RECENZE: půjčka NOVA leasing - recenze, zkušenosti a diskuze


NOVA leasing sídlí v Praze na Líbalově ulici, v blízkosti metra OPATOV a nedaleko Exitu 2 z dálnice D1 směr Chodov. Společnost poskytuje nebankovní půjčky pro podnikatele OSVČ i střední a velké společnosti.

Na rozdíl od bank jde NOVA leasing jiným směrem. Nemusíte zde ručit nemovitým majetkem, což považujeme za velkou výhodu. Ne každý podnikatel totiž nemovitost vlastní a mnohem běžnější je obchodní majetek v podobě movitých věcí, tedy například strojů, nářadí, nábytku, gastronomického zařízení atd.
Za další významný benefit považujeme rychlost řešení problému, kdy je NOVA leasing schopen při správné spolupráci klienta zřídit nebankovní půjčku do 48 hodin od prvního setkání. A to v případě akutního problému přijde opravdu vhod.

Sídlo společnosti Novaleasing, která díky kladným recenzím a pozitivním zkušenostem klientů zaujímá významné místo na poli nebankovních úvěrů a půjček.

Sídlo společnosti NOVA leasing v Líbalově ulici v Praze.

Poplatky předem? U NOVA leasing rozhodně ne…a navíc první konzultace zdarma!

V dnešní době jsme zvyklí na to, že se z nás nejrůznější podvodníci snaží tahat peníze předem. Tyto nemilé zkušenosti v nás zakotví a máme pocit, že takto jednají všichni. A to je zásadní chyba. Na trhu se pohybují i féroví profesionálové, kteří takovéto praktiky nemají zapotřebí. Jedním z nich je i NOVA leasing, při sjednání nebankovní půjčky neplatíte žádné poplatky předem ani žádné další skryté poplatky. NOVA leasing s vámi jedná na rovinu a fér, vždy tedy jasně znáte veškeré podmínky. A navíc první konzultaci, která je zcela nezávazná má každý klient zdarma!

Co všechno může nebankovní půjčka zachránit?

Velmi častým problémem podnikatelů jsou exekuce, menší i rozsáhlé, které ohrožují existenci celé společnosti. Zadlužení, neuhrazené faktury od odběratelů, zadržené dotace, chybějící finance na provoz či zadržené DPH. Těch problémů, se kterými se čeští podnikatelé potýkají je opravdu dost. NOVA leasing je však připraven na každou situaci, jelikož s každým svým klientem jedná individuálně.

Spolupráce tedy není jen o tom, že vám poskytnou finance a tím to končí. Jejich zájmem je také určitá prevence, takže vás nejen finančně zajistí, ale snaží se i poradit, vzdělávat a stát při vás až do té chvíle, kdy sami uznáte, že je vše v naprostém pořádku. Konkrétní NOVA leasing recenze najdete na webu www.nova-leasing-zkusenosti.cz, kde jsou konkrétní zkušenosti a příběhy několika podnikatelů.

NOVA leasing také provozuje zajímavý blok o financích a nebankovních půjčkách, najdete ho na adrese blog.novaleasing.cz


Podobné recenze