Půjčka od Acema credit - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Acema Credit Czech nabízí prostřednictvím své půjčky na cokoliv skvělou příležitost, jak si přijít na slušné peníze se zástavou nemovitosti.

Fyzická osoba může získat Půjčku na cokoliv ve výši 100 000 Kč – 5 000 000 Kč s úrokovou sazbou od 6,9 % p.a. Vždy je nutné za úvěr ručit nemovitostí. Podnikatelé a OSVČ mohou získat úvěr ve výši až 30 000 000 Kč s úrokovou sazbou od 5,9 % p.a., přičemž mohou ručit movitým i nemovitým majetkem.

Podnikatelské produkty Business a Business Invest, 100 000 – 30 000 000 Kč. Business – musí být zajištěn nemovitostí. Business Invest – nemusí být zajištěný nemovitostí, je potřeba alespoň roční historie podnikání a obrat nad 1 000 000 Kč ročně.

Splatnost úvěrů je 1 – 20 let. Úvěr je možné získat do 48 hodin.

Po vyplnění formuláře (odeslání žádosti) vás bude kontaktovat obchodní zástupce do 2 pracovních hodin.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 100 000 – 5 milionů Kč fyzické osoby, 100 000 – 30 000 000 Kč podnikatelé
 • Splatnost: 1 – 20 let
 • RPSN: v závislosti na velikosti půjčky a době splatnosti
 • Výplata: na bankovní účet
 • Žádost: Online na webu nebo telefonicky
 • Acema působí na českém trhu již 20 let, od roku 2000.

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Předčasné splacení: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano

Výhody půjčky

 • První půjčka až 2 milionů korun bez zbytečných otázek
 • Půjčka na cokoliv (klient si sám určí, na co peníze využije)
 • Rychlé a nenáročné vyřízení půjčky
 • Vyřízení půjčky do 24 hodin a zaslání na váš účet do 48 hodin
 • Půjčka pro zaměstnance
 • Žádné skryté poplatky předem
 • Možnost předčasného splacení či mimořádných splátek
 • Profesionální pomoc a podpora od poradce
 • Na vyřešení exekuce či zástavy

Podmínky získání půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Předložení 2 dokladů totožnosti

Kontakty

 • ACEMA Credit Czech, a.s.
 • U Libeňského pivovaru 63/2
 • 180 00 Praha 8 – Libeň
 • Telefon: +420 844 505 555
 • E-mail: info@acema.cz
 • Po-Čt 8-16:30, Pá 8-15
Žádost o půjčku
Půjčka od Acema credit
2.7 (54.65%) 71

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

147 zkušeností s Půjčka od Acema credit

 1. NATALIE napsal:

  ACEMA TO NEJHORŠI ROZHODNUTI V NASEM ZIVOTE

 2. RomeKK napsal:

  Máte to číst hned….Nebo žádný problémy, je to vaše mínus….Je to nebankovka tak se tak podle toho musíte chovat!!

 3. Martina napsal:

  I když je pravdou, v insolvenčním rejstříku tato společnost takřka nefiguruje, tak budou asi opravdu férový. No já to zkoušet nejdu. Zatím tak nějak na nic nepotřebuji pujčku. Vystačím si i se svým bytem 2kk a když se něco pokazí, nebo je potřeba něco koupit, tak si to kupuji z výplaty nebo si na to odložím.

  • Pavel E. napsal:

   Přesně tak, zajímavé myšlení zdrojovat dle insolvenčního rejstříku, také jsem tak dělal… nad Acemou vážně přemýšlím a vypadá z těch společností, co je na trhu nejlépe, tedy nejrychleji a nejférověji. Vyzkouším jí.

  • Anonym napsal:

   Mam uver a nic horšího mne nemohlo potkat.

 4. Marek B. napsal:

  Já u Acemy jsem si pořídil úvěr, protože mi nedala banka, ani jedna, navíc mají výhodnější úroky než Vitacredit (co jsem dohledal). Pro mě jsou volbou, jelikož mi vyplatila i exekuci, kdy jsem se snažil bojovat proti O2, bývalému telecomu. Půjčil jsem si 1,8 mil. zastavil jsem byt, ale splácím, takže jsem spokojen. Byl jsem varován, (přímo obchodníkem od nich) že pokud nebudu splácet včas, tak to bude pro mě “kontraproduktivní”, tedy že se s neplatiči nepářou. Ale jak říkám, splácím včas a jsem krajně spokojen.

