Pojišťovna Allianz


Již od roku 1993 působí na českém finančním trhu pojišťovna Allianz. Tento člen jednoho z nějvětších celosvětových pojišťovacích koncernů Allianz SE se během roků vypracoval v jednoho ze třech největších hráčů v oboru pojišťování u nás. Allianz začínala s nabídkou životních pojištění a pojištění majetku občanů. Postupně se ale její portfolio rozrůstalo a dnes již vám nabízí komplexní pojišťovací služby zahrnující např. havarijní pojištění, povinné ručení, či různá pojištění pro firemní klienty.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Autopojištění – do této kategorie spadá klasické havarijní pojištění společně s povinným ručením. Allianz též nabízí doplňková pojištěnípro vozidla.
 • Pojištění majetku – zde nabízí Allianz pojištění nemovitostí a domácností, stejně jako pojištění odpovědnosti za škodu a též pojištění plavidel a letadel.
 • Pojištění osob – v této kategorii najdete životní pojištění, speciální pojištění pro ženy a též pojištění pro děti.
 • Cestovní pojištění – sem patří např. pojištění zavazadel, či úrazové pojištění
 • Pojištění PRO golf – netradiční pojištění pro golfisty (zde najdete např. pojištění ztráty či krádeže holí, či pojištění Hole in one)

Pojištění pro firmy

 • Pojištění majetku – Allianz pojistí širokou paletu vašich pracovišť (autosalony, lékárny, či optiky)
 • Pojištění vozidel – zde je povinné ručení, havarijní pojištění, úrazové pojištění a doplňkové služby
 • Pojištění osob – pojištění skupin a pojištění zaměstnanců sem spadá. Naleznete zde např. žitvotní pojištění či úrazová pojištění.
 • Cestovní pojištění firem

Výhody pojišťovny

 • Velmi široká nabídka
 • Speciální služby jako např. pojištění pro ženy či pojištění PRO golf
 • 20 let zkušeností
 • Zázemí mezinárodního koncernu

Nevýhody pojišťovny

 • Vyšší finanční náročnost pojišťovny

Sjednání online

https://www.allianzdirect.cz/

U Allianz online pojištění si nejprve vyberete, který druh pojištění chcete získat, vyplníte potřebné údaje a rychle jste již pojištěni. Online pojištění je výhodné především díky své rychlosti a pohodlnosti vyřízení. Vaše údaje jsou díky vysokému zabezpečení internetové stránky v minimálním riziku odcizení.

Pobočky

Allianz pojišťovna a.s. má generální ředitelství na adrese Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8. Pobočkek Allianz najdete ve velkých českých městech hned několik a i ve většině měst se alespoň jedna nachází. Otevírací doby se liší podle každého konkrétního města. Otevřeno je vždy od pondělí do pátku.

Reklama

Kontakty

 • Pojišťovna Allianz
 • infolinka +420 841 170 000 (po-pá 8:00-20:00 hod)
 • asistenční služba:  +420 241 170 000
 • e-mail: klient@allianz.cz
Žádost o půjčku
Pojišťovna Allianz
3.6 (72%) 20

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

69 zkušeností s Pojišťovna Allianz

 1. Zdeněk napsal:

  Měl jsem pojištěné auto na tříletý gap,údajně pojištěno na všechny škody,platil jsem ročně 16500 kč.když mi ponecelých dvou letech auto schořelo,pojišťovna mi sdělila že škodu platit nebudou že se to nevztahuje,jenom keci jen když člověk platí,je to banda loupežníků,už si od nich nechám pojistit ani kolo Zdeněk

 2. Soňa napsal:

  S pojišťovnou Allianz mám nadmíru skvělé zkušenosti, ať se týká plnění jakéhokoliv pojištění, rychlosti ve vyřizování žádostí a plnění, komunikace s klientem. Vše z vlastní zkušenosti. Dříve jsem vyzkoušela dvě pojišťovny, které se nacházejí na českém trhu, ale ani jedna neposkytovala takový “luxus” jako Allianz. V žádném případě bych pojišťovnu Allianz neměnila. Mám u ní sjednáno několik pojistek už řadu let a nikdy se nestalo, že by nastal nějaký problém. Vždy doporučuji, když někdo hledá pojišťovnu z vlastní zkušenosti a na vlastních příkladech, které jsem s Allianz řešila. Něco jiného je, když někdo chce po pojišťovně vyplatit nějaký pojišťovací podvod. To by určitě neprovedla žádná pojišťovna. Allianz se o své klienty, kteří žádají vyplacení plnění podle podepsaných smluv mezi klientem a ní, velmi skvěle stará a nevidím žádný problém. Když někdo přijde s nezákonným plněním, které po Allianz požaduje, ať se nediví, že neuspěje. K tomu by nepřistoupil nikdo, nejen pojišťovna.

