S pozdravem
   Aleš Jasný
   Brno

 14. Sára napsal:

  Tuto půjčku nebrat. Z 2500,- jsem se bohužel opozdila o 14 dni pak uz to bylo 6tis a ve finale hned předáno a mam zaplatit 12tis.NEBRAT!!!!

  • Ray napsal:

   Tak hele Martine, právníku sídlící v Praze, neříká ti náhodou něco § 31 etického kodexu? Mimoto, tvůj blábol o tom, že smluvní pokuta je lichva, naprosto jasně říká, že ty jsi právnickou fakultu neviděl ani z vlaku okolo Plzně.

  • Eliška napsal:

   máte pravdu, již 1 jsem tak dopadla taky , nebylo zbytí a vzala jsem si znova, dostala jsem zápal plic, po 13 dnech mi poslali meil že mi dali pokuty a mám zaplatit 18250.- z 5000,-

 15. Marianna napsal:

  okamžitě mi zamítl systém půjčku aniž by mě kdokoliv prověřil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.