Pojišťovna Kooperativa


Pojišťovna Kooperativa je druhou největší společností na českém trhu s pojištěním. Působí na něm po celou dvacetiletou dobu jeho existence. Založena ovšem byla již v roce 1991 a začínala tak ještě na trhu československém. Je členem mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group a momentálně svým klientům nabízí komplexní pojišťovací služby jak pro osoby, tak firmy. Ve vícero recenzích je oceňována pro vstřícný přístup ke klientům a dobrou komunikaci.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Životní a úrazové pojištění
 • Cestovní pojištění – sem spadá např. hrazení léčebných výloh v případě onemocnění na dovolené, pojištění zavazadel atp.
 • Pojištění vozidel – klasické havarijní pojištění, stejně jako povinné ručení
 • Pojištění bydlení – zde naleznete pojištění nemovitostí (např. rodinných domů) i pojištění domácností proti vloupání a krádeži

Pojištění pro firmy

 • Pojištění průmyslových rizik -pro případ, že se vaše společnost zabývá potenciálně nebezpečnou prací, při které se mohou poškodit např. vaše stroje
 • Pojištění firemních vozidel
 • Pojištění odpovědnosti – pokud způsobíte škodu vašemu klientovi, zaplatí ji pojišťovna
 • Pojištění přerušení provozu
 • Pojištění přepravy
 • Pojištění odpovědnosti provozovatele zdravotnického zařízení

Výhody pojišťovny

 • Široké pole působnosti
 • Dlouholeté zkušenosti v oboru a ustálená pozie na trhu
 • Dobrá komunikace

Nevýhody pojišťovny

 • Často nedostatečně osobní přístup ke klientovi
 • V některých případech dlouhá odezva před platbou

Sjednání online

http://www.koop.cz/pojisteni-on-line/

Přihlásíte se do systému pomocí uživatelského jména a hesla a poté si můžete vybrat z plné nabídky pojištění od Kooperativy a sjednat si jej z pohodlí vašeho domova. Ušetříte si cestu na pobočku, rozmluvu s pracovníkem pojišťovny, tedy čas  i energii.

Pobočky

Jakožto druhá největší česká pojišťovna má Kooperativa pobočky ve všech velkých městech a též ve většině menších měst. Sídlo zákaznické podpory je na adrese Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Centrum zákaznické podpory – Brněnská 634, 664 42 Modřice.

O společnosti

Kooperativa pojišťovna a.s. je dlouholetým členem mezinárodní společnosti Vienna Insurance Group. Na českém trhu působí od roku 1991 a dnes zaujímá druhé nejvýznamnější postavení mezi pojišťovnami u nás. Nabízí komplexní pojišťovací služby společně se službami asistenčními.

Časté překlepy pojišťovny

Lidé velmi často hledají tuto pojišťovnu pod chybnými kličovými slovy Kooperatviva a Koperativa. Dávejte si pozor když budete zadávat kličové slovo do vyhledávače a vyhledávajte správně KOOPERATIVA.

Reklama

Kontakty

 • infolinka – +420 841 105 105
 • e-mail: info@koop.cz
 • twitter: @KooperativaCZ

Pojišťovna Kooperativa
2.3 (45.64%) 39

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

181 zkušeností s Pojišťovna Kooperativa

 1. Radim napsal:

  Nejhorší pojistovna To člověk nechce zříká se odpovědnosti

 2. Alexandra Milová napsal:

  Hodně spatna a podvodnicka pojistovna

 3. Roman napsal:

  Nezastávej se zločinců a neměl něco o hovnech

 4. Roman napsal:

  Co tu meleš o hovnách nezastávej se zlodějů a podvodníků smlouvy jsou v pořádku . Jen je nedodržují.

 5. Roman napsal:

  Dobrý den proč bych měl být dement ? Pokud manželce zablokovaly vyplácení peněz z druhé pojišťovny . Tak tato věc ve smlouvě není nauč se číst co podepisuješ . Pokud pojišťovna vědomě páchá trestnou činnost tak je to třeba zveřejnit .

 6. Honza napsal:

  Lidi pardon, ale kdybyste nebyli dementni, pri podpisu smlouvy byste si poradne precetli pojistne podminky a ne je jen prolistovali (v tom lepsim pripade), pripadne byste si pojisteni nechali sjednat od nekoho, kdo tomu fakt rozumi a ne od nekoho, komu zalezi jen na tom, jestli z toho bude mit velkou provizi, nemuseli byste tady ted psat takova hovna 🙂

  • Roman napsal:

   Dobrý den proč bych měl být dement ? Pokud manželce zablokovaly vyplácení peněz z druhé pojišťovny . Tak tato věc ve smlouvě není nauč se číst co podepisuješ . Pokud pojišťovna vědomě páchá trestnou činnost tak je to třeba zveřejnit .

  • Roman napsal:

   Co tu meleš o hovnách. Nauč se číst to co je ve smlouvě . A nepodporuj trestnou činnost.

  • Anonym napsal:

   Honzo smlouva byla v pořádku . Jenom pojišťovna udělala podvod.

