Půjčka od Acema credit - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Acema Credit Czech nabízí prostřednictvím své půjčky na cokoliv skvělou příležitost, jak si přijít na slušné peníze se zástavou nemovitosti.

Fyzická osoba může získat Půjčku na cokoliv ve výši 100 000 Kč – 5 000 000 Kč s úrokovou sazbou od 6,9 % p.a. Vždy je nutné za úvěr ručit nemovitostí. Podnikatelé a OSVČ mohou získat úvěr ve výši až 30 000 000 Kč s úrokovou sazbou od 5,9 % p.a., přičemž mohou ručit movitým i nemovitým majetkem.

Podnikatelské produkty Business a Business Invest, 100 000 – 30 000 000 Kč. Business – musí být zajištěn nemovitostí. Business Invest – nemusí být zajištěný nemovitostí, je potřeba alespoň roční historie podnikání a obrat nad 1 000 000 Kč ročně.

Splatnost úvěrů je 1 – 20 let. Úvěr je možné získat do 48 hodin.

Po vyplnění formuláře (odeslání žádosti) vás bude kontaktovat obchodní zástupce do 2 pracovních hodin.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 100 000 – 5 milionů Kč fyzické osoby, 100 000 – 30 000 000 Kč podnikatelé
 • Splatnost: 1 – 20 let
 • RPSN: v závislosti na velikosti půjčky a době splatnosti
 • Výplata: na bankovní účet
 • Žádost: Online na webu nebo telefonicky
 • Acema působí na českém trhu již 20 let, od roku 2000.

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Předčasné splacení: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano

Výhody půjčky

 • První půjčka až 2 milionů korun bez zbytečných otázek
 • Půjčka na cokoliv (klient si sám určí, na co peníze využije)
 • Rychlé a nenáročné vyřízení půjčky
 • Vyřízení půjčky do 24 hodin a zaslání na váš účet do 48 hodin
 • Půjčka pro zaměstnance
 • Žádné skryté poplatky předem
 • Možnost předčasného splacení či mimořádných splátek
 • Profesionální pomoc a podpora od poradce
 • Na vyřešení exekuce či zástavy

Podmínky získání půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Předložení 2 dokladů totožnosti

Kontakty

 • ACEMA Credit Czech, a.s.
 • U Libeňského pivovaru 63/2
 • 180 00 Praha 8 – Libeň
 • Telefon: +420 844 505 555
 • E-mail: info@acema.cz
 • Po-Čt 8-16:30, Pá 8-15
Žádost o půjčku
Půjčka od Acema credit
2.7 (54.65%) 71

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

152 zkušeností s Půjčka od Acema credit

 1. Anonym napsal:

  Kolik vám za ty pozitivní komentáře Petr Valeš zaplatil?

 2. Václav Hrabák napsal:

  Od Acemy jsem si půjčil, protože pracuju v restauraci a příjmy mám pravidelný ale různý a s tím měla banka problém. Tady byli ochotný přistoupit na domluvu. Po pár dnech jsem měl peníze na střechu a už 2 roky splácim a zatím ok.

 3. Ivana Hájkova napsal:

  Do Acemy jsme šli na doporučení od známých, ale i tak jsme měli nějaké pochybnosti, které ted vidím jako zbytečné. Celá domluva proběhla v klidu, obchodní zástupce s námi všechno vyřešil a dal nám čas na rozmyšlenou. Nakonec jsme to podepsali, i když je to dražší, ale jistější společnost.

 4. Eva Tyšerová napsal:

  Na první pokus jsem si nechtěla jít půjčit peníze mimo svojí banku, ale když mi banka odmítla poskytnout úvěr tak jsem aspoň hledala tu nejspolehlivější. Acema má narozdíl od ostatních licenci od CNB a půjčila mi vyšší částku než ostatní. Úvěr už mám skoro doplacený a musím říct, že žádné nečekané poplatky ani zvýšení úroku se nekonalO!!

