Podvodné půjčky – černá listina


Znáte nějaké podvodné půjčky nebo neseriózní firmu? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Nenaleťte na podvodné půjčky

Podvodné půjčky – přečtěte si zkušenosti ostatních

Hromadné žaloby

Uvěrové podvodyPodvodné půjčky – černá listina
3.8 (75.24%) 21

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

5 415 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. roman79 napsal:

  Znáte někdo firmu či osobu s emailem uver.cz@email.cz a TELEFON 776155714
  Děkuji za odpověď

 2. ALČA napsal:

  Zná někdo Credit E a B

 3. Jan Schaffer napsal:

  Ahoj lidičky komunikuji s p.Peroutkou a žadal jsem po něm OP jako identifikaci abych věděl z kým si píši,a jeho odpověď zněla v e-mailů to si snad dělate legraci .
  2.A chce po mně za pojištěni 9890kč proti neschopnosti splácet dopředů,a navrhl jsem mů že to může připsat k ůvěrů směšnejch 82kč měs. po dobů 10 let a odpověděl mi že to nejde,myslim si že je to výmluva z jeho strany jenom chtět

 4. JARKA STETEC napsal:

  Mě pan pomohl z dluhů.I když jsem zaplatil nějaké peníze,nelituji,můžu klidně spát.

 5. Jana Prochzková napsal:

  Já jsem spokojená.čerpám půjčku a moc děkuji.Procházková

 6. Anonym napsal:

  Dobrý den, někdo zkušenosti s RIMCO PŮJČKOU???

 7. Karolina napsal:

  Zdravím. Má někdo zkušenost s půjčkou od pana Doklidného?

  • Karolina napsal:

   Asi to bude podvod. Chce poplatek dopředu přes terminál sazky a nechce se nijak blíž identifikovat. Na mail reaguje nepříjemně. Je to můj pocit. Nic jsem mu neposlala ani nezaplatila. Nebudí u mě důvěru. Ale je to jenom můj subjektivní pocit. Možná že opravdu někomu půjčil.

 8. Ester napsal:

  !!! POZOR POZOR POZOR!!! Nikdo nevěřte Eva Rozkovcová nebo Pavla Rezková nebo Cabová Lenka nebo Lenka Miklasová nebo Lea Zelenková všechny jména jsou jedna osoba email moneypres@seznam.cz telefony 776282756 nebo 723131115 nebo 604756701.Zaplatil jsem jakousi jistinu 3500,-na účet a nic se nedělo 2 měsíce jen samé výmluvy proč nemůže přijet pak si ještě napsala o 4200,- že mám poslat na adresu na pobocku, Markova Zuzana,POSTE RESTANTE,Trutnov 54102 to už jsem neposlal a zas jen měsíc slibovala a nic. Když jsem se vyptával na úvěr tak začala být naštvaná že toho má hodně a já jsem arogantní a 3 měsíc napsala, ale už z čísla 9996210 sms že moji žádost ruší. Teď už ani nekomunikuje a neodepisuje nikdo jí nevěřte.

  • Anonym napsal:

   Pani Markova je podvodnice,ma dva telefony a nereaguje ani jeden a vymlouva se na autonehodu,ze dojede i z pravnikem atd.vyplati doma,ale nic se nedeje,kdyz se nekdo zepta jaka je zaruka po zaplaceni jistiny ze bude pujcka napise ze vtom vidi neduveru,tudiz zadost a dohodu rusi,je nervozni a arogantni.nikdo ji neverte!

   • Barča napsal:

    Paní Markové jsem poslala peníze za doplněk stravy. Přesně jak píšete POSTE RESTANTE do Trutnova. Od momentu, kdy obdržela peníze nekomunikuje. U mě se jedná o 1000kč ale jde o princip. V případě podávání hromadné žaloby se ráda přidám.

    • Alena Sýkorová napsal:

     Dobrý večer četla jsem vás odkaz a i já jsem naletěla. Objednala jsem si tabletky na hubnutí za 1000,-,ale nic nepřišlo. Jen nějaká SMS že zásilka je na cestě, a to ze soukromého čísla a pak že mi zásilku zašlou až v pondělí.Na její reakci že manžel u kriminalky a ať ji nebovinuji nebo to bude řešit sním jsem pochopila že tabletky ani peníze neuvidím a že jsem naletěla. Chci vám jen říct že nejste sama kdo naletěl. S pozdravem S.

     • Tereza napsal:

      Dobry den také jsme naletěli. Bohužel jsme poslaly 2000,- za prášky na hubnutí.Takze pokud by někdo podával trestní oznámení, ráda se přidám.

     • Tereza napsal:

      Dala jsem paní poslední šanci vrátit peníze. Pokud se tak nestane nahlasim ji sama. Přidáte se? Kdyžtak pisnete na email Terezakroulova@seznam.cz

     • Jana Novotná napsal:

      Dobrý vecer. Z jakého čisla vam paní Marková psala? Objednala jsem si tablety také, ale penize jsem zatim neposlala. Dekuji Novotna

  • Anonym napsal:

   To samé u mě, nejdřiv jsem jednal s její společnicí která komunikuje přes e-mail pujckajan@seznam.cz mob:737 835 740.. POSTE RESTANTE : Jaroslava Janečková, Sokolská 315 Kamenné Žehronice 273 01… poté mě odkázala na její “hlavní účetní” až ji odešlu pojštění za úvěr 3 500,- …Markova Zuzana,POSTE RESTANTE,Trutnov 54102, když se zeptáte na smlouvu, vykrucujou se, že ji svámi napiši osobně s notářem.

   • Barbara napsal:

    Tak na pani Markovou nebo jak se vůbec jmenuje jelikoz figuruje pod vice jmény je už podané trestní oznámení pokud se chcete přidat dejte vědět.Me obrala o 10000

   • Anonym napsal:

    Vážený pane, věc je řešena Policií ČR, ozvěte se, prosím, na telefonní číslo 974854493 (por. Řezníčková) nebo 974854476 (por. Volevecká), případně na e-mail Michaela.reznickova@pcr.cz. Předem děkuji za spolupráci. por. Řezníčková

 9. ALČA napsal:

  Máte někdo zkušenost s produktem Marty SMITH

 10. Vladislav napsal:

  Dobrý den,ma někdo zkušenost s panem Petr Engl?Nabízí mi oddluzeni.

 11. uzivatel napsal:

  Mikropujcka, ktera mnohdy nic neresi…

 12. Aneta napsal:

  Dobrý den,

  Jedná se o již schválenou nabídku půjčky. Podepisujete přímo smlouvu o půjčce, se zaručeným vyplacením financí.

  Po podpisu smlouvy a zaplacení pojištění se nemůže stát, že by vám půjčka nebyla vyplacena.

  Zaručuji vám čestné a solidní jednání.

  Tohle mi od něj přišlo

  • uzivatel napsal:

   Mate jedinečnou prilezitost pomoci i jinym, v pripade šikovného mystery shoppingu.. 🙂

  • Michal napsal:

   Dobrý den,

   úplně stejný mail mi přišel od p. Petra Dlouhého, když jsem napsal, že se mi poplatek dopředu nelíbí.

   Já blbec jsem mu na to skočil a co myslíte – nic…

   Určitě to neplatťe a ruce od nich pryč. Smlouva, kterou podepíšete není smlouva o půjčce… Jen o tom, že se budou snažit půjčku sehnat. Ale to jsem si podrobně přečetl až doma….

 13. Martin napsal:

  Dobrý den, má někdo zkušenost s firmou Alsidisa s.r.o. mám od nich nabídku oddlužení za 5000,- a jelikož jsem už naletěl u jedné firmy tak mám strach. prosím má někdo zkušenost.

 14. Aneta napsal:

  Dobrý den,

  máte někdo zkušenost se jménem Jiří Peroutka? Zaručuje vyplacení peněz, solidní jednání, ale požaduje peníze na pojištění při neschopnosti splácet. Ty ja nikomu dávat dopředu nebudu, ale zajímají me zkušenosti

  • Jitka napsal:

   Pojištění neni nic zlého, poskytovatel jenom tím kryje své riziko. Pokud jich ale bude chtít před podpisem smlouvy dávejte si pozor, může se jednat o podvod http://financniliska.cz/podvod-penize-za-pujcku-predem/

   • Aneta napsal:

    Právě ze je chce předem. A prý by mi vystavil potvrzení o zaplacení. To je sice hezký, ale ani tak tomu nevěřím.

  • Aneta napsal:

   Me jde o sjednocení dluhů. U tohoto pána bych prošla, ale nelíbí se mi dávat takový peníze dopředu. Internet je plný podvodů.

   • uzivatel napsal:

    Tak kontaktujte vyse uvedeny email, na zaklade podrobné analýzy vam budou sdělení mozne sance na realizaci..

    • Aneta napsal:

     To nechápu jak. Analyzovat něco, co neznáte a jméno slyšíte poprvé. Každý ma jiný styl půjčování i podvodů, takze mi není jasné, jak bych se mohla dobrat dobrého rozhodnutí.

    • Aneta napsal:

     Blbě jsem to pochopila. Můj případ je jasný. Konsolidace. Na to nepotřebuji analýzu. Přesto děkuji

  • Denisa napsal:

   Dobrý den taky sem mu psala o půjčku a také chce zaplatit pojišťovací smlouvu a mám ji již schválenou tak se chci zeptat jesly ste si vzala od něj půjčku děkuji

   • Aneta napsal:

    Nevzala. Je to hodne peněz a ja jsem nedůvěřivá. Takze si chci zjistit co nejvíce. Zatím je fakt, ze jsem nikde nenašla toto jméno spojené s podvodem. Tak nevím.

    • Zdeněk napsal:

     Dobrý den já mám jinou zkušenost chtěl po mě zaplatit jistinu pro právníka aby se podepsala i notářský ověřila tak jsem mu poslal peníze a vůbec nic se nestalo tak bych od něj dál ruce pryč

   • Aneta napsal:

    A tam poznají, zda jde o podvod nebo solidní nabídku?

    • Aneta napsal:

     Tak prý jde o klasický příjmový doklad platný dle zákonů ČR. A ta částka by byla zapsána i ve smlouvě o půjčce. Tak nevím. Nechci naletet

 15. Jan napsal:

  Užitečná stránka.

  Co P2P tržiště? Jsou nějaká podvodná? Sem tam jsem narazil na stížnosti na bankerat, ale to spíš od investorů.

  Pak co tak mám přehled, tak v pořádku by měly být banking-online a zonky. S Benefi nemám osobní zkušenost, tak nevím.

  A pak je řada dalšít P2P aukcí, které vznikají dost rychle a vůbec netuším, zda se jim dá věřit.

  Má někdo zkušenost?

  • Jitka napsal:

   P2P půjčky jsou v podstatě zcela bezpečné i vzhledem k nový zákon o půjčkách. Reálné stížnosti na tyto systémy mají akorát “klienti” kteří buď 1. službu nevyužili nebo 2. nesplácejí. Obrázek si z toho utvořte sami. Rozdílem mezi jednotlivými poskytovateli je jen spektrum klientů, které akceptují – jejich rizikovost. Nejpřísnější pravidla má asi Zonky (slušná recenze na Zonky a jak funguje je následně Benefi (slušná recenze a na ocase Bankerat a ostatní nově vzniklé zprostředkovatele.

 16. Nikita napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat na zkušenosti je to soukromý investor pan Doklidný.Chce poslat 3000kč na učet a pak přijede a vyplatí peníze v hotovosti.Prosím o informace děkuji

 17. vendy napsal:

  dobry den.take jsem naletela panu Rypteckemu nebo nebo jak se vubec jmenuje.Myslela jsem si že jsem dost opatrná ale bohužel.TED MAM AKORAT JEŠTĚ VĚTŠÍ PROBLEM NEŽ PŘEDTÍM.ma s takovym jmenem nejakou dalši skušenost.

 18. Jitka napsal:

  Něco jako poplatek dopředu před uzavřením půjčky je nesmysl a v 99% případů podvod. Celkem pěkný článek na toto téma je na http://financniliska.cz/podvod-penize-za-pujcku-predem/

  • iva napsal:

   Zkusenosti Eichner Jan??
   Prosím je to důležité

  • Alena napsal:

   Reklama je nyní už bohužel všude. Přesto článek alespoň mně pomohl, protože jinak bych byla naletěla přesně jak se tam píše. Pan P. (pokud je to jeho pravé jméno) se chtěl setkat, abych mu předala polatek osobně někde na vlakovém nádraží… Jitko díky.

  • Jitka napsal:

   Když jste takový zdatný úvěrový analytik, pojďte psát veřejné články na blog. Velmi rádi vám je zveřejníme. Protože zatím jediné, čím se zde prezentujete je nicneříkající emailová adresa.

 19. Sabi.Z napsal:

  Zdravím,

  chtěla jsem se zeptat zda někdo zvažuje nebo již nepodal žalobu na pana Bartáka Kobylisy ?

  • Lenka napsal:

   Klidně bych se připojila. Bohužel jsem u něho přišla o 6000 Kč.

   • Monika napsal:

    Zdravím, čtu vaše příspěvky, máte na mysli nabídku na úvěr na adrese Pakomericka 25,Praha 8? Taky to mám rozjednane, údajně schválené a taky chce poplatek 6t.

  • Honza napsal:

   Dobrý den taky bych se rád připojil. Zaplatil jsem mu 6000,- kč a nic se neděje

   • Kuki napsal:

    Po telefonu po mě chtěli 7000 jako poplatek. A abych přijela do Prahy. Udal adresu Pakomeřicka 25 a druhy Čumpelikova 15. Oboji Praha 8 a je to od sebe par metrů. Tel.777408856 a 776079209. Na nettu jsou to jen garáže a obyčejný obytný dum. Pod IČO 700 94 250 je veden pan Barták také z Prahy 8. JSOU TO PODVODNÍCI! NIC JIM NEDÁVEJTE!

    • Julie napsal:

     Dobrý den. Mám rozjednanou půjčku. Také chtějí to samé. Zkoušeli jste tam někdo zajet?

  • Aja napsal:

   Ja přišla o 7000Kč. Rada se připojim k žalobě

 20. BARA napsal:

  Dobry den,

  chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s Vachoutovi (jizni Čechy)
  Nechtějí žádný poplatek nic, jen komunikují jednou za čas.

 21. Danča napsal:

  Dobrý den,
  zná někdo nebo naletěl na Petr Nevěděl (pujckynevedel@gmail.com)?

 22. AJKA napsal:

  zná někdo p.Jiřího Peroutku? nabízí bezvadný ůvěr ale jedna chybička se vloudila che asi 8000kč při podpisu smlouvy

  • Klara napsal:

   Dobrý den , přítel si vzal u Pana Peroutka také “půjčku” ,zaplatil 6500 Kč. Poslal vám peníze?

   • Andrea napsal:

    Dobrý den, i já jsem zřejmě naletěla, byla vám půjčka vyplacena?

    • Denisa napsal:

     Brala ste si půjčku u pana Jiřího Peroutka můžu se zeptat jesly už vám poslal finance dekuji

   • Denisa napsal:

    Dobrý den taky sem u pana Peroutka za zadala o půjčku a chce 8000 za pojišťovací smlouvu tak nevím jesly to není podvodník jesly se můžu zeptat jak to dopadlo u vás poslal vám peníze na účet dekuji

    • Anonym napsal:

     Asi tak.Za pujcene penize predem zaplatit to smrdi.A kdyz ma nekdo po me chtit neco zaplatit at mi to pripise k dluzne castce az ji budu splacet.Zadna pojistka a pripojisteni nestoji 8000kc.A za nejakou radu pri pujcce nemuze nikdo s rozumem chtit takovou castku.muj nazor.
     A pokud ma nekdo na rozhazovani dam sem moje cislo konta.rada se prizivim.Hezky den vsem co maji rozum v hlave.

  • Janousek napsal:

   Dobry vecer,mate prosim zkusenost s Emil Filipinsky, je to zase podvod?

 23. Anonym napsal:

  Dobrý den, máte zkusenosti s panem Stankem, pani Horejsi anebo s panem Valdem, vše pod firmou FIFTY FINANCE s.r.o.??? nerada bych naletala. dekuju Jana

  • uzivatel napsal:

   Uver se zastavou nemovitosti?

   • Anonym napsal:

    ano, akorát se snaží, aby se k uveru pripojil jeste nekdo z pribuzenstva, který má další nemovitost, coz se mi moc nechce. Proto bych potřebovala vědět nějaké zkušenosti dalších s firmou.

    • uzivatel napsal:

     A co zkusit začít řešit stávající situaci poněkud konstruktivněji…?

     • Anonym napsal:

      Dobrý den, děkuju za rady, ale šlo mi o hlavně zkušenosti s danými lidmi, aby člověk nenaletěl.Jana

 24. Renata napsal:

  Dobry den, mate skusenost s bolardt@post.cz?

 25. Eva napsal:

  kancelář Praha 8.nějaký pan Smržina.podpis smlouvy v kanceláři.6000 Kč. peníze posílá hned na účet.co vy na to? máte nějaké zkušenosti?díky

 26. Anonym napsal:

  Dobrý den,
  Máte někdo zkušenost s tímto číslem? 770 666 171, připravil mě zřejmě o 100tis na smlouvu..email:lakaska@post.cz

 27. Honza napsal:

  !!! POZOR POZOR POZOR!!!
  Nikdo nevěřte Eva Rozkovcová nebo Pavla Rezková nebo Cabová Lenka nebo Lenka Miklasová nebo Lea Zelenková všechny jména jsou jedna osoba email moneypres@seznam.cz telefony 776282756 nebo 723131115 nebo 604756701.Zaplatil jsem jakousi jistinu 3500,-na účet a nic se nedělo 2 měsíce jen samé výmluvy proč nemůže přijet pak si ještě napsala o 4200,- že mám poslat na adresu na pobocku, Markova Zuzana,POSTE RESTANTE,Trutnov 54102 to už jsem neposlal a zas jen měsíc slibovala a nic. Když jsem se vyptával na úvěr tak začala být naštvaná že toho má hodně a já jsem arogantní a 3 měsíc napsala, ale už z čísla 9996210 sms že moji žádost ruší. Teď už ani nekomunikuje a neodepisuje nikdo jí nevěřte.

  • Dagmar Jelínková napsal:

   Dobrý den,mohu se Vás zeptat zde by jste se přidal k žalobě?
   Děkuji za odpověď
   Jelínková

  • Milan napsal:

   taky s ní mám zkušenost a je to jen obrovská lhářka mě kontaktovala z čísla 605192078 a po 4 měsících dopisování a výmluv proč nemůže přijet je telefon nedostupný nikdo jí nevěřte a hlavně neplaťte

  • Ester napsal:

   jj mě taky okradla o 3500,- a 3 měsíce psala jak nemůže přijet nejdřív z čísla 605192078 a pak už jen z 9996210 vzkazy

 28. mirinda napsal:

  prosím zná někdo paní suchou? jedná jen přes sms a chce kauci 760kč.
  děkuji

 29. Anna napsal:

  Dobrý den, s tímhle číslem 60475670, se mi ozvala na email jakási paní Rezkova, hlavní investorka. Nabídla mi půjčku, všechno bylo až moc dokonalé a pak že potřebuje zaslat 4000 a pak hned dojede a půjčku vyplatí. V telefonu zněla přesvědčivě. Řekla jsem že ty peníze už dnes nestihnu poslat, byl čtvrtek 11 h, na to mi odpověděla že je musím poslat do zítřejších 10 h dopoledne, jinak prý nemůže zaručit, že bude mít pak čas na vyplacení půjčky, že pak by mohla mít čas třeba za 2 měsíce 😀 no dobrá dilina, nenechám se okrást a vy snad taky ne.

 30. lila napsal:

  Dobrý den ,má někdo zkušenost s Aretal.eu

 31. lila napsal:

  Dobrý den máte ,někdo zkušenost s firmou Aretal.eu?

 32. Zuzana napsal:

  Podvod představuje se pod jmény Eva Rozkovcová nebo Cabová Lenka nebo Lenka Miklasová nebo Lea Zelenková email moneypres@seznam.cz telefony 776282756 (ztratila ho) nový telefon 723131115 (ztratila ho) nový telefon 604756701 zatím funguje 😀
  Zaplatila jsem jakousi jistinu 3500,-a nic se nedělo jen výmluvy proč nemůže přijet. Mám od ní snad 200 sms a emailů z různými důvody proč nemůže přijet. Zkoušela jsem jí pak i z jiných telefonů a pokaždé se jmenuje jinak Miklasová alias Rozkovcová alias Zelenková alias bla bla. Už 2,5 měsíce jen lže a úvěr i jistina je v nedohlednu. Pozor na ní nevěřte jí ani slovo.

 33. Nováčková napsal:

  Pokuta pro zprostředkovatele až 2 miliony
  Neplaťte podvodných firmám za zprostředkování.
  bez registru nikdo nepůjčí
  směnky jsou zrušené
  na OP nikdo nepůjčí
  zástavy nemovotosti jsou nebezpečné
  soukromé půjčky neexistují
  Položte si otázku , zda Vy by jste půjčili vlastní peníze.
  Nenabízíme finance , ale řešíme Vaše dluhy.
  Zvažujetete další zadlužení nebo insolvenci ?
  Zjistěte Vaše další možnosti u nás zcela zdarma.

 34. Sabi.Z napsal:

  Zdravím,
  jak jste dopadl/a s p. Werkovskym ?

 35. romi napsal:

  Dobry den mate zkusenost s Michalem Jicinsky tel.702 400 120
  Tomas Bejlek tel.777 909 047
  Emporo uvery tel.608 214 600
  ma nekdo skusenosti…dekuju za odpovedi

 36. Ivo napsal:

  Otakar.adamec@seznam.cz
  Král mezi podvodníky. Dokáže udělat i bankovní příslib,ze zahraniční banky.

  • ivana napsal:

   takze jen slibuje a nic to uz vsichni jen podvadeji psala jsem jeste se neozval dekuji za info

 37. Sabi.Z napsal:

  Zdravím,
  prosím nejaká zkušenost s p. Werkovsky Filip?

 38. Milka napsal:

  dobry den,ma te nekdo zkusenost se soukromou osobou panem Werkovsky…nabizi soukrome pujcky a chce do predu 1% s pujcene castky a nasledujici den prijede se smlouvou a s penezma vhotovosti nebo muze poslat na ucet…uz jste si nekdo od nej pujcoval?znateho nekdo…dekuju za odpovedi

  • Milka napsal:

   a jeste kdyz prijede domu na podepsani smlouvy,tak nemusite mit okopirovany zadny doklady protoze ma ctecku i na kterou se pak podepisete,je to na zpusob co maji ve vetsina bank,elektronicky podpis,nevim je mi to naky divny…jmenuje se Werkovsky Filip Praha 6 a tel.721 025 155
   dekuju za odpovedi

   • uzivatel napsal:

    Usmevne… 🙂

    • Pavlis napsal:

     Zdravim..gold uver.pres internet nabizeli pujcku..predem 9500 kc..vymluvy a nic z toho..bez komunikace,mobily nedostupne..jakasi radoby smlouva zaslana z olomouce 6… Nemate s tim nekdo zkusenost? Ta zenska jeste drza do telefonu.

     • Denisa napsal:

      Prosím vás znáte někdo pana Jiřího Peroutka nabízí mi půjčku ale chce 8000 za pojišťovací smlouvu tak nevím máte někdo zkušenost z tímto pánem

  • Sabi.Z napsal:

   Zdravím,
   Já jsem s nim byla v kontaktu, po me chtěl 2%. Ale odstoupila jsem od toho. Neumí nic vysvětlit když mu dam otázku kokta nechce poslat smlouvu.
   Já jsem mu nabízela aby Teda přijel ukázal mi OP a ze mu dám ty 2000 s on me tu moji požadovanou částku. Vymlouvá se je to určite podvod.

   • Milka napsal:

    dobry den p.Sabi,uz si take myslim,ze to bude asi podvod,mel jsem s nim jednani a ted cekam na ten poplatek 1%,ze me posle naspatek…opravdu nevim co si myslet…jestli chcete napis te mi na mail:kafmil@email.cz

 39. Sabi.Z napsal:

  Dobrý den,
  má Prosím někdo zkušenost s pa em Werkovsky Filip?

  Děkuji za odpověď

 40. Jana napsal:

  Nabídka úvěru a úvěrové mezi jednotlivými

  Jsme institucí specializující se na financování, investic a půjček mezi individus.Nous poskytujeme úvěrů a půjček sahat až do 10000 korun více než 80 000 000 Kč, úroková sazba ve výši 3% ročně nás nabídka. Získání úvěru na úhradu své dluhy, pro realizaci svých projektů koupit svůj dům nebo jeho ideální auto. Působíme v těchto odvětvích: Ready auto, motocykl úvěr, úvěru na bydlení, platební úvěr Měsíční tvrdé projekty vy jsou zablokovány je zakázáno banky a nemáte prospěch bank je lepší mít projekt a potřebují financování, špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů. Prosím, dejte se do kontaktu s námi prostřednictvím naší e-mailovou adresu.
  E-mail:

 41. Jitka Krásnohorská napsal:

  Zdravím, zítra mám schůzku ohledně půjčky ve výši 150.000 Kč
  Doba splatnosti 72 měsíců
  Měsíční splátka je 2.696 Kč
  Celková splatná částka spotřebitelem 194.112 Kč
  K podpisu smlouvy o půjčce, budete potřebovat:
  Váš platný občanský průkaz
  Číslo bankovního účtu pro poskytnutí půjčky
  Částku 8.090 Kč v hotovosti, na zaplacení pojištění proti neschopnosti splácet…

  při námitce ohledně hotovosti předem z důvodu pojištění mi bylo sděleno toto:
  Pojištění je nutné uhradit osobně, při podpisu smlouvy o půjčce. Na jeho cenu, vám vystavím potvrzení o zaplacení.
  Jinak to udělat bohužel nelze.
  Jedná se o již schválenou nabídku půjčky. Podepisujete přímo smlouvu o půjčce, se zaručeným vyplacením financí.
  Po podpisu smlouvy a zaplacení pojištění se nemůže stát, že by vám půjčka nebyla vyplacena.
  Zaručuji vám čestné a solidní jednání.

  co si o tom myslíte??

  Ještě mě napadlo vzít si s sebou na schůzku diktafon a skrytou kameru a celé sjednání nahrávat… pomohlo by mi to při případném podvodu? uspěla bych s pořízeným materiálem u soudního procesu?? děkuji za odpověď.
  Jitka Krásnohorská

  • Jančaříková napsal:

   Nalítla jsem stejně jako vy,úplně stejné parametry půjčky a peníze v hotovosti předány jako vratná kauce.Peníze na účet nepřišly ani telefon nezvedá a email už vůbec.Tak jsem přišla o 8.090,-Kč
   Stalo se mi to 31.8.2016.
   Pan Holík by potřeboval zavřít za podvod.

 42. Sabina Z. napsal:

  Dobrý den,

  chtěla bych Vás varovat před Petrem Holikem. ChTel po me 7500 jako pojištění s Tim ze podepíšeme i rovnou smlouvu. No bohužel peníze nikde ani na maily neodpovídá.

  Škoda jen ze jsem si ne přečetla recenze dříve 😕😕😕

 43. Postřeh napsal:

  FINSYS solution s.r.o. – jednatel Panáček.
  LICHVA – LICHVA – LICHVA – LICHVA
  -dne 28.6.2012 Marie Remešová a Pavel Remeš jako klienti učinili na formuláři (s hlavičkou firmy FINSYS solutions s.r.o., v níž je dle výpisu z obchodního rejstříku jednatelem Ing. Petr Paníček) prohlášení, že mají ke dni podpisu závazky vůči Home Credit, a.s. celkem 123.000 Kč, vůči COFIDIS s.r.o. celkem 95.000 Kč.

  -Dne 28.6.2012, byla mezi Marií Šťastnou jako věřitelkou a Pavel anonymizovano a Marií Remešovou jako solidárními dlužníky uzavřena smlouva o půjčce, dle níž uvedená věřitelka poskytla dlužníkům půjčku 50.000 Kč, kterou měli dlužníci splácet v 60 splátkách po 1.940 Kč měsíčně, s úrokovou sazbou 40% ročně a RPSN 57,70% ročně, v celkové výši 116.400 Kč spolu s poplatkem za uzavření půjčky ve výši 5.000 Kč

  • uživatel napsal:

   Zajímavý příspěvek.. A dle čeho jsou dle Vás splněny znaky lichvy, potažmo lichevní smlouvy?

 44. Jakub napsal:

  Dobrý den má nekdo zkušenost s jménem Iveta Tomšová .,.,.,

 45. anonym napsal:

  Pozor další podvodník predstavuje se jako majitel firmy v Tachově stále mu dobíjet vybere tisíce je to cikán bydlí v ostravě mění neustále čísla obere vás o vše uz jsme na něho podali žalobu dělá to už roky lidí stále pribiva jsou jich stovky po celé republice mluví špatně česky tak pozor žádné dobijeni ani peníze předem a ještě chce sex je to zruda😈😈😈

 46. Anonym napsal:

  Nikomu nic neposilejte dopredu,jedna se o podvod,je jedno zda se jedna o anuitu,zalohu,kauci nebo pojisteni.Tito podvodnici zneuziji vasi akutni potreby narychlo pujceni penez,zajisteni uveru.Prevazne tam kam poslete penize,tak je posilate na anonymni karty Blesk penezenka a Myunikard ktere koupite na poste v trafice.Taktez telefonni cisla jsou na predplacene karty.Ja poslal v cervenci 5000,-Kc ze do 48 dostanu smlouvu a pote do 48 hodin budu mit 50.000,- na ucte.Tito podvodnici jsou nepolapitelni,diky absolutni anonymite,nedohledatelnosti….
  Nenechte se podvest!!!

 47. Franta Doplatil napsal:

  Dobry den chtel bych Vas varovat pred podvodnikem panem Martinakem 607 935 588 a uverovym centrem s tel. 722 623 188.
  Cislo uctu anonymni karty od csob.
  264 958 909/0300
  8000286727
  Myunicard

  a cislo uctu anonymni karty u ceske sporitelny
  43 51 30 43 89/0800
  V.s. 87 23 509
  Blesk penezenka

  Nedostanete zadny uver a uz se jim nedovolate.

  Podvod jako prase!
  4351304389/0800

 48. Franta Doplatil napsal:

  Dobry den chtel bych Vas varovat pred podvodnikem panem Martinakem 607 935 588 a uverovym centrem s tel. 722 623 188.
  Cislo uctu anonymni karty od csob.
  264 958 909/0300
  8000286727
  Myunicard

  a cislo uctu anonymni karty u ceske sporitelny
  43 51 30 43 89/0800
  V.s. 87 23 509
  Blesk penezenka
  4351304389/0800

 49. Mamlas napsal:

  Davejte si pozor na pana Martinaka 607 935 588 slibi uver,ziska kauci a uz nem v zivote neuslisite ma ucet na anonymni kartu od csob …

 50. anonym napsal:

  Nevěděl Kratochvíl Holík podvod peníze předem a žádná půjčka pozor na ne

  • Jakub napsal:

   Pan Petr Holík a podobní frajirci kteří se prezentují firmou evpe group jsou podvodníci !!! chtějí 12290 Kč předem nedokáží předložit nic trošku nerozumí své bezpaterni praci kterou se živí. Pobavili jsme se. Po předložení otazek Pan Holík zacal byt silne nervózní a spoceny a najednou musel okamžitě odjet. Neplatné nic předem jde o podvod.

   • DANIELA ZUZANA TOMASKOVA napsal:

    pANE jAKUBE VELICE VAM DEKUJI ZA PRISPEVEK NA PANA HOLIKA -uz jsem mela schuzku domlouvat.JESTE JEDNOU VELICE DEKUJI ZA UPOZORNENI!!!!!!ZUZKA

   • Radana napsal:

    nebo to taky může být Lukáš Marek nebo Havlíček atd. nebo jak se vlastně jmenuje …..

    • Iv napsal:

     paní Radano, vy máte zkušenost s panem Lukášem Havlíčkem?? Nebo kdokoliv tady ?? Moc děkuji za odpověď. Nevyžaduje peníze předem, jedinou podmínkou je založení účtu u M bank .. tak bych se ráda něco dozvěděla. Děkuji všem moc za odpovědi. IV.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi