Pojištěná půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Pojištěná půjčka je přejmenovaná obdoba bývalé Profi Credit půjčky. Tato nabídka je vhodná na jakékoliv využití. Díky tomu, že jde o neúčelový úvěr, může zákazník využít tyto peníze naprosto podle svého vlastního zájmu a potřeb. Není to nic složitého. Vyřídit Profi Credit půjčku je možné online na webu nebo zatelefonováním na linku společnosti. Do 24 hodin pak žadatel má možnost získat půjčku až do výše 150 000 korun.

Recenze půjčky

 • Půjčka od 10 000 do 150 000 Kč
 • Splatnost: 3 – 48 měsíců
 • Nově s možností pojištění schopnosti splácet
 • Vyplácí na: Bankovní účet
 • Žádosti: Online nebo telefonicky

Půjčka pro podnikatele

 • Půjčka až 150 000 Kč
 • Do 24 hodin od schválení
 • Není zkoumán váš podnikatelský záměr ani zisk

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ne
 • Bankovní účet: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • S exekucí: Ne
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Trvalý pobyt v ČR: Ano i pro cizince

Výhody půjčky

 • Půjčka na cokoliv s jednoduchou smlouvou
 • Individuální přístup
 • Možnost pojištění schopnosti splácet
 • Vyřeší exekuci i zástavu
 • Půjčka pro všechny od 18 let
 • Půjčku je možné vyřídit z domova
 • Schválení půjčky do 24 hodin
 • Automatický revolving
 • Peníze je možné použít na cokoliv

Podmínky získání půjčky

 • Pravidelný měsíční příjem
 • Nemáte dluh u společnosti
 • Jste starší 18 let
 • Při nízké bonitě spoluúčastník
 • Zřízení inkasa

Nevýhody

 • Doložení pravidelného příjmu

O společnosti

Profi Credit Czech, a.s. patří do nadnárodní skupiny Profireal Group, která působí v celé řadě států střední a východní Evropy a na Filipínách. Jde především o Českou republiku, Bulharsko, Polsko a Rusko. Půjčky od této společnosti stavějí na osobním přístupu, solidním jednání a rychlém vyřízení. Díky kamenným pobočkám se snaží společnost Profi Credit získávat i klasickou konzervativní klientelu, ale hlavní podíl podnikání firmy je prostřednictvím internetových půjček a webových stránek.

Příklad

Reprezentativní příklad Pojištěná půjčka: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 1 695 Kč, celková splatná částka 61 020 Kč, pevná úroková sazba činí 29.86% P.A. a RPSN činí 34.31%.

Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Klub dobrého klienta

Členem Klubu dobrého klienta se můžete stát při řádném splácení po 6 uhrazených splátkách. Hlavní výhodu představují lepší podmínky pro získání půjčky, rychlejší schválení půjčky a vlastní zákaznická VIP linka.

Kontakty

 • PROFI CREDIT Czech, a. s.
 • Telefon: 800 166 000
 • E-mail: proficredit@proficredit.cz
 • po-pá 8:00 – 20:00
 • so-ne 9:30 – 18:00
Žádost o půjčku
Pojištěná půjčka
2.8 (55.64%) 55

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

359 zkušeností s Pojištěná půjčka

 1. Radek Ochodnický napsal:

  Zdravím, tak jsem rád že jsem narazil i na místo kde jsou opravdové recenze od lidí a né ty co si píše proficredit sám.
  Pokusím se to zkrátit, jako už zadlužený člověk (vícero nebankovních půjček), jsem si vzal půjčku 40000 Kč což byla nějvětší chyba ze všech. Paní „provizová“ se mnou vyřídila půjčku na parkovišti v autě před Lidlem. Poté co jsem neuhradil první splátku, tak začalo vyhrožování trestním oznámením a urážky od paní. Vylepování papíru ve vchodu s mým jménem, kolik dlužím splátku atd. Poté klesla až k tomu, že zanechala veřejně na mém fb profilu komentář jak ji dlužím peníze xD Další krok, pozor v roce 2020 mají vymáhací agenty a jedou praktiky z 90. let (pán v dlouhém kabátu si počkal dole před vchodem, než půjde nějaký soused domů), takže se takhle nechal vpustit dovnitř a jelikož jsem nebyl doma tak si třeba vyfotil mého spolubydlícího atd. a olepil nám dvěře několika papíry. Momentálně po neuhrazení dvou splátek (splátka za první měsíc uhrazena) došlo už k zpoplatnění půjčky, v této situaci „coronavir“ ostatní společnosti přestaly vymáhat, ale tito legální lichváři každé ráno volají řeknete jim, že nemáte peníze zítra volají zase. NEDOPORUŘUJI nikomu, jednak horší nabídka co se týká úroku neexistuje na trhu.. Vyhrožování a zastrašování na denní pořádku, no a jak už tady někteří psali: půjčka 40000 uhrazena jedna splátka, došlo k zpoplatnění a já jim dlužím prý 54000 (úrok 18k za 4 měsíce).. a DENNĚ teď to se podržte naskakuje při půjčce takové částky úrok cca 170 kč. Praktiky neskutečné a podle policie ČR samozřejmě vše ok, na slovo GDPR nechtějí ani slyšet, takže sice půjčí asi i bezdomovci, ale za nejhorších podmínek co to vůbec jde!!

