Půjčka Kredito24 - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Společnost Kredito24 ukočila své působení v ČR. Ve všech záležitostech týkajících se Vašich úvěrů se prosím obracejte na společnost Medius Collection Czech Republic s.r.o.
Telefonicky v pracovních dnech mezi 9:00 – 17:00 hodinou na číslo: 226 281 281
E-mailem na adresu: info@mediuscollection.cz

Všechny závazkové vztahy vůči společnosti Kreditech Česká republika s.r.o. zůstávají v plné platnosti.

Kredito24 půjčka nabízí moderní online způsob, jak získat až 12 500 korun na jedinou online žádost přes internet. Díky tomu, že Kredito24 nabízí svou neúčelovou půjčku plošně po celé republice, je možné z jakéhokoliv koutu země požádat o tuto mimořádně rychlou a efektivní půjčku a není to jakýkoliv problém. Po potvrzení bankovního účtu je možné na první žádost dostat až 4 500 Kč pouze na občanku. Nemusíte nikam chodit, nemusíte nic řešit. Vše se vyřídí online za pomoci počítače a internetu.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 1 000 až 15 000 Kč/ první půjčka do 5 000 Kč
 • Splatnost: 1 – 30 dnů
 • RPSN: 2 230 – 10 000%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: přes internet/telefonicky/pomocí aplikace

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Pravidelné splátky: Ne/1 splátka na konci

Podmínky půjčky

 • věk 18 až 65 let
 • české občanství a trvalý pobyt na území ČR
 • vlastnit bankovní účet
 • bez záznamu v rejstříku dlužníků
 • funkční telefon

Jak si půjčit

Proces je jednoduchý. Prvním krokem je vyplnění žádosti o půjčku Kredito24. Poté klienti počkají 5 minut na sdělení výsledku rozhodnutí. Následuje časově nejnáročnější okamžik, kdy je třeba zaslat jednu korunu pro ověření bankovního účtu. Od okamžiku připsání ověřovacího poplatku na účet Kredito24 bude mít klient do 15 minut peníze na svém účtu.

Tabulka splátek

Níže uvedená tabulka zachycuje půjčky v různých výších na 30 dní. Noví klienti aktuálně mají půjčku až do výše 5 000 Kč úplně bez poplatků při splatnosti do 30 dní, nezaplatí tak navíc ani korunu při dodržení splatnosti 30 dní.

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 300 Kč 1 300 Kč
2 000 Kč 30 dní 600 Kč 2 600 Kč
3 000 Kč 30 dní 900 Kč 3 900 Kč
5 000 Kč 30 dní 1 500 Kč 6 500 Kč
7 000 Kč 30 dní 2 100 Kč 9 100 Kč
9 000 Kč 30 dní 2 700 Kč 11 700 Kč
11 000 Kč 30 dní 3 300 Kč 14 300 Kč
12 500 Kč 30 dní 3 750 Kč 16 250 Kč

Nejčastěji kladené otázky

 1. Jaké musím zaslat doklady k žádosti o půjčku?  Žádné doklady k žádosti o půjčku nepožadujeme.
 2. Kdy mám uhradit ověřovací poplatek 1 Kč?  Ověřovací poplatek uhraďte až po schválení půjčky Veškeré informace najdete v emailu.
 3. Jak mohu prodloužit dobu splacení svého úvěru? Po přihlášení do svého uživatelského účtu si zvolíte dobu prodloužení. Poté je potřeba uhradit dodatečný poplatek za prodloužení.
 4. Splatil jsem včas úvěr a požádal o další, proč mi byl zamítnut?  Předchozí splacený úvěr není pro nás vždy zárukou pro poskytnutí dalšího úvěru.

Výhody půjčky

 • první půjčka bez poplatků při včasném splacení
 • okamžitá půjčka až 12 500 korun
 • rychlá půjčka bez ručitele
 • možnost spravovat půjčku v mobilní aplikaci
 • možnost sjednat půjčku online
 • bez nutnosti chodit na pobočku
 • neúčelové využití půjčky
 • automatické zpracování a rychlé poskytnutí peněz
 • expresní převod peněz – peníze na účtu skutečně obratem

Nevýhody půjčky

 • nutnost převést 1 Kč pro ověření bankovního účtu

O společnosti

Kredito24 představuje českou společnost s německými kořeny, díky čemuž je možné využívat know-how své německé matky a využívat veškeré výhody, které skupina Kreditech dokáže celosvětově svým dcerám nabídnout. Kredito24 nabízí transparentní a jasné půjčky bez zbytečných otázek a za velice slušných podmínek. Kredito24 he zkušenou institucí, která se vždy snaží vyjít svým klientům vstříc a umožní jim získat půjčku rychle a bez zbytečného papírování.

Důvěryhodnost Kredita24 podtrhuje také působení v zahraničí. Například Kredito24.es najdete ve Španělsku, ale funguje třeba i mexické Kredito24.mx, nebo polské Kredito24.pl.

Kontakty

 • Kredito24 Česká republika s.r.o.
 • Gočárova třída 90/69
 • 50002, Hradec Králové
 • Telefon: +420 498 880 027
 • E-mail: info@kredito24.cz
 • Po – Pá: 10:00 – 21:00
Žádost o půjčku
Půjčka Kredito24
2.5 (49.52%) 21

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

11 zkušeností s Půjčka Kredito24

 1. Kateřina Fajtová napsal:

  Kredito24 jsem ještě nezkoušela, ale kamarádka si tam půjčovala a prý nic moc.. S manželem jsme si vzali půjčku na novou kuchyň tady Creditka a jsme spokojeni.

 2. Jana napsal:

  Požádala jsem si o půjčku u Kredito24, nechali si podepsat elektronicky smlouvu a odeslat na svůj účet 1 Kč, to bylo před 3 dny, dosud se neozvali, takže jsem jim zaslala odstoupení od smlouvy a zákaz dispozice s mými údaji. Je to podvodná firma, nejde se s nimi spojit ani telefonicky a zeptat se, proč si nechali podepsat smlouvu a půjčku neodeslali.

 3. Marta B. napsal:

  Mám již od 9.12.2014 doplacenou půjčku po poplatku za prodloužení. Do dnešního dne však mi zůstává v systému dluh. Dopisuji si až 3x denně, kdy bude dluh smazán a stabilně mi chodí email, jak jsem byla spokojena se svoji žádostí. Připadá mi, že na druhé straně,jsou úplní analfabeti!! Štěstí mám, že podle výpisu z účtu je patrné, kdy všechny platby proběhly. Nevím, o co jim jde. Navíc používají i špatnou češtinu. Zkušenost se Zaplo mám lepší.M.

  • Jan napsal:

   Přesně to samé se děje u mne prodlužoval jsem za 1950 a jim se připsalo pouze 975 paní na tel,lince jediná operátorka jak mě bylo zděleno ostatní vyřizují kolegové asi imaginární či Roboti nechápu nikdo od nich nereaguje na dotaz co se děje.Už mě nebaví se nechávat okrádat o prachy zatím prodlužuji za 975,ale teď to bylo naposled.NEZAPLATIM a mužou se soudit,já jsem snahu projevil,oni NE.Dle mého názoru jso to podvodníci z Hradce Králové,kteři už pod hlavičkou jiných společností okradli spoustu lidí.

  • Hana napsal:

   Mám velmi podobné zkušenosti!
   V únoru jsem měla u společnosti dluh ve výši 3099.74 Částku jsem uhradila a týž samý den mne Kredito předalo inkasní agentuře. Ihned jsem ji volala a zaplatila jim poplatek přes 8tisíc a poslala doklad o zaplacení částky ještě Kreditu těch 3099.74 Po pár dnech jsem volala agentuře a ty mne ujistili že platby proběhly v pořádku a i Kredito jim moji platbu potvrdilo. Následně jsem volala Kredito kde mi také splacení všeho potvrdili a ujistili že žádný jiný dluh již nemám. Jenže i po dalších dnech mi po přihlášení do profilu platba stále vysela jako nezaplacená. Při dalším hovoru jsem byla opět ujištěna že je opravdu vše v pořádku a toho at si nevšímám. Nyní je sedmý měsíc, tedy půl roku po…a přišlo mi oznámení od advokátní kanceláře že mne Kredito zažalovalo za neuhrazenou částku 3099.74Kč Nikdo celých půl roku se mi neozval ani nedal vědět že by bylo něco v nepořádku a rovnou mne zažalovali. Nyní se již dva týdny dohaduji s asistentkami a operátorkami jak Kredita tak advokátní kanceláře. Nemohu se dovolat svoji pravdy a obě strany si neustále melou svoji že evidují moje dvě platby i těch 3099.74 ale zároveň že ta jistá platba 3099.74 stále je k úhradě. Přijde mi že mluvím s ůplnými jantary. Několikrát jsem všem přeposílala doklad o zaplacení a nezájem a dokonce jsem se spojila s jistou inkasní společností z února které jsem platbu posílala a timi doted tvrdí,že mám vše zaplacené a dokonce samo Kredito jim to potvrdilo… ale ani jedna strana které mne ted žalují nemají zájem s jistou společností spojit.
   Nemám tušení jak to bude pokračovat, vyhrožují exekucí

 4. Klara napsal:

  Žádala jsem o půjčku, dle instrukcí odeslal 1kč na uvedený účet. Pak týden čekala na nic. Když jsem napsala,že odstupuji od smlouvy, volala mi arogantní slečna/paní, který mě nenechala ani domluvit, tak jsem jí řekla Sbohem. Než tady pujčovat tak radši ferratum

 5. Lenka napsal:

  Pujcil ajsem si od nich 4000 kc,nemohla jsem splatit vcas protozematerska prisla opet o 3 tydny pozdeji nez obvykle.Pujcku dali k vymahani panu J.Kalouskovi se kterym nebyla zadna domluva ohledne uhrazeni ani rozdeleni castky na nekolikrat prootze temy pokutamy se dluh vysplhal na 7000 kc,pote co jsem cely dluh zaplatila me J.kalousek dal k soudu kde chce uhradit dalsich 12000 kc za vymahani. nyni se s nimi soudim a vedu spor.

 6. Petr napsal:

  Společnost uvádí neexistující adresu, resp. čp v Hradci Králové. Pozadí společnosti (Viz výpis z justice – jednatel) působí podezřele a vyvolává pocit neserioznosti. Německý partner….ať si názor udalá každý sám a zjistí si informace o této společnosti na internetu. Webové stránky slabé. Obchodní podmíky si stojí za to přečíst. Rukopis společnosti včetně názvu s 24 velice připomíná dvě společnosti, které v HK působili a shodou okolností ve stejné ulici a čelí řadě žalob na podvody na klienty. I v těchto společnostech se majitel schovával za nastrčené figurky ze všech možných koutů republiky i ze zahraničí.

  • Anonym napsal:

   Velice neseriozní chování, odeslali půjčku na účet a pak tichá voda. Půjčku jsem ihned odeslala zpět a už nikdy více s nimi nejednat. Ještě, že se jednalo jen o 1000Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.