Pojišťovna Kooperativa


Pojišťovna Kooperativa je druhou největší společností na českém trhu s pojištěním. Působí na něm po celou dvacetiletou dobu jeho existence. Založena ovšem byla již v roce 1991 a začínala tak ještě na trhu československém. Je členem mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group a momentálně svým klientům nabízí komplexní pojišťovací služby jak pro osoby, tak firmy. Ve vícero recenzích je oceňována pro vstřícný přístup ke klientům a dobrou komunikaci.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Životní a úrazové pojištění
 • Cestovní pojištění – sem spadá např. hrazení léčebných výloh v případě onemocnění na dovolené, pojištění zavazadel atp.
 • Pojištění vozidel – klasické havarijní pojištění, stejně jako povinné ručení
 • Pojištění bydlení – zde naleznete pojištění nemovitostí (např. rodinných domů) i pojištění domácností proti vloupání a krádeži

Pojištění pro firmy

 • Pojištění průmyslových rizik -pro případ, že se vaše společnost zabývá potenciálně nebezpečnou prací, při které se mohou poškodit např. vaše stroje
 • Pojištění firemních vozidel
 • Pojištění odpovědnosti – pokud způsobíte škodu vašemu klientovi, zaplatí ji pojišťovna
 • Pojištění přerušení provozu
 • Pojištění přepravy
 • Pojištění odpovědnosti provozovatele zdravotnického zařízení

Výhody pojišťovny

 • Široké pole působnosti
 • Dlouholeté zkušenosti v oboru a ustálená pozie na trhu
 • Dobrá komunikace

Nevýhody pojišťovny

 • Často nedostatečně osobní přístup ke klientovi
 • V některých případech dlouhá odezva před platbou

Sjednání online

http://www.koop.cz/pojisteni-on-line/

Přihlásíte se do systému pomocí uživatelského jména a hesla a poté si můžete vybrat z plné nabídky pojištění od Kooperativy a sjednat si jej z pohodlí vašeho domova. Ušetříte si cestu na pobočku, rozmluvu s pracovníkem pojišťovny, tedy čas  i energii.

Pobočky

Jakožto druhá největší česká pojišťovna má Kooperativa pobočky ve všech velkých městech a též ve většině menších měst. Sídlo zákaznické podpory je na adrese Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Centrum zákaznické podpory – Brněnská 634, 664 42 Modřice.

O společnosti

Kooperativa pojišťovna a.s. je dlouholetým členem mezinárodní společnosti Vienna Insurance Group. Na českém trhu působí od roku 1991 a dnes zaujímá druhé nejvýznamnější postavení mezi pojišťovnami u nás. Nabízí komplexní pojišťovací služby společně se službami asistenčními.

Časté překlepy pojišťovny

Lidé velmi často hledají tuto pojišťovnu pod chybnými kličovými slovy Kooperatviva a Koperativa. Dávejte si pozor když budete zadávat kličové slovo do vyhledávače a vyhledávajte správně KOOPERATIVA.

Reklama

Kontakty

 • infolinka – +420 841 105 105
 • e-mail: info@koop.cz
 • twitter: @KooperativaCZ

Pojišťovna Kooperativa
2.3 (45.64%) 39

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

176 zkušeností s Pojišťovna Kooperativa

 1. KubaKubikula napsal:

  Naprosto nespolehlivý personál, komunikace jako z dob krále klacka, nejsou schopni poskytnout data, které jsou pro klienta relevantní, POZOR! nikdy nedávejte souhlas k inkasu – dělají si pak co chtějí, strhávají peníze jak se jim zachce a nejsou schopni obhájit své “důvody” proč to udělali, zaměstnanci (zřejmě z centrály) jsou arogantní a jejich jednání je tak neprofesionální, že by jste se možná dočkali lepšího servisu od houmlesáka, naprosto nechápu proč svým jednáním odhání klienty, kteří jsou u nich pojištěni déle než 14 let… auto, barák, celá rodina… NEDOPORUČUJI – VARUJI nenechte se pojistit u této pseudo pojišťovny

 2. Jirka napsal:

  NEDOPORUČUJI!! Pojistil jsem si u kooperativy auto allriskově a vozidlo mi bylo odcizeno. Už se s něma soudím třetím rokem a pořád se odvolávají kvůli nesmyslům a peníze nikde!! Do dnes mi dluží cca 290.000,-

 3. Misa napsal:

  Platím si životní pojištění, na vážné nemoci jsem byla pojištěna na 200 tisíc.Když mi zjistili karcinom tak mi napsali že mám vlastně špatný typ (3. stupen) a na ten se pojištění nevztahuje. Jsem pro ně vlastně až moc nemocná.. s kooperativou končíme a lituji že jsme k nim před rokem přešli. Nedoporučuji !!!

 4. Mat. napsal:

  Naprosto bezproblémové jednání, žádná zbytečná administrativa, ochota a vše vyřízeno do pár dnů. Kooperativu mohu jen a jen doporučit!!!

 5. pravda napsal:

  Je zbytečný tuhle něco psát, cenzor to zase smaže, vlastní špatná zkušenost je k nezaplacení, ale celkem zbytečná. Když z vás vytáhnou už peníze.
  a tahají na pozici obchodní asistentky a jedná se přitom o práci pojišt.poradce
  A tohle je osobní zážitek
  Je vůbec možné aby na pohovoru
  – byla nedopitá sklenice s vodou po předchozím uchazeči
  – aby se z jednání o pracovní pozici stal výslech během jediné minuty
  – aby osoba naprosto neprofesně dala najevo pochybnosti o uchazeči se kterým jedná
  – aby byly na pozicích kde má být kreditem vystupování a prezentace firmy, byly 200 kilové pracovnice, dobře “ustájené” ve své pozici a poučující adepta o práci o tom co má dělat
  – aby bylo jasné v průběhu pohovoru že irelevantní otázky jsou na denním pořádku
  – aby uchazeč věděl, že si to další adepti rozmysleli a nepřijdou
  – aby takto šířili zcela negativní propagaci jinak skvělé firmy která je 25let na trhu?
  – aby reagovali na zaslaný životopis cca s 1,5 měsíčním zpožděním?

