Půjčka 2015


Slovní spojení půjčka 2013 zahrnuje mnohé moderní trendy na finančním sektoru. Půjčka 2013, to je například rychlá SMS půjčka, která vám dorazí v období před výplatou, kdy akutně potřebujete sehnat finance na zaplacení např. opravy vašeho automobilu. Půjčka 2013, to je například půjčka od Air Bank, která naprosto zrušila jakékoliv poplatky za domluvení půjčky a poté vedení úvěrového účtu. A ne pouze toto, navíc ještě vám – po vzoru jiných i nebankovních společností – při správném pravidelném splácení úvěru vám promine jednu či více splátek. Jako další moderní úvěry, tak i tento si můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova online, navíc si můžete bezplatně založit u banky účet, pokud si její půjčku domluvíte.

Půjčka 2013 to je též například též půjčka od ZUNO, s níž neplatíte žádné poplatky za zřízení půjčky ani následné vedení účtu. Též váš u tohoto úvěru potěší velice nízký úrok. Co se pak týče nebankovních společností, jejich trend v půjčování peněz v roce 2013 navazuje na postupné vyvíjení úvěrového trhu z předchozích let. Tedy jedná se hlavně o zjednodušování samotného sjednání půjčky, razantní zrychlování celého procesu a také minimalizování podmínek nutných k dojednání půjčky. Nebankovní společnosti tak vychází vstříc klientům otráveným např. z žádostí o hypotéku, kde po nich chtějí banky spoustu dokladů a formulářů a ne každému dovolí hypotéku čerpat. Co tedy znamená pojem půjčka 2013 u nebankovních společností a jakým směrem se vyvíjí?

Jednejte převážně po internetu, přestaňte platit poplatky

Nové vlastnosti nebankovních půjček jsou např. jejich „bezpoplatkovost“, kdy u některých typů platíte pouze poplatek za vyřízení půjčky jako provizi pro společnost místo úroku. U jiných, kde úrok je stanoven, zase neplatíte často poplatky žádné. Ani např. za předčasné splacení úvěru. Velké množství půjček v roce 2013 se též dá vyřídit jen pomocí SMS zprávy (toto se týká hlavně půjček do 10 000,-Kč).