Půjčkomat půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Půjčkomat je efektivní způsob, jak si půjčovat peníze. Díky několika druhům půjček si dokáže vybrat skutečně každý. Vše začíná u půjčky zdarma do 10 000 Kč a dále lze získat až na 22 000 korun bez zbytečného papírování. Je to jednoduchý způsob, jak získat slušnou sumu peněz na cokoliv. Půjčkomat je cesta, kterou se vydává čím dál více lidí a získávají tak velice konkurenceschopný a efektivní finanční nástroj. Portál je součástí společnosti Zaplo, jedná se tedy o důvěryhodnou a bezpečnou půjčku.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 500 – 22 000 Kč
 • První půjčka do 10 000 Kč
 • Splatnost: 5 – 31 dní
 • RPSN: 0 – 3 675,7 %
 • Výplata: na bankovní účet
 • Žádost: Online na webu

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení
 • Půjčka na cokoliv (klient si sám určí, na co peníze využije)
 • Žádost vyřízena do 15 minut
 • Půjčka pro kohokoliv
 • Jedna splátka na konci

Podmínky získání půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Žádný dluh případně doložení příjmu
 • Bankovní účet

Nevýhody

 • Napoprvé lze získat pouze půjčku do 10 000 Kč, ta je ovšem zdarma

Často kladené otázky

Co mám dělat, když potřebuji prodloužit splatnost půjčky?

Půjčka má splatnost dle smluvně sjednaných podmínek. V případě, že budete chtít splatnost prodlužovat, lze to provézt nejpozději do termínu, který najdete ve své smlouvě. Poté již nebude možné prodloužení poskytnout a je potřeba půjčku doplatit. V případě, že budete chtít půjčku znovu otevřít, lze zažádat prostřednictvím společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Jak mám postupovat, když nemám finance na včasnou úhradu?

Půjčka má splatnost dle smluvně sjednaných podmínek. V případě, že nebudete schopni termín splatnosti dodržet, obraťte se na oddělení pohledávek na z 236 033 115. Operátoři Půjčkomatu s vámi vše dořeší.

O společnosti

Původní společnost Friendly Finance přenechala provozování stránek Půjčkomat.cz společnosti Zaplo Finance s. r. o. Pro potenciální i stávající klienty se ovšem nic nemění, pouze příští půjčku už nedostanete od Friendly Finance, ale o půjčku můžete žádat na Zaplo.cz již dnes a to buď prostřednictvím webových stránek Zaplo.cz nebo na bezplatné lince Zaplo.cz 800 050 233.

Kontakty

 • Zaplo Finance s.r.o.
 • Jankovcova 1037/49
 • 170 00 Praha 7
 • Telefon: + 420 236 040 404
 • E-mail: podpora@pujckomat.cz

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 2 000 Kč
10 000 Kč 30 dní 0 Kč 10 000 Kč
Žádost o půjčku
Půjčkomat půjčka
3.8 (76%) 10

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

13 zkušeností s Půjčkomat půjčka

 1. Jana napsal:

  Nic je nezajima neda se s nima dohodnout jenom vyhrozuji a denne otravuji

 2. Lucie napsal:

  Když jsem potřebovala, pomohli mi, to ano. Možnost prodloužení mi taky vyhovovala. Ale dostala jsem se do situace kdy jsem musela prodlužovat několikrát. Kdyby se to sečetlo, mam to dávno zaplacené. Pak jsem se dostala do situace kdy jsem nemohla uhradit ani to prodloužení. Vyšli mi vstříc, tím stylem že v ten den jsem měla poslat kolik jsem měla a za další týden asi pět tisíc, což mi ve finále nepomohlo. Nakonec vše předali humplákům De vries justitia, a to teprve začla jízda. Ne že mi ten jejich operátor tvrdil, že s nimi jednám už po Xté, přitom to bylo poprve, a psala jsem na něj pak stížnost, ale ještě navíc i přesto, že si dohodnete splátky přímo s tím inkasem, vám chodí výhružné maily a obálky do schránky, na kterých mají velké nápisy o tom jaký jste dlužník, aby to všichni viděli. Tohle je cesta do záhuby a jakmile se dostanete do situace kdy nemáte peníze, oni vás potopí. Nedoporučuju.

