Podvodné půjčky – černá listina


Znáte nějaké podvodné půjčky nebo neseriózní firmu? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Nenaleťte na podvodné půjčky

Podvodné půjčky – přečtěte si zkušenosti ostatních

Hromadné žaloby

Uvěrové podvodyPodvodné půjčky – černá listina
3.8 (75.24%) 21

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

5 302 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. Michal napsal:

  Chytré a spolehlivé finanční úvěry pro celou Českou republiku a všechny občany od 18 ti do 70 ti let. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Žádat můžete o úvěry od 50.000 Kč až do 2.500.000 Kč. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. O tento úvěr žádejte zdarma a nezávazně na whatsapp +420720656643

 2. berunda napsal:

  Máte zkušenosti s “pomocifinance3@gmail.com”, a Mehmed Hakan?

 3. Jakub napsal:

  Máte někdo zkušenosti penizehned@centrum.cz
  Kdyztak napište díky tvrdis@seznam.cz

 4. Jakub napsal:

  Máte někdo zkušenosti z půjčkou prez imail penizehned@centrum.cz?? Nejspíš mě asi obrali

 5. Denisa napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat jestli tady opravdu někdo našel někoho slušného, kdo půjčí? Kohokoliv kontaktuji, tak chce poplatek předem a už si nevím rady…

 6. Vašek napsal:

  Sosnar-A spol.sro
  produktová řada:Gubinger investors
  Záloha předem a žádná půjčka… Mění si tel.čísla pán přijde odnese zálohu a už žádná komunikace… PODVOD

 7. Egnerová napsal:

  Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali půjčku od (ICAC), a pak jsem se rozhodl požádat o jejich doporučení, která jsem potvrdil na svém osobním bankovním účtu v celkové výši 60 000 EUR, které jsem požádal před hodinami. To je opravdu skvělá zpráva a radí každému, kdo potřebuje skutečnou půjčku, aby mohl požádat e-mailem (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem požádal. Prosím, podělte se o pomoc se svými přáteli.

 8. LN napsal:

  Hlavne pozor na Prikryla, rad lze, rika, ze nic nedluzi na financaku a zatajuje exekuce, porad se vymlouva, odklada a nechce platit, budu to v blizke dobe resit, snad si pujde sednout. Protoze pujcovat si penize, kdyz ma 16 exekuci, to je trestne… On vedel, ze to nemuze zaplatit. A uprimne, jako radoby podnikatel je uplne mimo. Ma OSVC, protoze nic jineho ani nemuze.

 9. FIRST CAPITAL napsal:

  Oznámení: Tato společnost byla zaregistrována a certifikována vládou. Potřebujete osobní půjčku? Potřebujete komerční půjčku? Potřebujete zaplatit nějaké účty? Potřebujete začít podnikat? Potřebujete naléhavou půjčku na úhradu školného pro své děti Potřebujete investovat ve své zemi? Nabízíme všechny typy půjček za velmi nízkou úrokovou sazbu 2% Pokud máte zájem, kontaktujte nás ještě dnes a převeďte svůj úvěr e-mailem [firstcapitalbanktn@gmail.com] Vyplňte formulář půjčky: Celé jméno: Požadovaná výše úvěru: Trvání: Pohlaví: Měsíční příjem: Země: Účel půjčky: Kontaktujte nás ještě dnes [firstcapitalbanktn@gmail.com]

 10. Denisa napsal:

  Půjčil někomu pan Tomáš Papirnik, soukromepujcky@icloud.com? Chce po me poplatek 100,- což mi nepřijde tak hrozne. Ale i tak budu rada za Vaše zkušenosti.

  • no name napsal:

   Já jsem mu 100 poslala a potom až po několika dnů upozornění odepsal, že nelze poskytnout, tu 100 samozřejmě nechce vrátit, byl až arogantní.JE TO PODVODNÍK.

 11. nula napsal:

  setkal jste se někdo z Vás s tímto mejlem soukromepujcky@icloud.com, nabízí soukromník pan Tomáš Papírník.

