Půjčky ihned na účet


U větších půjček nebo bankovních půjček je v podstatě nereálné, aby byl úvěr na vašem účtě rychle. Nicméně existují specializované produkty bankovních i nebankovních institucí, které jsou cílené právě na velmi rychlé vyřízení a připsání peněz na účet. Průkopníkem jsou krátkodobé SMS půjčky do 12.000Kč, které považují rychlost vyřízení a vyplacení půjčky jako svou největší výhodu.

Zákazník za tuto výhodu zaplatí vyšší poplatek v případě že se nejedná o promo akci nebo půjčku bez poplatku pro nového klienta. Pokud potřebujete vyřídit půjčku rychle pro vaše aktuální problémy nebo neočekávanou situaci a chcete mít peníze na svém účtu pokud možno co nejdříve, zvolte si takovou instituci, která má účet u stejné banky jako vy. Tím se proces přenesení peněz u schválené půjčky razantně urychlí.

Převod peněz u stejné banky je prakticky okamžitý a od žádosti můžete mít peníze na účtě klidně do 15 minut. Pokud vám budou peníze zaslány z jiné banky, převod se obvykle zdrží na 24 – 48 hodin, dle banky. Další podmínkou získání opravdu rychlé půjčky je absence aktivačního poplatku pro ověření vašeho bankovního účtu, který některé nebankovní instituce využívají. Díky tomuto ověření se opět proces získání půjčky může opozdit o 24 až 48 hodin naprosto zbytečně.