  • Martina napsal:

   No jen dokdy Vám to vydrží. Příjede nemoc, PN, nenadálé situace a se v tom vezete.Ale doufám, že se to nestane.

  • Martin napsal:

   Koukám, že si sem Acema vkládá sama pozitivní recenze, “jako spokojený klient”. S Acemou nemůže být spokojen nikdo, a to vzhledem k jejich praktikám. A je jedno, jestli splácíte, nebo ne. Splácet můžete na zlatým podnosu a stejně vám naúčtují na vykonstruovaných poplatcích několik stovek (ne desítek, ale skutečně stovek) tisíc! A když vás zničí a vyždímou tak, že už nic nemáte, připraví vás o nemovitost!

  • Markéta napsal:

   Dobrý den chtěla bych se zeptat je vše v pořádku?

 5. Viktor K. napsal:

  Nejsem si zcela jist, o čem tu pořád píšete. Acema mi jako jediná půjčila, protože mám tři exekuce. NIKDO jiný mi nepůjčil, kvůli těm prokladým exekucím. Ale Acecma mi půjčila a ještě mi dala dobrej úrok. Splácím tři měsíce poctivě včas a jsem spokojen, moc. Opravdu mi vytrhli trn z paty, ted jen platim co mam a jsem spokojen. Takze tady to fnukani, ze je Acema nefer …tak to tady pisou jen zoufalci, co neplati vcas asi ne? Se nedivte…

  • Barbora napsal:

   Hanit ostatní, že neplatí včas, ale sám máte tři exekuce?

   • Luděk napsal:

    A MÁTE POCIT, ŽE MŮŽETE PŘIJÍT K EXEKUCÍM POUZE TÍM, ŽE NĚCO NEPLATÍTE VČAS ? Je vidět, že problematice exekucí, tak úplně nerozumíte, proto bych doporučoval, se vyjadřovat, až o daném tématu budete něco vědět.

  • Venca napsal:

   Chtěl bych znát Váš názor teď. S největší pravděpodobností díky této úžasné firmě nemáte již nic jiného , než obrovské dluhy.

  • Roman napsal:

   A jak se Vám splácí dneska? Ze změnou fixační doby přichází pekelná změna úrokové sazby. Na plakátech 6%, při jednání 8%, ve smlouvě 12% a při změně fixace skok na 25%. Necucám si to z palce, mám to doma v papírech. Je to draze zaplacená vlastní zkušenost.

 6. Marcel P. napsal:

  Acemu znam a mám od nich druhý úvěr za 250 tis. Peníze jsem potřeboval na vyplacení dluhu a jsem spokojen, vzhledem k tomu, ze mi obchodnik doporucil platit vcas, jinak se mi to prodrazi. A ano splacim vcas, jsem spokojen, zatim dobry.

  • Martina napsal:

   To je novinka, že máte platit včas 🙂 To jste asi když jste si pujčil u banky nevědel, že jo?

 7. Libor Kyska napsal:

  Minulý rok jsem si půjčoval zrovna na Vánoce na dárky, zapomněl jsem zaplatit jednu splátku a už jsem se vezl, lepil jsem jedno druhym, az mi prisla exekuce. No, nikdo mi nechtel pujcit az teda na Acemu, protoze nenakoukavaj do registru. Splacim vcas a jsem naprosto spokojen.

 8. Rosťa Kovařík napsal:

  nejdůležitější pro mě je, že se nedívají do registrů, mám tam záznam v solusu, kvůli O2 se kterýma se handrkuji již dva roky o jednu fakturu, kteorou jsem uhradil dvakrat a nehodlam se sebou vyjebavat. proto jsem si taky pucku vzal, na exekuci, ale dobry uz, pomohli mi, a cumel jsem jak rychle, to jsem necekal, jak ctu tady ty recenze, tak staci jen splacet vcas a je to. ctyri splatky splaceny a vse ok

 9. Hana napsal:

  Dobrý den, chce acema za úvěr zastavení nemovitosti ?