 5. KFant napsal:

  Využil jsem a byl jsem spokojený. Jedna z mála společností, která vám půjčí i přes 1mil. že za to musíte ručit nemovitostí je naprosto normální, nechápu, proč se tady nad tím lidi pozastavují.

 6. M.Plešovska napsal:

  Minulost Acemy asi nebyla nejčistší, ale vypadá to že se hodně změnilo, nejen díky změně legislativy. Stále je to nebankovní společnost a tak k ní musíte i přistupovat ohledně procent a poplatků, ale na druhou stranu se můžete spolehnout, že na čem se s nimi domluvíte to se stane bez zbytečných odkladů a potíží.

 7. Jana Nejedlá napsal:

  Není to taková paráda, jak se zdá, ale na druhou stranu, nás nenechali podepsat nic co by nás zničilo. Hned na začátku nám řekli podmínky a probrali s námi naše možnosti, aby pro nás bylo vůbec reálné splácet.

 8. JaroslavK napsal:

  Dobrý den, než se rozhodnete pro půjčku od Acemy, doporučuji si pročíst obchodní podmínky a řádně zvážit, jestli je to skutečně úvěr pro vás. Ovšem pokud jste schopni dodržet podmínky, tak se nemáte čeho bát a můžete dosáhnout i několikrát vyššího úvěru než u banky.

 9. Josef Ludík napsal:

  Super zkušenost, kdy nám Acema pomohla ve složité situaci. Jednu hypotéku už máme a další nebyla možná, ale potřebovali jsme vyřešit dědictví. kvůli našim komplikacím to nešlo vyřešit tak rychle, ale domluvili jsme se. Už máme skoro splaceno.

 10. Václav Mach napsal:

  Záleží na vaší situaci a kolik potřebujete půjčit, od toho se výrazně liší velikost úroku, ale to je asi pochopitelný, i nebanka se musí něčím jistit – viz nutná zástava nemovitosti.

 11. Iveta.R napsal:

  Když si porovnáte nebankovní společnosti tak není zase tak těžké vyčíst, že
  Acema vám jako celkem jediná půjčí i vyšší částku a to i za předpokladu, že máte historii. To že musíte nabídnout něco na oplátku a nebude to zadarmo je asi logický. Takže když už volíte nebankovku, tahle má aspoň licenci CNB a nelže vám.

 12. Jan Kubeš napsal:

  Myslím si, že Acema je ta férovější z těch ostatních nebankovek. Nevím, proč kritizujete, že vám společnost nepůjčí bez ručení nemovitostí atp. V něčem přece musí mít jistotu, když přestanete platit, hlavně když vám jako skoro jediná společnost půjčí i když už jinde dlužíte a banka se na vás vykašle.

 13. Martin Hofhanzl napsal:

  V minulosti jsem se dostal do registru a i když jsem už vše zaplatil a žádnou pohledávku nemám, tak mi banka prostě nepůjčí, proto jsem to zkusil u Acemy, kde nebyl problém. Stačilo pár týdnů na dořešení mé situace a měl jsem peníze na účtu.

  • Jakub napsal:

   Můžu se zeptat, jak dlouho trvalo vyřízení, než jste měl peníze na účtě?
   Děkuji

   • Martin Hofhanzl napsal:

    Nabídli mi hotovostní zálohu při podpisu smlouvy, ale jelikož jsem ji nepotřeboval vyčkal jsem na obdržení zálohy do 5 dnů od podpisu smlouvy. Zbytek mi přišel po zápisu zástavní práva na katastru.

 14. Jakub Hájek napsal:

  Úvěr od Acemy jsem využil v minulosti a žádné větší problémy jsem neřešil. Úrok byl nakonec vyšší než bylo inzerováno, ale i tak to byla jedna z těch lepších nabídek. Musíte si umět spočítat kolik ve finále zaplatíte a jestli to opravdu zvládnete, jinak se není čeho bát.

 15. Eva Nyklesová napsal:

  Dobrý den, podle osobní zkušenosti bych tuto společnost doporučila. Dopředu víte přesnou částku, kterou zaplatíte a když platíte na čas tak se nemusíte bát žádných dalších poplatků a extra úroků.

 16. Jan Kloster napsal:

  Myslím, že Acema je jedna z těch “lepších” nebankovek. Minimálně to, že získali licenci od ČNB o něčem vypovídá. Za úvěr si hold zaplatíte, ale ve většině případů je to jediná společnost, která se s vámi vůbec bude bavit, když vám všechny banky zavřou dveře. Jestli jejich podmínky zvládnete, tak se nemusíte bát žádného překvapení. rozhodně se nejedná o nelegální lichvu.

 17. Adam Kadlec napsal:

  S Acemou mám jako podnikatel kladné zkušenosti. Rozumí businessu a jsou schopni podnikatelům nabídnout řešení skutečně téměř na míru, zvláště bych doporučil, pokud potřebujete krátkodobou a rychlou finanční injekci.

 18. AlenaP napsal:

  Drahý, ale čistý.
  Acema není banka, je to nebankovka a tomu taky odpovídají ceny. Takže ano, celkem vysoký úrok a přísné podmínky pro splácení, na druhou stranu vám půjčí i v případě, kdy vám banka ani neotevře dveře ke konzultaci.

 19. Jiří Šimek napsal:

  Jsou to profíci, vědí, co dělají a odpovídá tomu i celý proces sjednání úvěru. Tuto společnost jsem si vybral podle recenzí na srovnávacích webech a také podle informací na jejich internetových stránkách, kde je všechno vysvětleno. Žádné nečekané úroky ani poplatky jsem nemusel řešit.

 20. VojtaK napsal:

  Moc mi pomohli abych nepřišel o střechu nad hlavou, když jsem se kvůli blbosti zamotal do půjček. Po několika týdnech, co jsem je oslovil mi přišli peníze a mohl jsem zaplatit aspoň část jiných dluhů. Sice tady přeplatím, ale lepší než přijít o barák!

  • Anonym napsal:

   Tak to si můžete být jistý že s touto společností o něho přijdete tak jak tak !!!!!!!!!!!!!!

 21. PHKovovýroba napsal:

  Jsem již dlouholetým klientem této společnosti, na kterou jsou se obrátil pro pomoc s orientací v podnikatelských úvěrech. Vyřízení trvalo déle než jsem očekával, ale skutečně se mi snažili vyjít vstříc a najít kompromis, který vyhovuje oboum stranám. Což se podařilo a tuto společnost bych doporučit všem, kteří potřebují nadstandardní výši půjčky a zároveň jsou schopni platit včas.

 22. Daniel Háj napsal:

  U této společnosti mám už 2. úvěr a na nic závažného si nemůžu stěžovat. Platím včas a na oplátku společnost nezvyšuje poplatky, ani úroky. Férová půjčka

 23. František Švedík napsal:

  Tato společnost nám poskytla firemní úvěr se skutečně individuálním přístupem. Obchodní zástupce, který s námi úvěr sjednával měl všechny potřebné odborné informace a dokázal nám úvěr přizpůsobit skutečně téměř na míru. Úvěr čerpáme a splácíme přes půl roku a prozatím nemáme nejmenší důvod k nespokojenosti.

 24. Klára napsal:

  Jsme klienty od roku 2016 a jsme s manželem spokojení. Předtím jsme měli úvěr na podnikání u jiné společnosti, která různými kličkami zvyšovala úroky a měnila podmínky. Acema nám pomohla vyřídit refinancování a prozatím vše dodržují. Za nás OK

  • Jana napsal:

   Dobrý den, taky máme domluvenou schůzku s odhadem z Acemy. Jak vše probíhalo prosím. Po hromadě recenzí mám opravdu strach. Děkuji Jana

   • Klára napsal:

    Dobrý den, taky jsem měla strach, ale vše probíhalo docela bez problému. Přišel odhadce od Acemy, nafotil si nemovitost a sepsali jsme rovnou žádost o úvěr. Pak šlo všechno na rizikové oddělení a po pár dnech se nám ozvali, že je vše ok. Takže za nás bez problémů.

