Hromadné žaloby


Nejenom podnikatelský svět je plný různých neplatičů či podvodníků, kteří se snaží nalákat zákazníky na zdánlivě výhodnou nabídku. Pravděpodobně nějaký z takových případů znáte také, ať již osobně či jen od svých známých. Lidé, kteří takto naletí, přitom často musí jen nad ztracenými financemi mávnout rukou, protože si nemohou dovolit vynaložit tolik prostředků na žalobu.

Právě proto jsou tu ale žaloby hromadné! A jak již z názvu plyne, jedná se o žaloby takové, při kterých se spojí více lidí, kteří byli podvedeni stejným člověkem či firmou. Celý proces každého z nich pak vyjde na výrazně menší finanční částku, a krom toho má žaloba i mnohanásobně větší efekt se slušnější šancí na navrácení peněž i odškodného.

7610100582_e4cf1c5c89_h

Nalezení osob pro společné podání žaloby přitom nemusí být složité a využít k tomu lze i různá diskuzní fóra, na kterých je probírán právě nějaký z podvodníků. Právě zde totiž nalezneme ty, kteří se proti němu rádi spojí v silnou jednotu. Na podobné bázi pak funguje třeba i server www.hromadnezaloby.cz (konkrétně v levé části webu kliknete na tlačítko podat žalobu), na kterém můžeme proti neprávnímu jednání podat podnět či se připojit již k existující žalobě. Pakliže zakládáme novou, dojde nejprve k jejímu ověření a analýze. Pokud je schválena, mohou se k ní postupně připojovat další poškození, přičemž platí, že čím více, tím lépe. V určitou dobu je pak připojování zastaveno a jménem všech klientů je osloven vhodný advokát s nabídkou právního zastoupení. Právě díky většímu počtu poškozených výrazně náklady na advokáta klesají a je dobré vědět, že ani k přímému soudu ve výsledku často nedochází. Podvodník je totiž často zastrašen již mimosoudním jednáním skupiny s právním zastoupením advokáta a ještě velice rád dlužené finance navrátí. Lze tak konstatovat, že jsou hromadné žaloby velice dobrým nástrojem, kterým můžeme zabránit podvodnému jednání, bránit sami sebe i ostatní a neprodělat na tom velký balík peněz.

 Hromadné žaloby
3.4 (68.57%) 7

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

1 279 zkušeností s Hromadné žaloby

 1. L. K. napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Panem králem z Berouna? Dekuji

  • dája napsal:

   inzerátů má denně všude, ale nereaguje vůbec.

  • dodo napsal:

   psal jsem mu několikrát, volal. Vůbec nereaguje. Až jsem mu nadal, že má na stovky portálech nabídky s půjčkama, tak mně poslal dotazník a zamítnuté. Myslím, že nic dobrého v něm není.

 2. Soni napsal:

  Dobry den, mate niekto skusenost pujcky s NOVAK SLUZEB, alebo s emailom josef56775@seznam.cz?

 3. Helena napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem se optat jakou máte zkušenost s p. Lida Barta lidabarta193@gmail.com

 4. Helena napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenost s lidabarta193@gmail.com
  Moc děkuji za odpověď

 5. Dominik napsal:

  Jan Vágner, podvodník, dejte si velký pozor.

 6. Anonim napsal:

  Dobrý den máte někdo zkušenosti s soukromepujckyaporadce@seznam.cz chtěli poplatek 1490 Kč.. paní komunikovala a najednou přestala .. dala mi i na vyber termíny tak jsem si termín vybrala a už nekomunikuje..

  • Lenka napsal:

   Teď jednám s Ing. Jarošovským. Říká Vám to něco??? Každý chce poplatek, cca od 750 Kč až do 8 000 Kč. Tohle nemá cenu:-(

  • Anonym napsal:

   Dobrý den nu semnou komunikoval pán a taky už se neozyva

  • Jarka napsal:

   ano u mě vystupoval jako muž a po zaplacení poplatku pár dní domlouval termíny a ted je už 14 dní ticho

 7. Filip napsal:

  Přidávám se k povedeným p.Bártou/Mižigarem (finance704366084@seznam.cz, tel: 704366084).Pošlou vás na adresu Zdibská 21, Praha 8, pak ale vylezou z jiného baráku, kde je mimochodem na Google mapách špendlík “Podvodné půjčky”. Byla moje blbost jet tam hned po noční, přiznávám, že jsem se tak nesoustredil a odkyval v podstatě vše. Podepíšete konzultaci s tím, že vám smlouvu zašlou mailem a budou volat ze skrytého čísla kvůli ověření údajů, ale to se už nestane.
  Popele jsem si na hlavu vysypal už dostatek, nevím zda to do budoucna budu nějak řešit, spíš se tímto pokusím aby si každý dal na tuto adresu pozor.

  • Tess napsal:

   JJ i já naletěla, bohužel, ale co mi nejde na rozum, že mají stále inzerátu
   plný internet , snad ještě více než podvodné zahraniční půjčky, tu smlouv
   u o konzultaci za sedmičku mám stále schovanou, aby mi připomínala jak jsem děsně blba
   a naivní, nechce se mi to tak nechat už z principu, takové bestie, které
   parazitují na neštěstí druhých a nikdo na ně nemá, nevím nechápu, nejhorší, ze jich je více a hlavně maji i více čísel….no a stále jim to asi vynáši, jo ty kdyby skutečně půjčovali, tak už má půjčku celá republika…jj a jak to hezky umí napsat
   “Působíme na trhu 10 let. Během této doby jsme oslovili tisíce klientů a ti stávající se k nám rádi vracejí. Nabízíme garanci, spolehlivost, rychlost. Důraz je především kladen na rychlost, spolehlivost a individuální řešení. Jak to udělat? Kontaktujte svého poradce, který s vámi bez zbytečného čekání vše vyřídí.

 8. Pepa napsal:

  Asi jsem takynslete nakemu panu Novákovy

 9. Adam napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s financeprovas, paní Rybova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi