http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=863&aff_id=11465&url_id=1411 1x1 pixel counter :

Hromadné žaloby


Nejenom podnikatelský svět je plný různých neplatičů či podvodníků, kteří se snaží nalákat zákazníky na zdánlivě výhodnou nabídku. Pravděpodobně nějaký z takových případů znáte také, ať již osobně či jen od svých známých. Lidé, kteří takto naletí, přitom často musí jen nad ztracenými financemi mávnout rukou, protože si nemohou dovolit vynaložit tolik prostředků na žalobu.

Právě proto jsou tu ale žaloby hromadné! A jak již z názvu plyne, jedná se o žaloby takové, při kterých se spojí více lidí, kteří byli podvedeni stejným člověkem či firmou. Celý proces každého z nich pak vyjde na výrazně menší finanční částku, a krom toho má žaloba i mnohanásobně větší efekt se slušnější šancí na navrácení peněž i odškodného.

7610100582_e4cf1c5c89_h

Nalezení osob pro společné podání žaloby přitom nemusí být složité a využít k tomu lze i různá diskuzní fóra, na kterých je probírán právě nějaký z podvodníků. Právě zde totiž nalezneme ty, kteří se proti němu rádi spojí v silnou jednotu. Na podobné bázi pak funguje třeba i server www.hromadnezaloby.cz (konkrétně v levé části webu kliknete na tlačítko podat žalobu), na kterém můžeme proti neprávnímu jednání podat podnět či se připojit již k existující žalobě. Pakliže zakládáme novou, dojde nejprve k jejímu ověření a analýze. Pokud je schválena, mohou se k ní postupně připojovat další poškození, přičemž platí, že čím více, tím lépe. V určitou dobu je pak připojování zastaveno a jménem všech klientů je osloven vhodný advokát s nabídkou právního zastoupení. Právě díky většímu počtu poškozených výrazně náklady na advokáta klesají a je dobré vědět, že ani k přímému soudu ve výsledku často nedochází. Podvodník je totiž často zastrašen již mimosoudním jednáním skupiny s právním zastoupením advokáta a ještě velice rád dlužené finance navrátí. Lze tak konstatovat, že jsou hromadné žaloby velice dobrým nástrojem, kterým můžeme zabránit podvodnému jednání, bránit sami sebe i ostatní a neprodělat na tom velký balík peněz.

 Hromadné žaloby
3.4 (68.57%) 7

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

1 156 zkušeností s Hromadné žaloby

 1. Radek napsal:

  Právní věta: Objektem trestného činu je tu cizí majetek. Ochrana majetkových práv se poskytuje bez ohledu na druh a formu vlastnictví. Podvodné jednání, tj. uvedení v omyl nebo využití omylu, popř. zamlčení podstatných skutečností, může směřovat nejen vůči poškozenému, ale i vůči jiné osobě. Omyl je rozpor mezi představou a skutečností. O omyl půjde i tehdy, když podváděná osoba nemá o důležité okolnosti žádnou představu nebo se domnívá, že se nemá čeho obávat. Omyl se může týkat i skutečností, které teprve mají nastat, pachatel však musí o omylu jiného vědět již v době, kdy dochází k jeho obohacení. Uvede …

  Takových bude asi více takže pojdme podávat hromadně žaloby

 2. Tomáš napsal:

  Dobrý den,máte prosím někdo zkušenost s panem JAN HOSTINA.Děkuji

 3. Bára napsal:

  Dobrý den,nemá někdo zkušenost s RDebi nějaká banka ve francii?dekuji

 4. Petra napsal:

  Dobrý den narazil už někdo na podvody Jakuba Vydržela.

 5. Xxx napsal:

  Budeme podavat trestni oznameni na podvodnika, ktery nabizi pujcku pod zastitou firmy EvPe Group, s.r.o.,pokud mate zajem, napiste 723423826.

  • Drahoš Drobný napsal:

   Dobrý den.
   Rád bych sváma mluvil ohledne EvPe Group.
   Kdy se múžem skontaktovat?

   702943129
   Dekuji Drobný

  • Jan Sivák napsal:

   Dobrý den také jsem asi naletěl na EvPe Group s.r.o poslal jsem jim kauci 15000plus 5000 za smlouvy dnes jsem odesílal vyplněnou smlouvu se vším co chtěli a když jsem chtěl zavolat na číslo které je na smlouvě tak mi to říká že neexistuje

  • Hanka napsal:

   Dobrý večer, ráda se k vám přidám…taky jsem EvPe Group s.r.o. naletěla. Pro ostatní jen, neposílejte nikdy nikomu nic předem. Ti hajzlové jen využívají momentální finanční ísně druhých lidí….

  • Michal T napsal:

   Dobrý večer, taky se přidávám evpe mi připravilo skoro o 7000. Pan Srovnal Stanislav mohu zítra zavolat ?.

  • Michal Tomšovic napsal:

   Dobrý den,

   Napište mi pokud jste už trestní oznámení podal. Přidám se.

 6. Aneta napsal:

  Dobrý den, má tady prosím někdo zkusenost se soukromym investorem jmenem Robin Kamelsky? Predem moc dekuji za odpovedi

  • lenka napsal:

   Bohužel mám a špatnou dostal ze mě 4000 a pujcku mi mel dovezt domu i se smlouvou a od te doby nekomunikuje.podvodnik!!!!!!!!!!!!

