Partners – finanční poradenství


Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. zastává hlavní motto a slogan „Finanční poradenství jinak“. A jak tedy? Dle webových stránek www.partners.cz tato firma nabízí objektivní, férové a hlavně nezávislé poradenství v oblasti rodinných financí a osobních rozpočtů. Odborníci z Partners umí poradit, jak vyřešit spoření na důchod či třeba i jak ušetřit na hypotéce. A je toho samozřejmě ještě mnohem více. Poradenství od Partners je nazýváno zkratkou APS – a ta v sobě skrývá slova Analýza, Poradenství a Servis.

Historie společnosti

Společnost Partners byla založena v roce 2007 v Praze, a to rovnou jako společnost akciová. Ve velkém ji proslavil především bývalý člen předsednictva, Tomáš Prouza – tedy český ekonom a rovněž bývalý náměstek ministra financí. V Partners působil do roku 2011.

Poradci a pobočky Partners

Partners ve své hlavní centrále v Praze zaměstnává zhruba 96 pracovníků a celkově disponuje okolo 3600 poradci – a to není zrovna málo. Na území České republiky se nachází 26 klientských center a menší pobočky jsou rozmístěny ve všech jen trochu větších městech.

Kariéra

Pakliže by nás zaujala možnost kariéry u Partners, můžeme si prohlédnout nabídku volných pracovních míst, která je zobrazována na webových stránkách. Nejčastěji jsou samozřejmě hledáni finanční poradci. Kritériem pro možnost vykonávání této pozice u Partners je minimálně ukončené středoškolské studium. Mezi další požadavky pak patří komunikativnost, smysl pro zodpovědnost a cílevědomost.

Nabídka produktů

Partners v rámci svého servisu (tedy poslední složce finančního poradenství) nabízí finanční produkty od více, než 50 smluvených společností. Patří k nim velké banky, spořitelny a spousta dalších. Mezi produkty patří konkrétně úvěry, stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění, leasing a úvěry na automobily.

Ocenění

Společnost Partners se výrazně mediálně zviditelnila zejména v rámci spolupráce s Českou televizí na projektu a pořadu Krotitelé dluhů, který sledoval osoby ve finanční nouzi a poskytoval jim následné poradenství. Mimo to je však také partnerem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a spolupracuje na několika charitativních projektech (v minulosti podpořili například Nadační fond Krtek, Domov pro seniory v Lanškrouně či Dětské centrum Jilemnice).

Kontakt

Hlavní centrála společnosti Partners se nachází na této adrese:

 • Partners Financial Services, a.s.
 • Prague Gate, 4. patro
 • Türkova 2319/5b
 • 149 00 Praha 4 – Chodov

Více informací pak můžeme nalézt na webové stránce www.partners.cz.


Partners – finanční poradenství
4.4 (87.01%) 77

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

81 zkušeností s Partners – finanční poradenství

 1. Eliška K. napsal:

  Přes Partners jsme si s manželem nechali udělat penzijní spoření, na původní jsme platili zbytečně velké částky. Momentálně jsme v řešení s poradcem kdy nám hledá nejvýhodnější stavební spoření pro dceru, příští týden s ním mám znovu schůzku tak jsem zvědavá.

 2. Julie napsal:

  Poradce byl dost ochotný, hodně jsme o našich rodinných financích mluvili a nakonec jsme i řešili nějaké investice.

 3. Petr napsal:

  To vy byste měly upozornit vaše kilegi nato a ne že tady se vymlovate jeden na druhého naco máte posrane školení i….. Dioto

 4. Milan napsal:

  Díky pozastavení některých plateb s kterými mi pomohl poradce je pozastavit, jsem dneska schopný vyjít finančně aniž bych si musel žádat o půjčku třeba, kterou bych pravděpodobně v téhle době ani nedostal.

 5. Pavel napsal:

  Doba si hledá nouzová řešení, když se člověk potřebuje spojit se svým poradcem tak i přes skype to jde a vidíme se.

 6. Dana napsal:

  Já si byla u nich na pobočce pro radu ohledně hypotéky, na které jsem se domluvila s rodinou po rozdělení majetku, kdy jsme se sestrou dostaly společnou nemovitost po rodičích. Jenže sestra bydlí mimo zem ,tak jsme se domluvily, že se finančně vypořádáme, já budu mít dům a ona ode mne bude vyplacená. Na základě toho jsem u nich hledala radu, aby mi poradili u koho pro mne bude nejvhodnější hypotéku pořídit a jestli na požadovanou výši vůbec dosáhnu. Líbil se mi přístup poradce i jeho proaktivní přístup, kdy pro mě měl možnosti připravené hnedka na druhý den. Dost se mi ulevilo, na 2 melouny jsem dosáhla a banka vyšla ta co mám u ní i normální účet, takže jsme nemuseli nikde nic nově zakládat.

 7. Anonym napsal:

  Nemám dobrý dojem z Partners. První schůzky s poradcem byly o výběru instrumentů spoření/investování. Potom po nějaké době po předání smlouvy k prostudování konzultant mě začal furt volat a připomínat o pokračování spolupráce (v současné době mám zrovna hodně pŕace a priorita investování tím pádem dočasně poklesla, o čemž jsem samozřejmě říkala konzultantovi). Po dvou měsících mi pak napsal mail, abych se styděla, že se z důvodu mého pracovního vytížení nemůžu rozhodnout o svěření svých peněžních prostředků do Partners. Z důvodu toho, že všechny poplatky za investování do fondů musím zaplatit dopředu během prvních půl roku (investice je na 15 let), pak mám obavy bez pořádného zvážení se do toho hned pustit. Z Partners mám pocit, že nutí mě moje peníze co nejrychleji investovat s Partners, že řeší svoje KPI víc, než moje finance.

  • Ellie napsal:

   Dobrý den, upřímně je mi to líto, ale jak bývá v různých podnicích, tak jsou dobří i špatní (zbrkli nebo nezkušení) tito lidé kazí dobře jméno jedničce na trhu. Proto si myslím že nehazet všechny do jednoho pytle😊😊

   • Staněk napsal:

    Já bych spíš řekl, že tohle je spíš hodně o lidech, na které se narazí. Mám svoje zkušenosti s pár poradci, tak bych mohl vyprávět. Každý se ke své práci stavěl po své. Takže když nenavážete spolupráci hnedka s prvním, tak na tom není nic špatného. Taky jsem si sedl asi až se třetím nebo čtvrtým, dva byli úplně z jiných společností a skončil jsem Partnerse. Peníze jsou celkem choulostivou záležitostí, tak je třeba si s poradce sednou a mít v něj důvěru.

   • Petr napsal:

    To vy byste měly upozornit vaše kilegi nato a ne že tady se vymlovate jeden na druhého naco máte posrane školení i….. Dioto

 8. Jan Ritter napsal:

  Zkušenosti s nimi mám už poměrně dlouho, co se se mnou spojil jejich poradce. Spolupráci jsem s ním od té doby nepřerušil a jsem s ním spokojený. Zjistil jsem totiž, že když o něco projevím zájem, tak on mi dokáže celkem rychle vytvořit souhrn všeho zajímavého, co je aktuálně na trhu a pak když něco vyberu tak to i za mne vyřídí papírově. Času mi tím ušetří víc než dost.

 9. Vít Rudolf napsal:

  Sladit platby životního pojištění, důchodka a nově zřízené hypotéky, která měla mít ještě zvlášť vlastní pojistku se mi podařilo až za pomoci jejich poradce, který věděl jak s tím naložit. Jsem rád, že mi v tom udělal pořádek.

 10. KateřinaP. napsal:

  Tak já s poradcem z partners spolupracuji už několik let. A poradce jsem využila při né jednom produktu a vždy k mé spokojenosti. Má profesionální přístup a je zodpovědný. Já bych neměnila.

 11. PetrS napsal:

  Hodně drahá zkušenost, samé sladké řeči, ale výsledek příšerný…. Spoření v IŽP , na desítky let předplacené fondy… Prostě lepší nebrat… Samé lži a intriky, jde jim jen o provize…

  • Jana napsal:

   Kamarádka se stejnou zkušeností-na konci roku 2018 se upsala k 1.200 Kč měsíčnímu poplatku do IŽP, v červenci 2019 tak měla naspořeno 10.800, z toho si firma strhla 10.000 asi provize, takže od srpna do prosince spořila 5 měsíců á 1.200 Kč (800+6.000=6.800) a k poslednímu prosinci přišel výpis z účtu, kde je zůstatek cca 5.500 Kč. A to se prý vyplatí !!!

 12. Mikulas napsal:

  Finanční poradce z této firmy Partners nejprve zanalyzoval mé stávající pojištění, které jsme poté vyhodnotili jako nevyhovující. Následně pro mě připravil novou nabídku, kde zohlednil všechny stávající faktory. Ocenuji zejména jeho detailní porozumění produktu a snaze připravit nabídku přímo mě na míru. Časově je velmi flexibilní. Dobrá spolupráce.

 13. StelaJanoušková napsal:

  Máme zkušenost s panem ing. Michalem Sikorou z Partners. Měli jsme teď v řešení dům a s tím související hypotéku a následně na to se překopávala celá životní pojistka mého manžela, kterou měl velmi nevýhodně uzavřenou. Jsme moc spokojený a děkujeme.

 14. Eliáš napsal:

  Mám poradce, který mi čas od času aktualizuje smlouvy a spravuje mé finance. Jsem za to rád, protože se v tom nemusím orientovat sám.

  • Ondřej napsal:

   Po vlastních zkušenostech už bych se tím taky sám nechtěl zabývat a stresovat, fondy jsou dobrá věc, ale chce to mít v nich přehled, s tím mi v Partners pomohli.

 15. JN napsal:

  Dobrý den, máte prosím zkušenosti s poradcem Vojtěch Vencl ?

  Děkuji za odpovědi.

 16. Linda napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych se optala, jestli máte někdo zkušenost s paní Dagmar Turnovskou? Byli jste případně spokojeni nebo naopak?
  Děkuji za odpověď

 17. Adam napsal:

  V této firmě se nejedná o nezávislé finanční poradce, ale o firmu jako celek, která chce mít na trhu dobré jméno a jde si za tím. Neměl jsem tudíž sebemenší pochybnosti kontaktovat poradce z Partners kvůli patřičné úpravě mých starých smluv. S upřímností říkám, že za sebe jeho služby doporučuji a jsem spokojený.

 18. Zuzana napsal:

  My jsme u Partners cca 10 let. Za tu dobu se u nás vyměnili 3 finanční poradci. Jeden horší než druhý. Na jejich doporučení jsme kde co zrušili, upravili a založili. Ve spoření v podílových fondech už jsme 50 tis.v minusu,než nám bylo naplánováno. A to není jediné spoření, kde nemáme aspoň to,co jsme tam vložili. Kdybych peníze davala na účet, jsem na tom lépe. Za celý rok,dva k nám nikdo nepřijede zkontrolovat stav smluv.
  Takže asi tak o Partners a jejich zkušenostech a doporučení. Pokud chcete přijít o peníze, běžte k Partners.

  • monikapolakova napsal:

   Tak jak čtu, asi je to pouze v lidech. Já kdybych neměla s něčím dobrou zkušenost tak bych tomu dala šanci max ještě jednou, ne rovnou 3krát…a investování samo o sobě je dost kolísavé, ale to by měl každý kdo investuje vědět. S manželem máme jednoho poradce už 5 let. Z partners. Manželovi pomáhá po finanční stránce v podnikání a produkty které máme uzavřené jsou v pořádku. My jsme tedy spokojeni.

   • Sanys napsal:

    Asi tak. Finanční poradce na trhu máte kvalitní a zkušené i ty méně zkušené, kteří nemají tolik vědomostí a teprve se zaučují, proto vám nemůžou dát tolik rad a pomoc, ale každý si začátkem musí projít.

  • Anonym napsal:

   Dobrý den, Souhlasím!!! Napsala jste to úplně dobře!!!

 19. Mirka napsal:

  Finančnej poradkini z partners som zavolala už dávno. Mala som od kolegyne z práce kontakt. S manželom sme potrebovali schváliť hypotéku, banky s nami moc spolupracovať nechceli. Manžel je živnostník. Peniaze tzv „bokom“ na vklad sme mali, takže sme moc nechápali v čom je problém, vždycky bola nejaká výhovorka zo strany bánk, alebo nám dali moc vysoký úver, takže preto sme to chceli vyskúšať aj touto formou. Poradkyňa sa osvedčila, bola to dobrá voľba pretože už bývame vo svojom a za to jej ďakujeme.