  • Roman napsal:

   Smlouva byla v pořádku . Jen pojišťovna udělala podvod.

 7. Blažek Roman napsal:

  Tyhle ty stránky jsou neadekvátní pojišťovna maže skutečnosti ,aby vypadala dobře ,

 8. Roman napsal:

  To si na těchto stránkách děláte z lidí idioty kliknu na stránku je tam 168 recenzi přidám recenzi a zase je tam 168 recenzi ,ale přibyly další tři nové není to nějak divné ?

 9. Roman napsal:

  Dobrý den tato stránka slouží lidem ,aby si udělali obrázek o vaší společnosti. Pokud něco smažte, tak dáváte najevo ,jak jste seriózní!! Pokud napíšete ,že veškeré doklady jste sfalšovali a já to zveřejnil . Nedopustil sem se ničeho proti právního. To ,že proplácíte jen každou třetí pojistnou událost. To je taky pravda . Tak proč skutečnosti mažete? Za pojištění jsme řádně platili , z Vaší strany seriózní jednání nehrozí nekomunikuje , neodpovídate ani na e-maily .

 10. Roman napsal:

  Dobrý den všechny pojistky u této pojišťovny jsem zrušil pojišťovna dokládá , že proplácí jen každou třetí pojistnou událost a vědomě tak okrádá klienty. K tomu všemu blokují peníze z jiné pojišťovny za havárii klientovi berou bonusy a navyšují pojištění . Ne jeden případ.

 11. Roman napsal:

  Veškeré pojištění u této pojišťovny jsem zrušil . Pokud pojišťovna dokladuje, že proplácí pouze každou třetí pojistnou událost na kterou má pojištěnec nárok . Tak to hovoří o tom , že dělají podvod za podvodem. Pokud pojišťovna zablokovala vyplácení peněz z jiné pojišťovny za poškozený vůz , navíc po pojištěnci chtěla doplatit bonusy a navýšila mu pojištění . Běžná praxe toto nebyl jediný případ.

 12. Michaela napsal:

  Dobrý den, můj osobní názor? Dobrá tak je to nejhorší pojišťovna jaká může existovat.
  Mela jsem uraz na dovolené, byly mi zjištěný 2 zlomeniny obratli L1,L2.
  Málem jsem skončila na vozíků, díky bohů mi to doktoři zachránily. V páteři mám 8 šroubů a 2 tyče které mi drží orbatle. Na L2 mám vyndané sřepy.
  Celkem jsem marodila 5 měsíců, ne pro to abych se válela a mohla být doma, ale proto že jsem to měla nařízeno od doktora. Léčila jsem se v Lázních při kterých jsem k tomu mela 28 dnů.
  A dostala jsem jako ,,životní pojištění” směšnou almužnu 👏
  Kvůli úrazu jsem přišla o práci, doživotně budu mít šrouby v zádech, ale jak se dívám tak to jsem mohla jít rovnou z nemocnice do práce, abych dostala nějakou rozumnou částku 👌
  Jediná pojišťovna co má neschopne tabulky při kterých okrádáte lidí, opravdu k smíchu 👏

 13. MUDr. Jan Folvarský, Ph.D. napsal:

  V prosinci jsem uzavíral novou pojistnou smlovu u Pojišťovny Kooperativa, Vienna Insurance Group, byla uzavřena pro moji dceru, 27.12.2019 jsem ze svého účtu odeslal platbu za prosinec 2019 1250,1,-Kč. Dne 6.2.2020 odeslala Kooperativa, Vienna Insurance Group dopis, podepsaný panem ředitelem Ing. Petrem Procházkou, MBA, ve kterém požaduje platby za prosinec až únor, v plné palbě 3x měsíční platba, dohromady 4503Kč.
  Volal jsem na informační centrum 2x 17.2.2020, mým cílem bylo zjistit , co se stalo s odeslanou pložkou 1501,-Kč z mého účtu, když už nebyla zahrnuta do platby poj. dcery. Nemám právo vědět,kam peníze odešli, zeptat se může jen dcera…. Ale já se ptám jako člověk, který něco zaplatil, odeslal platbu na Kooperativa, Vienna Insurance Group, jsem
  nicka, která nemá podle nich právo vědět, co s penezi provedli…
  Pane řediteli Ing. Procházko, MBA myslíte si že je to normální? Myslel jsem si, že při ztrátě platby mám právo vědět, proč a kam se ztratila.
  Snad mi to vysvětlíte touto secstou, když podle INFOLINKY nemám právo se na výsledek ptát. To může dcera… Ale já se ptám kam zmizely peníze z
  odeslané z mého účtu. S pozdravem nespokojený klient

  • Roman napsal:

   Nikdo Vám asi neodpoví mně napsali , že páchají trestnou činnost falšují doklady i podpisy klientů. Když jsem to zveřejnil, tak mi i mojí manželce došel dopis , že použijí všechny právní kroky ,aby se očistili. Dodnes jsou potichu na email neodpovídají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.