 7. Michaela napsal:

  Dobrý den,

  Nějaká hromadná žaloba na EvPe Group s.r.o.? Pan Tomáš Brázda -pokud se tak skutečně jmenuje- mě připravil o 7955Kč.

  Michaela

 8. Marie napsal:

  Má někdo zkušenosti s Hounsou methode manek který nabízí půjčky a zda jí získá. Děkuji za odpověď

 9. Šárka napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s firmou Finance Invest, a.s. – konkrétně s p. Břízou Teamleader a úvěrový poradce?
  Mám špatné zkušenosti a chtěla bych podat žalobu, hledám stejně poškozené klienty.
  Děkuji všem…

  • DAGMAR napsal:

   Dobrý den, pan Bříza mi vyřizuje úvěr a mám prý poslat kauci přes 5000kč n a účet ČSOB. JE TO PODVOD,?

   • Martin Švejda napsal:

    Každý, kdo chce peníze předem, je podvodník. Lidi jsou jak berani a prostě to nechápou. Soukromí investoři vám nepůjčí peníze bez záruky, ručení. Kdo by asi půjčoval jen tak vlastní peníze někomu, koho vůbec nezná, aniž by měl záruku jejich návratnosti. Začněte už konečně přemýšlet. Když si chci půjčit peníze, tak to znamená, že jich mám asi nedostatek, tak je asi nesmysl, abych někomu něco platil. Ale pokud chcete, tak ty peníze klidně pošlete mě, když nevíte co s nimi. Probuďte se a nebudete tady pak muset kňourat a stěžovat si na vlastní hloupost.

  • Leo napsal:

   Posilal jsem 6000 kauci smlouva mi nebyla poslána a slecna uz nereaguje podvod !

   • anonym napsal:

    Byla jsem podvedena!!! Na hlásila jsem to na policii,ale ty se neshledal i nic. Podám na ne žalobu na ty osoby!!!

 10. Helca napsal:

  Pozor pan Brujsky Roman .pujcka soukroma.tel 721…… Zmenil si telefon. Po te co jsem dosla na policii a nahlasila podvod. Oni mu volali.jim rekl ze poplatek ktery sem mu poslala mi do 30 dnu posle zpet na muj ucet. Bohuzel nic se nedeje cislo nefunguje. Koho podvedl at mi da vedet hodlam podat zalobu !!!

 11. Kofola napsal:

  Lidi nepouštějte do ničeho s nima.. paní volala a psala jako Suchá, když jsem z toho chtěla vycouvat, tak mi vyhrožovala policií i vymahači, že mi to vysvětlí, ale fór je v tom, že paní ode mě nemá žádný podpis nic, takže ani vymahači ani policie na mě nemůže s ničím.. paní Vám bude říkat jak je férová, přitom Vám lže od začátku s tím, že peníze poslala, ale za týden nic nepřišlo, takže se s nima do ničeho nepouštějte.. ve finále Vám napíše, že to předá vedoucímu..vzápětí Vám přijde sms z jiného čísla s výhružkami, takhle se určitě chová vedoucí 😀 Prostě banda podvodníků nic jiného.. hlavně pozor na to a nenaleťte jako já, že jim musíte poslat kauci ve výši 1700 kč.. druhý den po Vás bez Vašeho vědomí předešlého dne chtějí další kauci.. hlavně paní píše ve stylu: přijedu v pondělý, zaplaďte apod, takže věřím tomu, že paní nevyšla ani základku.. opravdu pozor, budou se snažit Vás do čehokoli natlačit.

 12. Anonym napsal:

  pozor na stránku http://nebankovni-superpujcka-nasmenku.cz/ poslal jsem jim poplatek 500kč a vubec nepomohly

  • Amalka1970 napsal:

   Dobrý den;nema nekdo zkušenost Marek Bříza teamleader,úvěrový poradce?

   • Šárka napsal:

    Dobrý den,
    jaké máte Vy zkušenosti s p.Břízou?
    Byla mi nabídnuta půjčka pod zárukou uložení finančního vkladu do jejich depozita, pán byl slušný, vše vysvětlil, po převodu peněz mě již nikdo nekontaktoval k dořešení půjčky, problematické je i volání p.Břízovi, který mi opakovaně nebere telefony a pokud ano, tak mi tvrdí, že to předal své nadřízené – beru to jako podvod na klienty a chci to předat Policii ČR…

 13. Eva Cahynova napsal:

  Dobrý den.
  Měla bych zájem o půjčku ve výši 150 000kc .
  Bylo by to možné?
  Dekuji moc Cahynova

 14. Václava napsal:

  Dobrý den ma někdo zkušenost s půjčkou od Ivan Jandák?

 15. Kika napsal:

  máte někdo zkušenost s čísly 722108391 a 723315739 ? Píši, že daji půlku hned a další půlku při podpisu . Jednají jen s smskami telefon neberou. Napíší, že poslali penize na učet a chtěji se sejít pokud se bráníte vyhrožují.