 3. Jana napsal:

  Nejhorší pojišťovna. Už 3 měsíce řešíme pojistnou událost na střeše a stále nic. nemůžeme opravovat, zima na krku a oni nekomunikují a lžou.

 4. Jája napsal:

  Nedoporučuji prodlouženou záruku na spotřebiče. Zbytečně vyhozené peníze. Zjistit při uzavírání smluv na co se prodloužená záruka vztahuje.
  ŠPATNÁ ZKUŠENOST!!!!! 👎

 5. Nikola napsal:

  Špatná zkušenost a nedoporučuji! Nevím jak v jiných oblastech pojištění, ale v oblasti cestovního pojištění a případného storna zájezdu – za mě katastrofa! Bohužel ihned ze začátku těhotenství jsem měla komplikace a odlet prostě nebyl možný – miminko bylo v ohrožení života. Paní na telefonické infolince mi sdělila, že nebude žádný problém s vrácením peněz za zájezd (i když mají těhotenství ve výjimkách pojištění) a že stačí doložit pouze lékařská zpráva. Tak se stalo a k mému nemilému překvapení byla celá pojistná událost zamítnuta právě z důvodu, že těhotenství spadá do výjimek (pro mě to byl v mém stavu velký stres). K tomuto mylnému informování ze strany paní na infolince se mi absolutně nikdo nevyjádřil. Dodala jsem tedy další lékařskou zprávu o mém zdravotním stavu (jiná diagnóza), pojišťovna si ode mě vyžádala výpis z lékařské dokumentace (která je od doktora za poplatek – samozřejmě ten Vám nikdo ze strany pojišťovny neproplatí). Po odeslání uplynuly 3 týdny, až mi došla trpělivost a do pojišťovny zavolala. Zaměstnanec, který se zabýval naší pojistnou událostí, byl dva týdny na pracovní neschopnosti a pak jednoduše na vyřízení zapomněl. Do dnes by asi jinak nebyla naše událost vyřízena. Nicméně celá událost po 2 měsících byla konečně kladně vyřízena. Samozřejmě naše spoluúčast 20% nás opět velice nemile překvapila (ale to jako jediné přikládám za chybu ze strany cestovní kanceláře jako špatné informování o pojištění). Celá situace pro mě byla velice nepříjemná a stresující, jak jsem již zmínila. Služby pojišťovny Allianz již nikdy nevyužijeme.

 6. Johny napsal:

  Připojištění telefonu proti poškození oprava skla 6 týdnů a nic a odpověď možná příští týden Allianz pojišťovna vyhnout se jí obloukem,prachy to ano ale od nich něco chtít na to zapomeňte dejte od této pojišťovny ruce pryč Kladné hodnocení si píšou samy,a v dnešní době tady nemá co dělat měli by se o ně zajímat inspekce práce a soudy.

 7. Věra napsal:

  Ty nejhorší – odškodňují úraz podle jejich tabulek – ne podle opravdové doby léčby
  – zlomený nárt jsem včetně přesné dokumentace od lékaře léčila 3 měsíce
  /bez rehabilitace/ a dostala jsem zaplaceno pouze 49 dnů – protože podle jejich
  tabulek je toto doba za kdy nárt sroste – navíc tyto tabulky jsou platné od 1.10.2014 a já uzavírala smlouvu dříve, ale mají tam odstavec,že se
  podmínku mohou během trvání měnit – změny jsou na webu,tak si to mám hlídat
  *čekám na vyjádření rekl.oddělení a pak navštívím úřad na ochranu spotřebitele
  OPRAVDU POZOR

 8. Martina napsal:

  Povinné ručení u Allianz nedoporučuji, při havárii jsme byli v roli poškozených, asi bohužel pro nás byl i viník nehody také pojištěn u Allianz. Auto jsme nechali odtáhnout do autorizovaného servisu škoda, kde bylo i pravidelné servisovano. To co přišlo po tom byl už jen horor. Na pobočce se s námi vůbec nebavili vše se řešilo jen ořez operátory telefonicky. Po prohlídce vozidla na místě došlo k nějaké dohodě o postupu, druhá prohlídka, doložit nějaké doklady spodní. Po 14 dnech jsme volali do servisu jak to vypadá, tam nás pan schladil že už mají od pojišťovny nahlášenou totální škodu, tudíž neopravovat. A byla to pravda, pojišťovna se nám to neobtěžovala ani sdělit. Samozřejmě cenu auta srazili na naprosté minimum zato vrak v aukci byl asi že zlata…. Za nás tedy už nikdy.

  • app napsal:

   Děkuji za tento komentář. Mám s Allianz přesně stejnou zkušenost. Auto po nehodě ohodnotili na cca 60% tržní hodnoty. Čili oprava nerentabilní. Náhrada: část za prodej vraku (čili: dohodni se sám s nějakým bazaristou z vrakáče) plus zbytek ceny bez DPH. Protože jsem jim prý při hlášení události na dotaz, zda jsem plátcem DPH odpověděl ANO. Ačkoliv byla tato skutečnost nerelevantní, auto bylo hlášené na rodné číslo. Nicméně ode mne v rozporu se zákonem o DPH opakovaně požadovali, abych jim já jako soukromá osoba prokázal, že obdobné auto nemohu pořídit s odpočtem DPH!!! Takže krom mnoha desítek tisíc v ocenění auta
   mne chtěli okrást o dalších 21% za DPH!!! Dohadování s pojišťovnou trvalo více než půl roku. Chování absolutně odosobnělé (automaty, operátoři na lince) a především totálně arogantní. Nakonec trochu ustoupili, nicméně výsledek byl ten, že mne oškubali o několik desítek tisíc. Takže NIKDY VÍCE ALLIANZ.

 9. Anonym napsal:

  Nedoporučuji strašně se pokazili!!!!

 10. Lenka Simsova napsal:

  Také se přidávám k nespokojeným klientům pojišťovny Allianz, mám již dvacet let u pojišťovny 3 pojistné smlouvy a letos po 14. letech placení pojistného vznikla škoda na nemovitosti /cca 50.000 Kč/ a tato škoda nebyla uznána jako pojistná událost. Zdlouhavé jednání bez likvidátora,pouze najmutí likvidátoři f.Contin z Brna , kteří škodu ohodnotili tak, že by muselo dojít k výbuchu, aby byla uznána pojistná událost? Závada na vodovodním zařízení není prý pojistná událost likvidace hodná až při výbuchu natlakovaného zařízení. Poškození tlakem bez výbuchu není prý hodno likvidace. Dejte si pozor na každé slovo které podepisujete ve smlouvě . Odcházím a doufám že už nikdo nenaletí .

 11. Daniel napsal:

  Neobdržel jsem pojistné plnění v plné výši z povinného ručení a prodal jsem škodu firmě Salvum Odškodnění. Peníze jsem dostal do ruky a teď mě může Allianz políbit…

 12. Anonym napsal:

  Allianz nedoporučuji máme zkušenost s paní z pobočky Polička a když může zaměstnávat tato společnost lidi jako je ona ,nemůže to být kvalitní společnost.Tato paní je arogantní,není empatická, já můžu vše i když to druhým není příjemné a má možnost se zachovat jinak abych druhým nedělala zle.To je paní v pobočce Polička Allianz

 13. Soukromí napsal:

  Nejhorší pojišťování na všechno ..jsou to podvodníci.. jsem nane úplně vytočena člověk platí každý měsíc kupu peněz a pak poních někdo něco chce a nic nejde .. nikdy jsem si nemyslela že budu nadávat na pojišťovnu

