Poštovní spořitelna


Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s., která působí jako univerzální banka v České republice. Bankovní produkty Poštovní spořitelny v současné době slouží už více než dvěma miliónům klientů, a to pomocí nejširší sítě obchodních míst v České republice.  Služby mohou stávající i noví klienti využít na více než 50 pobočkách a také na poštách (524 pošt má otevřeno v sobotu a 21 pošt dokonce i v neděli). Své účty můžete efektivně obsluhovat také přes síť 650 bankomatů. Por pohodlí klientů jsou k dispozici služby internetového, telefonního a mobilního bankovnictví.

Výhody banky

  • velký počet poboček a kontaktních míst
  • velká síť bankomatů
  • možnost využít služeb pošt – otevírací doba i o víkendu
  • moderní internetové a mobilní bankovnictví

Nevýhody banky

  • relativně nízké úroky na spořících účtech spojené s různými sazbami (zůstatek a doba spoření)

Produkty banky

  • účty – Poštovní účet
  • hypotéka
  • úvěry – Půjčka na cokoliv, autopůjčka, konsolidace půjček, půjčka na bydlení, kontokorent, kreditní karta
  • pojištění – Životní pojištění, pojištění právní ochrany, pojištění domácnosti a stavby, pojištění odpovědnosti, pojištění internetových rizik, cestovní pojištění

Internetové bankovnictví

Moderní internetové bankovnictví, které pro vstup vyžaduje uživatelské jméno a heslo. Pro přihlášení obdržíte email s ověřovacím kódem. Uživatelské rozhraní je jednoduché a ovládání intuitivní. Každá akce je provázena zadáním SMS klíče.

Pobočky

Sídlo Československé obchodní banky, a.s., Poštovní spořitelny je na adrese Roztylská 1, Praha 4. Celkem je v ČR více než 50 poboček a  650 bankomatů. V Praze je jedna z poboček na adrese Revoluční 11. V Brně je pobočka na adrese Orlí 30. V Ostravě na adrese 28. října 150 a v Olomouci na adrese Horní náměstí 27.

O společnosti

Poštovní spořitelna patří do skupiny ČSOB, která je předním poskytovatelem finančních služeb v České republice. Je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především na svých domácích trzích v Belgii a zemích střední a východní Evropy (v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku) a působí i v dalších zemích a regionech celého světa. Skupina ČSOB nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb. Do produktového portfolia ČSOB a jejích dceřiných společností patří financování potřeb spojených s bydlením (hypotéky a půjčky ze stavebního spoření), pojistné produkty a penzijní fondy, produkty kolektivního financování a správa aktiv i specializované služby (leasing a factoring). Skupina ČSOB působí na českém trhu zejména pod obchodními značkami ČSOB.

Kontakty


Poštovní spořitelna
2.7 (53%) 20

Podobné recenze