  • Kofola napsal:

   Ano mám.. paní volala a psala jako Suchá, když jsem z toho chtěla vycouvat, tak mi vyhrožovala policií i vymahači, že mi to vysvětlí, ale fór je v tom, že paní ode mě nemá žádný podpis nic, takže ani vymahači ani policie na mě nemůže s ničím.. paní Vám bude říkat jak je férová, přitom Vám lže od začátku s tím, že peníze poslala, ale za týden nic nepřišlo, takže se s nima do ničeho nepouštějte.. ve finále Vám napíše, že to předá vedoucímu..vzápětí Vám přijde sms z jiného čísla s výhružkami, takhle se určitě chová vedoucí 😀 Prostě banda podvodníků nic jiného.. hlavně pozor na to a nenaleťte jako já, že jim musíte poslat kauci ve výši 1700 kč.. druhý den po Vás bez Vašeho vědomí předešlého dne chtějí další kauci.. hlavně paní píše ve stylu: přijedu v pondělý, zaplaďte apod, takže věřím tomu, že paní nevyšla ani základku.. opravdu pozor, budou se snažit Vás do čehokoli natlačit.

   • Martina napsal:

    Bohužel mám , špatnou zkušenost paní stále volala zaplaťte za chvíli jsem u Vás atd…. potom když jsem napsala že nemám zájem začala vyhrožovat a že chci peníze zpět tak prý je poslala ale stále nic , jsem hloupá a už si budu dávat pozor i ostatní si dávejte pozor , komunikovala z tel.čísla 723160716 paní Urbanová

 16. Michele napsal:

  SVĚDECTVÍ o tom, jak jsem se dostal úvěr, který změní život mé rodiny
  Ahoj všichni. Jmenuji se (Micheal Fowks) Bydlím v peruánské Limě a jsem šťastný člověk dnes kvůli úvěru jsem obdržel od Luciano úvěr společnosti, která je základnou v Turecku. Řekl jsem já, že jakýkoli úvěr věřitel, který by mohl změnit svůj život a že mé rodiny, budu odkazovat jakýkoli subjekt, který hledá úvěr na ně. Dali štěstí pro mě a mou rodinu, byl jsem v nouzi úvěru ve výši $ 84,000.00 dolaru začít podnikat a platit svém oddělení. Měl jsem na mysli tento upřímný a Bůh se bát “Online Luciano úvěr společnosti, které mi pomohl s půjčkou ve výši $ 84,000.00 dolaru. Jsou opravdu bůh bát lidí, pracujících s renomovanou úvěrové společnosti. Jsem velmi rád, že jsem dostal půjčku od Luciano úvěr společnosti. Pokud jste v nouzi úvěru a jste 100% jisti, splatit půjčku obraťte se jim na této E_mail: lucianonico02@hotmail.com

 17. Anonym napsal:

  Žádáme občany celé republiky kteří příšli do styku s podnikateli zprostředkující půjčky z Olomouce a měli nějaký problém aby napsaly. Neznáte někdo p. Śvéda ?

 18. TEREZA napsal:

  Mam na Vas prosbu…Mate zkusenosti s panem Václavem Kučerou?? Jeho email…epučkař@seznam.cz…Dekuji.

  • Eva Holubová napsal:

   Ahoj Terezo, ano mám velmi špatné zkušenosti s panem V. Kučerou v jeho případě jde o podvod je toho plný internet.

  • Ivo napsal:

   Ano, chce 500kč složit na účet, aby měl jistotu, že na schůzku přijdete. Vy ano, on ne. Je to podvod.

  • Bony napsal:

   Nechá si zaplatit cestu 500 kč a nepřijede.

  • SmallSiss napsal:

   Ten uz toho ma na krku tolik, ze se divim, ze jeste nema dost a dokud beha na svobode, ze si neda pokoj.

 19. romana napsal:

  Nehorázný podvodníci bacha na ně …Lukáš Jadřický a pan Holmes…..nic neposílat !!!!!

 20. Silvia napsal:

  Dávajte si pozor na Luptáka zo Slovenska a Lukáča z Čiech, obaja ma obabrali poplatkami vopred, Lupták 80,- eur a Lukáč 400,- eur. Obyčajné špiny

 21. Míša napsal:

  Dobrý den..mate někdo zkušenost s Janou Hrncirovou neboli Kalipujcka@seznam.cz? Chce poslat 500 přes dobíjecí kupón a ze peníze přiveze. .mate někdo zkušenost? Dekuji

  • Patrik napsal:

   Nic neposilejte já poslal za dva tisíce kupóny a nic. Potom měla tu DRZOST po týdnu poslat SMS že se omlouvá a když pošlu ještě tři kupóny určitě přijede
   NEPOSILAT NIC ALE ZAŽALOVAT!!!!!

   • Zuzka napsal:

    Dobrý den, chce se mi brečet. Jsem opravdu ve složité situaci a dali mi naději. Vymamily že mě poslední 2500 za kupóny. A peníze nikdy. A kupóny se kterýma se můžu jit leda tak vyfotit 🙁

  • Kate Vela napsal:

   Ahoj,
   řeším stejný problém s tím rozdílem,že po mě chce 4 dobíjecí kupony za 1000.Nic neposílejte,já jsem taky vzala zavčas zpátečku,a obtěžuje SMS zprávami pořád

  • Eva napsal:

   VAROVANI!!!!!!
   Dobrý den, prosím Vás lidi neposílejte žádné platby předem vždy se jedná o podvod!!! a peníze a půjčku už neuvidíte. Pokud je investor nebo společnost poctivá tak si v žádném případě nebere poplatek dopředu ať již z jakéhokoliv důvodu. Vždy si poplatek naúčtuje již do zahrnutých splátek nebo si poplatek strhne o částku až z vyplacených peněz.