 10. M. Pekárek napsal:

  U mě spokojenost, normálně bych si teda u nebanky nevzal, ale musel jsem, proč? banka mi nedala ani korunu, se se mnou ani nebavili, nemam historii, tak nazdar. Tak co mi zbejvalo no. Splácím poctivě, zatím vše dobré. Prý se jen nemám opozdit, mě varoval prodejce, to je pak prej kontraproduktivní …pro mě. Ale jsem spokojen.

 11. Láďa B. napsal:

  S bráchou jsme si půjčili na nový byznys minulý týden 1,2 mil. na 10 let s úrokem 6,4 % (sic!), a Banka mi dala nabídku 9% (!!!!!!!!!!!!!!!!)

  • Marie napsal:

   zajimave, me dnes prisel navrh pujcka 1,2 milonu,zastavena nenovitosti s urokem na 21,9% na 20 a placenim 5% z uveru a 2000 do zapisu kartastru se splatou 23 000 mesicne nebo s Vip urokem 11,9 na 20 let s mesicni splatkou 14 000 a s placenim 10% z uveru jen si to spocitejet kolik clovek preplati??? za 1,2 milionu splatim za 20 let pomlau 3,5 milionu, tomu se rika zlodejna

 12. Aleš Vachurka napsal:

  Moje bývalá žena si od nich půjčila docela dardu na barák. No a jelikož nesplácela, byla nespolehlivá (proto jsem se s ní rozvedl), tak ji začali uhánět a nekomunikovala s nima a to byl průser, ve chvíli, kdy jsem s nimi začal mluvit. Už to bylo ok. Já jsem se pak dostal do situace, že jsem potřeboval nutně peníze na vyplacení půlky baráku ženě a řekl jsem si jim, byli ochotní a pomohli mi, nejen že mi dali peníze, které splácím a jsem spokojen, ale pomohli mi i zbavit se bývalé ženy, protože nikde jinde mi nepůjčili. Takže Acemo díky. 🙂

 13. bruclinka napsal:

  Původně jsme si chtěli půjčit v bance, ale ta nás odmítla. S manželem je nám skoro
  50 let, nikdy jsme si nepůjčili ani korunu a tak nás paradoxně banka vyhodnotila jako rizikového klienta, který nemá historii. Dnes jsme posílali první splátku, vzali jsme si půjčku na novou střechu. Acema s námi jednala slušně a férově a toho si vážíme. Úrok 7% nám přijde dobrý….

 14. Bedvin napsal:

  Dobrý den. Prozatimní recenze vypadá takto : Chtěl jsem financovat koupi nemovitosti za 800.000,- v Roudnici nad Labem. Po telefonu mi byla nabídnutá celá částka, ale já vše chtěl probrat osobně na pobodče. Tam mi sdělili, že v této lokalitě není možné 100% financování a nabídli mi 65%. A to si nezjistili ani zakladní platové situace a zajímala je jen velikost nemovitosti a že cena určitě neodpovídá odhadu že ten bude daleko nižší. Takže pozor i na odhadce který bude určitě cenu tlačit co nejníže proto mají svého… Jsem zvědavej na případné pokračování… Bedvin

 15. Naďa Šprochová napsal:

  Dobrý den, tak musím říci, že jako matka na mateřský sem si teda pučit nemohla, ale jako podnikatelka jo, pani na telefonu mi rekla, ze je opravdu dulezite platit vcas a bude to. No, tak platim vcas a je to ok. Jo mohla bych dostat levnejsi nekde, ale bacha, oni (acema) mi dali prachy, u kterych bych nedostala u banky, ani kdybych nebyla na matersky… jo a jeste jsem jim dala tip na kamosku, co potrebuje prachy a dostala jsem za ni penize… sou dobry, kdyz platite vcas

 16. Marek Haval napsal:

  Potřebujete úvěr pošlete nám e-mail: marekhaval0@outlook.com
  Marek Haval

 17. breberka napsal:

  Já sem od nich taky měla půjčku a moc dobře už před podpisem sem veděla, co mě to bude stát a jaký jsou podmínky, musíte počítat že je to nebankovka a podle toho se taky chovat, ono půjčit si, pak nesplácet a nechat si naskákat úroky je děsně lehký. Acema není lichva, je to jen nebankovka, která pučí i těm, kterým už nikdo nepůjčí.

 18. Katka napsal:

  Zdravím ve čtvrtek máme sraz s někým s Acemy chceme si půjčit částku
  700 000. jak to u nich probíhá když už nějakou půjčku máme.. a co tak čtu tak většinou zkušenosti dobré…

  • Martina napsal:

   dobry den,jak jste dopadla?

   • Karel napsal:

    Dopadlo to dobře, půjčku dostali, nesplnili všechny závazky ze všeobených podmínek (bacha, je jich fakt hodně a každé zaškobrtnuutí znamená sesplatnění a pokutu), zaškobrtli, dostali smluvní pokuty a půjdou do dražby.
    Kdo si vyhledá informace o ACM money, třeba televizní reportáže, tak bude vědět, co sjou zač (přejmenovali se).

    • Eman napsal:

     Přesně tak darebaci a ten jejich právník se u soudu ani neumí chovat ***** přišel jsem o barák ty úroky co maji jim insolvencni správce pěkně proskrtak chtějí co nejdyl platit pak vas stejně potopí protože chtějí nemovitost poplatek za zaslání úvěru 35000 tisíc a to není všechno lidi neblaznete ruce pryč když vás lákají tak by vas nosily na rukách svině

 19. oldřiška napsal:

  Minulý týden sme si od nich půjčili. Já sem spokojená s postupem.

 20. jidra napsal:

  Já třeba nemám špatnou zkušenost, měl sem výborného poradce, společně sme si to vše nastavili a i do předu jsem vedel kolik zaplatím a kolik budu platit navíc či pokuty, když se opozdím se splátkou, vedel jsem do čeho jdu a podle toho se choval.

 21. Martin napsal:

  Já bych chtěl jen podoknout k této zoufalé firmě pár poznatků. Asi nejhorší jednání, které mne osobně velmi zarazilo. Ve chvíli, kdy jsem poslal všechny dokumenty potřebné pro schválení se firma odmlčela a už se neozvala. Zoufalci zoufalí….

 22. MarketU napsal:

  Já mám osobní zkušenost s Acema, potřeboval jsem rychle docela dost peněz, banka mi nedala – měl sem už u nich jeden úvěr. Smlouvu si přečetl a na vše se zeptal na rovinu, co se stane když. Nakonec vše dopadlo dobře, doporučil bych, ale raději víte jak dluhy nejsou dobré, myslete na to !

  • Josef napsal:

   Já jsem si půjčil 1 mil Kč, po stržení různých poplatků jsem dostal 880 tis. splácel jsem cca 13 tis na 10 let, 2 x jsem zaplatil pozdě protože jsem měl rakovinu a dostal jsem se do vážné zdravotní situace, potom mně zdražily splátky na cca 17 tis, zaplatil jsem o cca týden později 2 splátky a vyšlo mně to na cca 400 tis Kč na víc.žádal jsem o odpuštění a vybodly se na mně , psal jsem i majitelům.Nejhorší chyby mého života!!!

   Více informací na http://pujcko.cz/

 23. MarketU napsal:

  Pořád čtu nějaké ataky na nebankovky a příběhy lidí, ale když se do toho začtu a zamyslím se, tak spousty lidí se do problémů dostane svou laxností. Ano já byla taky v situaci, kdy sem si vzala od acemy půjčku. Jenže sem si před tím řekla, budu na to mít a jaké jsou úroky. Vše věděla dopředu a podle toho se chovala. Peníze jsem chtěla byl to můj boj. Osobně jsem nezažila nic nekalého z jejich strany. Ale věřím, když jim někdo nesplácí, nereaguje, že po něm tvrdě jdou.

 24. Matěj napsal:

  Umět si to dobře spočítat, pak to není zas tak hrozný, klasika nebankovka.

 25. Leňa napsal:

  Dobrý den, je tu někdo kdo má čerstvou zkušenost s firmou Acema,dejme tomu bral si větší částku od 1000000 a víš? A jak je to u firmy nyní s nahlížením do registru, když od 1.12.2016 platí přísnější zákony.
  Díky za info.

  • Kovář M. napsal:

   Dobrý den, bral jsem si 600 tis. minulý týden, registry neřeší, to byl taky důvod, proč jsem si je vybral. Navíc docela dobrý podmínky, úrok 6,4, takže zatím naprostá spokojenost.

   • Petr Hartman napsal:

    Chtěl jsem se Vás zeptat na úrok 6,4% , jakou výši odhadu nemovitosti jste zastavoval. Kolik měla hodnotu dle znaleckého posudku a nakolik si ji ocenili oni s acemy. Zajíma mě ten poměr.

    Děkuji za odpověď Petr . H

   • Mícha napsal:

    No já si vzala 430 tisíc a dali mi 21% a po dvou letech nyvýšily o 2000. Teď mám strach co bude za dalších 5 let o kolik mi to nyvýší.

 26. Anonym napsal:

  Acama velkej podvod

  • Anonym napsal:

   Každý, kdo chce půjčku musí zvážit vše pro a proti. Já splácela včas a problém jsem neměla. Radši jsem se na vše několikrát zeptala, aby mi bylo vše jasné.

  • Anonym napsal:

   proč si půjčujete a pak nesplácíte vy pytlíci? abyste měli na ajfoun i když děláte za desítku hrubýho v kolbence? zapojte mozek a exekuce a tragedie se vam vyhnou….

 27. Jonáš napsal:

  Nesplácet a nechat si naskákat úroky je hrozně jednoduchý. Když se splácí včas, tak není žádný problém

 28. Zuzka napsal:

  Mám půjčku u acema už asi 2 roky, a když pořádně zavzpomínáma, tak sem nenašla žádné nepoctivé chování nebo něco špatně. Byla jsem na mateřské a vyšli mi celkem vstříc, je to prostě nebankovka dražší, ale o tom sem vedela už na začátku. Jen pozor na včasné splátky !!!!

 29. Petr napsal:

  Taky můžu potvrdit, že do registrů fakt nenahlíží. Já tam mám docela záznamy z minulosti a prošel jsem

 30. Eva napsal:

  Každý, kdo chce půjčku musí zvážit vše pro a proti. Já splácela včas a problém jsem neměla. Radši jsem se na vše několikrát zeptala, aby mi bylo vše jasné.

 31. Terka napsal:

  Tak já mám po 5ti letech splaceno, sice trošku navíc jsem zaplatila ale tenkrát byly penízky potřeba prostě. Nezaznamenala jsem nic zásadního proti ale ani pro.

 32. maminecka89 napsal:

  Jejich hlavní výhodou je, že nenahlíží do registru, takže půjčí skoro každému.

 33. M. napsal:

  Na doporučení jsem šli poptat půjčku do Acemy na pobočku v Praze. Vše proběhlo suprově, až sem se divila. 150 tisíc na 7 let.

 34. Jakub napsal:

  Zrovna jsem v situaci kdy potřebuji vyplatit exekuce na bytu – cca 350tis. Na netu jsem našel i Acemu, četl jsem recenze, blablabla…. Kontaktoval jsem několik nebankovek a dělám si srovnání, zatím nejlepší podmínky mi nabídli z Acemy. Jsem už objednaný k odhadu bytu, ale zatím vše vypadá OK. Důležité pro mě je, jaký budou splátky a jestli je možnost splatit úvěr předem.

 35. Monča napsal:

  Včera jsme po 3 letech doplatili u nich půjčku. Sem ráda že to mám z krku. Na druhou stranu v té době, jsem fakt peníze potřeboval a moc nekoukala ani od koho si pujčuju a jaké jsou úroky. Naštěstí teda jsem během tech 3 let splácela včas a celý průběh uvěru byl také v pohodě. Takže si myslím, že kdo dodržuje pravidla sjednaná nemusí mít s ničím obavy.

  • Petr Hartman napsal:

   Jak u acemy posuzují nemovitosti – odhady a jakou výši zhruba půjší oproti zastavované nemovitosti.

   Díky za odpověď PH

 36. Špoták napsal:

  Já mám osobní zkušenost s Acema, potřeboval jsem rychle docela dost peněz, banka mi nedala – měl sem už u nich jeden úvěr. Smlouvu si přečetl a na vše se zeptal na rovinu, co se stane když. Nakonec vše dopadlo dobře, doporučil bych, ale raději víte jak dluhy nejsou dobré, myslete na to !

 37. sobr napsal:

  Raději si půjčím u takto velké společnosti, než u malých lichvářů, kteří sou schopni bušit na dveře a chtít splátky na ruku bezohledu.

 38. robert mulač napsal:

  klasická nebankovka, nepřekvapí, neurazí

 39. Vlasta napsal:

  Nakonec jsme se s manželkou rozhodli vyzkoušet půjčku u Acemy, zatím nic zvláštního jsme se nezaznamenali, takze dobry.

 40. Vlasta Š. napsal:

  Banka si vezme poplatky postupně a jsou více rozložené, u nebankovek je holt platíte předem a ve finále to o tolik moc není když si to spočítáte

 41. Sarka Behounkova napsal:

  Mě teda docela překvapilo, že všude píší že úrok je 6%, ale pak je ve finále vyšší. Nebylo to teda nic hroznýho, ale asi to nastuvují individuálně jako v bance. Ale jinak jsme zatím spokojení

 42. jan tuček napsal:

  Naletěl jsem podvodníkům z Insofer – oddlužení, je to podvod a křivárna! Ladislav Gottwald a Insofer s.r.o. chcou jen ukrást nemovitost důvěřivých osob!

  • insofer S.R.O. napsal:

   Žádnou osobu jménem Jan Tuček jsme nikdy neoddlužovali, tuto osobu neznáme. Toto lze jednoduše ověřit na insolvenčním rejstříku justice. Žádný Jan Tuček NEBYL NIKDY V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ.

 43. Martin napsal:

  Dobrý den,
  mám úvěr od Profikreditu je tam úrok jak prase.
  Ale pokud splácíte a zpozdíte se max o pár dní nemám jediný problém.
  S Acemou jsem řešíl refinanc ale nedokázali nabídnou lepší podmínky.
  Acemy bych se nebál.
  S pozdravem
  MArtin

  • Petr napsal:

   Hold to je daň za to, že peníze člověk dostane v podstatě hned na ruku. Člověk si většinou nebere nebankovní půjčku, pokud to neni uplně nutné. Ja jsem potřeboval rychle prachy na zaplacení a materiálu na stavbu a nic jiného mi nezbylo. Půjčoval jsem přes Půjčky podnikatelům a bez problemu jsem to za 2 měsíce předčasně splatil a měl jsem klid.

 44. Alena napsal:

  Dobrý den chtěla bych se zeptat. Známy by potřeboval půjčit 50000kč .Kolik by platil měsíčně. Bydlí v podnájmu ,nastoupil do práce ale děla tam pouze druhý měsíc .Byl by schopen platit pravidelně v rozumných splátkách. A jak dlou by trvalo vyřízení Děkuji předem za odpověď

  • Petra napsal:

   Počítej 21-30 dní a na splátky se zeptej rovnou jich, ale jsou docela rozumní. Lepší než proficredit, kde jsem měla úrok 40%

  • Kamil napsal:

   Tak pozor půjčují až min. 100 000 Kč a musíte ručit nemovitostí

 45. Karel napsal:

  Penize pujčí,to problém není, ale vyplacení je až po plném zápisu zástavního práva, což může být i 2 měsíce. To je dost k ničemu, když jsem to potřeboval hned kvůli končící fixaci.

  • Martin napsal:

   dobrý den,
   řešil jsem stejný problém, ale vyplacení jiného úvěru nebyl problém. Na zbytek peněz jsem si počal, ale refinanc. Proběhl bez problémů
   díky

 46. jednatel napsal:

  Během půl hodiny sepíšou smlouvu,pak vám pošlou schválení smlouvy ale s daleko vyšším úrokem než vám slíbili.Když na jejich
  podmínky nepřistoupíte musíte jim zaplatit 15000,-.Když nezaplatíte,prodají pohledávku vymahačům,kteří vás oberou o další paníze a
  přivedou k soudnímu řízení.

