Partners – finanční poradenství


Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. zastává hlavní motto a slogan „Finanční poradenství jinak“. A jak tedy? Dle webových stránek www.partners.cz tato firma nabízí objektivní, férové a hlavně nezávislé poradenství v oblasti rodinných financí a osobních rozpočtů. Odborníci z Partners umí poradit, jak vyřešit spoření na důchod či třeba i jak ušetřit na hypotéce. A je toho samozřejmě ještě mnohem více. Poradenství od Partners je nazýváno zkratkou APS – a ta v sobě skrývá slova Analýza, Poradenství a Servis.

Historie společnosti

Společnost Partners byla založena v roce 2007 v Praze, a to rovnou jako společnost akciová. Ve velkém ji proslavil především bývalý člen předsednictva, Tomáš Prouza – tedy český ekonom a rovněž bývalý náměstek ministra financí. V Partners působil do roku 2011.

Poradci a pobočky Partners

Partners ve své hlavní centrále v Praze zaměstnává zhruba 96 pracovníků a celkově disponuje okolo 3600 poradci – a to není zrovna málo. Na území České republiky se nachází 26 klientských center a menší pobočky jsou rozmístěny ve všech jen trochu větších městech.

Kariéra

Pakliže by nás zaujala možnost kariéry u Partners, můžeme si prohlédnout nabídku volných pracovních míst, která je zobrazována na webových stránkách. Nejčastěji jsou samozřejmě hledáni finanční poradci. Kritériem pro možnost vykonávání této pozice u Partners je minimálně ukončené středoškolské studium. Mezi další požadavky pak patří komunikativnost, smysl pro zodpovědnost a cílevědomost.

Nabídka produktů

Partners v rámci svého servisu (tedy poslední složce finančního poradenství) nabízí finanční produkty od více, než 50 smluvených společností. Patří k nim velké banky, spořitelny a spousta dalších. Mezi produkty patří konkrétně úvěry, stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění, leasing a úvěry na automobily.

Ocenění

Společnost Partners se výrazně mediálně zviditelnila zejména v rámci spolupráce s Českou televizí na projektu a pořadu Krotitelé dluhů, který sledoval osoby ve finanční nouzi a poskytoval jim následné poradenství. Mimo to je však také partnerem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a spolupracuje na několika charitativních projektech (v minulosti podpořili například Nadační fond Krtek, Domov pro seniory v Lanškrouně či Dětské centrum Jilemnice).

Kontakt

Hlavní centrála společnosti Partners se nachází na této adrese:

 • Partners Financial Services, a.s.
 • Prague Gate, 4. patro
 • Türkova 2319/5b
 • 149 00 Praha 4 – Chodov

Více informací pak můžeme nalézt na webové stránce www.partners.cz.


Partners – finanční poradenství
4.3 (85.82%) 79

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

92 zkušeností s Partners – finanční poradenství

 1. Klára napsal:

  Díky poradci jsem se lépe naučila zacházet se svými financemi a dokážu si i každý měsíc odložit peníze stranou kdyby se cokoliv stalo. Velmi mi v tom pomohla finanční analýza kterou mi udělal a i finanční plán, kterého se snažím držet.

 2. Petr Machač napsal:

  V téhle divné době jsem za poradce z Partners více než rád, se sníženým příjmem se potýká celá rodina a já jsem rád že mi poradce řekl jak to dobře unést tak aby se nás to v rámci mezí nijak nedotklo.

 3. Věra napsal:

  Poradci z Partners moc děkujeme za pomoc s vyřízením hypotečního úvěru. Jeho rady a zkušenosti nám ulehčili hodně práce a nejspíše i dost peněz.

 4. Pavlína napsal:

  Naše poradkyně má velmi osobní přístup a příjemné vystupování. Nabízí nám dobré služby které umíme využít na maximum.

 5. Patrik Zurek napsal:

  Dobré bezplatné poradenství na super úrovni.

 6. Jirka napsal:

  Sešel se s nimi kvůli úrazovku pro syna, začal dělat sport na vyšším levelu takže jsme doma usoudili že by se to mohlo hodit. Podmínky mi poradce udělal dobré, čekal jsem že to bude vyšší částka.

  • Maruš napsal:

   Nad tím jsme teď taky přemýšleli, sice dcera není žádná vrcholová sportovkyně, ale taky si myslím že v nějakém případě by se to mohlo hodit. Uvidíme co nám řekne poradce, je to milý chlap co nám ušetřil už hodně penízků, tak třeba najde zase nějaké dobré řešení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.