 6. Ladislav Gottwald napsal:

  KOOPERTIVA – nedoporučuji !!!
  Mám vozidlo na částečný leasing. Dne 24.2.2017 jsem zaparkoval vozidlo na ulici podélně s chodníkem a ve vozidle řešil nějakou věc s kientkou. Nastala rána – to mi rozbil projíždějící řidič mé zpětné zrcátko a ujel z místa nehody. Podařilo se mi jej dojet a sepsat protokol o nehodě, který mi dosvědčila klientka v mém voze. Viník je jednoznačný. Ten samý den jsem navštívil pojišťovnu Kooperativa v Brně Nádražní 14. Já i škúdce jsme byli pojištěni u nich. Dohodl jsem se s přepážkovou pracovnicí, že opravu proplatí pojišťovna přímo značkovému servisu. 6.3.2017 byla za 30 minut provedena výměna zpětného zrcátka, cena 5423 Kč a bylo mi řečeno, že mi vozidlo nevydají, dokud nebude faktura proplacena. To mě celkem zaskočilo a proto jsem opravu uhradil ze své kreditky a ihned fakturu s dokladem o platbě zavezl na Kooperativu. Asi za týden mi volal likvidátor a požadoval po mě : SOUHLAS LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI K OPRÁVNĚNÍ PŘIJMOUT POJISTNÉ PLNĚNÍ !!! ( tuto žádost mám černé na bílém ). Poslal jsem ho do prdele s tím, že ze sebe nenechám dělat cvičenou opici. Řekl jsem mu, že pokud takový doklad oni potřebují, nechť zvedne prdel a zajde si na leasingovku pro něj sám. Dnes je 25.3.2017 a od doložení faktury a dokladu o platbě uteklo 19 dnů…. a své peníze nemám. V pondělí to jdu řešit na pobočku a pokud mi nevyplatí mé peníze tak to dořeším s právníkem.

  • Hana napsal:

   oni to mažou, cenzor je v pohotovosti
   Vazeni predstavitele firmy, toto pisete na vasem webu

   Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jsme česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.

   Kvalita poskytovaného servisu je pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu. Důvěru stavíme na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smlouvy nebo běžném kontaktu.

   Hlavně “kvalita poskytovanych sluzeb a komunikace”, opravdu je nutne aby klient nebo adept na praci u vas videl
   – osobu morbidně obezni se kterou ma jednat?
   – znamky po pritomnosti predchozi navstevy, vcetne dopite a neuklizene sklenice s vodou na stole nebo rozdelanych dokumentu?
   – osoby ktera je impertinentni, utocna, a nema kapku empatie vuci osobe na druhe strane stolu?
   – osobu ktera si neumi vyridit telefonaty v jinou dobu nez na jakou ma dohodnutou pracovni schuzku?
   – osobu ktera je zcela chaoticka a neustale odbiha od pracovniho stolu od jednani do jine kancelare?
   – osobu ktera neni schopna sofistikovane a kvalifikovane vest pohovor?
   – osobu ktera je naprosto neduveryhodna /tim jak vypada, jak se chova,a jak prezentuje vasi firmu/ ?
   Děkuji, odejdete, nemam zajem o praci ve firme, kde vidim, ze si nevazite nejen svych zamestnancu, ale zejmena tech potencialnich!

 7. Jiří napsal:

  POZOR !!! Pojišťovnu Kooperativa skutečně nelze doporučit, žádost o ukončení pojištění bytu, které pro mě bylo už zbytečné, byla tvrdě zamítnuta a arogance s jakou se mnou jako s dlouholetým klientem pojišťovna jednala mě dost překvapila. Tímto bych rád VAROVAL budoucí klienty této pseudopojišťovny, se kterou snad již brzo úspěšně skončím.

  • HHH napsal:

   Věřím že máte tuto zkušenost, oni neumí vůbec jednat s lidmi –
   a to nejen s klienty kteří je tam, ty obézní monstra co tam jsou ustájené a sotva zvednou p.r.d.el v kanceláři, ale oni ani neumí vést výběrová řízení. Pro pojišt. poradce, podomního prodejce pojištění, se vžil název pozice “obchodní asistentka” takpozor na to. Už tam posílám kontrolu pro porušení Zákona na ochranu osobních údajů.

 8. Martin napsal:

  Chci tímto vyjádřit svou naprostou nespokojenost se službami Kooperativy.

  Mám sjednané pojištění odpovědnosti zaměstnance, které prošlo dne 6.1.2017. Neměl jse mzájem jej nadále prodlužovat. Nepřišlo mi ani poštou ani mailem žádné oznámení o prodloužení smlouvy nebo například dotaz, zda-li chci pokračovat a smlouva se automaticky prodloužila. To je ještě v pořádku, jelikož byla sjednaná na dobu neurčitou a je moje hloupost, že jsem si to nepohlídal.

  Přišla mi upomínka. Na tu jsem hned reagoval s tím, že jsem měl za to, že smlouva zaniká a že bych jí tedy chtěl klidně i za penále vypovědět. NEJDE!!! Změna poměrů v zaměstnaní se nezohledňuje. To, že mi je to k ničemu nemá vliv, ale jak je možné, že nemohu smlouvu vypovědět?

  Do toho se mnou ještě slečna po telefonu jednala stylem, jako bych byl zločinec.

  Tak jsem za pár minut zavolal jiné slečně, vysvětlil situaci a dostal stejnou odpověď. Jakmile jsem ale zmínil, že bych například přešel na jiný typ smlouvy, tak hned pookřála a najednou by vše krásně šlo.

  Možná toto není nezákonné jednání. Je však vysoce neseriózní a zametá s klientem. Nejen, že nemám v plánu nikdy v budoucnu využívat služeb této pojišťovny, ale tato situace mě natolik namíchla, že budu pokračovat v šíření těchto negativních informací.

  Je totiž zajímavé, že kdykoli jsem potřeboval cokoli řešit s jinou finanční institucí, vždy mi vyšli vstříc nebo se dalo domluvit na kompromisu.