    • Jana napsal:

     Hodně často píšou o navýšení úroku z roku na rok. Stalo se Vám něco takového?
     Děkuji

     • Klára napsal:

      Nám se to tedy za tu dobu nestalo. Četla jsem to také, ale tuhle zkušenost nemáme. Ale z těch komentářů jsem pochopila, že se to děje těm, kteří něco nedodrží.

     • vladimíra pascová napsal:

      mě se to stalo, přesně po roce začali navyšovat úroky, musela jsem od nich odejít, byla to přímo katastrofa, byla jsem velmi slušný klient, vždy jsem zaplatila včas a přesto kdybych nepřešla k ČS, asi bych brzy o všechno přišla, již nikdy více tuto společnost.

 25. M. Jakoubek napsal:

  S Acemou jsem byl spokojený a klidně bych ji doporučil svým známým. Podmínky úvěru jsme vyřešili celkem rychle, bez výrazných problémů a peníze jsem měl na účtu na den přesně.

 26. MATĚJ napsal:

  Potřebovala jsem pro svůj podnik rychlou finanční injekci, a protože mám už úvěrů více, tak banka nepřicházela v úvahu. S Acemou jsme se domluvili na poměrně přijatelných podmínkách a prozatím jde vše podle plánu. Žádné skryté poplatky a nesmyslné pokuty, jak zde někteří zmiňují.

 27. Martina Patočková napsal:

  Moc nerozumím těm negativním komentářům. Jako jedna z mála nebankovních společností má Acema obchodní podmínky a další informace zveřejněné přehledně na webových stránkách. Před podpisem ví každý do čeho jde a pokud nesplácíte tak se nemůžete divit že se společnost brání.

 28. Michal S. napsal:

  Acema mi hodně pomohla, když jsem si na rozjetí živnosti půjčil u jiný nebankovky, špatně si to spočítal a po pár měsích nezvládal splácet nepřiměřený úroky. Acema mi jako jediná dokázala pomoct s refinancováním. Vše splácím včas a zatím podmínky odpovídají smlouvě.

 29. Tereza napsal:

  Lživé reklamy, vyřízení trvá déle než inzerují, po roce začnou sázet pokuty, pokuty z pokut, při předčasném splacení chtějí 50% navíc, není možné se s nimi jakkoliv domluvit. Vysoký poplatek za půjčku, desetina z celkové částky. Neradím.

  • Jana napsal:

   Dobrý den Terezo,

   velice nás mrzí vaše zkušenost a váš názor. Děláme vše pro to, aby byly informace o úvěrech jasné a veřejně dohledatelné nejen na našich webových stránkách. Dále jsou také všechny podmínky splácení úvěru uvedeny ve smlouvě, se kterou všechny klienty před podepsáním seznamujeme.

   S přáním hezkého dne,
   Jana, tým Acema

  • Alena Pešanová napsal:

   Naprosto s Vámi souhlasím, mám stejnou zkušenost. Před podpisem smlouvy mě paní ubezpečovala, že mohu doplatit úvěr bez jakýchkoliv sankcí a poplatků vždy 13. měsíc. Jsou to lživé informace, chci doplatit dříve a teď mi přišel výpočet, s navýšením o půl milionu za předčasné splacení. U téhle společnosti se platí za vše! Navíc na jejich www stránkách nenajdete potřebné informace a když jsem si do Acemy došla osobně, jednala se mnou nepříjemná ženská, která mě řekla, že mi vlastně nemůže nic říct, ať si podám žádost. Opravdu profíci. Celé jednání jsem si raději nahrála. Je to nehoráznost a v rozporu s jejich etickým kodexem!!!!

 30. Martin napsal:

  ACEMA je velmi nebezpečná. Jejich podmínky jsou postaveny tak, že je prakticky nemůžete dodržet. Přicházíte o zaplacené splátky a i o nemovitost. V mém případě šlo o doložení daňového přiznání ze závislé činnosti. V daném roce jsem přiznání nepodával a tudíž jsem ho nemohl doložit. Argument: ..měl jste ho podat ..Následuje pokuta 90 tis. a drastické navýšení úroků na 49% (roční sazba). Než se mi podařilo provést přeúvěrování a vyvázání nemovitosti ze zástavy zaplatil jsem navíc cca 400 tis. k původní jistině 380 tis. a řadu dalších poplatků a náklady na právníka. Nemovitost jsem ale zachránil.