  • hellboy napsal:

   Přeci dokud nic nepodepíšu,nemužou po mě vymahát ani korunu…

  • Petr Veselý napsal:

   Jak s tebou můžou sepsat smlouvu během půl hodiny, když to celé probíhá po telefonu? Za mnou po pár dnech přijel odhadce, se kterým jsme jenom sepsali žádost o úvěr, kterou jsem ani nepodepisoval a vůbec v ním nemluvilo o podmínkách úvěru. Druhý den mi již volali, že mám úvěr schválený s úrokem 6,4%, jestli chci připravit smlouvy. Za mě teda dost profesionální a korektní jednání. TOŤ moje zkušenost

   • KarlVonBanhof napsal:

    Ať žije marketing ACEMY 🙂

    • Petr M napsal:

     Pane KarlVonBanhof , poprávdě je to přesně tak jak napsal pan Petr Veselý , po telefonatu a domluvě přijel odhadce, sepsali jsme návrh na smlouvu . Ptal jsem se eště na různé věci jako když mi to neschválí jestli budu platit za odhad a nic takoveho tam není . Po schválení proběhla zástava na katastru cca. 14 dní mezitím vyplatili minulou zástavu a ted se čeká jen na zrušení předchozí zástavy a na vyplacení zbytku . Férové jednání . Bál jsem se toho též , uvidíme co bude až uběhne 5 leta fixace .

     • annie napsal:

      to vám řeknu jednoduše. nalákají na úrok 6, po fixaci další z toho je 12 a nyní dokonce 17% pokuta za předčasné splacení 45% takže z úvěru 1500000 je k doplacení 2400000. toť má zkušenost, nikoli osobní, řeším přefinancování od nich do banky. navíc mají věcné břemeno na nemovitost a mají exekuční zápis k vykonavatelnosti.

     • kerol napsal:

      Annie, dobry den, mam stejny proble bohuzel, mohla bych se zeptat jak resite refinanc, vzhledem k vecnemu bremenu ktere acema na nemovitost ma? Prosim moc o odpověd na muj osobni email klokocnikova3@seznam.cz. moc děkuji.

 47. Markéta Novotná napsal:

  Já mám tedy s ACEMA Credit taky dobré zkušenosti. Vždycky splnili co slíbili a podmínky nejdou vůbec špatné. Už jsem také neletěla jedné podvodné firmě, proto jsem byla u acemy obezřetná ale i právník říkal, že je to v pořádku a pokud budu řádně splácet, tak se nemusím ničeho bát. Jediná nevýhoda, že sídlí jenom v Praze, ale po domluvě jsou ochotní přijet i k nám do Ostravy. Takže za mě také v pořádku a můžu jenom doporučit.

 48. Tomáš napsal:

  S ACEMA Credit mám dobré zkušenosti, když člověk vezme v potaz, že je to nebankovní společnost, tak mají slušné podmínky. A když člověk splácí, tak jsou v pohodě, pokud si člověk nepůjčuje rovnou s tím, že nesplatí, sankce nejsou úplně malé. Ale mě pomohli, když jsem měl barák v exekuci.
  Ať si říká kdo chce co chce

 49. Honza napsal:

  Naprosto bez problémů, ochotní a milí zaměstnanci. Se vším mi poradili a vyřídili všechny papíry…peníze taky přišli, takže super.

 50. Mirka napsal:

  Máte s touto firmou zkušenosti? S manželem přemýšlíme že využijeme jejich úvěr pro naši firmu.

  • Libuška napsal:

   No, pokud chcete o firmu přijít, tak do toho jděte :/ Nemám zkušenosti přímo s ACEMA Credit, ale už jsem naletěla jiné nebankovní společnosti, která slibovala stejně jako ACEMA. Dohodli jsme se doma, že radši budeme ještě pár let žít ještě skromněji, abychom vše splatili, než jít do půjčky, kdoví od koho. Sice nám nabízejí pidi úrok, poloviční splátky než platíme za vše teď, ale dobu splácení 10 let. Takhle budeme mít za 5 let vše splacené a klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.