 9. marek kindl napsal:

  kooperativa nedoporucuji dluzi mi od povodni2012 1400000kc ted jeto konecne u soudu a musim cekat dal nabydli 3
  50000kc mimosoudni vyrovnani-hambari Další zkušenost po pozaru27.12.2015 totalni skoda obytného patra a domacnosti nezbylo nic na zivit jidlo ponize osaceni bydleni mne sproste likvidátorka p LAVICKOVA DO DNESNIHO DNE VYPLACENA POUZE ZALOHA NA OPRAVU BARAKU A VIC NIC NIKOMU BYCH TO NEPRAL BYT NA DNE UZIVAT ANTIDEPRESIVA A BOJOVAT O HOLE PREZITI DLUZNA CASTKA MILION KC LIDE NEPOJISTUJTE SE U KOOPERATIVY

 10. Ela napsal:

  Rada bych varovala klienty, konkretne pred pobockou v Bilovci. Zamestnanci zneuzivaji klientske data, vyhledavaji informace o zakaznicich a pak je probiraji na verejnosti. Odchazim od Koop.jinde. jsem velice znechucena.

 11. Iva napsal:

  Kooperativa příšerné pomohla mi až advokátka Zuzana Špitálská moc jí děkuji. Jsem po dopravní nehodě způsobené klientem Kooperativy.

 12. Martin napsal:

  12.12.2016 jsem nahlásil škodu a 1.2.2017 je celá věc vyřízena. Způsobil jsem škodu zaměstnavateli 72 480 Kč, celou škodu za mě pojišťovna zaplatila, samozřejmě bez mé 10% spoluúčasti. Likvidátorka byla příjemná, pomohla při každém telefonátu.
  Takže za mě určitě KOOPERATIVA ano. Celý průběh škody byl hladký i přes mé počáteční obavy, že se budou cukat…

 13. Honza napsal:

  Mam u teto pojistovny urazove pojisteni a po precteni komentaru nejen na tomto webu jsem se desil jak se mnou pojistovna vydrbe.
  Byl jsem ale totalne prekvapen.Naprosta spokojenost s rychlosti pojistneho plneni
  15.12. jsem si podvrtl kotnik. Pojisten jsem na 150tis pri telesnem poskozeni. Doba leceni 4 tydny.
  Uraz nahlasen po skonceni lecby 17.1. osobne na pobocce (formular + 3 lekarske zpravy – prvotni prubezna a zaverecna ) a jiz 25.1. tj. po 8 dnech byly penize (7500kc za 5% telesne poskozeni podle ocenovaci tabulky) na ucte aniz by mi dosel jakykoli mail ci sms ci dopis.
  Za me tedy spokojenost a preji vsem aby jejich likvidace pojistnych udalosti probehly stejne hladce jako ta moje

 14. Rasputin napsal:

  Seriozní jednání
  Samozřejmě,že jsem četl zdejší recenze poté co jsem nahlásil poj.událost.
  Proto jsem byl mile překvapen.
  Zaplatili vše bez keců a rychle.
  Takže za mně. KOOPERATIVA SUPER !!!

 15. Zbyněk napsal:

  Dobrý den,
  přidáváme se k negativnímu hodnocení této pojišťovny a doporučujeme co nejdřív ukončit pojištění u této pojišťovny, než se Vám stane nějaká škodná událost. Platili jsme pojistku na dům a domáctnost v né malé výši (4 700,-) osm let. Když se nám tento rok během průtrže se silným krupobitím poškodil jeden skuneční kolektor, nebyla nám likvidátorkou paní Dočkalovou uznána škoda s argumentem, že kdyby byly rozbité dva kolektory, škodu by nám uznali. Podle ní jsou všechny kroupy stejné. Celé řízení trvalo 4 měsíce. Také nás udivila práce likvidátora pana Müllera, který přišel na obhlídku, když jsem nebyl já jako majitel nemovitosti doma. Kooperativa své likvidátory asi dobře platí, nebo čekají na úplatek, takový je náš dojem. Doufáme, že i naše recenze Vám pomůže ke správnému rozhodnutí. Raději dejte peníze na charitu, než platit pojistku Kooperativě.

 16. Renáta napsal:

  Pojišťovnu kooperativa určitě nedoporučuji.
  Nejsou to pojišťovací poradci, ale prodavači kteří vám prodají jakýkoliv produkt. Když nastane pojišťovací událost, tak se vám ještě na pobočce vysmějí. Co jste si koupila to máte, že ? Nečtete zadní stránky ? Vaše chyba.
  Pobočka Opava paní Markéta Grzymková je právě ta paní co se vám vysměje do očí.
  Určitě navštivte jinou pojišťovnu.

  • HHH napsal:

   Ano, a pořád hledají další nové prodavače. Je to neuvěřitelné jak se zkazili.

  • Chcha napsal:

   Nedoporučuji, jednání hrůza a děs, a kdy tam jdetee na pracovní pohovor, vidíte tu příšernou úroven – ženská evidentně znuděná, binec na stole, naprosto neorganizovaná a zmatená, neumí vést pohovor

 17. Kamila Sykorova napsal:

  Nejvetsi povodni co by vas nechali klidne umrit. Sestra byla na dovolene a chytl ji akutni slepak. Lekari byli ihned pripraveni na operaci. Pojistovna se dva dny nemohla rozhodnout zda zakrok zaplati. Mezi tim mohl slepak prasknout.
  S kooperativou uz nikdy na dovolenou nikdo nepojedeme.

  • Karolína napsal:

   Ano, paní Kamila má pravdu, jsou to největší podvodníci, jací jen mohou existovat!!! Stalo se v mé rodině něco podobného.
   Rozhodně nedoporučuji tuto pojišťovnu!!! Zajděte si do jiné. Se vším souhlasím s paní Kamilou.

 18. František napsal:

  Tato pojišťovna je součástí organizovaného pojišťovacího zločinu.

 19. Monika napsal:

  Dobrý den.
  Má zkušenost s touto pojišťovnou není moc dobrá! Mám pracovní úraz firma jej uznala ale musím čekat až zaměstnavatel který je pojištěncem dodá všechny doklady k plnění náhrady za ušlou mzdu v době PN. Účetní poslala platový výměr ale bohužel to nenapsala do jejich formuláře což je strašná katastrofa tak zas mají času dost!!! Od listopadu 2015 doposud nejsou schopni věc vyřídit a začít mi vyplácet to nač mám nárok! Vážení človíčkové….bohužel mi nezbyde nic jiného než vymáhat soudně a samozřejmě s úroky!!!

 20. bozenka napsal:

  Tak jsem si tu precetla vse a nestacim koukat muj pritel mel pred rokem uraz spadl z leseni z 5metru tak tak ze prezil vysertrovala to kriminalka ale zamestnavatel uved ze ho na leseni neposlal a tx co to videli podplatil aby vypovedeli ze nic nevideli a neslyseli statni zatupce to odmit pro nedostatek dukaszu priteli dali plny invalidni duchod ted mu pn skoncila a zamestnavatel do dal na kooperativu stim ze pry neco dostanem muzete mi rict jestli opravdu neco dostanem?

