Půjčky pro dlužníky


Půjčka pro dlužníka je velmi vyhledávaná a poptávaná. Dlužník si nicméně musí uvědomit že u banky je téměř nemožné získat jakoukoliv půjčku, i když jsou aktuálně všechny závazky splaceny. Předešlou dlužnou situací je poškozena kredibilita klienta a takzvané credit scrore na které se banky dívají a je to jeden z hlavník faktů, které při posuzování půjčky zohledňují. V České republice existuje hned několik registrů dlužníků, mezi nejznámější patří SOLUS do kterého nahlíží téměř všechny bankovní i nebankovní instituce.

Další možností jak získat půjčku pro dlužníka je využít nebankovní instituce. Ty se na dlužníky, které dostály svým předchozím závazkům i když s nimi měli určité problémy dívají jinak. Důlěžitější než credit score je aktuální stav klienta, pokud má aktuálně příjem a je schopen půjčku splácet je velmi pravděpodobné že u nebankovní instituce úvěr dostane i když má historii dlužníka. V případě, že je ale vedený jako aktivní dlužník u nebankovní instituce je téměř nemožné novou půjčku získat. Pokud máte aktivní dluh u nebankovní instituce, kterou chcete pro půjčku využít její žádost nemá žádný smysl.

Pokud jste dlužníkem a máte aktuálně platný vysoký dluh a žádná finanční společnost vám nepůjčí jsou tu pro vás další alternativy. Půjčka od rodiny a známých, konsolidace půjček a vyhlášení osobního bankrotu. Osobní bankrot by měl být opravdu až naprosto poslední možnost, protože si tím omezíte své výdělky na několik let dopředu.

 Půjčky pro dlužníky
Ohodnotit recenzi

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

4 zkušeností s Půjčky pro dlužníky

  1. Milan napsal:

    Dobry den mohl blizsi info

  2. alex perez napsal:

    zde je řešení pro vaše problémy; – Ti, kteří mají potřebu mimořádných finančních prostředků v bezpečné a analýzy nákladů a rukou začít na pravou nohu ve vašem podnikání, které nejsou zlepšení v průběhu let. – Sníte o budování vlastní dům, ale odmítl hypotéky kvůli nedostatečné úvěr,žádné další starosti, zde si můžete být připraveni rychle, má dobu 72 hodin.

  3. […] Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.