  • denisa napsal:

   Ano chce po mě poplatek předem 100kč,tak přemýšlím jestli je to ok nebo ne. Řekl mi, že poté, co mu poplatek pošlu mi řekne, jestli byla půjčka schválena. Za případné zkušenosti dalších lidí bych byla taky ráda:/

  • Filip napsal:

   Ano, chtěl po mě 100Kč jako ověření účtu, ale tím to zatím haslo… Asi podvod

  • ANO napsal:

   ano, chce po mě poplatek 100,- poslat k němu na účet a poté mi pošle smlouvu a vyplatí úvěr…moc se mi tomu věřit nechce

  • nic napsal:

   Je to podvod.Dejte si pozor na Tomáš Papírník “Dobrý den společně s kamarádem, nabízíme půjčku z vlastních zdrojů. Každý případ posuzujeme individuálně. Takže exekuce, insolvence… nemusí znamenat v každém případě problém. Ke schválení je za potřebí 2 doklady totožnosti, účet u české banky nejlépe s platební kartou pro rychle ověření platnosti. Pro půjčky nad 300 000 je za potřebí doložit ručitele (manžel, manželka, rodiče, plnoleté děti).
   TomášTelefon:605865497

   • Lucie napsal:

    Dobrý den, za mě se o podvod určitě nejedna. S panem jsem se i sešla a pomohl mi vše do detailu vysvětlit. Smlouvu jsme podepsali osobně. Podle mě je vše naprosto v pořádku a o podvod se určitě nejedna.

 12. nene napsal:

  Znáte prosím někdo společnost s tímto emailem “institutfinancial10@gmail.com

 13. kristýna napsal:

  tak lidi, chci vás podpořit, pokud se rozhodnete podat trestní oznámení na někoho podovodného, jděte do toho a vytrvejte. já jsem třeba zjistila, že údajný Musil, se tak ani nejmenuje. je to úplně vymyšlená identita. dávejte si na to pozor, i když vám někdo pošle rodné číslo, neznamená to, že je to skutečné.

 14. Majda napsal:

  Zna nekdo “pana” Michala Voltra, dostupnepujcky@seznam.cz
  Laka z lidi penize za ucelem poskytnuti pujcky a neuvidite ani sve penize ani pujcku, me pripravil o cca 200000👎😕
  Klidne se pridam k trestnimu oznameni

 15. Kristýna napsal:

  Prosím někdo zkušenosti s úvěrem přes mail od uversluzba@gmail.cz? Ve smlouvě je vše podstatné, ale chtějí po odeslání úvěru na účet ten účet zmrazit a my máme následně zaplatit poplatek 9980 Kč a oni to údajně pak odmrazi a my už můžeme čerpat. Někdo zkušenost? Děkuji

 16. Drahoslav napsal:

  Dobrý den. Chtěl bych upozornit na jistého Karla Kučeru (bůhví, jestli se tak opravdu jmenuje)… Tady jsou jeho kontakty (kucera.invest@gmail.com, +420778552182). Před poskytnutím úvěru 150 tisíc Korun po mě vyžadoval 8 980 Kč na zaplacení pojistného (vratná kauce). Samozřejmě, že mě jen obral o peníze, takže u tohoto zasraného šmejda si nepůjčujte a vždy se raději předem zeptejte na to, zda po Vás nechce takovýto poplatek. Podepisoval jsem Příkazní smlouvu, ne smlouvu o úvěru. Byla tam uvedená společnost Intertip Service s.r.o. Jelikož jsem se nikdy v životě nesetkal s tímto typem jednání a nevěděl jsem, že to je prostě hovadina něco platit předem (i třeba s následně vystaveným dokladem o zaplacení), tak jsem se pěkně popálil… Dobře mi tak, ale aspoň můžu varovat ostatní – NIKDY NIC PŘEDEM NEPLAŤTE, DOKUD NEMÁTE PENÍZE NA ÚČTĚ!!!

 17. Aleš napsal:

  Je to podvod. Za zprostředkování chce cca 9600, pak vás přesměruje na uni group kde máte,, svoji”půjčku. Ale pak potřebujete pin a ten vám pošlou po zaplacení cca 30 tisíc. Podvod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi