Raiffeisen stavební spořitelna


Raiffeisen stavební spořitelna je tradiční a moderní banka. V duchu symbolu zkřížených koňských hlav, které má ve znaku, přináší klientům a jejich rodinám jistotu a ochranu ve finančním světě. Důvěra a spokojenost klientů je pro ni na prvním místě. Vychází klientům vstříc v produktové nabídce, kterou pravidelně doplňuje o nové finanční produkty a také se zaměřuje na inovace stávajících. Značné úsilí společnost věnuje rozvoji znalostí a dovedností finančních poradců. Pečlivě sestavená nabídka finančních produktů klientům dokáže poskytnout kompletní řešení potřeb nejen v oblasti lepšího bydlení, ale také v otázkách zajištění rodiny, majetku či spokojeného stáří a zároveň i v bankovních službách.

Recenze produktu

Stavební spoření – nárok na státní podporu až 2000 Kč ročně při ročním vkladu 20 000 Kč – zhodnocení až 5% (s čerpáním státní podpory) – garantovaný úrok až 2% (bude upraveno ve smlouvě) – zákonné pojištění vkladů do výše 100 000 Euro – nárok na čerpání úvěru ze stavebního spoření s výhodným úrokem již od 3,5%

Výhody spořitelny

 • tradice na českém trhu od roku 1993
 • hustá síť poboček a počet finančních poradců
 • Internet Servis Raiffeisen stavební spořitelny
 • široké portfolio produktů

Nevýhody spořitelny

 • úzká spolupráce pouze se členy skupiny Raiffeisen

Produkty spořitelny

 • úvěry – Kreditní karta EASY, Úvěr ze stavebního spoření, REKOpůjčka, HYPOsplátka, EKOprogram, Úvěr Kredit, Úvěr Kredit Plus, Úvěr Kredit Privatizace
 • spořící produkty – Stavební spoření, Doplňkové penzijní spoření, Důchodové spoření
 • pojištění – Životní pojištění, Pojištění staveb a bytových jednotek, Pojištění domácnosti, Úrazové pojištění, Pojištění úvěru, Povinné ručení, Havarijní pojištění, Pojištění občanské odpovědnosti za škodu, Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu

Internetové bankovnictví

Internet servis https://sis.rsts.cz/cibis-web

Přehledný internetový servis Raiffeisen stavební spořitelny nabízí kontrolu nad všemi produkty. Klient má možnost si založit v rámci stavebního spoření Zlatý účet, který nabízí dvojité zhodnocení vložených finančních prostředků (v průběhu roku úročení na spořícím účtu a poté převedení na stavební spoření a získání státní podpory ve výši maximálně 2 000 Kč. Klient může přes Internet servis provádět všechny požadované změny, bude dostávat informace o všech akcích a také může kontaktovat svého finančního poradce.

Pobočky

Sídlo Raiffeisen stavební spořitelny a.s. je na adrese Koněvova 2747/99 v Praze, kde je také hlavní pobočka v Praze. Celkem je v ČR 198 poboček a 456 finančních poradců. V Brně je hlavní pobočka na adrese Vídeňská 80. V Ostravě na adrese Sokolská třída 944/23 a v Olomouci na adrese Litovelská 114/15.

O společnosti

Raiffeisen stavební spořitelna byla založena v roce 1993, jako vůbec první stavební spořitelna v České republice. Již více než 20 let zajišťuje pro klienty výhodné stavební spoření, úvěry na bydlení a v současné době i komplexní finanční poradenství založené na  rozmanité škále finančních produktů. V roce 1998 se Raiffeisen stala součástí silné finanční skupiny Raiffeisen, která působí v 37 zemích světa. V České republice patří do rodiny Raiffeisen také Raiffeisenbank, pojišťovna UNIQA nebo společnosti Raiffeisen Leasing či Raiffeisen finanční poradenství.

Reklama

Kontakty

 • Infolinka +420 800 11 22 11 (Po – Pá 8:00 – 22:00)
 • e-mail – rsts@rsts.cz

Raiffeisen stavební spořitelna
2.8 (56%) 10

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

6 zkušeností s Raiffeisen stavební spořitelna

 1. kenjo.d napsal:

  pohvala vazmu zamestnancovy, Tomasovi Hertlovi,pobocka Kyjov,za vinikajici pristup k zakaznikovi.dekujeme.Drahoslav.

 2. Standa napsal:

  Bohužel špatnou zkušenost s spořitelnou mám já 12 let u ní mám úvěr a spoření, Chtěl jsem refinancovat ohledně vysokého úroků a oni mi žádost zamítli napsali nevyhovující stav vůbec nechápu. Nevadí už jsem oslovil jinou společnost a ta mi vyšla vstříc jenom pozor na to není vše tak jak vám povídají.

 3. Jindřiška Dolinová napsal:

  S Raiffeisen stavební spořitelnou mám dlouhodobě velmi špatné zkušenosti. Jakmile vás lapí a vezmente si úvěr, zahrnou vás řadou neopodstatněných upomínek a s každou upomínkou si účtují administrativní poplatek. Když se bráníte musíte také žádat o vrácení poplatků zpět a dále si musíte hlídat i korespondenci, kterou za spořitelnu zasíláte, protože i tu dokáží uvnitř společnosti ztratit. Vrcholem byla telefonická komunikace s Právním odborem, kdy na telefonické dotazy odpovídají nepravdivě a pokud je donutíte stížností reagovat písemně, obdržíte spíše arogantní odpovědi a rozhodně žádná vysvětlení nebo omluvu. Varuji všechny před rozhodnutím stát se klientem této stavební spořitelny!

 4. Jiří napsal:

  Přesně tak, naprostý souhlas, rsts nikdy více!!!!! Nikde se nedovolate, na lince pro klienty naprostý nezájem, na pobočce to samé. Jediné co jim jde kamenovat klienta zpoplatněnymi upominkami a výhrůžkami pokutou. Ale pokud chce klient problém řešit, má smůlu, nikdo se s ním nebaví.Je mi opravdu líto lidí, kteří udělali stejnou chybu a dali důvěru právě rsts!!!

 5. Jaroslav napsal:

  Raiffeisen stavební spořitelna nikdy více, stavební spoření u nich měla v minulosti velká část naší rodiny. Jejich chování ke klientům, ale i k vlastním zaměstnancům, pokud nesouhlasíte s vedením je otřesné. Vyhněte se obloukem, viz. zkušenost paní Vrbové !!!!!

 6. Lenka Vrbová napsal:

  ráda bych se spojila s lidmi, kteří byli podvedeni jako já, viz pořad na stream.cz A dost! podfu(c)ky stavebních spořitelen, ráda bych podala žalobu, když nás bude víc, určitě uspějeme! Prosím o radu!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.