 14. Anonim napsal:

  Hruza… Komunikace n hlavu auto mam nepojizdne a Cekam uz mesic na penize Kdy veskere podklady byli doreseny hned druhy den od udalosti…. Auto nejezdi ani MI nenabidli nahradni vozidlo a Jen same kecy do patku… Do patku… Do patku… Hruza 😵 ani Nejsou schopni rict kolik clovek dostane aby vubec vedel zda za to auto opravi Nebo mu to postaci na nejakou ojetou feldu 😠

 15. Stáňa napsal:

  Pojišťovna Allianz jsou hrozní šmejdi. Nekomunikují a když už, tak vás odkazují na vymáhání plnění soudní cestou. Každému je jasné, že právníci jsou dnes velmi drazí a vůbec nemáte jistotu, zda plnění vůbec dostanete a ani nevíte kolik.
  A na to oni spoléhají!
  Pojišťovnu Allianz “nebrat”.

 16. Pavel napsal:

  nahodou jsem se dostal k temto recenzim.Vybiram poj.lec.vyloh(na slovensko)nikdy jsem to neresil vybral nejlevnejsi a zaplatil.nic se nestalo zadna zkusenost.Dnes nevim co me napadlo zacal jsem cist recenze.Vysledek vlastne se nemam kde pojistit na kazdou se najdou negativni recenze.Asi pro to ze spokojeni lide nemaji duvod podobne temata vyhledavat.
  Nyni k allianz.Mam u nich uz spostu let domacnost i stavbu.Prozatim zadna udalost = zadna zkusenost.Ale mam pov.ruceni.Je to sice minulost 2013-2014.
  Rano v 4 pri odjezdu na termaly na slovaky 3km od domu srazka s psem.Zastavim zkontoluji skodu,13 roku stary fiat prasky predni naraznik ,z auta nic netece.Poj.pod.neprectene tak v klidu jedem dal uz se vidim v 9 hod nalozen v horke vode.Nahlasim za tyden az se vratim.Vecer otevru motor a koukam ze mam posunuty chladic utrzene uchyty.no co uz.Po navratu domu volam na asistenci a tam mi zustala brada viset – protokol od policie(nemam)odpoved no uvidime.Prijel likvidator nafotil ,chtel s autem do smluvniho servisu jelikoz treba nafotit i spodek z duvodu pokrivene vyztuhy narazniku a utrzeny chladic.Jenomze jejich servis cca.30km .Navrhnul jsem mu ze najedu na najezdu dam mu koberc a muze fotit.Souhlasil vsecko hotovo.Zacal sepisovat a chtel protokol,nemam uz jsem to hlasil pres telefon.Tedy ze nevi,co stoho bude.Vysledek do 14 dnu prisla castka ktera mi vyrazila dech k plne spokojenosti.Oprava me nestala ani korunu – mam vybavenou garaz,zdrave ceske ruce se vsim si poradim.
  Za rok presne v tom samam terminu pri ceste srazena srna.Tedkom uz policii volat musim.I skoda byla vetsi.Odskodneno k plne spokojenosti.Naklady na opravu nula.Zase garaz a ruce.A take vyuziti ze na starem aute uz nejakou dizajnovku neresite.Bohuzel nyni uz jsou pojistky i na srazku se zveri s spoluucasti.ale to maji vsichni.Tak ze uplna spokojenost.

 17. Míla napsal:

  Prosím jenom to ne . Loni nám naboural auto človíček pojištěný u Allianz, no něco šíleného. Do dneška to není plně vyřešeno. Letos v únoru mi vytopil sklad opět pojištěnec Allianz. Do teď to řeším, pořád je to ve fázi zpracování dokumentů. Nekomunikují, nelze nic zjistit. Teď zase pro změnu likvidátor marodí…..!?! Jako vážně? Tak musím počkat?!? Je to normální? Opravdu vřele nedoporučuji.

 18. Michal napsal:

  Ma zkusenost je docela spatna.

  K 20.11.2017 nahlasena pojistna udalost – havarie automobilu, k 8.12.2017 prohlasena skoda za totalni, ke stejnemu datu byl znam vysledek aukce vraku, tj. pojistovna mela vsechny potrebne informace k pojistnemu plneni. Dodnes (5.1.2018) neni pojistna udalost zlikvidovana, jiz 4x urgovano pres jejich Helpdesk.

 19. p napsal:

  Dobry den, i ja bych se chtela pripojit s komentarem. Na konci ledna jsem byla ucastnikem nehody, za kterou jsem nemohla. Nastesti se nikomu nic hrozneho nestalo, pouze podvrtnuta pater, 2 tydny pracovni neschopnost. Mela jsem bytelne, bezpecne SUV auto, ale uz 12let stare. Mela jsem strach, ze mi pojistovna da malo penez, amortizace atd… k memu VELKEMU prekvapeni vse bylo vyrizeno ve 14dnech. Me auto ohodnotili opravdu tak jaka je cena na trhu + dali vrak do aukce, cenu aukce od ceny auta odecetli a dali mi rozdil. S tim, ze ten kdo auto vydrazil se zavazal vrak koupit, coz pro me zmanemalo plna cena vozidla jen jedna cast od pojistovny a druha od kupce vraku. Ohledne bolestneho za ujmu na zdravi… opet vse slo velmi velmi rychle k me velke spokojenosti.
  Vubec jsem netusila, ze pojistovny takhle funguji, vetsinou slysim pouze spatne recenze,ale moje osobni zkusenost byla skvela. Timto bych chtela pojistovne Allianz podekovat. P.

 20. Jaromír Rapant napsal:

  NEDOPORUČUJI!!!Pozor na AUTOPOJIŠTĚNÍ 2015 – Při havarijním pojištění neplatí, že máte automaticky odtah nepojízdného automobilu ZDARMA, jak je uváděno v pojistných podmínkách.

 21. Monika napsal:

  Allianz důrazně nedoporučuji. Po havárii auta nejdříve nahlásil, že jsme nehodu predstirali a rok jsme chodili na výslechy. Poté co to PČR uzavřela v náš prospěch se již 5 let s nimi soudíme. Pokaždé mají něco jiného, proč škodu odmítají uhradit, ztráta dokladů, lhaní. Opravdu normálnímu člověku zůstává rozum stát jak můžou ještě vůbec fungovat.

 22. Jarda napsal:

  Jen dostávají lidi do problémů. Lži a lži.

 23. Sísa napsal:

  Také mám jen velmi špatné zkušenosti. Všechny smlouvy na byt, auto i úrazové máme celá rodina u Wistenrot. Vše bylo v pořádku, než ho houpil Allianz. Tak třeba dcera si prorazila nohu kůlem, následovala operace, měsíc chození o berlích a antibiotika a když od pojištovny dostala 606,-Kč tak jsem se vzteky málem složila. Člověk platí nemalé částky měsíčně a pak dostane tohle? Já řeším mnohem zákeřnější věc a to jak tady psalo pár lidí přede mnou. Nemám úrazové pojištění, ale platím si na neschopnost. V prosinci se mi stal úraz, kdy jsem měla zlomený zub čepovce, a neschovná jsem byla do března. Veškeré podklady jsem podala včas na plnění pak jsem dala ukončení neschopnosti a pojištovna mi poslala vyjádření, že plnit nebudou a to proto že se jim ze záhadných důvodů ztratili papíry. Po důkazech v mém odeslání, se zase záhadně našli a opět mi napsali že plnit nebudou, protože jsem se již v minulosti lěčila se zádama. To ano ale nikdy jsem se neléčila s krčním obratlem. Když jsem tam vzteky volala a žádala vysvětlení, paní byla dosti arogantní a urážela mě co chci. A vysvětleno mi bylo, že když si třeba teď zlomím stehenní kost, tak taky nic nedostanu, protože již v minulosti jsem měla zlomení palec u nohy. NO KDE TO PROBOHA JSME????Veškeré smlouvy ruším, dotovat podvodníky opravdu nebudu!!!!!!!!!!!Do dnešního dne jsem jen za sebe pojištovně zaplatila 65000,- a pak když se něco stane nedostanete NIC?????? nO TAK TO NE!!!!!

 24. Jiřina napsal:

  S pojišťovnou Allianz mám velmi dobré zkušenosti a jsem s ní velmi spokojená. Dobrá komunikace a ochota.

  • Marie Ulrichová napsal:

   Na tu komunikaci mám špatnou zkušenost.V lednu platím poviné ručení z účtu,ale zelená karta mi dodnes nepřišla,i když minulá skončila 7.4 2018.Už jsem jim 2x posílala imeil,že mi neposlali kartu,ale ani na jeden nepřišla odpověd a karta taky néééééééé.Jezdím bez ní což bych neměla.
   Prý pojištění zlevnují,ale mě taky nic.
   Jsem rozlobená a budu asi muset změnit pojišťovnu.
   Maie

   • Marie Ulrichová napsal:

    Jak jsem napsala nahoře,na moje imeily neodpovídají a zelenou kartu do dnešního dne neposlali,i když peníze si v lednu strhli z mého účtu.Karta mi skončila 7.4.2018.

    • MartinT napsal:

     Zaprvé se píše email. A za druhé nebuďte neschopná a dojděte si na pobočku. Zelenou kartu vám tam vytiskne kdokoliv, kdo tam sedí, na počkání. Víte to vůbec jistě, že vám jí neposlali? Neskončila někde na předchozí adrese, na poště? Volala jste tam? Ověřovala jste si to? Jsem u nich taky pojištěný a nikdy s tím nebyl problém.

 25. milena napsal:

  Z pojištovnou Allianz špatnou zkušenost. Neplatte si prodlouženou záruku. Nic vám neuznají jen seberou peníze za pojištění. Neseriozní jednání!!!!

 26. Wolf napsal:

  Pojišťovnu Allianz, jsou to zloději. Nikdy nebrat !!!

 27. Jan Petroš napsal:

  S pojišťovnou Allianz mám velice špatné zkušenosti. Měl jsem u nich pojištěné všechno. Vždy jsem platil včas nemalé úrazové pojištění až jednoho dne po úrazu jsem zažádal o plnění, které mně bylo zamítnuto z důvodu úrazu, který se mi stal 10 let předtím, jak jsem hrával fotbal. Spojitost žádna, ale pro Allianz důvod pro nevyplacení z důvodu zatajení úrazu, na který se mě nikdo neptal při sjednávání smlouvy. V době, kdy jsem ještě věřil, že pojišťovna je solidní, nechal jsem si zainvestovat peníze do jejjich programu, kde mi bylo slibováno 5-7% ročně. V domění lepší výnosnosti, než stavební spoření jsem si jejich službu sjednal. Po 6 letech mně ale přišel dopis, kde jsem si naspořil krásných -20% z vložené částky. Pojišťovna mě vyplatila pouze částku, kterou ze smlouvy musela vypaltit v rámci kapitálového plnění, které byo o 20% nižsí, ne vložená částka. Nedoporučuji tuto pojišťovnu. Jsou to šmejdi.

 28. Karel Bárta napsal:

  Vozidlo jsme nechali sešrotovat a odeslali Allianz dopis s kopií potvrzení o ekologické likvidaci. Odmítli ukončit smlouvu, drze poslali další složenku na další čtvrtletí. již od sešrotování vozidla uplynulo 2 měsíce a stále platíme ručení na neexistující auto. NEDOPORUČUJI!!!!!

 29. Jantar napsal:

  S pojišťovnou Allianz mám dobré, ale i špatné zkušenosti. Mám tam pojištěné děti na úraz. Jedno z dítek je divoké a po vyplacení dvou vyšších částek a několika malých mi podle obchodních podmínek vypověděli smlouvu. Jako bych to dělala schválně. Ale na druhé dítko jsme necerpali z pojištění nic. A tento přístup se nám nelíbí. Chápu, ze je bráno jako rizikové, ale od toho snad to pojištění je. Nechali nám jen vážné nemoci a hospitalizaci. A na to jim bohužel kaslu. To zase vypovim já a děti si pojistim určitě jinde. NEDOPORUCUJI, velice nás zklamali.

 30. Anonym napsal:

  Darmo mluvit. Pokud platíte, tak se budou klanět až k zemi. Ale ve chvíli, kdy nastane škodná událost, tak lžou, jako když tiskne, aby nemuseli zaplatit škodu. V tu chvíli se dozvídáte, že váš byt oceněný na 1,5 mil. je stará kůča … A vytopení pračkou je fingované. Sousedi si postříkali strop a já zlila podlahu:-D Samozřejmě, vědomě si naříznu hadici od pračky… Ubožáci. A to jsem chtěla náhradu škody jen za výmalbu ,bílou (je nejlevnější).