 21. Olga napsal:

  Připojuji se k hodnocení Kooperativy.
  9měsíců jsem čekala na rentu.Přišla mnohem nižší částka než jsem si ji vypočítala.Můj průměrný hrubý měsíční příjem se pojišťovně zdál příliš vysoký a tak si udělala statistický údaj ve Zlínskem kraji v mé profesi,který je o 7000Kč!!!!!nižší než jsem měla já.Dnes jsem byla u právnika,jediné řešení na jejich nekalé praktiky jak neplatit je soud!

 22. Pavel napsal:

  Dejte si pozor na tuto pojistovnu i zakonnou moznost ukoncit smlouvu do dvou mesicu. Nedbaji zakona, vyzaduji poplatky za predcasne ukonceni aniz by na to meli narok, avsak hrozi vymahanim.

  Samozrejme cele zastresene jeste jejich kolegy z Kapitolu….

  Tato pojistovna je neseriozni a nedoporucuji s ni mit jakykoliv kontakt. To same pozor na Kapitol.

 23. ALENA napsal:

  NEJVETSI PRASARNICKOU V TOMHLE STATE JE TO,ZE KAZDA VETSI FIRMA MUSI BYT POJISTENA ZROVNA U TETO POJISTOVNY 🙁 JSEM PO TEZKEM PRACOVNIM URAZU,VYSETOVALA TO I KRIMINALKA A DOSLA K ZAVERU ZE ZA URAZ NESE PLNOU VINU FIRMA A ME NASTALI NEUVERITELNE TAHANICE S KOOPERATIVOU,NAKONEC JSEM SI MUSELA VZIT PRAVNIHO ZASTUPCE SE KTERYM SEPISUJEME ZALOBU K SOUDU…VSEM CO JDETE DO SPORU S KOOPERATIVOU DOPORUCUJI SI VZIT PRAVNIKA A DRZIM VAM VSEM PALECKY AT JIM TO NATRETE!!!!

 24. Goatpiss napsal:

  Nedoporucuji!

  Na lyzich jsem si zpretrhal vazy a poskodil si koleno takovym zpusobem, ze mam nasledky dokonce zivota. Zadny sport, zadny lyze, nic. Za to koleno mi dali 7 tisic. Kdyz jsem jeste chtel plneni za trvale nasledky, tak mi rekli, ze na zaklade lekarskeho vysetreni musim cekat 4 roky az do roku 2016, kdy muzou podstoupit dalsi kroky. Rok 2016 je tady a ja jsem dostal jenom 16 tisic za trvale nasledky. Dostal jsem jen 8% z ocenovaci tabulky, ale mohl jsem dostat az 15% (30 tisic) Neni to ani tak Buh vi co, ale lepsi nez nic. Budu se odvolavat!

  • Goatpiss napsal:

   odvolani nevyslo 🙂

  • Mirinda napsal:

   Jasně, souhlasím, mají to vžddy tak uvedeno a nasměřováno, aby z toho vyšli ono dobře a Vy třeli bídu s nouzí! Znám to tam dobře, pracovala jsem tam skoro dva roky a do těch podvodných praktik jsem bohužel mla možnost dost dobře nahlédnout!!!
   Varuji před touto pojišťovnou – banda okrádačů a lhářů, pryč od nich!!!!!!!
   Hlavně, aby měli na svoje odměny a ten svůj úřednický aparát!!!
   Pan Pra… a paní Goi…. jsou sedmilháři! Nevěřte jim paní G je z regionálky z Kroměříže a pan Pra… se prezentuje a také bohužel je obchodní ředitel z Brna….. Varuji

 25. Katka napsal:

  Má zkušenost?NEGATIVNÍ!
  Už jen to,že jejich pojišt´ovací agenti jsou mistři přetvářek-miloučcí když vám chtějí něco prodat,arogantní hovádka,když po nich něco chcete by mohlo některé budoucí klienty této pseudo pojišt´ovny odradit,ale ráda se podělím o další zkušenost:
  Bylo mi 17 let,když se mi narodila dcera.Do týdne od jejího narození u nás zazvonil jejich agent a vtíravě mi představoval jejich produkty.Podepsala jsem úrazové pojištění pro mou dceru s tím,že když si to rozmyslím,mám se mu kdykoli ozvat.Ano,byla jsem hloupoučká,že jsem něco takového podepisovala,protože jsem si to doopravdy rozmyslela s tím,že mi přeci jen nebylo 18 a blízké okolí mě od toho odrazovalo.Volala jsem agentovi,že smlouvu zrušíme…”dobře,dobře,já to zařídím,žádný problém” a dnes?Situace se má tak,že řeším exekuci na 563kč jako první splátku(
  ?) pojišt´ovně a další náklady s exekucí spojenou…

 26. Svobodová napsal:

  Taky s Kooperativou bojuji kvůli pracovnímu úrazu.Doklady jsem doložila všechny dokonce i posudek od soudního lékaře.Marodila jsem 13 měsíců a 8 měsíců už jsem uschopněna,ale pojištovna dělá mrtvého brouka.Nevyplatila nic ani neposlala žádné vyjádření.Mám to i s trvalímy následky tak se nechám překvapit,ale spíš se bojím ,že to zametou pod koberec a já budu muset bojovat s právníkem,abych se domohla svého práva

  • Samson napsal:

   moje zkušenosti s touto pojišťovnou jsou jen a jen ty nejhorší!!!
   Hrozná pojišťovna, dejte si na ni pozor, nenechejte se jejich náhončími zlákat a dostat do pasti!!!! Jsou to podvodníci, kteří nedodržují vůbec žádné zákony této země a společnosti!!! Je možné je nazvat totálním pojišťovacím vyvrhelem!!!!
   Daleko od této pojišťovny!!!
   Mám s nimi i pracovní zkušenosti, neboť jsem tam pracoval více než tři roky.
   Varuji všechny!!!!!