  • Vojtěch napsal:

   tento přístup bohužel moc dobře znám…Partners nám v tomto případě taky dost ulehčili situaci, respektive poradce…chce to ale narazit na dobrého, aby člověk měl jistotu…

 20. Aneta Nová napsal:

  Nedoporučuji

 21. bendřich napsal:

  Dobrý den. Nechci tady nikoho zmiňovat ani dávat žádné kontakty a podrobné informace, ale ohledně finanční poradenství přes partners nějakou tu zkušenost mám. Finančního poradce, konkrétně ženu od vás mám už 5 let. Za tu dobu se dost věcí změnilo, pohnulo a pomáhá mi ohledně finanční situace celkově. Kdyby někdo chtěl, po domluvě info předám soukromě. A já za sebe určitě doporučuji.

  • Jiří napsal:

   Dobrý den,nepopírám,že poradci Partners jsou odborně vyškoleni, ale porovnal jste někdy stejnou nabídku přímo od bank, pojištoven atd. Já ano a zjistil jsem, že u Partners je to např. u hypoték o třetinu dražší. Je to logické, někdo musí zaplatit náklady kamenných poboček a jejich provize. Jejich argumentace, že váhou společnosti vyjednal poradce mnoho slev a téměř veškeré poplatky jsou zdarma, jsou jen psychologií jak přesvědčit klienta. Vše mají domluvené s regionálními manažery a vše je předražené. Ale na duhou stranu, produkty které nabízejí zřejmě fungují. Tak daleko už jsem se nedostal a ukončil s nimi spolupráci.

   • Kevin napsal:

    Tak já jsem právě Partners oslovil po několika nabídkách bank, které mi dali a srovnávat se to nedá. Ti poradci mají stejné provize za daný produkt, proto je hloupost aby vám nabízel něco nekvalitního. Já jsem s jeho službami spokojený.

 22. JanaHolečková napsal:

  S partnerem máme poradkyni z této firmy. A už v začátcích nám dost pomohla. Chtěli jsme jít spolu bydlet, vzít si úvěr a plánovat budoucnost. Otázka financí je v dnešní době podle mě jedna z těch nejdůležitějších. Alespoň já jsem byla vždycky hrozně neklidná abych měla vše správně pojištěné, peníze stranou aby se zhodnocovali atp…Poradkyně nám vypracovala finanční plán a spoříme si. Řešíme s ní teď hypotéku, tak doufám že nám vše klapne a schválí nám jí. Jsme za tuhle pomoc moc rádi, je to seriozní poradkyně.

 23. Setkal se někdo z vás s Jiřím Lamkou? Jakou s ním máte zkušenost? Děkuji.

 24. Alena Hořáková napsal:

  Jak si to tady čtu, tak jsem se rozhodla, že bych chtěla přidat i svou zkušenost s finančně poradenskou firmou Partners. Nesetkala jsem s problémem, který by se nedal vyřešit. Nebyl to ale problém, který by způsobil náš poradce, ale bylo to z dřívějších dob, kdy jsme s manželem společně podnikali a měli jsme nějaké nedostatky(problémy), které jsme potřebovali vyřešit. A právě poradce, kterého máme už hodně dlouho nám s tím pomohl a do dnešní doby pomáhá. Jsou to záležitosti čistě finanční, ve kterých je potřeba mít dobrý přehled a vědět jak má co fungovat. Vše co nám poradce kdy přichystal jsme si pečlivě zkontrolovali, nikdy bychom nepodepsali nic s čím bychom nesouhlasili a mohl z toho někdy být i nevědomky problém. Podle mě si lidé stěžují trošku neoprávněně. Víc by to chtělo hledat příčinu problému, než to na někoho svalovat.

 25. Dada napsal:

  Dobrý den,souhlasím s tím že partners je o člověku!My jsme jim svěřily peníze a přišly jsme o hodně peněz a skončily zadlužení!!!Měly jsme našeho poradce i tak rádi,do dnešního dne kdy jsem zjistila že nám udělal půjčku kde přeplatíme jednou tolik!!!Nemáme ani nemovitost,ani vlastní zdroje a jsme zadlužení!!!Tyto lidé by se měly stydět opravdu jsme jim věřily!!!NEDOPURUČUJI!!!!!

  • Petr napsal:

   Dobrý den rozhodně tedy dejte vědět přímo na centrálu Partners 🙂 jako jediní nebo jedni z mála mají i program díky kterému poškozené klienty odškodní právě pro případ, že by se našel jedinec, který by pochybil – což se může stát (Zvláště u tohoto případu by to bylo třeba řešit neboď hlavní politikou je aby lidi pod jejich správou bohatli a tvořili rezervy – zadlužování se je přímý opak) přeji hezký den.

 26. Kamil napsal:

  Partners mají dobré poradce. Mám informace od více známých, kteří někoho od nich mají. A mám i vlastní zkušenost. Přirovnal bych to třeba k zubaři, máte ty lepší i ty horší. Chce to vybírat.

 27. Patrik napsal:

  Myslel jsem si, že finančního poradce nebudu nikdy potřebovat. Pojistek jsem měl uzavřených dost a své finance jsem si vždycky řídil sám. Před pár měsíci jsem se potkal s dávným spolužákem, který u váš dělá a ten mi nabídl, že se spolu můžeme nezávazně na pár smluv podívat, tak jsem kývnul. Sám jsem nečekal s čím přišel a mile mě tím překvapil. Prozkoumal například mojí pojistku jestli má vůbec smysl a jestli mě bude kryt opravdu tak jak by měla, a nebylo to tak že jo…Jeho pomoc a rady byly nezávislé a objektivní takže jsem za ně teď vážně rád. Za sebe doporučuji, klidně mohu někomu poskytnout i spojení přímo na něj.

 28. František napsal:

  S Partners mám negativní zkušenost, přednostně jsem potřeboval řešit pojištění majetku a odpovědnosti, ale poradce mě neustále směřoval k životnímu pojištění a investicím na zajištění penze. Opakovaně jsem deklaroval svůj zájem pojistit svůj občanský majetek, pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě a další pro mě klíčové věci. Ne, opět mi byly dělány nabídky na životní pojištění od MetLife a Aegon Pojišťovny plus nějaké fondy od Partners. Potřetí jsem se ke svému požadavku během setkání s poradcem z Partners již nevracel a rozloučil se s ním. Cca týden po této nepříjemné návštěvě jsem si na internetu našel makléřskou firmu Respect a jsem maximálně spokojený. Rozdíl v přístupu, odbornosti i lidském přístupu byl propastný. U poradce z Partners jsem měl pocit, že ho zajímá jen životní pojištění, investice a hypotéka, takže za mě tato firma určitě ne.

 29. Milla napsal:

  Poradkyni z Partners máme 3 roky a vše funguje. Nemám nic co bych vytkla. Každý ať si to vyzkouší sám a uvidí. Nám ona vyhovuje.

 30. LeoKunc napsal:

  Přeji hezký den, co jsem si tu tak početl tak koukám, že co člověk to jiná zkušenost a asi je to vážně o tom a koho natrefíte. V každé branži máte ty lepší a bohužel i ty horší. Já osobně nemám slova kritiky na firmu Partners protože s jedním z poradců v jejich zastoupení spolupracuji už nějaký ten měsíc, vše v časovém intervalu splněno, vybaveno a jeho jednání semnou je velmi profesionální. Třeba tenhle můj komentář poradí lidem aby nejdřív něco vyzkoušeli sami a až potom hodnotili a hlavně neházet při prvním neúspěchu flintu do žita.

  • VostarekM napsal:

   A kde jste na toho poradce z partners natrefil? My s manželkou teď trochu tápem. Vzhledem k zpřísněným pravidlům k získaní hypotéky ji asi nikdy nedocílíme tak přemýšlíme o nezávazné schůzce, mohu se zeptat odkud jste?

   • Dominik napsal:

    Dobrý den, já sám jsem poradce Partners pro plzeňský, Středočeský a Jihočeský kraj. Pokud stále někoho hledáte ozvěte se na 728 816 893 😉 v případě, že jste odjinud můžu předat váš kontakt na kolegu z patřičného kraje 🙂

 31. Martin napsal:

  Měl jsem doporučení od tchána na poradce z Partners z Krumlova. Oslovil mě na první schůzce. To co mi říkal mi dávalo smysl a hlavně jsem chtěl ukázat trochu jiný směr. Podnikám a pomoc se mi hodila. Je to už pár let a za tu dobu se mém názoru nic nezměnilo. Asi to chce mít čich na lidi a trefit dobrého poradce jako já.