 3. Katka napsal:

  Je to PODVOD. Kradou informace z jiných firem. Jsem OZ pro Crediton. Už se mi několikrát stalo, že klienti, kteří u mě byli zamítnutí, mi chodili do kanceláře nosit občanky nebo si stěžovat, že si u půjčkomatu nic nežádali a že jim někdo volal. Pátrala jsem co se děje a u jedné z klientek jsem při žádosti do Creditonu o půjčku uvedla svůj email. Za 30 vteřin po zamítnutí mojí žádosti mi na meil přišlo z půjčkomatu, že mám (jako klientka) předschválenou půjčku. Měli úplně všechny údaje!!!!!!!!!!! Jdeme to řešit i s vedením creditonu na policii. Někdo si to musí pěkně odpykat. Je to zneužití citlivých osobních údajů. A když voláte do půjčkomatu a chcete vysvětlení, odbydou Vás s tím, že to je ochrana osobních údajů (takový výsměch) a nebo, že místo klienta musel někdo volat. Jak asi, když jsem ho měla u sebe v kanceláři a jeho OP v ruce. Nehorázní zmetci – až se dovím jak získali z naší firmy tyto informace tak to sem zveřejním, aby si i ostatní mohli dát pozor.

 4. Adéla napsal:

  Nesympatická a arogantní paní na telefonu. Absolutně nechápu, proč mám být při půjčce 3000,- „zkoušena“ z toho, v jakém patře a na jaké adrese bydlím, v jakém patře jaké budovy pracuji…přičemž mi paní řekla, že asi nejspíše nebydlím ve 4. patře, protože ona vidí zepředu jen 3! To, že je to dům atypický a z druhé strany má pater 5…to jí asi nedošlo. Bylo to velmi ponižující…chápu, že potřebují prověřovat, zda lidé skutečně na té adrese bydlí, ale toto? Nemluvím o tom, že chtějí výpisy z banky za poslední 3 měsíce, kopie občanského průkazu…a to ještě probíhá sáhodlouhý proces schvalování. Byla to má první zkušenost s půjčkou tohoto typu a natolik mě to odradilo, že jsem svojí žádost stáhla a raději si půjčila od někoho známého.

 5. Martin napsal:

  Podvod to není, ale jakmile se dostanete do potíží se splácením k dohodě nedojde. Musíte akceptovat jen jejich návrh na Váš nepřistoupí.

 6. Martin Více informací na http://pujcko.cz/ napsal:

  Půjčkomat využívám již několik měsíců a jsem stále spokojený. Dle mě se jedná o jednu s nejserióznější nebankovek na trhu. Prozatím nemůžu říct křivého slova. Co je ve smlouvě to platí, žádná překvapení se nekonaly a nekonají. Když jsem byl v nouzi, vždy mi pomohli.

 7. Jorge napsal:

  Skutečně se nejedná o podvod, půjčku skutečně dostanete. Jenže se jedná o tzv. predátorskou půjčku, tedy budou Vám nadbíhat a hlavně se snažit, aby jste místo doplacení prodlužovali za poměrně tučný poplatek dobu splacení (splácíte nikoli po splátkách, ale vždy jen celou částku půjčky + navýšení), a v momentě, kdy se dostanete do potíží se projeví naplno – navyšování v řádu stovek korun/týden ke stávající částce a naprostá neochota pomoci nebo se dohodnout, takže původní částka fofrem narůstá. Celé to působí dojmem, že to je hlavní smysl podnikání této společnosti.

  • XY napsal:

   To ano, a ještě, když si půjčku prodloužíte, tak vám dají splatnost na poplatek několik dní, ale od chvíle prodloužení vás bombardují a vyloženě obtěžují telefonáty se stupidními dotazy, kdy že ten poplatek uhradíte,že na to máte několik dní vůbec neřeší a celé ty dny otravují a píší výhružné emaily. Jednání strašný.Je spousta společností, které se chovají slušně.

 8. L napsal:

  Je to nekorektní a možná podvodná firma , když jsem jim psal , že asi někdo zneužil má data a žádal o půjčku pod mojí identitou nechtěli být nápomocní tak pak někomu takovému věřte .

  • ina napsal:

   já zaplatila 1Kč a nedostala jsem nic,jen se omluvili a napsali mi že bez určení důvodu mi byl uvěr zamítnut. Dnes přijel nějaký hotntot a chtěl vysvětlení.. toto vysvětlení dnes jdu dát na policii.. bohužel dnes mne někdo navštívi n´ějaká agentura Hloušek a na internetu je vedený jako samostatná osoba.. zase další podvod

  • Anonym napsal:

   stala se mi podobna vec 27.2. 2014 nekdo zneuzil me osobni udaje a me ted po roce prisla exekuce.zadny uver jsem si nesjednavala ,nevim co s tim mam ted delat .poradi mi nekdo?

 9. Marianna napsal:

  chtějí kopie op, výplatnice i při žádost 1000kč. pokud máte už pujčku jinde nepujčí-prověřují to.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.