 2. Hanny napsal:

  Díky za info https://pujcko.cz

 3. Petr Horáček napsal:

  Proti Credit jsou to zloději, sráči a hajzlové zlodějský chceš půjčku 18000,-Kč a zaplatit máš 78000,-Kč
  Nebrat odmocnina nic

 4. Tomáš napsal:

  Sem rád že tuhle zlodějinu mám uz s krku.Pri vyřizování půjčky mi bylo řečeno že sem zařazen do soutěže o notebook. Nikdo mi ani nepsal jestli sem vyhrál nebo ne. A ještě ke všemu půjčka 20 000kc a vrátit 80 000kc kde to kdy kdo viděl úrok 210% půjčí možná každému ale každého taky jenom zadluzi.Nikdy víc!!!

 5. Zk napsal:

  Taky ja si pujcila pujcku,ale kdyz jsem zjistila ty uroky🤣okamzite jsem ji vratila a radeji jsem si pujcila od rodiny….ja vim nejlepe by bylo sezrit a nic si nepujcit no co uz maji to VELMI dobre spocitane uroky jsou holt vsude🤣🤣🤣🤣🤪

 6. Máma napsal:

  Nechápu, jak může taková promyšlená zlodějna v mé vlasti vůbec fungovat.
  Všem zodpovědným je to jasné, všichni to vědí, lidé si berou životy….
  Jednoduše: VZHůRU K VOLBÁM…

  Boží mlýny melou…:-):¨)

 7. petr napsal:

  divim se že je stat nezrušil dyt je to lichvařska společnost,pak se divi že lidi sou v exekuci když mají nehorazný uroky a pokuty,ale když ví něco chcete dostat tak můžete čekat a nic se neděje,hnus profi credit.

 8. Milan Slavík napsal:

  Zdravím, i přes dost negativních recenzí jsem si přecijen u PROFI CREDITU půjčil. Chápu, celkem vysoké úroky, ale co má člověk dělat, když mi jinde půjčit nechtěli? No šel jsem do toho a mám u nich půjčku už téměř rok. Dokonce jsem si musel už i požádat o odklad splátky a vyšli mi vstříc. Opravdu nerozumím některým recenzím tady.

 9. Věra napsal:

  Ti co si chtějí půjčku vzít,…přečtěte si negativní recenze od lidí,mají pravdu.
  Opravdu neseriozní společnost je Profi Credit,.Nikde jinde už půjčka nemůže být horší.

  • Zastavení exekuce od Profi Credit a dalších firem. Vše zdarma.

   • Gulmira Zharassova napsal:

    Prosím o pomoc …
    Jsem moc zaufale situace nevym co mam dělat ?
    Pucila v listopadu 2017 u profi credit 40 .000 Kč , chtěla ted doplatit zbitek a oni me poslali dopis ze můj doplatek činí 21.03
    37.896 Kč
    16 měsíců jsem platila pravidelně 2186 Kč měsíčně
    A profi credit chce st ja ted jim jeste doplatim 37.896 Kč???? To je vyvrcholení a vydírání. Mají strašně vysoké úroky … prosím muzete me pomoc ? Dekuji moc
    S pozdravem Gulmira Zharassova

 10. Věra napsal:

  Jsem velice ráda,že jsem půjčku doplatila.Mám velice negativní zkušenost s touto společností.Chtěla bych všechny varovat,aby si od Profi Creditu nepůjčovali a raději zašli jinam.Půjčka je velice nevýhodná,předražená.

 11. naletivší napsal:

  z vlastní zkušenosti všem kteří si zde chtějí vzít půjčku a nemáte jistotu, že vždy a včas splatíte tak utečte kamkoliv jinam zde jsou pokuty v řádech desetitisíců a více, bez problému vám napálí na úvěr cca 40000,- 100000 pokuty a pak vás nechají splácet po nějaké menší sumě a vy se po čase dozvíte, že dluh neubývá ale roste ,zapomenou vám totiž říci že splácíte méně než je splátka úroku. je to perpetum mobile na chudáky kteří se chytili na vějičku

 12. Adam napsal:

  Připojuji se k negativnímu hodnocení společnosti.
  Zpočátku pro vás jejich zástupci udělají cokoliv, aby s vámi půjčku sjednali. Není problém sejít se klidně v 10 večer, případně vyřešit vše elektronicky. Když jsem se však dostal do nouzové situace, obrátili se proti mě. Vše je problém. Žádosti o snížení zamítají, nenabízí žádné řešení a ty nehorázné úroky větší jak 100% jsou na blití. Samozřejmě je to má chyba. URČITĚ SI ALE TUTO PŮJČKU NEBERTE. VAŠE SITUACE SE TÍM ZHORŠÍ.

 13. Radek napsal:

  Úrok 97% , to mluví za vše. Po měsíci jsem se rozhodl doplatit celý úvěr ve výši 90 000 a na infolince mi bylo sděleno , že splatná částka je 106 000. Za měsíc úrok tedy 16 000.

  • Roman napsal:

   Ahoj,nápis prosím kolik si půjčil a na jak dlouho a kolik jsi vrátil ? Potřebuji si od nich půjčit 110 000 tisíc a vrátit mám 307 000 Kč za 60 měsíců aneb mi řekli , ze mužů po půl roce vrátit 165 tisíc a včetně se splatkami za 6 měsíců.
   Dekuji

 14. Věra napsal:

  Já už se nemůžu dočkat,až mi tato půjčka skončí.Opravdu hrozný,je to nejhorší půjčka,kterou jsem kdy měla.Nechci si stěžovat-moje chyba.
  Jen varovat lidi,aby si tuto půjčku rozhodně nebrali.
  Strašně se přeplatí na úrocích.

  • David napsal:

   Muzu rici ze Profi Credit je spolecnost dobytku dodnes mi promo sere te jsem si s nima neco zacal ve smlouve je napsano ze mohu pizadat 3 x o odklad spkatek jednou mi vysli vstric ale pidruhe kdy manzelka odesla a nechala mi v peci synka jsem po dvou letech zadal o odklad splatek abych mohl dyna vyvavit do skoly a opet zamitnuto,proto tehle spolecnosti uz nikdy verit nebudu a radim lidem co id nich neco chteji obradte se jinam oni nedidrzuji slovo natoz to co je ve smlouve

  • Alena napsal:

   Musím se připojit k negativnímu hodnocení společnosti Profi Credit. Byla jsem v tříměsíční neschopnosti a tudíž jsem se dostala do prodlení se splátkama. Žádala jsem o odklad splátek ale chtěli žádost, kterou když jsem sepsala a odeslala zamítli z důvodu špatné formulace (přitom jsem přesně opsala podle mailu který mi poslali) další dopis jsem odeslala trochu později z důvodu mého špatného pooperačního stavu (operace kyčelního kloubu)a tím pádem byl celý úvěr zesplatněn. Nejen že mají obrovské úroky ale po zesplatnění je to lichva a ty neustálé telefonáty a výhružné SMS ze strany „inkasních inspektorů“ nebo osoby ze správy požalobních pohledávek. pokud můžete vyřešit situaci jinak, neberte si úvěr od této společnosti.

  • Dagmar Slunčíková napsal:

   Paní má naprostou pravdu. Nikdy bych nikomu tuto půjčku nedoporučila.

 15. JendaBenda napsal:

  Také jsem u nich žádal, ale vzhledem k faktu, že při půjčce 40 tisíc na 48 měsíců celkem splatím víc jak 120 tisíc a měsíční splátka taky nebyla zrovna malá jsem radši nežral a žil od výplaty k výplatě. Můj názor je ten, že už by konečně měl někdo něco udělat s těmahle úrokama, který lidi přivádí do ještě větší pr*ele.

 16. Lukáš Kubíček napsal:

  Velmi neseriozní společnsot. Vysoké úroky a netransperentní smlouvy. Obrosvské sankce při potížích se splacením.
  V minulosti velmi hojňě využívala rozhodčí doložky, které potom rozhodovali rozhodci jako např. Eva Vaňková, která takto pro Profi Credit rozhodla přes 30 tisíc sporů kdy si takto vydělal bezmála 30 mil CZK a posvětila tak jejich nemravné úroky a sankce, kdy lidé kvůli 30 tisícové pujčce nakonec muslei platit i 200 tisíc Kč apod.
  Vše se dá dohledat na Google. Nyní i soudy zpětně zastavují exekuce nařízené na základě takovýchto výše uvedených doložek. Pokud si od nich chcete pujčit buďte velmi obezřetní ale nejlépe se poohlédněte někde jinde. Sama organizace Člověk v tísni před touto společnsotí varuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *