Podvodné půjčky – černá listina


Znáte nějaké podvodné půjčky nebo neseriózní firmu? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Nenaleťte na podvodné půjčky

Podvodné půjčky – přečtěte si zkušenosti ostatních

Hromadné žaloby

Uvěrové podvody



Podvodné půjčky – černá listina
3.8 (75.24%) 21

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

5 518 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. nic napsal:

  ZNÁTE PROSÍM NĚKDO TENTO INZERÁT A SPOLEČNOST? “FLEXI FINANCE -Jste po insolvenci nebo máte exekuce či zaznamy v registrech ? Banky vás odmítají a nemůžete sehnat finance ? Potrebujete vše vyplatit a platit jen jeden úvěr? Pak pokračujte ve čtení, můžeme vám pomoci. Flexi Finance vám nabízí dokonalý, flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv převedeme až 100.000 Kč na váš účet a jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte zpět. Můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo využít možnost libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Vždy hradíte pouze úrok z částky, kterou čerpáte. Flexi Finance je rychlý a snadný způsob, jak mít peníze k dispozici ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete. Taktéž nabízíme klasický úvěr do výše 1.000.000 Kč na dobu až 180 měsíců (15 let). V případě že vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás na emailu: flexifinance@protonmail.com Flexi Finance – Filip Žaba, Kadlec Karel
  FLEXI FINANCE a.s.

  • Samael napsal:

   Taky by mě zajímalo psala jsem jim email a chtějí poplatek předem přitom poslali jakou si jako smlouvu nebo co. Máte více informací?

  • Jarka napsal:

   Jestliže zadáte do vyhledávače název firmy tak vám nic nenajde jen s.r.o a ti stím nemají nic společného. Pod e-mailem vystupuje více lidí a na dva už je podané TO

 2. Martina napsal:

  S p.Havlíčkem Tomášem,Ing.,zastupujícím obchodní společnost Intertip Service s.r.o.,jsem minulý pátek podepisovala příkazní smlouvu a podmínkou pro vyplacení půjčky ve výši 500.000,-bylo zaplacení vratné kauce ve výši 13.960,-při podpisu smlouvy.Do 48hod.měly být peníze z půjčky na účtu,do dnešního dne nepřišly.Prý je chyba v komunikaci s investorem.Zatím čekám,snad se jednou dočkám,že něco za něco platí,a že spravedlnost existuje.

  • Deny napsal:

   Dobrý den,
   také jsem reagovala na nabídku úvěru na směnku ve výši 100.000 Kč, od pana Ing. Tomáše Havlíčka. Ihned jsem dostala odpověd´a tabulku k vyplnění – email byl- Tomáš Havlíček <havlicek.eurofinance@gmail.com. Po odeslání jsem obdržela odpověd´, že peníze budou odeslány na účet po podpisu smlouvy a složení 8.960Kč v hotovosti za pojištění. Na toto jsem reagovala, že chci předem obdržet do emailu kopii smlouvy a částku odečíst z půjčenéé částky, nebot´předem se nic hotově neplatí. Od té doby jsem již žádný email od dotyčného p. Havlíčka neobdržela. Podstatné také bylo, že v emailu nebylo uvedeno sídlo firmy a už vůbec kontaktní tlf. PROSTĚ PODVOD…

 3. Kirus napsal:

  Dobrý den někdo zkušenost s paní Dana Marie?? Dík

 4. Veronika napsal:

  Dobrý den na někdo zkušenosti s soukromepujckyaporadce@seznam.cz? Děkuji

 5. vendula napsal:

  Máte někdo prosím zkušenost s panem Ing.Tomášem Havlíčkem ?

 6. Daja napsal:

  Prosim mate nekdo zkusenost s David bymo.Pujcka na smenku.Dekuju

 7. Direct napsal:

  Somali Shilling

 8. Uzivatel napsal:

  Zná někdo tento email uverovyanalytik@seznam.cz?

 9. Přemýšlej napsal:

  Dobrý den, již déle než rok procitám tuto diskuzi a když vidím kolik zde je podvedenych lidí doporučil bych všem řešit situaci jinak.resil sem dluhovou propast,několikrát půjčku smaznul půjčkou, platil 80 tis měsíčně jen na splátkách po dvou letech 40 tis měsíčně. Až přišel výpadek práce a snažil sem se veškeré půjčky převést do jedné coz se nepovedlo.Psal sem si s hodně lidma co nabízí soukromé půjčky a ze 100%to jsou podvodnici.sve problémy sem vyřešil díky http://www.dluhovaporadna.cz kde mi dopomohaji vyřešit insolvenci.Je to snad jediná možnost jak se z dluhové propasti dostat, hledat řešení v pochybných půjčkách na internetu nemá smysl sám sem se o tom přesvědčil.Platit někomu za vyřízení půjčky je nesmysl, nenechávejte se napalit!Okradou vás a budete na tom ještě hůře. http://www.cnb.cz zde jsou oficiální firmy které půjčují a můžou půjčovat peníze.Zadny Franta s emailem od Seznamu nebo gmailu vám nepujci.

 10. Veronika napsal:

  Dobrý den prosím vás má někdo zkušenost anna.dohnalova89@seznam.cz ? Prý soukroma poskytovalka píše že poplatky předem se žádné neplatí jen 1 Kč která slouží jako podpis smlouvy. Záda dva doklady totožnosti a výpis z účtu děkuji za nějak info pokud někdo vi

 11. Veronika napsal:

  Dobrý den má někdo zkušenost s anna.dohnalova89@seznam.cz ? Děkuji za odpověď

 12. Veronika napsal:

  Dobrý den má někdo zkušenost s anna.dohnalova89@seznam.cz ?

 13. Denda napsal:

  Pozor na uvery od pavla9151@gmail.com pozada o par udaju a pote vam napali poplatky pres 13000 ruce pryc jen blazen by mu poskytl takove penize ale clovek v nouzi nekdy jedna rychle tak pozor .

  • Pavla T. napsal:

   Já vám řeknu kdo to je. Podvodník a lhář se jménem Sandre Bijl. U něj jsem žádala o půjčku a zneužil mojí identitu k nabízení půjček na internetu. Zneužil i moje telefonní číslo. Dala jsem na něj trestní oznámení vše řeší Policie ČR. Hledám na internetu, kolik emailů vytvořil abych to mohla předat policii.

 14. Martina napsal:

  Ma někdo zkušenost s Milan Hanák? Pry prodal firmu po otci a půjčí ze svého.

  • Tom napsal:

   Dobrý den,
   nemám bohužel , mě dnes kontaktoval, ale chce poplatek 3800, prý aby
   měl jistotu, že budu schopen splácet. A Vám půjčku poskytl?

  • Tess napsal:

   Nemám,ale také mám od něj nabídku,
   samozřejmě s poplatkem dopředu a Vy
   jste dopadla prosím jak?půjčil Vám?

 15. Vlada napsal:

  VAROVÁNÍ VŠEM (nevím, jestli to sem přímo patří, ale myslím, že to není na škodu to tady číst)

  Je to podvodník jménem Petr Hájek (“Pracoval” jiz na cislech 774646891 776577523 774056696, nyní je v akci číslo: *420 774 056 696), mluví velmi špatně česky a vydává se za velmi movitého majitele který půjčuji i miliony a je majitelem jakési neexistující firmny s náhradním díly na automobily a také zprostředkovává soukromé půjčky, které nikdy nesplní a jenom vybírá nepředstavitelné množství poplatků jak formou kreditů (od 500 do 200 Kč )na tento uvedený telefon, tak i kupónů na Vodafone za 250 Kč že prý to potřebuje k tomu, aby mohl uskutečnit přes “jeho” počítratačové kolegy poskytnutí smlouvy a půjčky, kterou ale neposkytne a na žádnou schůzku se n nikdy nedostaví, takže nic nikdo nemá a nikdy nedostane.

  POZOR NA NĚJ – NEVEŘIT MU ANI NOS MEZI OČIMA A NEJLÉPE JE HO NAHLÁSIT POLICII.

 16. Táňa napsal:

  nemáte někdo zkušenost s michalkova.beata@seznam.cz? okradla mě o spoustu
  peněz,ani se mi nechce “chlubit” o kolik,samozřejmě jsem na ní podala trestné oznámení, ale nevím… , možná kdyby nás bylo více i když možná nikdo není tak naivní jako já..

 17. Kika napsal:

  Dobrý den znáte někdo??

  laurentchardiet58@gmail.com
  Díky

 18. Petr napsal:

  Máte někdo zkušenost s panem Novým? Má email novyuver.zadost@gmail.com

 19. Evas napsal:

  už někdo dostal peníze od pana Nového? email: novyuver.zadost@gmail.com

 20. ALENA napsal:

  Chtěla bych upozornit na Lucie.fajtlo@seznam.cz o žádné peníze jsem nepřišla tedy nepřišla, ale nevím proč si od vás vyžádá 2 doklady totožnosti a vypustit z účtu, poté zašle smlouvu, která vypadá v celku v pohodě, ale adresu mi mapy nenašli a smlouva není od paní podepsána a chce zaslat 1kc na účet u Air Bank s textem pro příjemce- otevření účtu u Air Bank a vaše jméno. Když jsem se zeptala na co je treba zakládat účet tak už nekomunikuje

 21. Evas napsal:

  už někdo dostal peníze od Pavel Nový? má email novyuver.zadost@gmail.com.
  díky

 22. Anonym napsal:

  Už někdo dostal peníze od pana Tichého?

  • nene napsal:

   Pan Tichý mně slibuje už přes dva týdny půjčku. Vypadá to, že mě tahá za nos. Ale žádné poplatky a ani dokumenty zatím nepožadoval. Telefon zdvihne, tak nechápu, že ho to baví….

  • dája napsal:

   Pan Tichý mě tahal tři týdny za nos, denně zvedal telefony, ale pořád dokola…zítra…zítra. Nechtěl žádné podklady a ani nic předem. Spíš si myslím, že ho to bavilo.nechápu jeho jednání.

 23. Anonym napsal:

  Měl někdo s panem Tichým nějakou zkušenost? Dekuji

  • No namel napsal:

   Nejmenuje se Tichy ale Thiel a ano zkusenost mam. Poslete poplatek on se s vami sejde vsechno v poradku ale bude Vas presvedcovat ze zna solidni firmu ktera Vam da lepsi podminky a ze to vyjedna. Bude s Vami komunikovat vsechno je na pohodu jen ejhle firma chce poplatek a pak dalsi poplatek. Kdyz ma dojit na setkani a podepsani smlouvy zavola ze to absolutne nestihaji a prijedou druhy den. Proste je to podvod!

  • No name napsal:

   Ano spatnou. Za prve nejmenuje se Tichy ale Thiel a ma za sebou dost zkusenosti s podvody a uz ve svych 27 letech ma odsezenych 5 let.Vyjadruje se velice sebejiste nic neni problem. Je tak presvedcivy ze z vas vylaka nekolik tisic korun a pak nasleduji jen same vymluvy. Takze ruce pryc od nej

  • Miloš napsal:

   Přišel jsem o 30000kc a půjčka žádná budu podávat trestní oznámení

 24. Pavel Szeliga napsal:

  Znáte firmu penizehned@ centrum.cz , požadují kauci 7000, pak vyplatí 60000 Údajně

 25. Allen napsal:

  Právě jsem obdržel úvěr ve výši 430000 Kč ze společnosti Josef Pavel, kontaktujte josef56775@seznam.cz pro více informací

 26. Adam napsal:

  Financeprovas@seznam.cz, 227545646/0600, údajně paní Rybova(nebo taky financemichalkova@seznam.cz). Telefonní číslo nefunguje 722299928. Chce půlku poplatku předem.

 27. patricia napsal:

  Výhodná půjčka pro všechny občany České republiky. Nabízím vám půjčky od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez nahlížení do registru dlužníků. Splatnost půjčky se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. Vyřízení celé půjčky i s vyplacením financí už do 48 hodin

 28. Anonym napsal:

  Duboisabine854@email.cz další podvod co tahá prachy

 29. Denisa napsal:

  Dobrý den, nekontaktoval někoho pan Jaroslav Soukup? Psal mi na můj inzerat ohledně pujcky, ze mi je schopen ze svého půjčit, napsal mi jeho podmínky, vše vypadalo velmi solidně. Po mem souhlasu prý předal informace notáři, aby udělal smlouvy, rikal, ze zaplatí kurýra, který mi přiveze smlouvu a vyplatí penize a, ze by byl rád kdybych já zaplatila za kolky a vyhotoveni smluv panu notáři, celkem to dělalo 500,- jelikož jsme o tom jednali asi 4 dny, tak jsem částku zaplatila. Pan i poté komunikoval, dokonce se me ptal, kdy mám čas, ze potřebuje zařídit kurýra. Nicméně teď v pondělí psal, ze se ozve najisto ve středu a nic. Doufala jsem, ze by se mnou snad nikdo nejednal tak dlouho, jen aby ze mě dostal 500,- ale teď si nejsem jistá. Co si o tom myslíte ?

 30. Veronika napsal:

  Dobrý den, byla jsem podvedená panem Pavlem Novým, údajně ze společnosti Intertip service s.r.o. Chce 12 200 Kč za pojištění půjčky, přijede kamkoliv což je dost divné. Nesmyslné papíry a kecy okolo. Peníze sem neviděla. Telefon zapnutý ale nezvedá. Telefonní číslo 722307271 a email novyuver.zadost@gmail.com POZOR!!

  • Romča napsal:

   moc sem tomu původně nevěřila, ale pan Nový mi pomohl a všechno bylo tak jak sme se domluvili

  • Standa napsal:

   Já jsem s panem Novým podepsal smlouvu ve čtvrtek a dneska po poledni mi peníze v pořádku dorazili na účet.

 31. Michal napsal:

  Chytré a spolehlivé finanční úvěry pro celou Českou republiku a všechny občany od 18 ti do 70 ti let. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Žádat můžete o úvěry od 50.000 Kč až do 2.500.000 Kč. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. O tento úvěr žádejte zdarma a nezávazně na whatsapp +420720656643

  • Filip napsal:

   Podvod, klasika 3000,- na pojištění, smlouva je připravená a to jim o sobě nemusíte nic sdělit. Asi disponují věšteckou koulí..

 32. berunda napsal:

  Máte zkušenosti s “pomocifinance3@gmail.com”, a Mehmed Hakan?

 33. Jakub napsal:

  Máte někdo zkušenosti penizehned@centrum.cz
  Kdyztak napište díky tvrdis@seznam.cz

 34. Jakub napsal:

  Máte někdo zkušenosti z půjčkou prez imail penizehned@centrum.cz?? Nejspíš mě asi obrali

 35. Denisa napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat jestli tady opravdu někdo našel někoho slušného, kdo půjčí? Kohokoliv kontaktuji, tak chce poplatek předem a už si nevím rady…

 36. Vašek napsal:

  Sosnar-A spol.sro
  produktová řada:Gubinger investors
  Záloha předem a žádná půjčka… Mění si tel.čísla pán přijde odnese zálohu a už žádná komunikace… PODVOD

 37. Egnerová napsal:

  Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali půjčku od (ICAC), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 60 000 EUR, které jsem požádal před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl požádat e-mailem (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc se svými přáteli.

  • Jindřiška napsal:

   Zdravím a nechápu.Na stránkách ICAC nelze ani částku 60.000,-EUR zadat.Lze půjčit max.20.000,-kč.

 38. LN napsal:

  Hlavne pozor na Prikryla, rad lze, rika, ze nic nedluzi na financaku a zatajuje exekuce, porad se vymlouva, odklada a nechce platit, budu to v blizke dobe resit, snad si pujde sednout. Protoze pujcovat si penize, kdyz ma 16 exekuci, to je trestne… On vedel, ze to nemuze zaplatit. A uprimne, jako radoby podnikatel je uplne mimo. Ma OSVC, protoze nic jineho ani nemuze.

 39. FIRST CAPITAL napsal:

  Oznámení: Tato společnost byla zaregistrována a certifikována vládou. Potřebujete osobní půjčku? Potřebujete komerční půjčku? Potřebujete zaplatit nějaké účty? Potřebujete začít podnikat? Potřebujete naléhavou půjčku na úhradu školného pro své děti Potřebujete investovat ve své zemi? Nabízíme všechny typy půjček za velmi nízkou úrokovou sazbu 2% Pokud máte zájem, kontaktujte nás ještě dnes a převeďte svůj úvěr e-mailem [firstcapitalbanktn@gmail.com] Vyplňte formulář půjčky: Celé jméno: Požadovaná výše úvěru: Trvání: Pohlaví: Měsíční příjem: Země: Účel půjčky: Kontaktujte nás ještě dnes [firstcapitalbanktn@gmail.com]

 40. Denisa napsal:

  Půjčil někomu pan Tomáš Papirnik, soukromepujcky@icloud.com? Chce po me poplatek 100,- což mi nepřijde tak hrozne. Ale i tak budu rada za Vaše zkušenosti.

  • no name napsal:

   Já jsem mu 100 poslala a potom až po několika dnů upozornění odepsal, že nelze poskytnout, tu 100 samozřejmě nechce vrátit, byl až arogantní.JE TO PODVODNÍK.

 41. nula napsal:

  setkal jste se někdo z Vás s tímto mejlem soukromepujcky@icloud.com, nabízí soukromník pan Tomáš Papírník.

  • denisa napsal:

   Ano chce po mě poplatek předem 100kč,tak přemýšlím jestli je to ok nebo ne. Řekl mi, že poté, co mu poplatek pošlu mi řekne, jestli byla půjčka schválena. Za případné zkušenosti dalších lidí bych byla taky ráda:/

  • Filip napsal:

   Ano, chtěl po mě 100Kč jako ověření účtu, ale tím to zatím haslo… Asi podvod

  • ANO napsal:

   ano, chce po mě poplatek 100,- poslat k němu na účet a poté mi pošle smlouvu a vyplatí úvěr…moc se mi tomu věřit nechce

  • nic napsal:

   Je to podvod.Dejte si pozor na Tomáš Papírník “Dobrý den společně s kamarádem, nabízíme půjčku z vlastních zdrojů. Každý případ posuzujeme individuálně. Takže exekuce, insolvence… nemusí znamenat v každém případě problém. Ke schválení je za potřebí 2 doklady totožnosti, účet u české banky nejlépe s platební kartou pro rychle ověření platnosti. Pro půjčky nad 300 000 je za potřebí doložit ručitele (manžel, manželka, rodiče, plnoleté děti).
   TomášTelefon:605865497

 42. nene napsal:

  Znáte prosím někdo společnost s tímto emailem “institutfinancial10@gmail.com

 43. kristýna napsal:

  tak lidi, chci vás podpořit, pokud se rozhodnete podat trestní oznámení na někoho podovodného, jděte do toho a vytrvejte. já jsem třeba zjistila, že údajný Musil, se tak ani nejmenuje. je to úplně vymyšlená identita. dávejte si na to pozor, i když vám někdo pošle rodné číslo, neznamená to, že je to skutečné.

 44. Majda napsal:

  Zna nekdo “pana” Michala Voltra, dostupnepujcky@seznam.cz
  Laka z lidi penize za ucelem poskytnuti pujcky a neuvidite ani sve penize ani pujcku, me pripravil o cca 200000👎😕
  Klidne se pridam k trestnimu oznameni

 45. Kristýna napsal:

  Prosím někdo zkušenosti s úvěrem přes mail od uversluzba@gmail.cz? Ve smlouvě je vše podstatné, ale chtějí po odeslání úvěru na účet ten účet zmrazit a my máme následně zaplatit poplatek 9980 Kč a oni to údajně pak odmrazi a my už můžeme čerpat. Někdo zkušenost? Děkuji

 46. Drahoslav napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych upozornit na jistého Karla Kučeru (bůhví, jestli se tak opravdu jmenuje)… Tady jsou jeho kontakty (kucera.invest@gmail.com, +420778552182). Před poskytnutím úvěru 150 tisíc Korun po mě vyžadoval 8 980 Kč na zaplacení pojistného (vratná kauce). Samozřejmě, že mě jen obral o peníze, takže u tohoto zasraného šmejda si nepůjčujte a vždy se raději předem zeptejte na to, zda po Vás nechce takovýto poplatek. Podepisoval jsem Příkazní smlouvu, ne smlouvu o úvěru. Byla tam uvedená společnost Intertip Service s.r.o. Jelikož jsem se nikdy v životě nesetkal s tímto typem jednání a nevěděl jsem, že to je prostě hovadina něco platit předem (i třeba s následně vystaveným dokladem o zaplacení), tak jsem se pěkně popálil… Dobře mi tak, ale aspoň můžu varovat ostatní – NIKDY NIC PŘEDEM NEPLAŤTE, DOKUD NEMÁTE PENÍZE NA ÚČTĚ!!!

 47. Aleš napsal:

  Je to podvod. Za zprostředkování chce cca 9600, pak vás přesměruje na uni group kde máte,, svoji”půjčku. Ale pak potřebujete pin a ten vám pošlou po zaplacení cca 30 tisíc. Podvod

 48. Aleš napsal:

  Dobrý den. Máte někdo zkušenost z martina.pavlinkova.pujcky@seznam.cz?
  A ještě s Ing. Karel Kučera?

  • anonym napsal:

   POZOR PODVOD !!! Chce poslat 500 Kč.přes tipsport.A hned prý vyjíždí s penězi. Čeština na úrovni výchozí 3 třídy.Úplně stejný text ze stejnýma chybama jako kdysi investor Novotná. Prostě to zkouší

   • Marian napsal:

    Dobry den mate s ni zkusenosti? Psal jsem ji z jednoho meilu kde chtela 500kc a kdyz jsem ji psal z druheho meilu tak chtela 600. Uz to je divne…kdyz jsem ji napsal at mi rekne jake mi da zaruky tak me poslala slusne do…muzete mi nekdo napsat na meil vase zkusenosti s ni? Dekuji. ZelikMARIAN@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi