Půjčky na vánoční dárky někdy využil každý osmý Čech - recenze, zkušenosti a diskuze


Lidé se před Vánocemi opět obracejí na úvěrové společnosti. Nebankovní půjčky na nákup vánočních dárků podle průzkumu Ipsos někdy využilo 12 % Čechů. Například PROFI CREDIT eviduje v předvánočním období zhruba třetinový nárůst žádostí o rychlé bezúčelové půjčky, které můžou klienti použít na cokoliv.

 

Rychlé nebankovní půjčky si pochvalují například Kulhánkovi z Brna. Nutně potřebovali novou pračku a rekonstrukci koupelny. Paní Kulhánková je ale na mateřské dovolené a manžel nevydělává tolik peněz, takže jedinou možností byla půjčka, v bance je ale odmítli. „Obrátili jsme se na nebankovní společnost PROFI CREDIT. Půjčili jsme si 30 000 korun, peníze nám poslali do dvou dnů, všechno bylo rychlé a bez problémů,“ pochvaluje si Irena Kulhánková. Vyhovuje jí také, že se úvěrová společnost vůbec nezajímala o to, na co chtějí Kulhánkovi peníze použít. „Všechny půjčky poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do druhého dne. Klienti si můžou půjčit 10 000 až 166 000 korun a vybrat si délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje zaměstnanecký úvěr marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc.

Na dárky si někdy půjčil každý osmý Čech, třetina o tom uvažuje

Téměř pětina Bulharů (23 %) si někdy vzala na nákup vánočních dárků úvěr. Vánoční půjčky jsou populární i Polsku, kde je využívá čtvrtina lidí. „Češi (12 %) a Slováci (15 %) si na dárky půjčují méně, ale když už si úvěr vezmou, půjčí si větší sumu. V Česku je průměrná výše vánoční půjčky 7 869 korun, podobné je to na Slovensku,“ upřesňuje Ondřej Lokvenc. 29 % Čechů v průzkumu uvedlo, že by si půjčku na nákup vánočních dárků klidně vzali. Důležité ale je nepodlehnout nákupnímu šílenství. „Půjčky slouží k nákupu věcí, které opravdu potřebujeme. Nemá cenu se neúměrně zadlužit a kvůli hezkému Štědrému dni si pak znepříjemnit celý rok,“ varuje Ondřej Lokvenc z PROFI CREDIT.

Odměny s půjčkou i bez ní

Rychlé online půjčky jsou stále oblíbenější, 84 % Čechů například nakupuje vánoční dárky přes internet. Nebankovní společnosti ale nezůstávají pozadu a kromě půjčky nabízejí pro své klienty také vánoční akce. „Až do Vánoc budeme každý týden soutěžit o poukázky na 5 000 korun do e-shopu Mall.cz. Voucher může vyhrát každý, kdo se zaregistruje na našich webových stránkách a správně zodpoví soutěžní otázku,“ říká Ondřej Lokvenc. Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc dostat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru.

Reprezentativní příklad splácení

PROFI CREDIT

výše úvěru 10 000 Kč
splatnost 24 měsíců
úroková sazba 27,4 % p.a.
měsíční splátka: 575 Kč
RPSN 31,22 %
bonus za řádné splácení 690 Kč
celkem zaplatíte 13 110 Kč

Zkrátka nepřijdou ani věrní klienti. Pro ty PROFI CREDIT připravil Klub dobrého klienta (KDK), Podmínkou pro vstup do klubu je dobrá platební morálka. Klienti KDK mají nárok na výhodnější nebankovní půjčky a nižší úroky, ušetří až 15 % z každé splátky. Druhá půjčka jim bude navíc vyplacena zrychleně a zjednodušeně. Klub dobrého klienta má také speciální telefonní linku pro významné zákazníky a každého člena KDK čeká atraktivní dárek.

Pošlete Ježíška i do své firmy

Radost si stále častěji dělají na Vánoce i živnostníci a drobní podnikatelé. Roste zájem o účelový úvěr. Rychlá nebankovní půjčka vyhoví všem, kteří potřebují peníze na své podnikání. PROFI CREDIT nabízí podnikatelům a živnostníkům 30 000 až 110 tisíc korun, splácet můžou jeden až dva roky. Půjčka je schválena rychle, jednoduše a bez poplatků. Navíc má klient možnost předčasného splacení nebo bezplatného odkladu splátek. Společnost PROFI CREDIT má zkušenosti s nebankovními půjčkami a úvěry již od roku 2000 a za tu dobu si vybudovala velmi silné postavení na finančním trhu. Základní filozofií společnosti je osobní přístup ke každému klientovi. Na tisíc úvěrových poradců je připraveno pomoci zájemcům o půjčky vybrat ten nejvhodnější produkt. Více informací o půjčkách, recenze a zkušenosti na www.proficredit.cz. 


Podobné recenze