Poštovní spořitelna ERA


Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s., která působí jako univerzální banka v České republice. Bankovní produkty Poštovní spořitelny v současné době slouží už více než dvěma miliónům klientů, a to pomocí nejširší sítě obchodních míst v České republice.  Služby mohou stávající i noví klienti využít na více než 50 pobočkách a také na poštách (524 pošt má otevřeno v sobotu a 21 pošt dokonce i v neděli). Své účty můžete efektivně obsluhovat také přes síť 650 bankomatů. Por pohodlí klientů jsou k dispozici služby internetového, telefonního a mobilního bankovnictví.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: ERA Osobní účet – jednoduchý účet pro každého od 10 let – založení účtu zdarma, vedení účtu 34 Kč měsíčně – do 26 let vedení účtu zdarma – jedno číslo účtu na celý život – bonus za obsluhu přes elektronické bankovnictví

Úvěry:  ERA Půjčka jedná se bezúčelovou půjčku pro fyzické osoby – výše půjčky od 20 000 Kč do 800 000 Kč – doba splácení až 8 let – RPSN od 11,45% do 20,67% – nutné mít ERA Osobní účet – potřebné dva doklady totožnosti a potvrzení o výši příjmu

Výhody banky

 • velký počet poboček a kontaktních míst
 • velká síť bankomatů
 • možnost využít služeb pošt – otevírací doba i o víkendu
 • moderní internetové a mobilní bankovnictví

Nevýhody banky

 • poplatky za jednotlivé operace na ERA Osobním účtu
 • relativně nízké úroky na spořících účtech spojené s různými sazbami (zůstatek a doba spoření)

Produkty banky

 • účty – ERA Osobní účet
 • hypotéka – ERA Půjčka na bydlení, ERA Hypotéka
 • úvěry – ERA Půjčka, ERA Kontokorent pro mladé, ERA Sjednocená půjčka, ERA Kontokorent
 • spořící produkty – ERA Červené konto, ERA Termínovaný vklad, Dětská vkladní knížka, Poštovní investiční program, Stavební spoření, ERA První konto, ERA Spořící účet
 • pojištění – Penzijní připojištění, Životní pojištění, Cestovní pojištění

Internetové bankovnictví

ERA Portál https://muj.erasvet.cz

Moderní internetové bankovnictví, které pro vstup vyžaduje uživatelské jméno a heslo. Pro přihlášení do nového ERA Portálu obdržíte email s ověřovacím kódem. Uživatelské rozhraní je jednoduché a ovládání intuitivní. Každá akce je provázena zadáním SMS klíče. V aplikaci snadna zjistíte přehled pohybů na účte prostřednictvím ERA Osobních financí a grafů.

Pobočky

Sídlo Československé obchodní banky, a.s., Poštovní spořitelny je na adrese Roztylská 1, Praha 4. Celkem je v ČR více než 50 poboček a  650 bankomatů. V Praze je jedna z poboček na adrese Revoluční 11. V Brně je pobočka na adrese Orlí 30. V Ostravě na adrese 28. října 150 a v Olomouci na adrese Horní náměstí 27.

O společnosti

Poštovní spořitelna ERA patří do skupiny ČSOB, která je předním poskytovatelem finančních služeb v České republice. Je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především na svých domácích trzích v Belgii a zemích střední a východní Evropy (v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku) a působí i v dalších zemích a regionech celého světa. Skupina ČSOB nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb. Do produktového portfolia ČSOB a jejích dceřiných společností patří financování potřeb spojených s bydlením (hypotéky a půjčky ze stavebního spoření), pojistné produkty a penzijní fondy, produkty kolektivního financování a správa aktiv i specializované služby (leasing a factoring). Skupina ČSOB působí na českém trhu zejména pod obchodními značkami ČSOB, Poštovní spořitelna ERA, Hypoteční banka a Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS).

Reklama

Kontakty


Poštovní spořitelna ERA
2.7 (53%) 20

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

70 zkušeností s Poštovní spořitelna ERA

 1. napsal:

  Jedním slovem KATASTROFA. Nejhorší banka co může být, nikdo není kompetentní v případě problémů nic neřeší pouze účtují úroky z prodlení. Zakládají fiktivní účty od kterých nemá člověk ani kartu, ani číslo účtu a už vůbec výpis z účtu. Po uplynutí několika let se pak ozvou s vyžádáním peněžní částky. Proto nebuďte hloupí a tuto společnost už nikdy více!!!!!

 2. Fakír napsal:

  Pod všechny námitky se můžu osobně podepsat.Stéjné problémy,třikrát jsem musel na pobočku ery a stéjně nic nevyřídily.Jenom samé polatky a kecy.Moje poslední zkušenost-mám zrušený účet,ale pořád běží prý nějaká výpovědní lhůta.A když budu chtít zrušit i internetové bankovnictví u ery tak prý musím podat žádost o zrušení internetového bankovnictví-podle telefonátu na jejich podporu.A jsem si jistý,že to taky určite zpoplatní.Jsem zvědav jak dlouho bude trvat se jich na dobro zbavit!!!

 3. Dušan napsal:

  Co to tady kecáte za kraviny, nikdy sem neměl problém s touto bankou, a vše funguje jak má, tak asi neumíte obsluhovat ůčet nebo počítat,.

 4. Dupalová napsal:

  Chci se přidat k těm nespokojeným klientům ERA,účet jsem chtěla dlouho zrušit skoro nepoužívám.Paní mě ujistila,že nebudou chtít další poplatky, co tam neustále sem doplácela.Ke konci února vykazuji skoro 42,-kč v mínusu bez varování než co mi chodí na e-mail zůstatek,který opravdu od začátku nouzového stavu intenzivně nesleduji!!!! Nenapadlo by mě,že je někdo tak sprostý,že v této době bez varování,že bude POKUTA. Rovnou mi po měsíci napaří pokutu, teď chtějí 370,-kč. Paní do telefonu mi řekla,ať se nevymlouvám na situaci nouzového stavu,ale mám sledovat zůstatek. Vážení jsem OSVČ a moje činnost ve službách je zakázána doposud žádný příjem a ještě Vás banka okrade!!!!!!!

 5. Valentová napsal:

  Už nikdy více!!!!! Když máte blokován účet na, který vkládate neustále peníze at nejste v mínusu. Po zrušení blokace na účtu naskočila částka 1950,-.po okamžitém nezaplacení upomínky na 1950,-vám naskočí dalších 300,- pokuta.Jelikoz čekáte na výplatu tak nejde okamžitě zaplatit. Mezitím přijde další pokuta 500,- a rázem máte dluh skoro 3000,-.Celý dluh vznikl proto, že si poštovní spořitelna účtuje 250,- měsíčně za blokaci. Díky toho se člověk dostane během pár dní opravdu až na dno.

 6. Láďa napsal:

  Uživatelsky nejhorší banka, co jsem poznal. Všechno funguje do té doby, dokud nepotřebujete nějakou změnu. Nic nejde vyřídit na dálku po internetu, e-mailem nebo telefonem. Všechno se musí vyřizovat osobně na pobočce pomocí formuláře. Ani samotní pracovníci ve finančním centru nemají dostatečnou pravomoc, aby mohli vše vyřídit na počkání a ke spokojenosti zákazníka. Obrovské množství lidské práce, papírů, dopisů. Nesmyslné poplatky, žádné úroky. Organizace, kde se zastavil čas.

 7. era zmrd napsal:

  Tuto banku nebo rea učet nebrat měl jsem na učtě hodně penez a neustále mi strávala banka popadek cca 90kč ..nevím za co ale strávala přitom má když si tam budete posílat více jak 15 000kč měsíčně tak to má být zdarma ale nebylo,,takže fujjj když jsem chtěl platit kartou v obchodě, tak to nikdy nefungovalo!!když si jdete vybrat peníze na poštu v hotovosti ze svého učtu tak musítě dát občanku a ještě vyplnit nějaký formuláš odkud pocházejí peníze na učtu zdali nejsem polit atd jak stb§§§§

  fuj hnus fuck era = zmrdi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.