  • Anna napsal:

   Haha, tu jsem poslala do…. Nějaký kupony, asi aby měla pro parchanty na kredit, fuj jak byla přesvědčivá, ale stejně neuspěla. Má cenu jít s tím na policii? Mám všechny emaily od ní, dokonce byla tak drzá a když jsem odmítla kódy poslat tak mi napsala, že jsem z ní dělala blba a okradala ji o čas a že mě dá na černou listinu a žádný investor mj už nepůjčí. Vtipné

 22. Hanka napsal:

  Prosím máte někdo zkušenost s Kristynou Havelkovou ? Půjčuje prej na směnku ,vyplacení v miste bydliště.ale chce předem zálohu na cestu a to se mi moc nezdá.. znáte ji někdo?? Děkuji

  • katka napsal:

   Nic neposílejte, sama shání půjčku a takhle si chce přivydělat… jen přijdete o peníze!

 23. Jogi napsal:

  Peter Cornelius Hey. Podvod ? Viete o tom niečo ?

  • michaela napsal:

   Taky by me zajímal pan peter cornelius.snazi se aby mu lidé věřili a posílá certifikáty . .mate někdo zkušenost?

  • Nikola napsal:

   Petr Cornelius hey !!!!!! POZOR lidí zda se jako slušný člověk chce peníze dopředu !!! Je to podvodník napište mu že na schůzce chcete předložit doklady totožnosti a bude se vytáčet jak blázen . Když mu napíšete že by ti neměl být problém se prokázat když není podvodník ,začne být agresivní !!! POZOR JE TO SMEJD !!!! Ja se Teda nachytat nenechala ale posílat peníze na naky účet který není veden na jeho jméno před podpisem jakéhokoliv papíru ???blbost

  • Patrik napsal:

   Ano PODVOD zaplatíte napřed ne velkou částku,a BUDETE ujištění že vše je o.k.a peníze na cestě.Potom ale necekane chce banka(to nevěděl) daň za převod a to bude tak400€ a budete ujištění že musíte verit a peníze jsou nachystány jen zaplaťte.Nic jako daň není je to normální bankovní převod mezinárodní a lze poslat způsobem BAN-kdy veškeré poplatky hradí příjemce.na to vám ale neodpovídá klasika chcete jen peníze

 24. Míša napsal:

  dostal ste někdo vůbec půjčku od soukromníka ať s poplatkem či bez ? hlavně bez podvodů ? už tak dlouho někoho sháním už sem s toho zoufalá ale jen podvodníci se ozývají. .dekuji

 25. Míša napsal:

  Prosím dnes psala přes SMS nějak a paní Eva zackova s žel. čísla 722108391 a nabídla mi půjčku pul hned po schválení na účet a půl ze priveze se smlouvou, půjčku mi schválila ale ze jsem v registru tak chce kauci 1000..nic sem ji neposlala..mate někdo zkušenost ? dekuji

  • Dana napsal:

   Dobrý den,dnes řeším ten samý problém,vyhrožuje mi policií,že mi odeslala peníze a že já jsem na ní spáchala podvod,půjdu ukázat sms na policii

   • michaela napsal:

    Jo tak tohle na me taky zkousela ze odeslala peníze a ze to budou pi me vymáhat.tak sem ji odepsala ze mam v rodině právníky a všechny zprávy od ni uložen ze to může klidne zkusit a už se neozvala..paní bude asi pěkně vychcana

    • Anonym napsal:

     Prosim o radu jak se mam te pani zbavit vyhrozuje mi vymahacem ze pry mi poslala penize na ucet ale me nic neprislo a ze chce pulku poslat 🙁

    • Diana napsal:

     Prosim pomocte stale mi vyhrozuje vymahaci a tim ze jsem ji podvedla ze mi penize poslala ale me zadne penize neprisly jak se ji mam zbavit

     • michaela napsal:

      pohrozte ji udáním na policii,že máte od ni všechny zprávy ulozene. .na me to taky zkoušela a pak mi dala pokoj KDYŽ sem zacla s policajtama..psala mi asi 5x a vždy pod jiným jménem a zkoušela porad dokola. .

     • iva napsal:

      taky me tak terorizuje ale napsala mi ze mam poslat 1700kc. a ze mi penize posle na ucet. ja teda posla blbka apk s ni vypadlo ze ne 1700 ale 4700 nic jsem vic neposlala a ted mi furt vyhrozuje pres tel. nevola jen pise sms.

     • zdenka napsal:

      Holky dnes swm byla taky podvedena podavam trestne oznameni prosim pridejte se

  • Martin napsal:

   Pokud chtějí peníze předem, tak jde vždy od podvod… Peníze chcete Vy, tak proč platit dopředu?

  • Anonym napsal:

   Mám stejný problém , dneska mi nabídla půjčku 350 tisíc korun, poslal jsme 5160 co po mě žádala , že pulku pošle na účet a půlku doveze osobně , nic z toho se nestalo, napsal jsem ze zajdu na polici , a hnedka byla odpoved ze mi to posle z5 nebo ta vydržím do zíra do 12 hodin. tak budu čekat jestli se neozve nebo nic nepříjde jdu na polici i s dokladem o zaplaceni převodu na učet . PODVOD !!!!

   • petra napsal:

    Dostal jste ty peníze zpět?

   • Kamila napsal:

    Dobrý den, včera se mi stalo to stejne. Uplne stejnym zpusobem jsem prisla o 5060 ,-. Paní chtela kauci a peníze udajne dojdou v pondeli a to ona prijede taky. Udajne. Dejme tedy ruce dohromady a pokusme se s tím neco delat. Mě se paní představila jako pí. Tomšovic a z dalsiho čisla p. Mrázek.

 26. Jarmil napsal:

  Půjčky Z5 online je rpsn 30.000 %
  Půjčíte si 5000 a zpět po vás chtějí 180.000,- Včetně výloh apodobně…

 27. anonymne napsal:

  Dobrý den máte někdo zkušenost s panem Petrem Pobradou ? nebo Jan Luks, Peter Cornelius Hey ? dekuji

  • Den napsal:

   četla jsem že jan luks je podvod..Petr Podbrada- tam mi nefungoval email.

   ale taky mě zajímá pan peter cornelius hey.
   Prý je švýcar, zajímavá komunikace s ním, domyšlím si co mi vůbec píše.. každopadne se strasně snaží abych mu věřila, posílal mi i nějaké certifikáty .. tak nevím.

   Taky bych chtěla vědět jestli to je nebo není podvod.

   • Anonym napsal:

    me taky posílal certifikát a vizitku..ale furt mam strach něco posílat. .

   • Anonym napsal:

    Jan Luks je podvod po příteli chtěl 2000 za výdaje na cestu a pak už se vůbec neozval.

    • jarda napsal:

     Také jsem se stal obětí tohoto podvodníka. 2000 za výdaje na cestu. Pak si napsal o adresu kam to má přivézt a od té doby nic. Komunikuje pouze přes email.

   • Anonym napsal:

    Jan Luks je podvod po příteli chtěl 2000 za výdaje na cestu a pak už se vůbec neozval.takze to je podvod

   • romi napsal:

    je to urcite podvod a me zadal poslat poplatek za overeni smlouvi kolem 3000kc a poslad pres Westernunion a adresa je nekam do Afriky,tak jsem nic neposilala,

  • Martin napsal:

   Pokud kdokoliv chce peníze dopředu za půjčku, tak je to podvod a nic neposílejte!! Soukromník vám nedá peníze bez ručení!!

 28. Jolana napsal:

  prosím má někdo zkušenost z firmou Jungvist tel.číslo 739909931….. chtějí kauci ve výši 8000,-.
  My už žádnou takovou pujčku nechceme nalítli jsme v lednu už jednou,pod jinou firmou.
  Proto chci upozornit kdyby náhodou a chtěla bych vedět názor.Zmetkové vydělávají na lidské duvěře ,kteří jim věří že jim pomužou a mezitím si vydělávají a nemají stud ani zábrany k lidem kteří potřebují opravdu vnouzi pomoci děkuji za informace..

 29. Jakub napsal:

  Ahoj právě jsem se vrátil z policie ČR kde jsem byl podat žalobu na společnost Vlesesam. Dostal jsem úplně stejné podmínky jako statní je to děs co se tu děje.

 30. Iva napsal:

  Ahojky všem taky jsem naběhla firmě Vlesesam.Pán si se mnou dal schůzku a chtěl po mě 14000,-.Do 48 h měli dojít peníze a nic.Nejhorší je,že podívat se na net jestli to nejsou podvodníci mě napadlo až po všem když jsem došla domů.Myslíte si,že ještě své penízeněkdo z nás uvidí?Ani nevím jestli jsem neměla jít na policii jelikož si myslím,že se mi tam vysmějí jak jsem blbá:-(.Budu ráda když mi někdo poradí co jste dělali vy.email:inextie@centrum.cz

  • Pavla napsal:

   Ahoj
   Taky jsme naletěli firmě Vlesesam a dali kauci 40 000,00 kč.Byli jsme nma policii a tam nám řekli at pošleme dopis ale ten se dnes vrátil, že se udajně odstěhovali.Ale i tak podáme na firmu trestní oznámení pro trestný čin /věrového podvodu.

  • Nikola napsal:

   Karel horcik -vazeny pane miliony lidí přišli díky takovim šmejdům i o více jak 5tisic. Ja přišla o deset a myslíte si že policie se bude někde honit kvůli tak nízké částce ??když vás dneska okradou můžete jít na policii a stejně se vyřeší hov… neříkám že nejsou slušní investoři. Jsou . Prostě půjčí na smlouvu !smlouva je ověřený právní doklad takže peníze platit jinac vás může dát k soudu. Investoři který chtějí ručení majetkem nebo peníze předem jsou podvodníci . Určitě majetkem tak vám ho vezmou ,zaplatíte předem tak už peníze rovnou podpalte protože neuvidíte ani peníze ani půjčku . Jednoduchý v bankovních i nebankovních institucí taky půjčují na smlouvu nechtějí peníze předem atd .. a skuzte neplatit automaticky exekutor záznamu a dál soud a vymáhání. Ti samé může udělat i soukromník. Potom nač platit předem budeme živit podvodníky svimi těžce vydelanymi penězmi nebo majetkem ???

   • Dita napsal:

    Policie se zabývá i menšími částkami, obzvlášť pokud se jedná o několikanásobný čin, čili buďte tak laskava a nikoho neodrazujte. Všem zde radím obrátit se na polici a podat trestní oznámení. Policie si je následně spojí dohromady.

  • anonym napsal:

   Pan Horčík je akorát ukecaný a když vám někoho doporučí tak ty vám řeknou že nedokážou pomoct,že jste se dostal do problémů sám a že když máte hypotéku tak vám nepomůže nikdo,Jsou tady lichváři a ještě k tomu začínají i cizinci kteří okrádají na poplatcích předem.Děkuji Jeremy

 31. Podvedena napsal:

  Pozor na Terezu kotvicovou je to podvodníce nechává si posílat peníze na ucet za zboží které pak nepošle.A s půjčkou to bude stejný takže ať nenaletite!!!!!!!!!!!!