 27. Jana napsal:

  23.listopadu 2015 napadl do rána před naším domem sníh. I při opatrné chůzi jsem uklouzla(led nebyl pod sněhem vidět), upadla a zlomila si zápěstí pravé ruky(pracuji jako grafik). Údržbu chodníku má na starosti MČ Praha 13. Ruka v sádře a neschopnost 2 měsíce. Dodala jsem všechny potřebné dokumenty, včetně kontaktu na svědka události. Po 3 měsících a mé urgenci jsem se dočkala odpovědi. Že…”byla učiněna veškerá opatření, která vedla ke zmírnění závady způsobené povětrnostními podmínkami. Dne 22.11. (čili den předtím!) byl z důvodu hrozící námrazy proveden posyp komunikace. O nějakém odklízení sněhu ani zmínka!! Přesto- závěr: Vzhledem k tomu, že ze strany pojištěného (Měst. část Praha 13) nedošlo k žádnému pochybení, nejsou splněny předpoklady vzniku odpovědnosti za vzniklou újmu. Z tohoto důvodu uzavíráme událost bez náhrady (!..) Ano, MČ se pojistila dobře

 28. Jana napsal:

  23.listopadu 2016 napadl do rána před naším domem sníh. Údržbu chodníku má na starost MČ Praha 13(která je pojištěna u Kooperativy). I při opatrné chůzi jsem uklouzla(led pod sněhem nebyl vidět), upadla na obrubník a zlomila si zápěstí pravé ruky(pracuji jako grafik). Ruka v sádře, neschopnost skoro 2 měsíce. Dodala jsem všechny potřebné dokumenty, včetně svědka události. Po 3 měsících a mé urgenci jsem se dočkala odpovědi. Údajně …”byla učiněna veškerá opatření, která vedla ke zmírnění závady způsobené povětrnostními podmínkami. Dne 22.11. (den předtím!) byl z důvodu hrozící námrazy proveden posyp komunikace”… o nějakém shrabání sněhu ani slovo. Vzhledem k tomu, že prý ze strany pojištěného(Měst. část Praha 13) nedošlo k žádnému pochybení, nejsou splněny předpoklady vzniku odpovědnosti za vzniklou újmu !!..

 29. Radek Pašek napsal:

  Podělím se o zkušenost.

  Mám domek a pojistka byla na 1,7 mil korun. Po rekonstrukci jsem chtěl zvýšit částku na 2,3 mil. Původní částka pojistného 3,700,- Kč se najednou přesunula na 7,350,- kč. To jsem nechtěl ale Kooperativa mi neumožnila pojistku ukončit. Akorát za rok, k výročí smlouvy. Tak mám domek podpojištěný, a nebo musím zaplatit předraženou pojistku.
  Pro mě si neváží lidí. Nikdy jsem neměl s jinou pojišťovnou problém, vždy se dohodlo ukončení. Celá slavná Kooperativa. Takže platím už jinde jinou pojistku na 3.700,- kč a tyhle peníze si lumpové z Kooperativy můžou nechat.

  • Miridakomir napsal:

   Máte pravdu jsou to lumpové z Koooerativy!!! Nedivte se oni potřebují penízky na ty svoje odměny, a to přece musí z něčeho čerpat….? Ne? Čerpají to z Vašich penízků pojistné smlouvy a řečičky jako že o pojistném plnění jsou bohapusté kecy a žvásty. Pracoval jsem tam, vím to!!!!!
   Lidi, dejte rozum do hrsti a uvažujte selským rozumem a pryč od této pojišťovny!!!!

   • HHH napsal:

    taky jsem tam šla na pohovor a jsem zhnusena tím jak jednají a byly tam takové nepříjemné důchodkyně, skorodůchodkyně, ty ženské si tam hoví v těch pozicích a nechtějí tam pustit nikoho schopnějšího. Takže at se zacpou, a v Praze by se měli probrat a pročíst ty negativní ohlasy a zkušenosti, které jejich klienti uvádějí. Já bych okamžitě pojistku zrušila, kdybych u nich nějakou měla. Před časem jsem naštěstí zrušila. Nebudu živit darmožrouty.

 30. Lukáš napsal:

  Lidi nevím co tu všichni píšete tak negativně 😉 upřímně řečeno veškeré škody které nám nastali tak Kooperativa proplatila bez zbytečného odkladu

  • bozenka napsal:

   jak dlouho to trvalo nez vam to vyplatila?

  • zdenka napsal:

   Ani ja nemela problem,po dodani vsech dokumentu mi do 14dnu zlikvidovali pojistnou udalost a zaslali penize,likvidatorka se mnou ochotne komunikovala

 31. michal napsal:

  zdravim chtel bych se zeptat jestli nevite jak se vyplaci leceni koleni chrupaky a vazu po dobu 2mesicu ,kdyztam byla voda adt..a ted me jeste ceka artroskopie toho.

 32. Petr napsal:

  Pokud Vám jejich pojistník udělá škodu na Vašem majetku,bohužel budete mít
  problém.A jejich noshledi jako např.Michal Zítek bude dělat vše
  abyste svůj oprávněný požadavek nikdy neviděli.Kdo má rozum,určitě
  se téhle pojišťovne obloukem vyhne.

  • Tobiach napsal:

   Souhlasím – vyhněte se této pojišťovně velkým obloukem!!!!!
   Pracoval jsem tam a znám jejich praktiky….. Mohl bych vyprávět!!!

 33. leoš napsal:

  20.1.2016 kooperativu nedoporučuji vyplácí odškodé vinníkovi nehody aniž by vyčkala na došetření nehody a posudek soudního znalce takže vůbec nedbá na svého klienta který jim platí proto si myslím že ůsek likvidace nehod je naprosto nekompetentí!!!!!!!!!!!

 34. lada napsal:

  katastrofa, dne 15,12 2015 me klient jejich pojistovny naboural auto, nahlásilo se to telefonicky , vzhledem k tomu ze slo pouze o zadni naraznik na pani po telefonu rekla ze muzu dat auto do servisu,nedalo mi to a zasel sem na pobočku kooperativy, tam mi bylo zddeleno ze nee, pani si vzala zaznam o nehode ,udelala kopii a original vratila,stim ze do trech dnu prijde likvidator, nic méně tyden ubehl a nic, tak sem tam sel znovu a obrovsky zjisteni ze original comi dala patri jim a mne kopie…nic méně likvidator dojel ještě ten den, nafotil,sepsal,chtel po mne videt maly technicak,ten sem mu dal , a ptal se ho jestli chce i velky,na to rek ze ne ze od toho je maly, nic méně skoda nahlasena 14 .12 2015 . likvidator dosel 22.12 2015. dneska 04 .01 2016 dosel dopis ze po mne chteji kopii velkého technicaku, číslo uctu (domluvily sme se na vyplate složenkou)v dopise uvadeji web kam se clovek ma podivat no a tam ještě pozauji ofoceny ridicak,ale o tom uz v dopise nic není……jen protahuji, da se podat nekde stiznost na tenhle postup:?

 35. Tobiáš napsal:

  Prosím Vás – Kooperativu pojišťovnu dejte k ledu, nepojišťujte se tam!!!Dcera měla operaci nosní přepážky, měla životku, kde byl i pobyt v nemocnici, podali jsme na jejich formuláři vyplněný pobyt v nemocnici při této operaci, dokonce i potvrzení od ošetřujícího lékaře z nemocnice a zamítli to!!!Co k tomu říci….hledají si vždy záminky k tomu, aby nemuseli plnit a skutečně věřím tomu, jak to tady někdo napsal, že si zřejmě musí platit nějakého doktora či doktory (dle regionu) a ten vždy najde v chorobopisu něco, co pak tzv. navlečou na ty jejich pojistné podmínky, aby nemuseli nic vyplácet. Je to prostě hnus! A když Vám nabízejí v životce invaliditu a říkají všechny ty výhody, tak na to nedejte-je to naprostý nesmysl! Abyste mohli dosáhnout stupně, kdy Vám vyplatí něco z invalidity, museli byste k tomu jejich posudkovému lékaři přijít bez nohou, rukou a možná i bez hlavy :-)to už trochu přeháním, protože bez té hlavy už můžete jít tak leda na hřbitov, tam Vás spíše odnesou a máte klid a už nemusíte nic řešit s pojišťovnou! Nebojte, oni to mají dobře spočítáno v těch životkách – všechny ty invalidity, úrazy, pobyty v nemocnici, atd….
  Prostě jen ta nejhorší zkušenost, nedejte na jejich sladké řeči, když Vás budou lákat na životku……!!!!!!!!

 36. Mona napsal:

  Rozhodně nedoporučuji!!! Ač se platí pojistné správně, tak jak nastane pojistná událost, tak nastane problém. Požadují nové a nové potvrzení dokladů, několikrát požadují potvrdit účet a ani po několika měsících neplní. S touto pojišťovnou již nechci mít nic společného!!!

 37. Martina napsal:

  Ke škodní události došlo 20.10.2015 uzavření škody, né však její plnění proběhlo 3.11.2015. Celou dobu probíhala komunikace pouze z mé strany. Neustále jsem musela něco urgovat, na náhradní vůz bylo řečeno, že prsche na víkend nedostanu jiné auto však taky nevyřídili, třikrát jsem musela hlásit číslo účtu i když na internetu bylo uvedeno že ho při druhém hlášení konečně někdo zaznamenal. Za auto které lze stále pořídit za 60 až 80 tisíc na které je vypočítán rozpis oprav za 105 000,- a jen zadní nárazník stojí 6500,- byla vyhlášena likvidace za 20 500,- korun mi příjde jako absolutní výsměch.. Za tuto částku nelze pořídit ani stejně staré vozidlo byť mnohem menší a tudíž méně bezpečné. Mimo to mne těchto čtrnáct dní bez vozidla stálo několik tisíc za zapujčení jiného vozu, ušlí zisk v den škodní události, několik tisíc za taxi, další tisíce parkování vozu v servisu, několik set korun náhradní parkovací karta a to nemluvě o odtahu vozidla, lítání, telefonování atd.. Tyto řekněme ostatní náklady těch dvacet tisíc pokryje, ale co tedy bude s tím autem??

 38. |Ivo Sitek napsal:

  Souhlasím a tuto firmu z vlastní zkušenosti nedoporučuji.Největší problém je s jejich teréními pracovníky,kteří vyloženě používají praktik tzv.šmejdů.V případě plnění zjistíte,že produkt jejich firmy leta platíte a v případě tzv.životního pojištění zpúsobíte případným pozustalým.které jste chtěli tímto zpúsobem zajistit způsobíte pouza další problémy.|Nebrat
  Vše řeší pouze tzv.loajální dobře hodnocení.

 39. Miroslav napsal:

  Chtěl bych popsat moji negativní zkušenost s pojišťovnou KOOPERATIVA.
  Při pádu jsem si poranil rameno. Jelikož bolest neustávala, spíše naopak, navštívil jsem po třech dnech obvodního lékaře, který mě poslal na vyšetření na ortopedii, kde mně aplikoval doktor do bolestivého ramene injekci. Bolestivost v rameni byla tak silná, že jsem měl problém se najíst nebo vykonat potřebu. Po aplikované injekci bolest malinko ustoupila a já jsem začal podle rady ortopeda rehabilitovat. Jelikož v zaměstnání nepracuji fyzicky, tak jsem nemarodil. Bolestivost v rameni mě trápila asi tři měsíce. Já jsem po měsíci ukončil léčení. Po vyplnění úrazového formuláře jsem žádal za úraz odškodné. Bohužel mě napsali, že žádné odškodné nedostanu. Pojišťovací agent za mě napsal stížnost. Po opětovném prošetření mně opět odepsali, že podle jejich oceňovacích tabulek byl můj úraz přiřazen k položce 191-pohmoždění na horní končetině, která se nehodnotí.

  Důležité upozornění: Při jakémkoliv úrazu dbejte na řádný popis od ošetřujícího lékaře. Měl by Vám do úrazové dokumentace napsat, že se jedná pohmoždění těžšího stupně, které se vyznačuje otokem, hematonem nebo prosáknutím do podkoží, u něhož je provedeno chirurgické, ortopedické nebo traumatologické vyšetření, mechanismus úrazu je adekvátní takovému tělesnému poškození a délka léčení je minimálně dva týdny. Pojistné plnění může být poskytnuto při splnění všech podmínek.

  Jinak Vám milostivě oznámí, že vzhledem nedokonalému popisu ošetřujícího lékaře nejsou popsány žádné objektivní známky pohmoždění, ale Vaši bolestivost spojují pouze s Vašimi subjektivními potížemi.

  Podle mě si platí nějakého dokonalého doktůrka, který vyhledává v úrazové dokumentaci nedokonalost záznamů, aby se nějakým způsobem dostal do přiblblých oceňovacích tabulek tak, aby se dostal do položky, která se nehodnotí.

