Pojišťovna Allianz


Již od roku 1993 působí na českém finančním trhu pojišťovna Allianz. Tento člen jednoho z nějvětších celosvětových pojišťovacích koncernů Allianz SE se během roků vypracoval v jednoho ze třech největších hráčů v oboru pojišťování u nás. Allianz začínala s nabídkou životních pojištění a pojištění majetku občanů. Postupně se ale její portfolio rozrůstalo a dnes již vám nabízí komplexní pojišťovací služby zahrnující např. havarijní pojištění, povinné ručení, či různá pojištění pro firemní klienty.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Autopojištění – do této kategorie spadá klasické havarijní pojištění společně s povinným ručením. Allianz též nabízí doplňková pojištěnípro vozidla.
 • Pojištění majetku – zde nabízí Allianz pojištění nemovitostí a domácností, stejně jako pojištění odpovědnosti za škodu a též pojištění plavidel a letadel.
 • Pojištění osob – v této kategorii najdete životní pojištění, speciální pojištění pro ženy a též pojištění pro děti.
 • Cestovní pojištění – sem patří např. pojištění zavazadel, či úrazové pojištění
 • Pojištění PRO golf – netradiční pojištění pro golfisty (zde najdete např. pojištění ztráty či krádeže holí, či pojištění Hole in one)

Pojištění pro firmy

 • Pojištění majetku – Allianz pojistí širokou paletu vašich pracovišť (autosalony, lékárny, či optiky)
 • Pojištění vozidel – zde je povinné ručení, havarijní pojištění, úrazové pojištění a doplňkové služby
 • Pojištění osob – pojištění skupin a pojištění zaměstnanců sem spadá. Naleznete zde např. žitvotní pojištění či úrazová pojištění.
 • Cestovní pojištění firem

Výhody pojišťovny

 • Velmi široká nabídka
 • Speciální služby jako např. pojištění pro ženy či pojištění PRO golf
 • 20 let zkušeností
 • Zázemí mezinárodního koncernu

Nevýhody pojišťovny

 • Vyšší finanční náročnost pojišťovny

Sjednání online

https://www.allianzdirect.cz/

U Allianz online pojištění si nejprve vyberete, který druh pojištění chcete získat, vyplníte potřebné údaje a rychle jste již pojištěni. Online pojištění je výhodné především díky své rychlosti a pohodlnosti vyřízení. Vaše údaje jsou díky vysokému zabezpečení internetové stránky v minimálním riziku odcizení.

Pobočky

Allianz pojišťovna a.s. má generální ředitelství na adrese Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8. Pobočkek Allianz najdete ve velkých českých městech hned několik a i ve většině měst se alespoň jedna nachází. Otevírací doby se liší podle každého konkrétního města. Otevřeno je vždy od pondělí do pátku.

Reklama

Kontakty

 • Pojišťovna Allianz
 • infolinka +420 841 170 000 (po-pá 8:00-20:00 hod)
 • asistenční služba:  +420 241 170 000
 • e-mail: klient@allianz.cz
Žádost o půjčku
Pojišťovna Allianz
3.6 (72%) 20

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

72 zkušeností s Pojišťovna Allianz

 1. Yveta Podskubkova napsal:

  Dobrý den,
  Chci se s Vámi podělit o své zkušenosti s Allianz pojišťovnou

  Je pravdou, že js byla rozhodnuta od tak arogantnich lidi a agresivity moci odejít
  Ale
  Pro řešení jednoho z problémů, kdy pojišťovna nesplnila jak měla, jsem si domluvila jednání na pobočce v Brne, ulici Lidická
  Zde se mi podrobne a se zájmem věnovala jak Mgr. Dehnerove, tak její nadřízený pan Jiří Biegun.
  A nejen, že jsem se rozhodla u pojistovnovny zůstat, a to hned s několika pojistkami, ale uz 2 roy mi dohlížeji oba tito lidé na aktuálnost pojistek a možné vylepšení v daný čas, ale i na plnění z pojištěn a já se nemusím vztekat nad byrokracii, neochotou a hlouposti, speciálně likvidátou, které společnost zaměstnává
  Je mi jasné, že likvidátor jsou školení tak, aby se vyplacena co možná nejmenší plnění. Pokud však natrefite jako já, na lidi pracující pro tuto společnost, co slyší na podněty a problémy klientů, tak jsem přesvědčena, že se jedná o pojišťovnu, která Vám má co nabídnou
  Ještě jednou moc děkuji panu Biegunovi paní Dehnerove

 2. Horák M. napsal:

  Pokud tady čtu komentáře klientů(špatné,hrůza), je mi jasné co se děje v této pojišťovně, vypadá to opravdu na neseriozní jednání, neochotu řešit pojistné události, zkrátka podraz ze strany pojišťovny. Můj problém spočívá v tom, že jsem pojištěn na storno poplatku cestovního pojištění. Tuto událost jsem nahlásil online na pojišťovnu, odpověď byla ta, že se mě v co nejkratší době ozvou.Samozřejmě se nikdo neozval a dodatečně mě odeslali tiskopis na vyplnění autopojištění!!!
  Tak to vypadá tak, že to co tady čtu( zkušenosti klientů),je opravdu alarmující a nedivím se, že s touto pojišťovnou lidé nedoporučují uzavírat pojistné smlouvy!!!

 3. Roman napsal:

  Jsme ukrajinští turisté, kteří utrpěli nehodu vinou českého řidiče, pojištěni u Aliance. Moje žena utrpěla zlomenou páteř a zlomenou kyčel. Pojišťovna uhrazila několik haléřů, ale přestala reagovat na mé e-maily. Dal jsem jim za to všechny dokumenty, ale neobdržel jsem žádnou odpověď déle než dva měsíce po jejich kontaktování. Nedávají kladnou ani zápornou odpověď. Bastards. Uvidíme se u soudu. Číslo případu 2019156835

 4. JIŘÍ Dohnal napsal:

  Tak ze. Vetev mi spadla na aouto. Zadni sklo mi nezaplatili..O.K. jen opravu sloupku. Nyni jak byla boure Sabina nebo jak se jmenovala jsem jel a nebylo videt na 3 metry z auta. Najednou rana ..zastavit jsem nemohl na rychlostni silnici ve suzenem pruhu kuli bezpecnosti. Nevim co to bylo, vetev,kus snacky cokoli. No praskle predni svezlo na citroen C5 exklusiv….technik ani neprijel chtel fotky, ja je zaslal. Odpoved ze neuznavaji skodu, neodpovida poskozeni. NO NECHAM SI UDELAT POSUDEK SOUDNIM ZNALCEM, DAM TO K SOUDU A VSE BUDU VYMAHAT PO POJISTOVNE, NEBO TECHNIKOVI ( Filip Jaroslav ) protoze predni svetlo cca 23000,- kc. Jeste si pripadam jak nejaky podvodnik. KOncim s touto pojistovnou….

 5. LudvíkKopačka napsal:

  Jsou to prolhaný lidi,úmyslně mi poslali špatně vytištěnou zelenou kartu (2x)pak chtějí abyste dali výpověď,ale zaplacenou částku vám vrátí pokrácenou údajně za běžící pojištění,které úmyslně udělali špatně. RADÍM ZDE NIC NEPOJIŠŤOVAT!!!

  Více informací na http://pujcko.cz/

 6. Ludvík Koačka napsal:

  Jsou to šmejdi prolhaný,úmyslně mi poslali špatně vytištěnou zelenou kartu (2x)pak chtějí abyste dali výpověď,ale zaplacenou částku vám vrátí pokrácenou údajně za běžící pojištění,které úmyslně udělali špatně.
  RADÍM ZDE NIC NEPOJIŠŤOVAT!!!

 7. Božena Zieglerová napsal:

  Pojišťovna Allianz mi poslala 5 dní před výročím smlouvy o povinném ručení nový dodatek ke smlouvě, ve kterém bylo zlevnění o 115 Kč. Řádně a v termínu jsem zaplatila. 7 dní po výročí smlouvy, v době platnosti zlevněného dodatku, mi zaslali nový dodatek na původní částku, který jsem nezaplatila, neboť byl v platnosti dodatek ke smlouvě ten předcházející – levnější. 2 měsíce na to mi zaslali upomínku, že dlužím částku složenou z částky celého vyššího pojistného + 50 Kč za upomínku. Vyhledala jsem všechny doklady a se zdůvodněním neoprávněnosti této upomínky zaslala pojišťovně Allianz. V odpovědi mi bylo vyčísleno, že již tedy již nedlužím celou částku vyššího pojistného, ale pouze rozdíl mezi dodatky, což činilo 115 Kč + 50 Kč za upomínku. Znovu jsem zdůvodnila, že jsem řádně a včas zaplatila jimi zaslaný dodatek ke smlouvě a tentokrát již připsala dovětek, že se již zřejmě jedná o pokus o bezdůvodné obohacování. Protože jsem měla alibi neprůstřelné, nakonec vymáhání vzdali. Domnívám se však, že to nebyla náhoda. Jen to prostě zkouší a v některých případech jim to vyjde. Byla bych ráda, pokud někdo máte podobnou zkušenost, abyste ji sem jako komentář napsali. Uvidím, kolik nás bude.

 8. Martin Lobodáš napsal:

  Nejhorší pojišťovna co znám, velkej bordel v učtárně, napřed vrátí přeplapatek pak ho chtějí zpátky a znova pošlou na adresu kde už několik let nebydlím a přitom měli nahlášenou novou, uzavřou s vámi pojistku a pořádně nevysvětlí podmínky. V žádném případě už u této pojištovny nepojistím ani tříkolku.

 9. Josef Marek napsal:

  S touto pojišťovnou jsem byl doposud spokojen. Je tedy pravda, že mi plnili zatím pouze havarijní pojištění. Vždy to dávám do autorizovaného servisu, který má s pojišťovnou smlouvu a nikdy žádný problém.Servis má vždu zájem, aby pojišťovna plnila, tak si to vykomunikují mezi sebou a já jsem v klidu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.