 32. Anonym napsal:

  Pozor na Terezu kotvicovou je to podvodníce nechává si posílat peníze na ucet za zboží které pak nepošle.A s půjčkou to bude stejný takže ať nenaletite!!!!!!!!!!!!

 33. anonym napsal:

  Pane Juro já být vámi tak to neposílám.Já si s nimi naběhl.Děkuji

 34. Juraj napsal:

  Dobry den. Máte niekto skúsenost s telefonym cislem 737454251? Chce jako jistinu 14000kc,lebo ze prej nemuzu rucit s nemovotosti.je to podvod? Do soboty to potrebuji zistit. Dekuji

 35. Juraj napsal:

  Dobry den. Máte niekto skúsenost s telefonym cislem 737454251? Chce jako jistinu 14000kc.je to podvod? Do soboty to potrebuji zistit.

 36. Juraj napsal:

  Dobry den. Máte niekto skúsenost s telefonym cislem 737454251? Chce jako jistinu 14000kc.

 37. anonym napsal:

  Zapomněl jsem dodat to jméno nějaký pan Tomáš Vrána a email má tomasivanov@seznam.cz

 38. anonym napsal:

  Dobrý den lidičky já byl okraden na poplatcích od cizinců,chtěli po mě poplatky dopředu a já je poslal a peníze jsou fuč,ale tohle dělají i lidé tady v čechách,nechají si poslat doklady a pak zmizí,kdo znáte tohle jméno napište mi na tento email:vlasta-89@seznam.cz.Předem Děkuji Jarda

 39. Václav Kříž napsal:

  Ješte bych chtěl dodat to že paní se kterou jsme v Praze na Florenci v Sokolevské ulici č 18 15.4 v 10h15min.vifotil p.Procházková ale zřejmě jméno falešné neboť mne nenapadlo v tu chvíli ji požádat o identifikaci byl jsem u transakce jen jako doprovod mé ho člena rodiny ale udělal jsem si foto jen tak náhodně a po té co mi dotyčný zdělil že vše proběhlo v pasážové kavárně jsem pojal podezření na podvod bohužel paní zmizela no a dnes po přečtení komentářů na tuto firmu jsem si jist že už peníze neuvidíme rozhodně se připojíme k žalobě ale foto zítra nesu na policii vím že to k ničemu nepovede ale nenechám ruce v klíně přeji všem podvedeným alespoň náhradu za to co jsme prodělaly

  • Anonym napsal:

   Zdravím já přišel o 9000 mám jen dotaz zda někdo z nás podvedenych odstoupil od smlouvy kterou podepsal??

   • krizoval@post.cz napsal:

    Dobrý den,

    posílala jsem doporučeně odstoupení od smlouvy a byl mi vrácen jako nedoručený.

    • pavel napsal:

     Dobrý den tak sem bohužel zaplatil zalohu ktera měla být vrat na 8000kc a po slozeni na učet telefon hluchý .Pozor na telafon 721287676 jeto podvodnice.Bohužel potřeboval nutně a nechtělo platit ale zaplatil.Asi už je neuvidim ale jdu aspon na policii dát tresní ohlášení.

 40. Václav Kříž napsal:

  Dobrý de tak jsem se stal členem ostatních naivních žadatelů o půjčku podvodníků Vlesesam je to neskutečné ale je to to tak no stalo se ale nejde mi do hlavy jak je možné že i po tolika podvodech ještě fungují co jsme to za stát když tohle dovolí jsou snad pod jeho ochranou tito podvodníci?rozhodně se připojím k hromadné žalobě i když vím že to nikam nepovede ale snad se těmto podvodníkům jednou zavřou dveře k okrádání nám co se na ně obrací s pomocí ve těžké finanční situací.

 41. placka napsal:

  Dobrý den,

  tento týden jsem se také stala obětí podvodníků Vlesesam.
  Chtěla jsem si půjčit 60 tisíc korun. Protože jsem vedena v registru dlužníku, paní po mě chtěla vratnou kauci 6 tisíc. Tu jsem jí zaplatila, půjčku podepsala a když mi peníze na účet nepřišli, volala jsem jim. Paní se vymlouvala, že peníze dorazí. Ale nic.
  Byla to ode mě neuvěřitelná blbost, ale bohužel se stalo.
  Chtěla jsem se zeptat, jestli teď musím půjčku splácet, nebo jak se mám zachovat.
  Děkuji za odpovědi.

  • monika napsal:

   Dobry vecer.my jsme s firmou vlesesam prisly o 30000,-.to ze to jsou podvodnici jsme zjistily az kdyz jsme prisly domu.chlap si snami sesel v humpolci v hotelu v obleku.vypadaly seriozne,ale duvezit jim byla blbost.chtely by jsme na ne podat zalobu ale nevim jestli to k necemu bude.snad jedine podat hromadnou zalobu.udelaly jste proti nim neco.dekuji za odpoved

  • Pavla napsal:

   Podat trestní oznámení pro úvěrový podvod hlavně nic neposílat

 42. Ivana napsal:

  Přeji hezký den.
  Bohužel jsem se dostala do stejné situace. S paní Kalovou jsem se setkala v Metroploy Zličín v Kauflandu sepsala se mnou žádost o půjčku zaplatila jsem vratnou zálohu dle §2436 občanského zákoníku ve výši 6.500,-Kč a paní mne poslala za panem Kovvalským do kaceláře firmy Axio sídlícím Na Václavském náměstí v paláci FENIX kde mi pávník vyplatí slibovanou půjčku ve výši 40.000,- Kč. Skutek utek a peníze ani pan Kovalský který používá tel.číslo 702429390 se nevyskytuje.

