Půjčky pro dlužníky


Půjčka pro dlužníka je velmi vyhledávaná a poptávaná. Dlužník si nicméně musí uvědomit že u banky je téměř nemožné získat jakoukoliv půjčku, i když jsou aktuálně všechny závazky splaceny. Předešlou dlužnou situací je poškozena kredibilita klienta a takzvané credit scrore na které se banky dívají a je to jeden z hlavník faktů, které při posuzování půjčky zohledňují. V České republice existuje hned několik registrů dlužníků, mezi nejznámější patří SOLUS do kterého nahlíží téměř všechny bankovní i nebankovní instituce.

Další možností jak získat půjčku pro dlužníka je využít nebankovní instituce. Ty se na dlužníky, které dostály svým předchozím závazkům i když s nimi měli určité problémy dívají jinak. Důlěžitější než credit score je aktuální stav klienta, pokud má aktuálně příjem a je schopen půjčku splácet je velmi pravděpodobné že u nebankovní instituce úvěr dostane i když má historii dlužníka. V případě, že je ale vedený jako aktivní dlužník u nebankovní instituce je téměř nemožné novou půjčku získat. Pokud máte aktivní dluh u nebankovní instituce, kterou chcete pro půjčku využít její žádost nemá žádný smysl.

Pokud jste dlužníkem a máte aktuálně platný vysoký dluh a žádná finanční společnost vám nepůjčí jsou tu pro vás další alternativy. Půjčka od rodiny a známých, konsolidace půjček a vyhlášení osobního bankrotu. Osobní bankrot by měl být opravdu až naprosto poslední možnost, protože si tím omezíte své výdělky na několik let dopředu.

 Půjčky pro dlužníky
Ohodnotit recenzi

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

6 zkušeností s Půjčky pro dlužníky

 1. Dagmar Dobsovicova napsal:

  Dobry den
  Mam sice exekuci a mam dluh u 2 pujcek. Je to na mne dost. Potrebovala bych pomoc splatit je a mit svaty klid. Pokud by me nekdo opravdu pomohl zbavit se te cerne diry v ktere jsem, byla bych moc stastna. Klidne bych dala trvaly prikaz a nechala bych to strhavat primo z meho platu. Nahlasila bych to na mzdove uctarne v me praci. Chtela jsem se odluzit ale to bych musela mit pres 100000 kc, jak mi bylo receno. Dali mi nabidku abych si nasla pujcku ktera mi pomuze. Doposud jsem fakt nemela stesti. Prosim o pomoc.muj dluh cini 35000 Kc.

 2. Tereza Kolesárová napsal:

  Dobrý den,
  Jmenuji se Tereza Kolesarova. Hledám dobrou spolehlivou nebankovní půjčku. Mam asi na 4 roky v registru dlužníka z exekuce ( dostala jsem jenom dopis, ze mam zaplatit). Dodržovala jsem platbu exekutorovi. Chci se zeptat, jestli by bylo možné si půjčit 75.000kc? Letos jsem začala pracovat na neurčitou dobu, probíham invalidní důchod, příspěvek na pece osobě pro 18 let a mobilita. Invalidní důchod je třetí stupeň a výplaty dostávám 12.200kc a nejd az 14.200kc měsíčně v polovině měsíci. Mohli bychom se domluvit na schůzku, jestli by to šlo poskytnout půjčku? Šlo by řešit, abych dostala půjčku. Mohu si dovolit platit splátky do 2000kc. Dekuji moc předem, preji Vam hezky nedělní den. Tereza Kolesarova.

 3. Milan napsal:

  Dobry den mohl blizsi info

 4. alex perez napsal:

  zde je řešení pro vaše problémy; – Ti, kteří mají potřebu mimořádných finančních prostředků v bezpečné a analýzy nákladů a rukou začít na pravou nohu ve vašem podnikání, které nejsou zlepšení v průběhu let. – Sníte o budování vlastní dům, ale odmítl hypotéky kvůli nedostatečné úvěr,žádné další starosti, zde si můžete být připraveni rychle, má dobu 72 hodin.

 5. […] Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.