  Z výše uvedeného vyplývá, že pokud pojištěný nezaplatí smluvní částku pojištění nebo ji nezaplatí v plné výši, pojišťovna mu bude vyhrožovat soudním vymáhání i se všemi poplatky a penálem, ale pokud se mu stane jakýkoliv úraz pojišťovna se bude všemožně snažit, aby se plnění vyhnula, prostě férové jednání. To, že trpíte bolestmi, že se Vám něco stalo, to je podle pojišťovny pouze Váš subjektivní dojem.

  Po shora uvedené zkušenosti mám v plánu pojišťovně KOOPERATIVA dát do médií (např. ČT 1, Nova) pravdivou reklamu. Po telefonické rozhovoru mají redakce o moji zkušenost zájem.
  Také moji zkušenost zveřejním na FACEBOOKU, to čte také dost lidí.

  S pozdravem poškozený Mirek

  • Jirka napsal:

   Takže si stěžujete na co? Na to, že jste Vy neupozornil svého lékaře, že budete po úrazu požadovat od pojišťovny plnění za úraz, aby Vám napsal správnou formulaci do lékařské zprávy? Ony totiž, ty přiblblé tabulky názvů úrazů oceňovaných v jiných tabulkách, jsou k dostupnosti u každého lékaře, který má s danou pojišťovnou smluvní vztah. Takže ví, jak naformulovat zprávu, která odpovídá požadavkům pro odškodnění.

   Spojte se se svým lékařem, který Vás ošetřoval, řekněte mu svůj problém a on Vám vyhotoví zprávu, která bude pravdivá a bude mít přesné formulace, které vyžaduje pojišťovna pro plnění odškodnění v případě úrazu. Stejně jako můžete znovu zažádat o odškodnění, ale tentokrát doložíte nové lékařské zprávy, které pojišťovna uzná, i když už předtím ve stejné věci rozhodla ve Váš neprospěch.

   • Miroslav napsal:

    Musím reagovat na Vaši odpověď mé negativní zkušenosti. Již při prvotní návštěvě obvodního lékaře jsem mu jasně uvedl, že se jedná o úraz, který vznikl pádem. Jestli má nebo nemá lékař k dispozici tabulky, podle kterých měl přesně formulovat zprávu o úrazu, to nevím. Do zdravotní dokumentace úraz popsal tak, jak jsem mu skutek uvedl. S tímto mě poslal na ortopedii. Mimo jiné, ten samý lékař mně již několikrát prováděl prvotní ošetření při různých úrazech a vždy to pojišťovny akceptovaly a odškodné bez problémů vyplatily, až na pojišťovnu Kooperativa.
    K Vašemu doporučení bych chtěl sdělit, že mně nejde o těch pár stovek na které mám nárok, ale jde mně o jednání pojišťovny s klientem, popř. s ošetřujícím lékařem. Abych znovu navštívil ošetřujícího lékaře a ortopeda, u každé ordinace čekal půl dne a následně se dožadoval opravy lékařské zprávy, která by vyhovovala pojišťovně, na to nemám čas ani chuť se někoho doprošovat. Vždyť je to pouze nechutná byrokracie.
    Nemám na to, abych platil advokáty a soudil se s pojišťovnou, ale každý, kdo si přečte moji zkušenost a upustí od nákupu jakéhokoliv produktu od pojišťovny Kooperativa, jim způsobí větší ztrátu, než je těch pár stovek, na které mám nárok.

    • Jirka napsal:

     Chápu Vaše rozhořčení, ale pokud jste uvedl jako příčinu úraz a přitom jste byl za svým lékařem až po třech dnech, tak to pravděpodobně pojišťovna vyhodnotila podle toho, jak jste to popsal. Což znamená, že se o úraz nejednalo, protože jste neměl žádné akutní potíže, kdybyste měl, tak jste nečekal 3 dny. V tomhle ohledu je to vyhodnoceno a zamítnuto naprosto správně. Další hledisko je míra Vašeho vlastního zavinění, kde se po 3 dnech od úrazu nedá objektivně zhodnotit Váš stav v době úrazu (příklad alkohol, nedostatečná pozornost např. při chůzi, zavinění cizí osobou) a mohl jste třeba účelově počkat. Nic z toho nemusí být pravda, ale pojišťovna nezaměstnává jasnovidce. Takže je logické, že ve chvíli, kdy neprokážete svůj nárok, tak ho plnit nebude. Souhlasím, že je to byrokracie. Ale ta byrokracie zajišťuje alespoň částečně prevenci proti pojišťovacím podvodům a díky ní jsou částky pojistek na relativně nízké úrovni.

     Samozřejmě Vám nic nebrání se podělit se svou zkušeností s dalšími lidmi. Jen bych doporučoval se omezit na fakta, která můžete dokázat. Protože ve chvíli, kdy by spor začala pojišťovna a Vy jste svá tvrzení nedokázal doložit, tak by nastal problém.

 40. Hudak napsal:

  Když se stala v mé rodině tragédie ,úmrtí mého otce . který byl sražen mladým řidičem, tak vyplatila bolestné podle starého občanského zákona který od ledna 2014 neplatí. Proto naši právníci dávají žalobu na tuto pojištovnu .Hlavně že pořad zvedají povine ručení a vymlouvají se na hasiče

  • Mirinda napsal:

   Nedoporučuji taktéž tuto pojišťovnu. Pozor na ně – vím o čem mluvím, protože jsem tam rok a půl pracoval jako obchodník a pojišťovací poradce! Jim jde jen o to vytáhnout z Vás peníze a pak Vás už nepotřebují, natož ještě, aby Vám vyplatili něco za úraz, pojistnou událost, atd. A kdyby jste viděli ten jejich IT systém. Je to slátané z různých programů, nedává to hlavu ani patu, ale to by bylo zdlouhavé vysvětlování – prostě vím, o čem mluvím, pracovala jsem tam. Asi jen to, co mluví za všechno, bylo to, když jsme byli na prvním školení, jakémsi první zaškolovacím sezení v Praze na hlavní centrále a představovali nám tam hlavní zástupce celého vrchnostenského systému :-), tak ve chvíli, kdy byla představena šéfka IT oddělení a hovořila o počítačovém systému a jak je dobře bezpečnostně zabezpečen, tak když se jí jeden nováček zeptal, jaký mají bezpečnostní zabezpečující program, tak po chvíli váhání řeka, že název toho programu-systému si nepamatuje!!! Promiňte, ale to je fatální nedostatek a selhání – to je tam ta dotyčná paní jen asi na ozdobu?! A takových “mudrcú a tlachalú” je tam plno a na ty se musí dělat a vytvářet ona produkce, kterou tolik zdůrazňují!
   Varuji všechny před touto pojišťovnou!!!!!!!!!Vaše peníze jdou na odměny vrchnosti!!!!!

