Půjčky bez poplatku


Půjčku bez poplatku nabízí obvykle velké nebankovní instituce formou promo akce. Často ji také nazývají jako půjčku zdarma, tím zdarma je myšlena absence poplatku, nikoliv to že půjčenou částku nemusíte vrátit. Půjčku bez poplatku dostanete obvykle u krátkodobých půjček do 12.000Kč se splatnosti 2-5ti týdnů a jedná se o vaši první půjčku u společnosti. Hlavním cílem společnosti je získání nového klienta, který si bude půjčovat opakovaně.

Nicméně tyto akce se dají skvěle využít právě pro ušetření za mnohdy vysoké poplatky. Nutné je ale půjčku vrátit včas protože sankce za nesplacení bývají často velmi vysoké. Aktuálně nabízí v České republice půjčku bez jakéhokoliv poplatku a úroku hned několik větších nadnárodních nebankovních institucí. Díky přetlaku v tomto segmentu trhu je možné výrazně ušetřit a vyřešit touto krátkodobou a rychlou půjčkou svoji aktuální nepříjemnou situaci.

Půjčka bez poplatku patří bezesporu mezi oblíbené a velmi vyhledávané produkty, ale pokud jste častý žadatel o půjčku, budete mít s jejim získáním problém, protože bývají často cílené pouze na nové klienty. V případě že narazíte na takovou promo akci, zjistěte si co možná nejvíce informací o firmě, která půjčku poskytuje. Pozitivním znakem je délka působení firmy v ČR a také pokud má pobočky i jinde než v česku.