  • Pepola napsal:

   Přesně tak! Mně na vytopení vodou ze střechy nepřidělili ani číslo pojistné události a ani nejsou schopni mi poslat blbé 2000,- Kč na bílý Primalex…

 31. Zdena napsal:

  Stala se mi havarie ne moji vinnou a cekam jiz mesic na vyplaceni meho auta no des NEDOPORUCUJI TUTU POJISTOVNU KAZDY MI RIKA NECO JINEHO!!!!!!

 32. Libo007 napsal:

  Dřív než si nějaké pojištění sjednáte, tak si hlavně promyslete, co od něj očekáváte. A teprve pak podle toho vybírejte.

 33. Klokan napsal:

  Allianz mě nikdy jako nepřitahovala, vyhýbal jsem se jí. Bohužel jsem k ní ale spadl a to tak, že převzala společnost u které jsem byl pojištěn.
  Poté jsem ihned od smlouvy rezignoval. Ale bylo to zdlouhavé, samé výmluvy a keci. Klienty využívá, jen aby měla pro sebe prospěch. Nedoporučuji….
  Pokud jste již u ní, přeji mnoho štěstí…..

 34. Zdena napsal:

  Allianz už nikdy víc! Přišel mi od soudu dopis, že mě Allianz žaluje o nedoplatek na pojistném. Spadla mi čelist, vůbec jsem netušila, že jim něco dlužím!! Díky lajdáctví a neschopnosti jejich zaměstnanců mne zkontaktovat a upozornit mě na nedoplatek, musím zaplatit náklady na řízení 3 tisíce. Dosud jsem byla jejich zákazníkem. Teď budu každého známého před praktikami této pojišťovny varovat.

  • Hana napsal:

   Ano, taky tam mam nedoplatek, o kterem me pry informovali. Nikdy mi nic neprislo a dalo se tomu predejit, kdyby to nebyla akorat banda zlodeju…

 35. NE ALLIANZ napsal:

  Po špatné zkušenosti pojišťovnu Allianz vřele NEDOPORUČUJI! Ve zkratce: nespolehlivé a mylné informace, neochota vyjít zákazníkovi vstříc.

  Když jsem chtěl zrušit pojištění odpovědnosti, což jsem považoval za triviální úkon, zavolal jsem na infolinku a zeptal se na postup. Bylo mi řečeno, že stačí požádat mailem a k tomu dni (koncem srpna) mi pojistku zruší, což bylo pro mne optimální řešení. Za necelé dva týdny mi přišel dopis, že pojistku v pořádku ruší, ale až koncem listopadu a že musím ještě doplatit následující období… Tak jsem znovu volal na infolinku, kde mi jiná paní řekla, že takhle rušit pojistku by vůbec nemělo jít, a že bych ji správně měl mít zrušenou až v květnu příštího roku, ale že když budu chtít, že se na to ještě podívá. Ovšem po pár dnech jsem další odpověď nedostal, tak jsem znovu telefonoval, tentokrát mi pán sdělil, že pojistka je opravdu zrušená až ke konci listopadu, další období musím zaplatit a nic s tím určitě dělat nejde. Tři telefonáty, pokaždé jiná informace, z toho dvakrát absolutní neochota vyjít zákazníkovi vstříc – pro mě konec s Allianz.

 36. Jiří Jančík napsal:

  S Allianz mám jenom výborné zkušenosti! Máme u nich pojištěnou nemovitost i domácnost. Vždy vše prolatila, nesmlouvala a byla rýchlá. Nebudu měnit. Není důvod. Doporučuji

  • Nespokojený klient napsal:

   Nemyslím že je tak rychlá. Skoro dva měsíce mají podklady a plnění v nedohlednu.

  • Libor napsal:

   Ja mam mensi problem,ale stacil na to abych uz nikdy nic spolecnyho s alliance ne mnel!!!hnusne jednani,lzou,a vsehno delaji az na posledni den!

  • Jana napsal:

   Tak to máme asi stejnou Allianz :-), protože když to tu čtu, tak přemýšlím, jestli nejsou 2 😀 Bratrance 2x vytopili sousedi a byli při plnění rychlý a to v obou případech. Já řeším pojistnou událost aktuálně od pondělí a komunikace, ochota vše super. Máme u nich všechny nemovitosti i auta pojištěné.

 37. Anonym napsal:

  CO SLÍBÍ, NEPLNÍ………..A ZAMLČÍ I NÁVŠTĚVU SVÉHO TECHNIKA NA OBHLÍDCE NEMOVITOSTI. VELMI ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI!

 38. anonym napsal:

  Pojišťovna neplní a jen se vymlouvá!!!

 39. Jitka napsal:

  vše u nich ruším, dnes jsem zjistila,že na kapitálovém spoření mám o 2tisíce méně něž jsem si za dobu spoření naspořila.Za 12 roků spoření ani koruna navíc a ještě 2 tisíce pryč…

 40. Anonym napsal:

  tak to není jediný podvodník u allianz je jich víc.

 41. Anonym napsal:

  pozor neplní

 42. Ivo napsal:

  Neplní to za co si platíte. Pořád se na něco odvolávají, aby nemuseli vyplácet. Je to hnus, odcházím od ALLIANZ.

 43. Anonym napsal:

  NEPLNI TO ZA CO SI PLATÍTE. POZOR NA NĚ. ODCHÁZÍM. JE TO HNUS.

 44. Anonym napsal:

  pozor allianz neplní

 45. Anonym napsal:

  Dobrý den, s pojišťovnou Allianz mám velmi špatné zkušenosti. Měla jsem zájem o klasické havarijní pojištění a když mi paní volala, navedla mě na nějaký “balíček safe risk”, ale už neřekla, že se nejedná o srážku s jiným autem! Paní mě poškodila, teď už tento balíček nenabízí, proto si myslím, že nejsem sama koho napálili.Tak jestli máte stejnou zkušenost ozvěte se, myslím si, že je to napadnutelné!( Přece numůžou zatajovat informace!)

 46. Anonym napsal:

  Dobrý den,já také mám velmi špatnou zkušenost s autopojištěním. Chtěla jsem klasické havarijní pojojištění a když paní volala navedla mě na “balíček safe risk”, ale už neřekla, že se nejedná o srážku s autem.Paní mě poškodila a jelikož už tento balíček nenabizí, napadlo mě, že nebudu sama koho tak napálili.Tak jestli má někdo stejnou zkušenost, ozvěte se, myslím si, že je to napadnutelné.

 47. Zuzana napsal:

  Velmi špatné zkušenosti a pozor na jejich slovíčkaření.Pojišťují a pak neplní.Rušíme smlouvu a jinak.

 48. Ilona Salajová napsal:

  S pojišťovnou Allianz mám velmi dobré zkušenosti, zalomila jsem klíč v zámku od bytu, volala jsem na asistence, do hodiny u nás byl zámečník, otevřel byt, vyměnil zámek, podepsala jsem lejstro a za hodinu volali, zda vše proběhlo v pořádku, takže za mě maximální spokojenost.

 49. Pavel napsal:

  velmi špatné jednání nekomunikují ztrácejí korespondenci. nedoporučuji !!!

 50. Petr Konva napsal:

  S pojišťovnou Allianz mám velmi dobré zkušenosti. Nepatří mezi nejlevnější ale rozhodně má nejvyšší krytí. Cestoval jsem do Thajska a pojištění mi pokrylo pád na motorce, když jsem si zjistil že žádná z konkurenčních pojišťoven by mi úraz na motorce nezaplatila, byl jsem velmi rád že jsem se rozhodl pro Allianz. Mohu jedině doporučit.

  • milena napsal:

   Asi to píše někdo z pojištovny Allianz.

   • Oli napsal:

    no a nebo ty poskozujici Allianz pise zase konkurence :-D. Ja osobne si myslim, ze zalezi i hodne na obchodnim zastupci, ktery o vas pecuje, bud je pro provize a je mu vsechno jedno, nebo je pro klienty a pere se za ne. Vsude stejne proste, ja jsem zvedava, az se mne neco stane, zda budou plnit 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.