  • Jana napsal:

   Dobrý den,

   velice nás mrzí vaše zkušenost. Bohužel, pokud nejsou dodržovány sjednané smluvní podmínky, není v našich silách udržet stejnou výši úroků a poplatků.

   S přáním hezkého dne
   Jana, tým Acema

 31. vikina napsal:

  S Acemou nemáme tu nejlepší zkušenost, vyřízení trvalo strašně dlouho(2 měsíce), komunikace špatná, nedali nám tolik, co jsme požadovali, byť se zástavou, žádost o navýšení zamítli a hrozně vysoký poplatek za sjednání půjčky-cca 10% z celkové částky. Takže výhodné to určitě není, je to spíš zoufalství.

  • Jana napsal:

   Dobrý den,

   velice nás mrzí vaše negativní zkušenost. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně abychom zajistili nejlepší možnou variantu úvěru. Proto se ve složitějších situacích může doba sjednání pozdržet.

   Hezký den
   Jana z týmu Acema

   • Tereza napsal:

    V tom s vámi bohužel nemůžu souhlasit, nabídli jste nám podnikatelský úvěr, že je výhodnější, předběžná žádost květen, vyplacení po odečtení poplatků srpen, navýšení nemožné, přičemž úvěr činil třetinu ceny kupované nemovitosti. Co se týká variant, tak jsme prakticky neměli na výběr.

 32. Jirina napsal:

  Jsou To podvodníci. Kvůli nim jsme přišli o barak. Uděláj vám pujcku na míru,ale uděláj to tak aby jste neměly pak na zaplacení a pak vám obstavy účty a skočím na barak. Jejich pravnik snímá jedna ruka. Je to jen havěť nic vic

  • Jana napsal:

   Dobrý den,
   mrzí nás vaše zkušenost. Bohužel musíme postupovat dle oboustranně podepsané smlouvy a v případě, že dojde k prodlevám nebo úplnému přerušení splácení, jsme nuceni jednat dle smluvených podmínek.

   Hezký den
   Jana, tým Acema

 33. Dája napsal:

  Bohužel mám zkušenost a možná když skočím z mostu udělám nejlíp. Ne jen že ručím objektem, ale kde se vzala tu se vzala podepsaná smlouva že ručím i jako fyzická osoba . Nechápu jak jim někdo mohl dát povolení k tomu všemu.

  • Martina napsal:

   Dobrý den,

   je nám líto vaší zkušenosti. Při sjednání smlouvy jste byl seznámen se všemi podepisovanými dokumenty a není možné, aby se později nalezla vám neznámá smlouva, jak zde uvádíte.

   S přáním hezkého dne
   Martina z týmu Acema

 34. Karel napsal:

  ACEMA půjčka 700 tisíc, při podpisu minus 72 tisíc za poplatky a zprostředkování, fyzicky tedy pouze 628 tisíc, 240 splátek po 8011,-Kč., celkem tedy 1.922.640,-Kč.,úroky 21,4%p.a., RPSN 15,29. Sami se rozhodněte, jestli je to VÝHODNÉ???

  • Maritna napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za vaši reakci a mrzí nás vaše zkušenost. Prošla jsem váš případ a bohužel jste již od začátku nehradil splátky ve správné výši a v předem smluvený termín. S výší poplatků i splátek jste byl při podepsání smlouvy seznámen stejně tak jako s ostatními podmínkami.

   S přáním hezkého dne
   Martina, tým Acema

 35. VITA napsal:

  kdo je ma rad at se radsi povesi pohreb vyjde levneji a treba nekdo bude dedit ale snad ne ACEMA ACEMA FUJ FUJ ACEMA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.