Půjčky bez registru


Většina bank i nebankovních firem nahlíží do registru dlužníků. Jedná se o standardní postup při posuzování, zda bude daná půjčka klientovi poskytnuta, nebo v jaké výši je možno úvěr čerpat. Bankovní půjčku bez registru nemáte šanci získat, nicméně mnoho nebankovních institucí poskytuje půjčku bez nahlížení do registru. Využívají pouze vlastní systém pro posouzení půjčky. Tento systém je založen hlavně na faktu zda klient správně a včas splácel své závazky vůči firmě. V opačném případě žadatel půjčku obvykle nedostane.

Půjču bez registru obvykle získáte u nebankovní instituce poskytující krátkodobé půjčky. Mezi finančními společnostmi poskytující úvěry nad 10.000Kč není mnoho případů, které nenahlíží do registru dlužníků. V případě že vám vyhovuje krátkodobá malá půjčka do 10.000Kč a máte zápis v registru, zvolte pečlivě firmu u které si půjčíte. Prostudujte si obchodní podmínky ve kterých vás bude nejvíce zajímat výše poplatku a úroku a sankce za včasné neuhrazení půjčky.

Některé krátkodobé půjčky jsou dokonce naprosto bez poplatku a při půjčce například 2000Kč musíte vrátit do 2-3 týdnů 2000Kč bez úroku a poplatku. Tyto speciální akce jsou ale často omezeny pouze pro nové klienty, nebo podmíněny dlouhodobou historií klienta a včasnému, případně předčasnému splácení jeho závazků.