Půjčka bez vlastního účtu – Kde Vám půjčí peníze, i když nemáte vlastní bankovní účet? - recenze, zkušenosti a diskuze


Bankovní účet je v dnešní době víceméně samozřejmostí a alespoň jedním účtem disponuje velká většina lidí. Někteří lidé ale bankovní účet z různých důvodů využívat nechtějí, nebo dokonce nemohou. V prvním případě se jedná např. o ty, kteří nemají důvěru k bankovním institucím, nebo jsou přesvědčeni, že jejich finance budou ve větším bezpečí na jiném místě než v bance. U lidí, kteří bankovní účet používat nemohou, se jedná především o osoby postižené exekucí. Půjčka bez vlastního účtu je pak možným řešením, jak získat finanční prostředky.

U běžného placení v obchodech nebo při jiných činnostech absence bankovního účtu tolik nevadí. Jak je to ale u půjček? Dá se sehnat i půjčka bez vlastního účtu, nebo je lidé, kteří nedisponují účtem u banky nemají šanci získat? U bankovních úvěrů je situace jasná – všechny banky půjčují pouze těm, co účet mají, takže jedinou možností jsou v takovém případě půjčky od nebankovních společností. I u nich většina účet vyžaduje, nicméně existuje pár výjimek. Pojďme se podívat podrobněji na to, kteří nebankovní poskytovatelé dávají půjčky i v hotovosti nebo jinou formou než převodem na běžný účet. Vybrali jsme pro vás 4 ověřené společnosti, u nichž máte jistotu, že nejde o žádný podvod.

Půjčky bez vlastního účtu

Provident Financial

Provident aktuálně nabízí úvěry od 3 000 Kč až do 130 000 Kč.

Provident aktuálně nabízí úvěry od 3 000 Kč až do 130 000 Kč.

Půjčka od Providentu patří k nejznámějším úvěrovým produktům vůbec a i přes poměrně vysoké úroky je stále velmi oblíbená. Provident aktuálně nabízí úvěry od 3 000 Kč až do 130 000 Kč s tím, že zájemce si může vybrat mezi hotovostní a bezhotovostní variantou. Výrazně výhodnější je bezhotovostní úvěr, možnost půjčky v hotovosti je tak zajímavá spíše pro ty, kteří účet nemají. Ve zkratce to znamená to, že pokud si necháte vyplatit peníze v hotovosti, vrátíte mnohem vyšší částku než při platbě na účet. V hotovosti si přitom můžete půjčit maximálně 90 000 Kč, při výplatě na účet až 130 000 Kč.

Kromě výběru způsobu výplaty si lze zvolit i délků splácení od 3 do 36 měsíců. Pokud vám bude žádost o půjčku v hotovosti schválena, peníze vám přiveze obchodní zástupce až k vám domů a to včetně víkendů – půjčka tak patří mezi ty nejrychlejší.

XS půjčka

XS Půjčka

Půjčka v hotovosti nebo na účet, to je XS Půjčka.

Půjčka byla sloučena s půjčkou od Provident Financial.

Nebankovní půjčka, kterou provozuje společnost Provident Financial. V mnoha ohledech jsou oba produkty totožné, mírně se ale liší např. poplatky. Stejně jako u hlavní půjčky Provident, tak i zde má každý klient právo rozhodnout se mezi výplatou v hotovosti na ruku nebo převodem na účet a výhodněji opět vycházejí půjčky s převodem. Sjednání úvěru je velmi snadné, stačí pouze vyplnit kratičký formulář na webových stránkách XS půjčky a operátor se vám poté sám telefonicky ozve.

Smart půjčka

Smart půjčka

Smart půjčku získáte od 5 000 do 70 000 Kč.

Na podobném principu jako výše zmíněné úvěry funguje i Smart půjčka. Ta se vyplácí v hotovosti, kterou vám předá obchodní zástupce firmy u vás doma nebo do 3. pracovních dnů na účet. Úvěry jsou poskytovány od 5 000 Kč až do 70 000 Kč a doba splácení je 13 nebo 16 měsíců – splátky je nutné hradit vždy jednou za měsíc. Původní výhoda a to, že se nekontroluje registr dlužníků se změnou legislatyvy zmizela. Stále však platí, že klient nemusí mít účet u banky, naopak negativem jsou velmi vysoké úrokové sazby a poměrně nízké procento schválených žádostí. Jednou z podmínek je mimo jiné i pravidelný příjem (úvěr ale mohou získat i důchodci nebo maminky na mateřské).

Creditportal

Creditportal

Creditportal nabízí nebankovní úvěry od 500 Kč do 30 000 Kč.

Velmi rychlé nebankovní úvěry v rozpětí od 500 Kč do 30 000 Kč. Půjčky od Creditportal jsou unikátní v tom, že nabízejí hned několik alternativních způsobů výplaty – kromě bezhotovostního převodu si peníze můžete osobně vyzvednout u benzinových pump společnosti EuroOil nebo si je nechat poslat na anonymní Dobíjecí kartu. Doba splatnosti je ale u této půjčky velmi krátká – maximem je jen 30 dní. Na druhou stranu, pokud byste do řádného termínu úvěr nezvládli splatit, můžete si jej jednoduše nechat prodloužit.

Kromě výše uvedených půjček existuje i několik dalších, jež půjčují i lidem bez účtu v bance, bohužel u nás ale stále působí i firmy nebo fyzické osoby, které hotovostní půjčky inzerují, vyberou poplatek, ale nakonec klientovi žádný úvěr nedají. Buďte proto vždy velmi opatrní a vybírejte pouze z důkladně prověřených a zavedených společností.


Podobné recenze