  • ALENA napsal:

   Dobry den,mam stejny problém.POSLALA JSEM BODOVY POSUDEK,obratem byl vracen,kde pojistovna zada prebodovani,te je to moc a odvolavaji se na starou vyhlasku..JE TO VELICE SMESNE,JAK TATO POJISTOVNA ZKOUSI NEZNALOST LIDI!!!!!Proto i my podavame s pravnikem zalobu k soudu.. DRZIM VAM PALECKY!!!

 41. Olina napsal:

  Také tuto pojišťovnu nedoporučuji. Syn u nich má životní pojištění a když se mu stal pracovní úraz, tak nedostal NIC. Dokonce po urgenci na jedné z poboček, proč mu ještě nic nezaslali bylo zjištěno, že to již mají založené jako vyřízené. Po opětovné urgenci žádali další doklad, přesto, že jim bylo dodáno vše. Takže, hlavně řádně platit, tak jak je uvedeno ve smlouvě…NEDOPORUČUJI

 42. Jirka napsal:

  Zakoupil jsem havarované vozidlo a celé jsem ho na vlastní náklady nechal opravit. Jakmile bylo vozidlo v pořádku a po opravě, zašel jsem do pobočky pojišťovny Kooperativa a nechal si vozidlo řádně pojistit na All Risk.
  Vše bylo OK do té doby, než mi vozidlo ukradli. Pak jsem zjistil, že si měla pojišťovna údajně vozidlo nafotit, atd….. Při uzavírání jsem je upozorňoval, že vozidlo jsem zakoupil havarované a na vlastní náklady ho opravil.
  Na dotaz, jestli si chtějí vozidlo nafotit opravené, mi bylo řečeno doslova toto: ,, Vozidlo si fotíme pouze tehdy, když si uzavíráte pojistku na čelní sklo, jinak nikoli”.

  A takhle pak dopadnete!!!!!!!

  Auto nám ukradli, mám rodinu a peníze nikde!!!!

  Ať žije KOOPERATIVA

 43. Tatiana napsal:

  Tato pojistovna me nemile prekvapila. Uzavreli jsme smlouvu o zivotnim pojisteni pres jejich agenta, ale mel nekolik chyb a nasledne se neozyval, tak jsme se rozhodli pojisteni zrusit. Ovsem nam nauctovali poplatek za ukonceni smlouvy 500Kc navic, pritom, ze jsme pojisteni radne platili a s zadnym poplatkem za ukonceni smlouvy nebyli predem nalezite seznameni. Ovsem kdyz jsme rekli, ze s tim nesohlasime, vyhrozovali nam, ze to budou vymahat a radsi jsme to zaplatili.

  Behem pojistenu dcera mela uraz ve skolce – spadla ze skluzavky a rozsekla celo – a vubec nic jsme od pojistovny nedostali, jeikoz jak stoji v jejich vyjadreni, rana neni dlouha 2 cm – a to u dvouleteho ditete! V porovnani s dospelym 2cm je obrovska rana u tak maleho ditete.

  Chci tedy upozornit ostatni a varovat pred timto neferovym jednanim.

  Urcite nedoporuci.

 44. Stanislav Lembak napsal:

  Měl jsem auto pojištěny už u více pojišťoven, ale u tyhle poprvé a NAPOSLED!!! Vyřízení škody jim trvála 7 týdnu, smluvními servisu neposílali krycí dopis přes týden, žádné přesně informace, dávají různé informace. To je Škoda ukončena, to není ukončena. Nezavolaji, neupozorni. Nechápu za co si ji lidi platí!!! Nechápu, co tam dělají!!! Buďte lidi rozumní a rozmyslete si to kde mít pojistku. Par svym přátelům jsem nevěřil a dal jsem na kooperativu, ale už ne, NIKDY!!!”

 45. Adam napsal:

  Souhlasím s příspěvky, nejhorší pojišťovna na českém trhu, s jakou jsem se kdy setkal… Upozorňuju všechny, aby se této pojišťovně obloukem vyhnuli.

 46. Julie napsal:

  Tady je třeba jedna internetová kalkulačka: http://pujcko.cz/povinne-ruceni.com

 47. Julie napsal:

  Já nemám zkušenost, ale myslím si, že je dobrý čas od času znovu si zadat spočítat cenu na internetu v nějaké kalkulačce a pojišťovnu změnit, protože je známo, že stálému zákazníkovi pojišťovna nic pořádného už nenabídne a jiné pojišťovny jsou levnější, tak proč platit víc.

 48. Pavel napsal:

  Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají….ale jakmile mají vyplatit pojistné plnění, je problém. Nedoporučuji.

  • Mirinda napsal:

   Souhlasím s tvrzením, že když ptáčka lapají, pěkně m zpívají…..a to hlavně myslím na tuto pojišťovnu – tedy Kooperativu!!!!Problém je v tom, že neradi pak proplácejí škodu!!!! nedoporučuji tuto společnost, a to velmi vehementně!!!!!!!!

 49. Honza napsal:

  Kooperativu nikomu nedoporucuji,maji tam neskutecnej bordel,kdyz chteji pojistit, tak jsou na tebe mili,ale kdyz maji platit, tak to protahuji,a jeste te lzou a vymysleji si neskutecne povidky a lzi,uz nikdy kooperativa

 50. Markéta napsal:

  Tuto pojišťovnu nedoporučuji,měli jsme autonehodu ne naší vinou,kde nám viník nehody totálně zlikvidoval auto,ale bohužel to byl ukrajinec co nám zlikvidoval auto tak je to jeden velkej problém,likvidátor k nám chodí 3 týdny ještě nedorazil,když volám na kooperativu tak jen urgujou,ale nevím kde a co????????No totální bordel,a ještě nevím zda dostanu zaplaceno za zlikvidovaný auto??????????­????????Vůbec nedoporučuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.