Negativni regist,konsolidace


Bezplatná poradnaKategorie dotazu: Finanční poradnaNegativni regist,konsolidace
Anonymní zeptal se před 7 roky

Dobry den, pár informací.
24let,muž ,zaměstnany přez 3 roky na neurčito,Plat kolem 26.000 pruměrně.
 
Díky své hlouposti a mladické nerozumností jsem si během 3 let nadělal ohromné dluhy, a samozdřejmě i negativní registry.
Aktualní stav ktery je tragicky:
Banka1-250.000 (uz asi jen 200) 6.300 splatka.
Banka2-70 a 20 a 25 kontokorent a 12 kreditka, Na uvěrech k doplacení tak o  19 tis méně. splatka 2400+poplatky kerditka a kontokoretn a vedení učtu.
Nebankovky-110.000(proficredit,tommystachi,prontopujcka,provident) To se nedá splatit uroky 75-100% ze splátky jde tak 5% na jistiny .
Smsmky-60.000 je jich hodně.
 
U banky jsem splatky vzdy platil max 2x3x se stalo ze jsem byl pár dní po splatnosti, Skoro pravidělně zaporny zustatek díky poplatku za kontokorent -1-100-200 korun . Spousta zadosti o konsolidace pujcky atp. Nebankovky jsem taky samozdrejmě platil jinak by byli uroky a penale nepředstavitelné.
Je to prostě hnusná past ale když nezaplatím splatky tak mi napálí 100.000 uroky pokuty. Takže se stale zadlužuji a řekl bych že jsem už brzy u konce.
Bankrot není nejspíš řešení a ani možny,Pokud bych šel do bankrotu zaměstnavatel by se semnou rozloučil,a soud by mi ho asi ani neschvalil když by vyděl jak jsem si bez rozmyslu bral půjčky.
Navíc dojde ke zvyšení platu do několika měsíců.
 
Mám ještě šanci na novy život ? Poskytne mi někdo konsolidaci ? nebo mě dostali?
 
Bohužel je mi 24 let nemovitost nemám a ani nikoho kdo by ručil nemovitosti.
 
Nějaká možnost , prohlašení plná moc pro instituci,firmu,věřitele že si má osoba bez jeho souhlasu už nikde nic nepůjči  aby byla bonita zajištěna, nějaká vinkulace životním pojištěním aby byla jistota že když zemřu nebo se stanu invalidním tak dostanou peníze od pojistovny.
Možná bych sehnal ručitele ale také bez nemovitosti max s příjmem.
Je nějaké možnost ? chci  zažít žít život jako obyčejny človek. Nebo už je jedinym vychodiskem nádraží a pod mostem?