 43. michal melicher napsal:

  ahoj Lidy Chcete podpořit žalobu na fyrmu Vlese sam S.R.O ktera lidi podvadi

  kolik se vas najde ja jsem jeden s milionu lidi možna desitky milionu lidi co firma okradla mam nane nervy pujdem za jeden provaz a zažalujeme me nejde o penize me jde o princim lidi havr-3ka@seznam.cz pište kdo pujde semnou

  • Daqmar napsal:

   Dobrý den dopadla jsem taky tak dala jsem kauci 8000kc a peníze mě nepřišly chci jít na policii.

  • Lucie napsal:

   Bohuzel patrim taky mezi ne dneska jdu zatim na policii podat trestni oznameni.

  • jitka napsal:

   Dobrý den taky jsem nalítla Vlesesam.Byla jsem na policii už na začátku unora a koukám,že okrádají stále dál.

  • jitka napsal:

   dobrý den taky jsem naletěla byla jsem na policii v lednu ale nic se neděje

  • Nikita napsal:

   Vlesesam jsou hnusní podvodníci do očí vám tvrdí,že to není podvod.Já,už jsem jim naletěla v lednu a koukám,že stále pokračují.Byla jsem na policii,ale nic se neděje.Ráda se připojím k hromadné žalobě

 44. Jiřina napsal:

  Dobrý den. Tak jsem si vždycky myslela že bych nikdy nikomu na nic takového nenaletela ale stalo se a jsem teď jedna z dalších podvedenych a to u společnosti VLESESAM!. Nikdy bych se k něčemu takovému nesnizila,kdybych nebyla v hodně těžké finanční situaci. Pani mi volala,taková milá,starší,člověk by ani neuvěril,že by byla takovéhle ohavnosti schopna a to jsem se jí ještě ptala,jestli to není nějaký nesmysl,že si nemohu dovolit přijít o peníze,mám 2 malé děti,platím 10.000Kč nájem,ríkala mi,že ne a že peníze budu mít během 48 hodin na účtě,že se nemusím bát,že si nájem zaplatím včas a pokud nebudu mít peníze abych si sehnala 2 ručitele což je jasné že to jsem nedokázala a přivezla peníze. Já ji verila,jediné osobě,takových,, smejdu” jsem už odpalkovala a teď? Nejradši bych si nafackovala jak jsem tak naivní. S paní jsme si domluvili schůzku,chtela se sejít u Kauflandu na parkovišti a smlouvu sepsat u nás v autě,souhlasili jsme. Předala jsem ji 9.400Kč jako kauci kterou měla údajně vrátit za 6 měsíců. Vše bylo vyřízené za 13 min a paní se chystala odjet. Jak jsem si sakra nemohla všimnout že mi do kolonky obchodní zástupce nic nenapsala? Že se mi ani nepodepsala na smlouvu? Že razítko na lístku s platbou je jiné než razítko na smlouve? (Na smlouvě je napsáno na razitku vlEsesam a na lístku s platbou je vlAsesam).,proč jsem si nevšimla celé smlouvy? Ano, bylo to tím, že paní strašně chvatala a dělala nemocnou jen aby jsem neměla čas vše pročíst. Aby toho nebylo ještě málo,uhrala na nás scénku jak ji upadl mobil na zem a stala na parkovišti a,, opravovala” si ho,zřejmě proto,abychom ji neviděli jít k autu,aby jsme neznali její SPZ. Prosím Vás,dávejte si na takové pozor a hlavně nikdy nikdy NIKOMU nevěřte a nedávejte ani korunu předem. Mohlo by se vám to vymstit přesně jako nám všem kteří už své peníze neuvidí.

  • xanadu napsal:

   Ahoj Jiřko, také jsem naletěla této firmě. Razítka jsou opravdu jiná, toho jsem si vůbec nevšimla. Také jsem v těžkém finančním presu a v zoufalství člověk udělá kopance. Tluču se do hlavy, protože nyní nemám ani na nájem, kauce 12.000 Kč – neuvidím.Se mnou smlouvu vyplňoval nějaký Hlušička. Hrozně se mi podlamovaly nohy, když jsem dávala těch dvanáct na stůl. Fakt jsem nevěděla co mám dělat. Musela jsem ti odepsat, protože to jsou nelidské hyeny. Kéž by se jim to ve zlém vrátilo.A jak si dopadla s penízkami? Sehnala si někde něco? Jiřka

  • Lucie napsal:

   Bohužel jsem taky jedná s podvedenych dala jsem 7000kc a nic mi nedošlo.Taky u Vlesesam.Paní se prý Jmenovala Janská číslo na ni mám ulozene tel číslo myslela jsem si že nikdy nikomu na takovou věc nebaletim ale bohužel ano.Chtěla jsem se zeptat zdali by stě všichni podvedení nechtěly podat hromadnou žalobu??? Pište mi prosím na email lucisek172517@gmail.com Děkuji Lucka

 45. Jiřka napsal:

  Dobrý den. Tak jsem si vždycky myslela že bych nikdy nikomu na nic takového nenaletela ale stalo se a jsem teď jedna z dalších podvedenych a to u společnosti VLESESAM!. Nikdy bych se k něčemu takovému nesnizila,kdybych nebyla v hodně těžké finanční situaci. Pani mi volala,taková milá,starší,člověk by ani neuvěril,že by byla takovéhle ohavnosti schopna a to jsem se jí ještě ptala,jestli to není nějaký nesmysl,že si nemohu dovolit přijít o peníze,mám 2 malé děti,platím 10.000Kč nájem,ríkala mi,že ne a že peníze budu mít během 48 hodin na účtě,že se nemusím bát,že si nájem zaplatím včas a pokud nebudu mít peníze abych si sehnala 2 ručitele což je jasné že to jsem nedokázala a přivezla peníze. Já ji verila,jediné osobě,takových,, smejdu” jsem už odpalkovala a teď? Nejradši bych si nafackovala jak jsem tak naivní. S paní jsme si domluvili schůzku,chtela se sejít u Kauflandu na parkovišti a smlouvu sepsat u nás v autě,souhlasili jsme. Předala jsem ji 9.400Kč jako kauci kterou měla údajně vrátit za 6 měsíců. Vše bylo vyřízené za 13 min a paní se chystala odjet. Jak jsem si sakra nemohla všimnout že mi do kolonky obchodní zástupce nic nenapsala? Že se mi ani nepodepsala na smlouvu? Že razítko na lístku s platbou je jiné než razítko na smlouve? (Na smlouvě je napsáno na razitku vlEsesam a na lístku s platbou je vlAsesam).,proč jsem si nevšimla celé smlouvy? Ano, bylo to tím, že paní strašně chvatala a dělala nemocnou jen aby jsem neměla čas vše pročíst. Aby toho nebylo ještě málo,uhrala na nás scénku jak ji upadl mobil na zem a stala na parkovišti a,, opravovala” si ho,zřejmě proto,abychom ji neviděli jít k autu,aby jsme neznali její SPZ. Prosím Vás,dávejte si na takové pozor a hlavně nikdy nikdy NIKOMU nevěřte a nedávejte ani korunu předem. Mohlo by se vám to vymstit přesně jako nám všem kteří už své peníze neuvidí.

 46. Petr napsal:

  Pozor na podvodnika Pierreyvan Kossatikoff.Je pod emailem pierre9744@gmailm.com. Je to podvodnik udajne z Francie,poctivy,ale jen z vas vytahne osobni udaje a penize neda.A udaje zneuzije pro sebe.Co jsem slysel tak je z Liberce.Urcite mu neverte!!!

 47. ..... napsal:

  Máte prosím někdo zkušenost ?? děkuji

  Potřebujete půjčit okamžitě vyšší obnos peněz? Máte na splácený úvěru? Ihned nás
  kontaktujte.
  Jste v registru, máte exekuci, nemůžete ručit nemovitostí? Nevadí!
  Ke každému přistupujeme individuálně. Jsme parta lidí, kteří půjčují z vlastních peněz, tudíž u nás neprobíhá žádné schvalování půjčky. Kdo zažádá o půjčku a splní podmínky má ještě ten den peníze u sebe doma.
  Jezdíme po celé ČR až k vám domů.
  Napište nám a peníze máte ještě dnes doma.

 48. michaela napsal:

  Dobry den ..najde se tu nekdo kdo dostal bez jakychkoliv problemu pujcku od nejakyho soukromyho investora? Doporucite nekoho ? Dekuji moc

  • Kery napsal:

   Pokud možno chtěla bych se přidat k hromadné žalobě na VLESESAM s.r.o. Ten šmejd me včera okradl o 10000,-. To je do nebe volající…ta drzost!!!

  • Martin napsal:

   Dobry den prosim vas nekdo zkusenosti s profi real group a panem baresem nebo maresem poslal jsem peniza na soudni vylohy 10000 a je tyden od te doby a stale mi nic neprislo.myslite ze se jeste tech penez dockam?dekuji za odpoved

 49. michaela napsal:

  Neprislo mi vubec nic aneslo se ani dovolat,asi po 3 tydnech prisel dopis ze odstupuji od smlouvy a ze udajne vratna kauce 1990 jako odmena zastupci a dalsi keci…

 50. lukas napsal:

  dobrý den,firma Vlesesam je opravdu veliký podvod.Sjednal jsem si schůzku v Ostravě a přijela jedna paní pod jménem Stranská.Taková mladá,hezká ale podvodnice jak jde vidět.Blbec jsem tomu věřil a podepsal jako že normální smlouvu a dal jí 8.000kč.Do pátku jsem měl mít peníze na kontě ale ty nějak nepřišly.Může mi někdo poradit jak dál????Myslím si že skontaktovat právníka a dát na ně žalobu

  • Jana napsal:

   Dobrý den, paní Stránská mě stejným způsobem obrala o 9000 kč. pokud máte zájem, kontaktujte mě na mail j.hlavac71@seznam.cz. Myslím si, že bychom mohli společně podat trestní oznámení na paní Stránskou a firmu Vlesesam a popřípadě se přidat k hromadné žalobě.

  • Jiří napsal:

   Dobrý den,taky jsem jim naletěl.Je už žaloba podána?Chtěl bych se přidat.Děkuji za jakékoli info.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi