SMS půjčka bez 1 Kč


SMS půjčky jsou dnes moderním nástupcem, či spíše doplňkem klasických bankovních úvěrů. Jsou určeny klientům, kteří potřebují okamžitě půjčit menší finanční obnos a nemají čas či prostě nechtějí trpět klasickou proceduru v bance. Nechtějí si tahat pořadové číslo, čekat než přijdou na řadu, zdlouhavě se vybavovat s poradcem atd. SMS půjčka bez 1 Kč je pak ještě takovým doplňkem klasických SMS půjček. Ještě více zjednodušuje celý proces půjčování si financí.

Klasické SMS půjčky jsou založeny na tom, že celý proces vyřídíte odkudkoliv prostřednictvím sms zprávy. V klasickém případě musíte ovšem nejprve odeslat registrační poplatek 1,-Kč z vašeho účtu. SMS půjčka bez 1 Kč, jak již název napovídá, nevyžaduje ani tento poplatek. Vzhledem k tomu že se jedná o částky ve většině případů do 5 000 Kč, jsou vám peníze posláný bez většiny klasických úvěrových podmínek. Nemusíte v situaci, kdy vám např. ještě nepřišla výplata a vy potřebujete rychle zaplatit zámečníka či opravu auta, shánět ručitele, nechat někoho nahlížet do svého bankovního registru, či podepisovat složité smlouvy. Naopak finance dostanete do několika minut na váš účet a budete s nimi moci nakládat jak se vám zlíbí.

Půjčte si poprvé u některých společností bez poplatku

Vzhledem ke konkurenčnímu prostředí, které na trhu s financemi panuje, se jednotlivé společnosti předhánějí v tom, kdo nabídne svým klientům lepší služby a získá si je tak na svou stranu. Setkat se tak dnes můžete i v oboru SMS půjčka bez 1 Kč s různými nadstandardy a zvláštními službami, které vám jednotlivé společnosti připravují. Jedná se například o to, že u některých z nich při první půjčce nesplácíte žádné finance navíc. Jindy zase můžete za řádné splácení dostat u příští půjčky 14 dní splatnosti navíc. Ta klasická doba se přitom pohybuje v rozmezí 7 – 28 dní ve většině případů.