Podvodné půjčky – černá listina


Znáte nějaké podvodné půjčky nebo neseriózní firmu? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Nenaleťte na podvodné půjčky

Podvodné půjčky – přečtěte si zkušenosti ostatních

Hromadné žaloby

Uvěrové podvodyPodvodné půjčky – černá listina
3.8 (76.84%) 19

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

4 318 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. Mirus napsal:

  Dostal někdo od p. Tichého půjčku? Poslala jsem veškeré dokumenty a už 2 dny nekomunikuje. Děkuji

 2. Allen napsal:

  Právě jsem obdržel úvěr ve výši 430000 Kč ze společnosti Josef Pavel, kontaktujte josef56775@seznam.cz pro více informací

 3. Tereza napsal:

  Dobrý den, nějaká zkušenost s Martinem Dolejším? dolejsi.mart@seznam.cz

  • Anonym napsal:

   Ano.asi před skonsolidoval mikropůjčky před výplatou. bohužel peníze navíc nepůjčil. Říkal že se tomu bude vjenovat až koncem října ale já si radši uš půjčovat nebudu. Jsem ráda že splácím jenom tu kosolidaci a mám klid

  • uživatel napsal:

   Nabízí Vám nějakou “supervyhodnou” půjčku/úvěr?

 4. Martina napsal:

  Dobry den.Mate nekdo zkusenost s panem mgr.jan.probost@centrum.cz.Nechce poplatek ale chce za sepsani smouvy u firmy 765 czk ktere odecte od navyseni.Dekuji za vase zkusenosti.

 5. Chlumy napsal:

  Ještě jednou píši kdo se se mnou přidá ke stíhání pujckabez2018@centrum.cz obchodní zástupce p. Nováček tel. 606423860 napište na e-mail: chlumy@seznam.cz.

 6. Chlumy napsal:

  Já také, již je to měsíc, neodpovídají na e-maily, telefon je vypnutý. Takže jsem teď požádala banku o odtajnění bankovního účtu, na který jsem peníze poslala, Pojďmese dát dohromady a podat trestní oznámení.

 7. Monika napsal:

  Dobrý den, chci se vám omluvit a škodu uhradit. Prosím vás všichni mě kontaktujte na monika.krycerova@seznam.cz a dám věci do pořádku. Je mi to líto a podvody nedělám. Bohužel jsem byla zmanipulovana. Prosím pěkně uhradím to a prosím o stáhnutí oznámení

  • nene napsal:

   Jak to chcete napravit, když jste zneužila osobní doklady??? Vy nevíte, že je to trestné!!!!!

  • Alessa napsal:

   Zmanipulovana? Kdyz jste s tou svoji bandou manipulovala a psychicky napadala lidi, vyvijela na ne natlak a okradala je o penize? Pobavila jste me. Najednou kdyz vam uz hrozi vezeni tu hrajete divadlo na lidi, kteri cam uz na to neskoci.

 8. Anonym napsal:

  Nebrat si úvěr od karelinvestor@seznam.cz je to podvodnik

 9. Anonym napsal:

  Dobrý den
  dobrá zpráva dnes policie chytla p. Tomáše Kostku alias p. Dvořáka tel 720671414
  Takže jestli i Vás podvedl podejte na něj trestní oznámení ať toho tam má co nejvíce

 10. Anonym napsal:

  Naletěla jsem! Neplatná příkazní smlouva a 17 000,- v háji. Jedná se o firmu dbi credit s.r.o jméno poradce Petr Beneš. Doporučovala bych se s ním ani nescházet. Neuvěřitelný jakou mají dnes lidi drzost okrádát a vůbec jim to není proti srsti.

 11. Allen napsal:

  Dobrý den.

  Dostal jsem podnikatelský úvěr ve výši 350 000 EUR od pana Josef Pavel. Pokud ještě potřebujete půjčku, kontaktujte pana Josef Pavel za půjčku, pomůže vám s půjčkou. Jeho kontakty jsou josef56775@seznam.cz

 12. Anonym napsal:

  Kdo ma prosím zkušenosti z Josef tichý joseftichy975@gmail.con

  • Anonym napsal:

   jakmile jsem napsala, že poplatek je nelegální
   Již neodpovídal na maily
   Chce 5500 za regisrtaci
   takže také podvod

 13. Anonym napsal:

  Dej té si pozor na pujcka.od.firmy@email.com pan ze vlastní firmu není to tak podvod a ještě na profi.tip@email.com je to ten sami pan jen bude tvrdit ze buď to ma firmu a nebo ze je to profi sází a pošle vám i tikety

 14. Tamara napsal:

  Aha,takže další co neví jak lidi obrat,v roli vnoučka co měl štědrý prarodiče a nevěděl co dělat s mega dědictvím,tak se jednoho dne rozhodl že si bude hrát na samaritána a pomáhat lidem co neměli takový štěstí…za x dobitýho kreditu,to jistě…ještě že nejsem z těch důvěřivých lidí,kterých sou mraky…a ani ve snu by mě nenapadlo platit poplatek a ještě k tomu takovou primitivní formou jako je kupon s kreditem…rovnou ze šest!…každopádně vám mladý poskytovateli děkuji za info,podobně napsanej mail,té vaší dobročinnosti de facto plnej vašich vyblitých pohádek jsem už dnes jednou otevřela,pán dostal na rozdíl od vás mírnější odpověď,no zasloužili by jste kvalitně pohladit po tom dutým skvostu co nosíte na krku!a bonus by jste mohli všichni gepět v chládku,a navzájem si dobíjet kupony do aleluja!ještě že jsem se obtěžovala reagovat jen na dva takový hrdiny,číst to ve velkým tak zvracím permanetně….ale Karma je,byla a bude…na každou svini se vaří voda….předpokládám že na váš druh už je v bodu varu!!!…dřív nebo později se vám to všechno “dobro” ve zlo obrátí…ale,přeju vám s karmou hodně úspěchů do budoucna!a klid všem těm co jste je obrali,aby jste si mohli vůbec dovolit zavolat…rodiče jsou určitě patřičně hrdí na tak povedný potomstvo!…ikdyž beztak voláte celá family z o2…patří vám výsměch a mít holej zadek,a na volání maxdvacku do telefonní budky!!!!!!!!!

 15. uživatel napsal:

  10 až 20 tisíc měsíčně “zachranim” žadatelům o úvěr v rámci různých poplatků, kauci, jistin, pojištění.. A je to triviální.. 🙂 uverovyanalytik@seznam.cz

 16. Martina napsal:

  Lidská blbost je zlatý důl…

  • Anonym napsal:

   Komu jste naletla

   • Anonym napsal:

    P.Němeček DBI Credit s.r.o.

   • Anonym napsal:

    Ja nikomu… Já si na své peníze v rámci možnosti dávám pozor. Taky jsem nebyla vždy finančně gramotná ale odkdy dělám v bance na vymáhání tak mně to hodně probralo do reality.
    Taky bych si ráda přilepšila ke svému bídnemu platu. Nechcete mi někdo poslat penízky za sprostředkování pujčky? Koukám, že lidi jsou tady na to blbí dost.

 17. Eva napsal:

  Dobrý den, máte nějkou zkušenost s poskytovatelem půjček Josef Tichý? joseftichy975@gmail.com

 18. Anonym napsal:

  Nebrat si pujcku od Petra Beneše uveryhypobenes@gmail.com je to podvodník přijde na schůzku podepsat smlouvu s vámi a chce po vas 8997kc a ze pošle do 2dnu peníze nic mi neprislo. Pana mám nahraneho tak ze budu podávat trestní oznámení

 19. Chlumy napsal:

  Máte někdo zkušenost z půjčkou od investora e-mail: pujckabez2018@centrun.cz obchodní zástupce p. Nováček tel.606423860.

  • Antonín vizvári napsal:

   Mám,poslal jsem poplatek 13 000 kč,zhruba před 3 týdny a od té doby nereagují ani na telefon,ani neodpovídají na e-maily.

   • Chlumy napsal:

    Já také, již je to měsíc, neodpovídají na e-maily, telefon je vypnutý. Takže jsem teď požádala banku o odtajnění bankovního účtu, na který jsem peníze poslala, Pojďmese dát dohromady a podat trestní oznámení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně