Hromadné žaloby


Nejenom podnikatelský svět je plný různých neplatičů či podvodníků, kteří se snaží nalákat zákazníky na zdánlivě výhodnou nabídku. Pravděpodobně nějaký z takových případů znáte také, ať již osobně či jen od svých známých. Lidé, kteří takto naletí, přitom často musí jen nad ztracenými financemi mávnout rukou, protože si nemohou dovolit vynaložit tolik prostředků na žalobu.

Právě proto jsou tu ale žaloby hromadné! A jak již z názvu plyne, jedná se o žaloby takové, při kterých se spojí více lidí, kteří byli podvedeni stejným člověkem či firmou. Celý proces každého z nich pak vyjde na výrazně menší finanční částku, a krom toho má žaloba i mnohanásobně větší efekt se slušnější šancí na navrácení peněž i odškodného.

7610100582_e4cf1c5c89_h

Nalezení osob pro společné podání žaloby přitom nemusí být složité a využít k tomu lze i různá diskuzní fóra, na kterých je probírán právě nějaký z podvodníků. Právě zde totiž nalezneme ty, kteří se proti němu rádi spojí v silnou jednotu. Na podobné bázi pak funguje třeba i server www.hromadnezaloby.cz (konkrétně v levé části webu kliknete na tlačítko podat žalobu), na kterém můžeme proti neprávnímu jednání podat podnět či se připojit již k existující žalobě. Pakliže zakládáme novou, dojde nejprve k jejímu ověření a analýze. Pokud je schválena, mohou se k ní postupně připojovat další poškození, přičemž platí, že čím více, tím lépe. V určitou dobu je pak připojování zastaveno a jménem všech klientů je osloven vhodný advokát s nabídkou právního zastoupení. Právě díky většímu počtu poškozených výrazně náklady na advokáta klesají a je dobré vědět, že ani k přímému soudu ve výsledku často nedochází. Podvodník je totiž často zastrašen již mimosoudním jednáním skupiny s právním zastoupením advokáta a ještě velice rád dlužené finance navrátí. Lze tak konstatovat, že jsou hromadné žaloby velice dobrým nástrojem, kterým můžeme zabránit podvodnému jednání, bránit sami sebe i ostatní a neprodělat na tom velký balík peněz.

 Hromadné žaloby
3.4 (68.57%) 7

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

1 269 zkušeností s Hromadné žaloby

 1. Marie napsal:

  Ma nekdo zkusenost s investorkou Svobodovou?Vybere penize a pak taha cloveka za nos..Dodnes me uver nevyplatila a jistinu nevratila.

 2. Anna napsal:

  Dobrý den,
  je tu porosím někdo, kdo naletěl na podvod s kryptoměnou od profesora Adama Petersona? je možné se nějak bránit? Společná žaloba by asi nebyla na koho podat? Je možné, aby se to dalo polici? Může někdo beztrestně okrádat lidi, ikdyž si to svou hloupostí zasouží?

 3. Eva napsal:

  Máte někdo zkušenost s půjčkou od sirekjan@atlas.cz?

 4. Klara napsal:

  Dobrý den. Jdu sprozbou všichni píšete že jsou na černé liště díky své blbosti jsem jim přispěla od vás všech kdo se napálil v Kobylisych preha 8 od takzvaného Bárty. má i zdr. Posudky atd.. Chci abyste mě co nejdříve kontaktovali na čísle 725530931. Mám řešení.topujte prosím Aš tento komentář telefonu jsem dene dekuji nutné!!!

 5. důvěřivá napsal:

  máte někdo zkušenost s tel číslem 774646697 a nebo 773058829,
  nabízí mi půjčku

 6. Adus napsal:

  Podvodnik Martin Dvorak,chtel poslat na ucet 290 466 11 93/0800 1600 kc, za deset minut volal,ze mu volala ucetni, ze jeste 800 a pak za dalsich 10 minut jeste 600 Kc,ucet je vedeny na pana Alta z Jihlavy. Telefon je 720671414. Odmitla jsem zaplatit, ze se chci sejit osobne, dnes mela byt schuzka Na Porici 30,mela jsem opozdeni o 20 minut kvuli deprave…pana jsem volala a nechtejte vedet, jak me sproste castoval…..asi byl nastvan, ze nedostal, co potreboval a pochybuji, ze on byl na miste vcas….proste jasny podvod POZOR!!!!

 7. Anonym napsal:

  Dobrý den ma někdo zkušenosti s Josefem tichým joseftichy975@gmail.com

 8. Anonym 1 napsal:

  Máte někdo zkušenosti s p.Němečkem ? Dorazila Vám slíbená částka ? Moc děkuji

 9. Jarmila napsal:

  Má někdo špatné zkušenosti s paní Jarmilou Fojtů Brumov-Bílnice Zlínský kraj,prosím napište
  Děkuji

  • Frantiska napsal:

   Dobrý den paní Jarmilo,mám veluce spatnou osobní zkušenost s touto ………. nemohu jí přijít na jméno.Podala jsem na ni trestní oznámení za úvěrový podvod.Pokud mne chcete kontaktovat,tak zatim je můj email fanynka.m@seznam.cz Těším se Františka

  • Anonym napsal:

   Ano,podali jsme na ni trestní oznámení a nejsme sami.

 10. prcek napsal:

  Má někdo zušenost s panem Harrym Balem

 11. Bryanna napsal:

  moje sestra mě požádala, abych se obrátil (makokofinanceservices@outlook .com) Tato firma půjčila za 3% z 5000 až 500 milionů. Dostal jsem úvěr ve výši 50 000 Kč.

 12. Jiří napsal:

  Dobrý den někdo problémy s panem ING.Martinem Kafkou ? email:kafka.nebankovne@gmail.com
  telefon:737 565 162
  děkuji

  • Denis napsal:

   podvodník,vzal si 9596 kč že prej pojištění uvěru. na peníze čekám už týden a počítám žě už je nikdy neuvidím.

   • Áji napsal:

    Dobry den, můžete mi napsat jak zo probíhalo ? Mela jsem s nim schůzku včera vystupoval dost profesionálně. Dekuji

    • Paul 52 napsal:

     Přesně tak,pan ing.Martin Kafka tel.732681221 a 721548282 po mě vybral částku 9597 Kč na pojištění úvěru dne 16.8.2018 a to přes obchodní spol.DBI Credit s.r.o.se sídlem Štoky57 58253 Štoky ič.05178886 a d o s u d jsem nic neobdržel,nikdo neodpovídá na email i mobil.
     Peníze už v žádném případě asi neuvidím ale pana Kafku aby ***** ****** za ten hřích!!!!!!!!

     • Lenka napsal:

      Dobrý den potřebuji nějaké informace ohledně toho jak postupovat pri podvodu. Chtela jsem úvěr, ozval se mi pan, nakonec od DBI credit a samozřejmě nic, zadne penize a za pojisteni si prachy nechal. Co dál?

   • aneta napsal:

    Chci se přidat prosím k žalobě ? Tohle přece nemůže prochazet! Můžete me někdo říct co pro to udělat?

   • Anonym napsal:

    Dobrý den,došly Vám peníze od pana Kafky ja teď s ním jednám tak nechci naletět

    • Elena napsal:

     Ano, finance od pana Kafky dorazily v pořádku v termínu na účet. Doporučuji.

     • Anonym napsal:

      opravdu? jestli to není další podvod.

     • blueduck napsal:

      Dobrý den,
      Chtěla jsem zeptat zda máte zkušenosti s Ing. Martinem Kafkou?

     • Klára napsal:

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda od společnosti DBI Credit jste peníze opravdu dostala. Děkuji za odpověď.

     • Kusik napsal:

      Zdravím,
      Opravdu bylo vse v poradku ja jednala s panem Němečkem.

     • Bára napsal:

      Dobry den
      Ja jednala s panem Německem.
      Opravdu bylo vse v poradku?

     • Bára napsal:

      Ja jednala s panem Německem.
      Vazne vám přišlo vse v poradku?

     • Marcela napsal:

      Lež!!!! Peníze dluží už půl roku!!!

   • Patrik napsal:

    Jak to dopadlo? Dočkal stě se peněz? Ať vím jestli čekat nebo to začít hned řešit. Děkuji za odpověď.

    • Daniel napsal:

     Jak jednal s panem nemeckem Jizerou druhy den nwbral telefon neodpovidal na meila… samozřejmě je Vsetín predane policii a takže si hodně hodlam najit sam 🙂 nic neplatit predem v zadnem pripade

    • Daniel napsal:

     Hromadná žaloba

  • Jamie napsal:

   Zdravím
   Mate někdo zkušenost s p.Nemeckem z DBI kreditu?

 13. Naďa napsal:

  Dobrý den, sháním také větší půjčku, dostala jsem se do finančních potíží hlavně kvůli nemoci a tříměsíční neschopnosti. Některé společnosti mi zesplatnily úvěry a předali inkasním společnostem. Při hledání na webu jsem narazila na formulář který jsem vyplnila a za nejakou dobu mi přišla SMS že mi byla schválena půjčka ve výši 100.000,- a podepsána byla Ing.Staněk tel.703330995, když jsem mu volala tak jsem stále nerozuměla názvu firmy. Chtěl zajištění majetkem (který nemám) a nebo složit kauci na účet vedený u Raiffeisenbank ve výši 7000,- pak že mi budou volat-nahrávaný hovor a ihned následně mi zašlou poštou smlouvy. Nějak se mi to nelíbí můžete mi někdo poradit, zda je to v pořádku a nebo jestli už při mé obtížné situaci ještě přijdu o 7000 tisíc. Díky

  • Iveta napsal:

   Dobrý den,
   s DBI Credit a ing. Staňkem jsem komunikovala i já tel. č. 703330995, úplně stejný postup, který uvádíte, zajištění buď majetkem nebo poplatek 3% předem. Peníze jsem vložila na účet u Raiffeisenbank, přišly smlouvy i s potvrzením o uhrazeném poplatku. Odeslala jsem je podepsané zpět, včetně dokladů, které požadoval a od té doby nikdo nereaguje, už je to druhý týden.
   Nemám s takovou situací zkušenosti, jakým způsobem se lze připojit k hromadné žalobě??? Poradíte někdo??? Děkuji

  • Tomas napsal:

   Taky sem naletel neni mozny tohle

 14. deny napsal:

  DBI CREDIT pište mi mail, davám dohromady hromadnou žalobu.

 15. Helena napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pánem jménem Werner Schulz?

 16. Luk napsal:

  Dobrý den, harrybale699@gmail.com nezná ho někdo? Taky nabízí úvěry.

 17. Michaela napsal:

  Dobrý den,
  už jsem opravdu v tíživé situaci. nemáte nějaký kontakt na někoho kdo opravdu půjčí?
  Děkuji

 18. Žaneta napsal:

  Dobrý den máte prosím někdo zkušenost s panem tomášem dvořákem který dělá půjčky pro soukromého investora původně praha 1 nejspíš splupracuje s petrem kostkou chtěl po mě zalohu 1200kc že mi investor půjčí 100 000kč ale ouha poslala jsem 1200 kč a už najednou volal zpátky ze bohuzel si nevsiml v kanceláři že se zvedly poplatky a už chce dalších 1300kc apak ze mi penize priveze nevim jestli tomu verit

 19. Anonym napsal:

  Máte někdo zkušenosti s obchod.pravni@seznam.cz? Podle mě jasný podfuk, ale už jsem zoufalý a vážně potřebuji pomoct… dejte mi prosím vědět jestli jste s ním něco řešili. Chce předem 5000kč že pošle stvrzenku a smlouvu předem a posílá se to prý na účet aby si lidi nemysleli že jde o podfuk

  • Paja napsal:

   Nic neposílat předem, protože z 99% je to podvod. Já jsem už z poplatků předem vyléčená!! Jako asi v dnešní době už neznají co to je poctivost a držení slova. Oni to už dokonce zkouší s malými částkami jako je 500 Kč. Fakt se na to vykašlete a nevěřte. Oni to s lidmi umí, jsou to zmetci a ubožáci!!

  • Marie napsal:

   Podvod jak svina!!!!!!

 20. Anonym napsal:

  Dobrý den,dostal jsem se do hodně vážně finanční situace. Banka mi odmítla konsolidaci a už u mě byla i exekuce. Začal jsem hledat pomoc, ale je to samí podvodník. Naletěl jsem p. Bartákovi z Prahy 8, Kobylisi… zaplatil jsem mu tam 7 000kč a teď má vypnutý telefon. Teď mě kontaktovat další podvodník, každý kdo chce peníze předem je podvodník. I když jsem jim zdělil svojí situaci tak to s mini ani nehlo a okradli mě. Člověk v tísni hledá pomoc všude a nechá se snadno napálit. Lidi co toho využívají jsou jen ubohé svině. Zaslouží si smrt….

 21. David napsal:

  Dobrý den, přišla mi SMS zpráva ohledně půjčky, která mi byla schválena a kde je jméno Ing. Bartek, telefon 703 330 991. Nabízel mi částku 650.000 Kč, kde mi sdělil veškeré informace, které jsem potřeboval (RPSN, úroky, splátku, celý postup půjčky apod.) a nabídl mi 2 druhy zajištění. Buď ručení nemovitostí nebo pozemkem, či zahradou a druhá možnost byla poslání určité částky (3% z půjčky) na depozitní účet, který je registrován pod ČNB. Potom prý dorazí smlouva poštou, kterou podepíšu a zašlu společně s určitými doklady zpět a potom dojde k vyplacení peněz. Peníze prý zprozdředkovává z P2P společností. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za informace.

 22. Marta napsal:

  Dobrý den, brouzdám druhý měsíc na webu a hledám fakt slušného, solidního soukromého investora, je toho plný web, ale skutečnost je jiná. Je to plné podvodníků. Myslela jsem si, že jsem životem již dost dokopaná, ale omyl, další kopanec mi dala společnost pana Bartáka z Prahy 8 Kobylisy. sedí jich tam více, jste kontaktována velice intenzivně, i v ranních brzkých hodinách, u mě to byl poskok pana Bartáka, pan Milan Novotný, zda přijdu na schůzku, byl ochoten i navigoval mě, jednal velice slušně o konzultaci o mém problému nebyla vůbec řeč, sdělil mi, že do hodiny budu kontaktována a do večera bych měla mít peníze na účtě, to vše za úplatu 7000 kč. Je to velká část mé výplaty, těšila jsem se, že konečně jsem našla někoho rozumného, když pro banku jsem problém, za který ani nemohu. Je to měsíc, jsem o 7000 kč lehčí a slibovaná částka mi dodnes nebyla přeúčtována na můj účet. Co jsem si pouze ověřovala podnikání pana Bartáka u ČNB a u Arbitru, obě tyto instituce mě společnost ověřili na základě mých doložených dokladů, emailů s panem Bartákem, kde se více a více zamotal do lží, nahraných hovorů, smsek. Nejsem rasista, spíše jsem mírný člověk, ale tomuto cikánskému šmejdovi nepřeji nic dobrého, ani té jeho partičce a proklínám jich.Pokud by někdo dával na nich žalobu, přidávám se k vám.

  • Jiřina napsal:

   Dobry den tento samy problem mam i ja náležela jsem úplně stejně jsem o 7000 lehčí, mam vice problémů než jsem mela a penize nikde zadne

  • deny napsal:

   Dobry den dopadla jsem stejne. lehci o 7500. K zalobe se pridam. jana.jadrna@email.cz

  • Michaela napsal:

   Dobrý den, i já jsem naletěla, jednání slušné, zaplatila jsem 7.000,- a peníze co mi slíbili půjčit nikde. K žalobě se taky přidávám. misakovalenkova@seznam.cz

  • Anonym napsal:

   já se také přidám

  • Božena Prochazkova napsal:

   Mam take spatnou zkusenost s panem Bartakem zazadala jsem o uver a hned po telefonu me bylo receno ze v tom nevidi problem ze musim dojed do Prahy a nebo domluvy kolegu v Brne ,souhlasila jsem ze teda prijedu do Brna a mam mit sebou pro kontrolu OP a 7000 manipulacni poplatek za uver.Setkala jsem se v sobotu rano s panem tmavsi pleti predala jsem mu penize a ja dostala jakousi smlouvu o konzultaci coz mi bylo divne .Pan me uklidnoval ze je vse v poradku a ze hned vol panu Bartakovi ze prevzal hotovost ,pak mi sdelil ze do hodiny mam penize na ucte,ale ja si ho mezi tim stacila nahrat vyfotit a vyfotit jeho auto ,po 2 hodinach jsem volala panu Bartakovi ,ale mobil uz nezvedal .takze se taky pripojim k zalobe.

  • Klara napsal:

   Dobrý den kontaktujte mě prosím.. Napálil jsem se totéž s panem Novotným matném stejným.. Chci je dát do zpráv a pojedu dal pokavad bude potřeba ale kriminálka chce více osob zatuto ucas a nad10000 se už zavírá a hlavně už je tonezakony otevřeme ostatním oči.. Věřte že já 7z si odnich srat nahlavu taky nenechám proto nevzdává jedu proti nim a ať mě to stojí oni nemají co dělat tohle je dost ubohé a nevěstě hlavu můj syn ale kvůli tomu málem umřel takže pan má nakrku ještě ublížení na zdraví já mu to dám sežrat.. A to emu synovi je teprve 3 roky měl by stydět ale povypravim víc na shora uvedené číslo nebo na tel. 725530931. Děkuji jestli nemáte kredit zavolám zpět přeji hezký den

 23. Michal Krepl napsal:

  Dobrý den ,má někdo zkušenost se společnosti Finance online GMBH ?? nabizi dlouhodobé pujičky.děkuji Michal

 24. Eva Lapková napsal:

  Naletěla jsem podvodníkovi se vystupujícím pod jménem Ing. Bartko za společnost DBI credit.
  Nepodává někdo žalobu?

 25. Anonym napsal:

  Má někdo zkušenost se společností AsisTeam? Petr

 26. Jirka napsal:

  Pozor na Miloše Málka , toho až dostanu do rukou tak se bude divit a je nás více už to řeší PČR požívá tyto dvě telefonní čísla 607 993435 a druhé 721 323798 dejte si na něho všichni POZOR vyláká z lidí peníze a pak jim ještě vyhrožuje a že zveřejní jejich údaje a že ty lidi co obral jsou podvodníci TAKŽE VeLIKÝ POZOR NA NĚJ

 27. helena napsal:

  Me to pripada ze v nasem state je vse zalozeno na lzich a podvodech. Ja sem jeste nenasla poctivyho cloveka ohledne uveru helena

 28. jaroslav napsal:

  zdravim urcity clovek ctu tady na neho ze je to podvodnik,a vyzaduje predem poslani dobijecich kuponu v hodnote 2000 kč. Je to cislo 723 828 039 stale s nim komunikuju je mozne to nejak nahlasit na policii aby s tym uz skoncil??

 29. Marcela napsal:

  Dobry den jiri jandera zkusenost?? Dekuji

  • Kateřina napsal:

   Také by mě zajímalo.

  • ROBIN SUCHÁNEK napsal:

   Dobrý den, ano a špatné !!!!! 9.3.2018 jsem měl schůzku s mladým Mgr.Jiřím JANDEROU, kde mi po předchozích mailech vypracoval smlouvu na 120 000,- K na 72 měs. a doklad zaplaceného pojištění, neboli předplacení půjčené částky.
   Peníze měli být v Pondělí 12.3.2018 na mém účtu, ale nic a dnes 13.3.2018, také nic. Nebere telefon 722251272 neodpovídá na maily !!! Takže je jasné, že patřím k dalším podvedeným.
   Pokud máte stejnou zkušenost, nebojte se mne kontaktovat o na mé tel.číslo 739189982.
   Budeme muset rychle jednat a podat hromadnou žalobu. ROBIN SUCHÁNEK – OSTRAVA

 30. Petra napsal:

  Nema nekdo zkusenosti z uverem z ciziny?Jisty pan mi nabizi uver 800.tis na 20.let ale chce poplatek 150dolaru pry bance.Jmenuje se Matthew Williams a jeho tel cis +254 733582834

 31. Jiri napsal:

  Dobrý den prosím vás už zhruba měsíc řeším s policii podvodníka Tomáše kostku a nebo Jana bydzovskeho. Pořád to samé dokola chtěl peníze předem byl milý ale pak jenom nadával a samozřejmě půjčku nedal potřebuji všechny co vás tento člověk podvedl aby jste mi napsali na jirkanuc@seznam.cz. Je to vše už dane soudně ale potřebuji ještě víc lidí jeho tel. Číslo je +420702817671 a je to zmetek

  • helena napsal:

   Dobry den.I me podvedl o 10700 kc minuly tyden mi rekl ze mi penize poslal postou zpet jeste tu nejsou a nebudou helena

 32. Jarka napsal:

  Dobrý den,vážení,ten kdo chce půjčit opravdu,nikdy nebere,nic předem,jinak to ostatní výmluvy notáři,kreditky a ostatní historky jsou podvod,,,,,pořád dokola,,,nic neposílejte,,už nevím,jak to vysvětlit.JARKA

 33. veronika napsal:

  zdravim znate nekdo todle jmeno ? Peter Cornelius Hey je to pujcka s ciziny pres internet ale pan chce poslat 3602kc na notare aby overil smlouvu podpisy atd a penize pak maji byt na ucte de o to ze pan mi poslal fotku sveho pasu ale mam to vlozit pres moneygram ale udaje sou tam uplne jine a meno atd,, a de mi oto ze nechci naletet minuly mesic sem poslala panovy 6000kc skoro vse co mi prislo a pan nikde a penize taky musela sem vse jit ohlasit a jak sem zjistila tak pan vazeny hovorka -podvodnik a uz za todle dvakrat sedel a zase bude tak proto s eobavam aby todle take nebyl podvod

 34. Alena Soukupová napsal:

  Ferfin2 Paní Hamouzová již půl roku slibuje úvěr. Když má dojít k podpisu smlouvy vždy se něco stane žádá nové a nové platby.

 35. Anabel napsal:

  Dobry den, potrebuji nutne poradit. Bohuzel jsem na strance : , vyplnila formular s zadosti o pujcku. Mela to byt udajne stranka kde moji zadost predaji bankovnim a nebankovnim spolecnostem. Jenze email je neplatny, tak jsem zapatrala na netu.a zjistila, ze se jedna o znameho podvodnika Jakuba Slanare a ten jen vyrabuje udajne ucet az ziska pristup k inkasu. I policie je na nej kratka a tak se ptam jestli I pouhou zadosti bez schuzky, podpisu cehokoliv, muzu byt uz nejak ohrozena. Je tam zadano moje jmeno, cislo uctu, cislo obcanky, adresa, plat, hodnota nemovitosti a povolani, zadne kopie, jen vyplneny formular tak jak se to bezne dela v zadosti o pujcku. Muze na zaklade cisla obcanky ci cisla uctu nejak me okrast ci ohrozit ? Dekuji za odpovedi.

 36. libun napsal:

  podvodnik ivo otahal nabízí půjčky s poplatkem předem.bydli v brne ulice křenová.oškubal stovky lidi a porat vesele provozuje svou nekalou cinnost. kdo byl podveden at se obrati na policii.

 37. Luca napsal:

  Nechápu pokud potřebuju nutně půjčku nebudu přece nikomu posílat ani korunu ne ??zkuste lidi logicky přemýšlet!!

 38. Mlan napsal:

  Dobrý den dávejte si bach na příjmeni Rousek .Dal ksem do předu 13650 a slibené peníze nepřišli.Jestli někdo jako já byl podvodně okraden zmiňovaném příjmení tak napište a společně odáme tr.oznámení.

 39. Jiřin napsal:

  Dobrý den. Pozor na podvodníka Jiří Nováček jestli se tak vůbec jmenuje. Smlouva je sepsána pod hlavičkou Intertip Service s.r.o. se sídlem Truhlářská 1519/25 Praha 1. Dejte si pozor je to podvodník obere Vás o peníze

  • ..... napsal:

   Dobrý den – pozor Ing. Procházku…. Smlouva je podepsána přes firmu Intertip Servise s.r.o. se sídlem Truhlářská 1519/25, Praha. vystupuje po telefonu velmi přesvědčivě, seriózně a přišli jsme o velké peníze – NIKDY neposílejte peníze předem!!!!!!

   Prvotní kontakt byl přes server “penízejiště.cz” Přijde vám esemeska, že máte schválen úvěr, pak se mu dovoláte, vše perfektně a “profesionálně” vysvětlí – vše funguje přes esemesky – přišly smlouvy, ofotila jsem dokonce odklady, poslala stranu výpisu a vše podepsala. Dneska jdu podat trestní oznámení.

   Tvrdá životní zkouška!!!!!

   • Sabinaa napsal:

    Zdravím
    Jen se chci zeptat zda jste byl podat to trestní oznámení a jak jste dopadl.
    17.7.2017 v pondělí jsem mela schůzku s panem Janem Němcem .Působil na me velice dobrým dojmem a vše mi pozorně vysvetlil,vysvětlil mi i to,proč chce zalohu 9.000 Kč.Peníze jsem mu dala s tím,ze do 48 hodin budu MIT peníze na úctě.Dnes je úterý 25.7 a stále nic.

    • Martin napsal:

     Zdravím ,
     Byl jsem taky oklamán Janem Němcem budete podavat trestní oznamení ? ja jdu zítra na policií . tak by bylo dobré nějak se spojit.

     • Katka napsal:

      Zdravím, dáváli jste trestní oznámení? Přidala bych se.Katka

    • Anonym napsal:

     Dobrý den. Můžu se zeptat, jak vám vysvětlil zálohu 9000? Možná se řítím do stejného problému, jenom pán má jiné jméno.

    • Anonym napsal:

     Můžete se mi prosím ozvat na email l.b.88@seznam.cz ? Potřeboval bych nějaké informace.
     Děkuji

    • Dana napsal:

     Dobrý den mám zkušenosti s panem JAnem Hnátkem neviděli jsme se osobně ale působil na mě velmi seriozně . Chtěl po mě také abych mu zaplatila 9000 předem na učet že učet je garantován přes Českou Národní bankou nebo ať si seženu dva ručitele . Bohužel jsem dva ručitele nesehnala a poslala jsem mu 9000 s tím že je budu mít další den na učtě . Bohužel jsem naletěla peníze jsem do teĎ neviděla . Proto se chÿstám nyní na policii. A uvidíme jak to vše dopadne

   • Světla napsal:

    Bohužel přečetla jsem si vaši zprávu pozdě. Také jsem naletěla.

   • Stepanka napsal:

    dobrý den,
    prosím kohokoli o zpětnou vazbu v případě hromadné žaloby na intertip service s.r.o. Ing .Procházku.

   • Štěpánka napsal:

    tak jsem byla podvedena v měsíci srpnu, podal někdo další trestní oznámení,,,pojďme žalovat hromadně!!

 40. Miluse terelova napsal:

  Dobrý den máte někdo prosím zkusenosti s firmou Tatracredit???Bratr si chtěl půjčit a jak to tak vypadá byl podveden..člověk v tísni opravdu udělá vše i pošle peníze dopředu poslal cca 10 000,-na tento účet-..Pan vystupoval pod jmenem Koutný,tak budem doufat že je pravé.. učet kam zasílal peníze je u FIO banky č.ú.2801235300/8330,volal mu z tohoto čísla 702 893 678.Peníze mu byly připsány na účet a přestala veškerá komunikace!!!!prosím o nějaké info,jme z toho špatní a nevíme jak toho člověka dohledat a nebo zjištujeme zda je více podvedených!děkuji

 41. puzona napsal:

  POZOR na pan Kříž/pokud se tak jmenuje/. Telefon 723828039, pokud si ho nevymění. Ale číslo má již 3 měsíce stejné. Je velice vemlouvavý, pokud ale nechcete hned poslat požadované kupony,vyhrožuje policií, že měl kvůli vám újmu na financích, poté opět slibuje a přísahá na život dětí/buď žádné nemá nebo se otrle tím ohání, což je dost na hraně/.NIKDY peníze nepřiveze a po obdržení kuponů buď nekomunikuje nebo vytípává mobil, v lepším případě požaduje další kupony. Vím již o několika lidech, kteří mají stejnou zkušenost. Mám celou komunikaci, všechny sms a nahrané hovory.

  • Josef zemek napsal:

   Jmenuje se Daniel Řimal 723 828 039 a nabídl mi ze pulku kuponu mam poslat a pulku při předani

  • Lenka napsal:

   Ano, také mám tuto zkušenost. Jenom se představuje pod jménem Zmrhal Jan.

   • abc napsal:

    Pan Zmrhal mě dnes kontaktoval a také chtěl dobíjecí kupony předem 4x O2 a 2x Vodafon po 250Kč. Když jsem se ohradila, že nic předem hradit nebudu, začal, že stačí zaslat polovinu předem a polovinu při předání. Takže na něj taky bacha. Telefonní číslo souhlasí s výše uvedeným u pana Římala…

    • Anonym napsal:

     Dobrý den ano opravdu me se taky predstavil jako pan Zmrhal mam mu poslat zitra kupony.. jeste ye jsem si to precetla…takze podvod?..

     • jaroslav napsal:

      taky mi ted nabizi pujcku a pres kupony. Porad s nim kominukuju je realne se s nim setkat a nahlasit to na polici??

     • důvěřivá napsal:

      teď se jmenuje p. Jánský
      telefon má stále stejný 723828039
      také jsem naletěla 600,- dobíjecí kupony

 42. Anonym napsal:

  Dobrý den,máte někdo zkušenost s panem Jiřím Bartošem? Chce 950 Kč jako zálohu na notářskou smlouvu předem.

  • Martin napsal:

   Dobrý den,já jsem mu poslal 950kč a dnes jsme se meli setkat na podpis smlouvy apředání financí a on se nedostavil!!! Tak si myslím,že je to podvodník p.Jiří Bartoš.Taky mi poslal doklady. A stejně nic. Tak pozor na něj…..!!!!

  • Jana Strmisková napsal:

   Taky jsem p.Bartošovi zaplatila 950kč pak přestal komunikovat a stále dává inzerát

 43. Kateřina napsal:

  Dobrý den,má někdo prosím zkušenosti s paní Olinou Monternovou.jeji email PONUKA96@seznam.cz

  • Martin Švejda napsal:

   To samé, stačí se podívat na internet.Neuvádí tel. číslo, inzerce evidentně v nesrozumitelném jazyce a naprosto nesmyslná. Určitě chce peníze dopředu, takže podvod.

  • Marek napsal:

   Dobrý den,nemáte někdo zkušenosti s Pastor Nilsen.Děkuji za odpověď

   • J. napsal:

    Neplatte dopředu žádné poplatky. Pak se dozvíte víc.Podvod

   • Lukas napsal:

    Taky jsem takovy email dostal, je to nesmysl. V emailu, jenz jsem obdrzel tusim zadne penize preden nechtel, ale uz to, ze Vam do Cech spatnou cestinou prijde email udajne z USA ci odkud je divne…
    Pokud shanite pujcku, zkuste JD money, http://www.jedoumoney.cz. Dostal jsem od ncih pujcku 9 ooo Kc bez problemu, ale musite mit staly prijem z HPP a potvrzeni od zamestnavatele, ze pracujete. Jinak po telefonu prijemny lidi.
    Nebo Tommy Stachi, take je podminkou prace na HPP.

 44. Eva Čočková napsal:

  Má někdo zkušenost s půjčkou od senátora Waltra? Chce 3500,-Kč jako poplatek za převod přes Western Union. Je dost přesvědčivý. Ví tady někdo o někom poctivém kdo skutečně půjčí i větší částku? Eva

  • Martin Švejda napsal:

   Myslíte vážně, to co píšete? Myslíte si, že skutečně existuje nějaký senátor Walter? V dnešní době nesmí na území ČR poskytovat, ani nabízet půjčky, nikdo, kdo nemá registraci u ČNB. Pokud chce někdo peníze dopředu, je to vždy podvod. Začněte přemýšlet.

   • Lukas napsal:

    Plne s Vami souhlasim, zadny senator samozrejme neexistuje,navic email je psany spatnou cestinou, tipoval bych to na nejake podvodniky z Kamerunu nebo Senegalu, ti jsou v tom pry dobri. Anebo spamy ze serveru z Ciny, podle clanku v Reflexu [ted nevim presne, zda to bylo psane tam, ale byla to dosti seriozni tiskovina} odchazi pry z cinskych serveru miliony podvodnych emailu denne do celeho sveta, ktere se snazi od lidi ziskat jjich udaje o bank. uctech – cisla, hesla, atd.

  • Milena napsal:

   Dobrý den senátor Walter, Afshin Farhadi a jiní jsou podvodníci , zaplatíte poplatek ale půjčku nedostanete Milena

 45. Jaja napsal:

  Techto podvodniku je jak hub po desti.A vsichni jsme na ne kratci.Chteji posledni dobou mensi castky,aby to nebylo zalovatelne.Mne osobbe chodi denne alespon jedna zprava s “uzasnou”nabidkou a po hovoru chce kazdy penize dopredu.A rady,ze si nemam pujcovat jsou fajn,kdyz se nedostanete do mezni situace/vetsinou mou vinou/.Proste jsem chtela jen vetsi uver na zaplaceni nekolika mensich.

 46. Jaja napsal:

  Pozor na p.Krize.Chce kupony na mobil a kdyz je dostane,nekomunikuje.Je pomerne presvedcivy.Dale na damu,predstavujici se Martina atd.,urcite vymyslene jmeno.Ta chce pro zmenu nabit Blesk penezenku.Jeste presvedcivejsi.

  • Martin Švejda napsal:

   Pokud jste se stali obětí těchto podvodníků, podejte oznámení na policii. Na výši škody nezáleží, protože škoda se sčítá a určitě nejste jediní, kdo zaplatili.

   • Radovan Ledvina napsal:

    Jenže většina policajtů dostane tučný úplatek jako v Kroměříži kde dali podvodné skupině URSO GROUP S.E se sídlem Plzenská 1270 Praha 4.měsíce aby ukázali danové přiznání v MERITU sporu za uvedené období §148 krácení daně velkého rozsahu nad 500000 Kč sazba od 5.let až vyjmečný trest ,.Dan nedonesli NEMAJÍ ŽÁDNOU !!! Policajt případ ODLOŽIL !!! PODVEDLI další lidi jediná cesta na podvodníky je ŽALOBA NA KRÁCENÍ DANĚ -NEMAJÍ NÁROK KURVY SOUD VYHRÁT A JDOU DO BASSY-VŠICHNI !!! Navíc se snaží u KRAJSKÉHO SOUDU V BRNĚ ZRUŠIT PRAVOMOCNÝ ROZSUDEK INSOLVENCE SOUDCEM KOLÁŘEM !!NEBÁT SE DÁT ŽALOBU NA KRÁCENÍ DANĚ § 148 TO JE JEDINÁ CESTA NA PODVODNÍKY.Daniel Dvořák,nevlastní bratr Michal Kelišek,Jitka Dvořáková ,rodina k pohledání,Rosta Šveda,Radko Filan.Finanční gang predátoři jaké svět nenosil.Chystá se nový zákon aby odradil podvodníky začínající od 10.let až vyjmečný trest.Škoda kterou mě způsobili je 1,milion Kč.-INSOLVENCE 380000 Kč,hypotéka 4000000 Kč,zastavárna zlato 80000 Kč,půjčky na 30.dnů nebyli zařazeny do insolvece byli splaceny 120000 Kč ,přišli jsme nezařazené auto OPL ASTRA stříbrné barvy v plné výbavě za 160000 Kč rok výroby 2011.manželka musela doplatit ůvěr u KOMERČNÍ BANKY a GE MONEY 300000 Kč .Přesná adresa podvodníků na požádání.Další podvedení-Františka Bonková,M.MICHÁLEK,Jiří Šejna,J.KUBÍK,BAJER O,Bajerová O,R.Ledvina,H.Ledvinova,M.Úlovec.atd.

 47. Martina napsal:

  Dobry den,ma nekdo zkusenosti s Manfred Georg-soukromy investor?Dekuji.

 48. To je jedno napsal:

  Zdravim rad bych vas informoval at si date pozor na pujcku od jisteho mateje zaruby ani nevim jestli se tak doppravdy jmenuje rekl ze mam schvalenou pujcku na urcitou sumu ze chce 10230 kc predem a ze do dvou dnu bych mel mit penize na ucte najenou mobil nedostupny na maily neodpovida a penize taky ne na zchuzce navykladal jak to bude hned odeslane a nevim co vsechno ale nebylo tak nakonec sem mel cekat na nejaky dopis ktery skoro za mesic nedosel. Takze sem prisel o 10000 kc diky jednomu smejdovi co vyuziva lidi z financnimi problemy 😉

 49. Marie napsal:

  Dobrý den ma nekdo skušenost s panen Moravcem poslala jsem penize na slovensky učet a uver nikde nebere telefon.Dekuji

  • Jaja napsal:

   Nic nedostanete.

  • Lucie napsal:

   Dobry den,take jsem poslala penize na slovensky ucet.Jen se pan jmenoval Kadlec a prisla mi nejaka nesmyslna smlouva a penize nic..Jake je cislo uctu? Dekuji Lucie

   • Dana napsal:

    Je to podvod! Pán se prokazuje neustále jiným jménem. Řekl mi prvně že je z Prahy pak mi přijde samozřejmně po zaslání mých peněz smlouva co si ze Slovenska z Bratislavy a peníze nikde chystám se na policii.

  • Martin Švejda napsal:

   To se nesmíte divit, využívá hlouposti lidí, jako jste vy. Skutečně si myslíte, že když někomu dáte předem peníze, tak dostanete půjčku? Nikdy půjčku nedostanete!!!

  • Zdenka napsal:

   Moravec je podvodník, taky jsem poslala údajně tři splátky dopředu a ještě nějaké pojištění. Telefon je vypnutý a peníze nikde.

 50. Hanka napsal:

  Dobry den. Nema nekdo zkusenost s pujckou od krystofa havlicka?vyrizuje udajne pujcky od lotysske spolecnosti. Dekuji.

  • Lukas napsal:

   Podvodnik.
   Na zaslane kopie Vasich dokladu si bude chtit zalozit ucet u Air bank, pravdepodne k nejakym podovodum. Nastesti Air bank znameho kontaktovala po telefonu a jeste dopisem, zda si opravdu chce zalozit ucet online, tak jim rek, ze ne a oni zadost stornovali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi