Kde vám půjčí peníze, i když nemáte vlastní bankovní účet? - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Bankovní účet je v dnešní době víceméně samozřejmostí a alespoň jedním účtem disponuje velká většina lidí. Někteří lidé ale bankovní účet z různých důvodů využívat nechtějí, nebo dokonce nemohou. V prvním případě se jedná např. o ty, kteří nemají důvěru k bankovním institucím, nebo jsou přesvědčeni, že jejich finance budou ve větším bezpečí na jiném místě než v bance. U lidí, kteří bankovní účet používat nemohou, se jedná především o osoby postižené exekucí.

U běžného placení v obchodech nebo při jiných činnostech absence bankovního účtu tolik nevadí. Jak je to ale u půjček? Dají se sehnat úvěry i bez účtu, nebo je lidé, kteří nedisponují účtem u banky nemají šanci získat? U bankovních úvěrů je situace jasná – všechny banky půjčují pouze těm, co účet mají, takže jedinou možností jsou v takovém případě půjčky od nebankovních společností. I u nich většina účet vyžaduje, nicméně existuje pár výjimek. Pojďme se podívat podrobněji na to, kteří nebankovní poskytovatelé dávají půjčky i v hotovosti nebo jinou formou než převodem na běžný účet. Vybrali jsme pro vás 4 ověřené společnosti, u nichž máte jistotu, že nejde o žádný podvod.

Půjčka bez bankovního účtu

 Provident Financial

Půjčka od Providentu patří k nejznámějším úvěrovým produktům vůbec a i přes poměrně vysoké úroky je stále velmi oblíbená. Provident aktuálně nabízí úvěry od 2 000 Kč až do 80 000 Kč s tím, že zájemce si může vybrat mezi hotovostní a bezhotovostní variantou. Výrazně výhodnější je bezhotovostní úvěr, možnost půjčky v hotovosti je tak zajímavá spíše pro ty, kteří účet nemají. Kromě výběru způsobu výplaty si lze v některých případech zvolit i frekvenci splátek (týdenní nebo měsíční) a délku splácení. Poku Vám bude žádost schválena, peníze Vám přiveze obchodní zástupce až k Vám domů a to včetně víkendů – půjčka tak patří mezi ty nejrychlejší.

Kde vám půjčí peníze, i když nemáte vlastní bankovní účet?

Dají se sehnat úvěry i bez účtu, nebo je lidé, kteří nedisponují účtem u banky nemají šanci získat?

XS půjčka

Nebankovní půjčka, kterou provozuje společnost Provident Financial. V mnoha ohledech jsou oba produkty totožné, mírně se ale liší např. poplatky. Stejně jako u hlavní půjčky Provident, tak i zde má každý klient právo rozhodnout se mezi výplatou v hotovosti na ruku nebo převodem na účet a výhodněji opět vycházejí půjčky s převodem. Sjednání úvěru je velmi snadné, stačí pouze vyplnit kratičký formulář na webových stránkách XS půjčky a operátor se Vám poté sám telefonicky ozve.

Smart půjčka

Na podobném principu jako výše zmíněné úvěry funguje i Smart půjčka. Ta se vyplácí vždy v hotovosti, kterou Vám předá obchodní zástupce firmy u Vás doma. Úvěry jsou poskytovány od 5 000 Kč až do 70 000 Kč a doba splácení je 13 nebo 16 měsíců – splátky je nutné hradit vždy jednou za měsíc. Výhodou je určitě fakt, že se zde nekontroluje registr dlužníků a klient nemusí mít účet u banky, naopak negativem jsou velmi vysoké úrokové sazby a poměrně nízké procento schválených žádostí. Jednou z podmínek je mimo jiné i pravidelný příjem (úvěr ale mohou získat i důchodci nebo maminky na mateřské).

Creditportal

Velmi rychlé nebankovní úvěry v rozpětí od 500 Kč do 30 000 Kč. Půjčky od Creditportal jsou unikátní v tom, že nabízejí hned několik alternativních způsobů výplaty – kromě bezhotovostního převodu si peníze můžete osobně vyzvednout u benzinových pump společnosti EuroOil nebo si je nechat poslat na Blesk peněženku. Doba splatnosti je ale u této půjčky velmi krátká – maximem je jen 30 dní. Na druhou stranu, pokud byste do řádného termínu úvěr nezvládli splatit, můžete si jej jednoduše nechat prodloužit.

Kromě výše uvedených půjček existuje i několik dalších, jež půjčují i lidem bez účtu v bance, bohužel u nás ale stále působí i firmy nebo fyzické osoby, které hotovostní půjčky inzerují, vyberou poplatek, ale nakonec klientovi žádný úvěr nedají. Buďte proto vždy velmi opatrní a vybírejte pouze z důkladně prověřených a zavedených společností.

Žádost o půjčku
Kde vám půjčí peníze, i když nemáte vlastní bankovní účet?
3 (60%) 4

Podobné recenze