Půjčky ihned na ruku - recenze, zkušenosti a diskuze


Občas v životě mohou přijít situace, kdy člověk potřebuje půjčit peníze a zároveň nutně potřebuje, aby byla půjčka okamžitá, bez zbytečného zdržování. Pokud navíc nemá vlastní bankovní účet, nebo z libovolného důvodu preferuje výplatu půjčky v hotovosti, je jeho situace o to komplikovanější. Co se dá v takovém okamžiku dělat a které půjčky v ČR jsou hotovostní a zároveň rychlé?

Hotovostní půjčky poskytuje jen menšina úvěrových společností

Dnes už je standardem, že banky i nebankovní společnosti vyplácejí půjčky převodem na bankovní účet. Velmi často je to přímo v úvěrových podmínkách, mnoho nebankovních poskytovatelů pak při sjednávání úvěru vyžaduje verifikační poplatek, aby si ověřili, že žadatel skutečně má svůj vlastní účet. Společností, které jsou ochotné půjčit peníze přímo na ruku není mnoho, naštěstí ale stále existují spolehlivé a dostupné půjčky, jež můžete získat bleskově a bez účtu. 

Výplata je možná na různých místech

Výplata těchto úvěrů se provádí na různých místech – půjčka ihned v hotovosti může být vyplacena z rukou obchodního zástupce dané společnosti, u jiných úvěrových firem si ji můžete nechat vyplatit v novinovém stánku a některé společnosti pak umožňují výplatu na čerpací stanici.

Výhodou je možnost výplaty i o víkendech a svátcích

Okamžitá půjčka na ruku má velkou výhodu mimo jiné v tom, že ji bez problémů můžete získat i během státních svátků nebo víkendů – s obchodním zástupcem se můžete snadno domluvit v podstatě na jakémkoli termínu, benzínové pumpy jsou obvykle otevřeny 365 dní v roce a i trafiky mívají běžně otevřeno 7 dní v týdnu. Hotovostní úvěr tak může být řešením i pro ty, kteří sice účet mají, ale je třeba sobota dopoledne a oni potřebují nutně peníze ještě ten den. 

Které půjčky ihned na ruku patří k nejspolehlivějším?

V této kategorii půjček je obzvlášť velké riziko, že při jejich hledání narazíte na podvodníky. Proto pro vás máme tipy na několik naprosto bezpečných a důkladně prověřených půjček, které lze získat v hotovosti, ihned a nemusíte mít strach z neférového jednání:

Zaplo půjčka aktuálně jedna z nejznámějších rychlých půjček v Česku, vyplatí se zejména pro nové klienty – ti si mohou půjčit až 8 000 Kč na 30 dní s nulovým úrokem a bez poplatků. Půjčku Zaplo si lze nechat vyplatit nejen klasickým převodem na účet v bance, ale je zde i druhá možnost – výplata v některé z trafik společnosti Geco. Samotná žádost se vyplňuje přes internet a budete k ní potřebovat mobilní telefon, na místě se pak musíte prokázat platným občanským průkazem.

Provident Financial tradiční nebankovní úvěry, které zná téměř každý. Provident již mnoho let patří k lídrům na trhu s nebankovními půjčkami a stále patří ke společnostem, umožňujícím vzít si půjčku na ruku s výplatou kterýkoli den v týdnu, včetně víkendů. U klasické hotovostní půjčky si lze navíc vybrat, jestli ji chcete splácet jednou týdně nebo jednou měsíčně. Novinkou je pak půjčka START pro nové klienty, jež je bez poplatků a úroků, do 9 000 Kč a se splatností na 3 měsíce.

Creditportal blesková půjčka bez registru ihned na ruku. V tomto případě si peníze můžete v hotovosti vyzvednout na čerpacích stanicích Euro Oil, půjčka se tak dá vybrat 365 dní v roce a 24 hodin denně. Důležitá je i rychlost, peníze budete mít připravené už do pouhých 15 minut. Žádost si lze podat přes webové stránky nebo po telefonu, maximum je ale 4 900 Kč na 30 dnů.

Smart půjčka rychlá hotovostní půjčka, která funguje podobně jako Provident – peníze vám přiveze zástupce společnosti až k vám domů. Výhodou je vysoký úvěrový rámec až do 70 000 Kč a doba splatnosti až 16 měsíců.


Podobné recenze