Mini půjčky


Ještě vám nepřišla výplata a vy potřebujete zaplatit např. opravu auta, jenže nemáte žádné úspory na účtu? Pokud se nacházíte v takovéto či podobné situaci, pak můžete využít jedné z mini půjček, které se v poslední době usadily na trhu s financemi jako konkurence, či spíše doplněk standardních bankovních úvěrů. Jaké jsou vlastnosti těchto mini půjček a v čem jsou lepší oproti bankovním půjčkám.

Mini půjčky zahrnují povětšinou částky od pěti set do pěti tisíc až dvanácti tisíc korun. Jelikož se jedná o tyto drobnější sumy peněz, nepotřebujete většinou k uzavření mini půjčky shánět ručitele, stejně jako nemusíte chodit na bankovní (či nebankovní) pobočku. Mini půjčky se dají vyřídit často po internetu a mobilním telefonu, takže si můžete finance objednat z jakéhokoliv místa s připojením.
Ve většině případů si u mini půjček můžete též stanovat, na jak dlouhou dobu budete chtít finance půjčit. Nabízí se i možnosti si tuto dobu splatnosti prodloužit, např. zasláním SMS zprávy s kódem.

Využití finančních prostředků, získaných z mini půjček je výhradně vaší záležitostí. Nemusíte předkládat a dokazovat žádný účel, ke kterému peníze použijete.