 32. Eva napsal:

  Zkušenosti s Partners negativní, poradce absolutně naučené fráze a postupy, škoda, že se této práci nevěnují vystudovaní ekonomové, ale každý kdo obstojí v rychlokurzu školení a vymývání mozků a jde mu jen o to jak přijít k penězům….

 33. Michaela Volfová napsal:

  Dobry den, mam neprijemne zkusenosti s pani Nikolu Komárovou z Prahy, ze zacatku ochotna pak prestane komunikovat, nezveda telefony atd, prisla jsem kvuli ni o nemovitost, majitelka uz nemohla dale cekat.

 34. Adam Vlčáček napsal:

  Každá služba je pouze o lidech, která se přesouvá na koncového zákazníka. V každé branži můžete narazit na člověka který jede víceméně pro své dobro, ale v dnešní době je to velké minimum. Vzhledem k tomu že společnost Partners má na trhu nějaké jméno a poradci mají za hlavní produkty danou marži tak je nějaké riziko minimální. Sám jejich služeb využívám a v dohledné době i dál budu.

  • r-adim napsal:

   Mám stejný názor pane Vlčáčku. Sám jsem si dost nastudoval o jejich společnosti než jsem se spojil s jedním z jejich poradců, který mi byl navrhnut na hlavní centrále. Pravidelně se scházíme a mám vše pod kontrolou.

   • Laďa napsal:

    Mě poradce z Partners kontaktoval sám s nabídkou vypracování finančního plánu a nezávazné schůzky. Neviděl jsem v tom žádný problém. Je to pro mě zkušenost. Zatím je po první schůzce ale docela mi ten člověk sedl, tak snad budou tak dobré zkušenosti jako u vás.

  • Katka napsal:

   My máme také poradce z partners a vždycky nám se vším pomohl. Věci vysvětlil tak, že jsem to pochopila i já ušetřil nám i dost peněz. Vždycky nám hledá tu nejvýhodnější nabídku ale nemyslím si že je to tím že je z partners nebo jiné společnosti ale je to o člověku.

 35. Tomáš K. napsal:

  Za mě Partners už NIKDY! Vždy jsem býval hodně skeptický vůči podobným firmám, než mě k nim zatáhla “dobrá kamarádka”. Samozřejmě, při mém pohovoru byla velmi přátelská a vše se snažila vysvětlit. Po roce a půl, kdy jsem se rozhodl jít do investování svým způsobem, a už ne přes Partners, nastaly problémy. Nejen že vás začnou tahat po poštách, ověřovat různé dokumenty kvůli nesprávnosti údajů (které správně na smlouvě jsou), ale taky úplně utnou komunikaci. Vše jsem si musel nakonec jít osobně vyřešit sám na pobočky společností kde bylo investováno. Jestli vás někdo z nich kontaktuje, vyžeňte jej holí!

  • Miroslav Nový napsal:

   Dobrý den.
   Také jsem se omylem potkal s poradcem firmy partners. Zajímavě hovořil a tak
   jsem ho ze zájmem poslouchal. Vzal jsem si i email pro další případnou schůzku.
   Myslel jsem si, že se jedná o firmu, která pořádá přednášky příp. kursy na
   zvyšování finanční gramotnosti obyčejných obyvatel.
   Pak jsem si našel internetové stránky firmy partners. Je to další z řady dnešních
   ,moderních, firem kteří mají zábavu ze současné bídy 70 procent obyvatel této
   republiky.
   Vrcholní představitelé této republiky schválili dobrý zákon o tom,že se
   nemají týrat zvířata. Mně osobně tam chybí i zákon proti týrání chudých lidí.
   Dříve se takovému podnikání říkávalo lichvářství nebo úžera.
   Bohužel situace v čr je taková jaká je. A proto se stále marně těším na dobu,
   kdy budou takovéto a podobné firmy zakázány.

   • Pavel napsal:

    Dobrý den Miroslave,
    to co jste napsal je zajímavý pohled na věc a určitě Vám ho nechci vyvracet. Stav dnešního finančního trhu v ČR je více než smutný.
    Přesto si ale myslím, že pokud chcete veřejně a negativně ohodnotit společnost, mělo by Vaše hodnocení vycházet z vlastní zkušenosti, kterou podle Vašeho příspěvku nemáte. Kategoricky jste kontakt s člověkem ukončil dříve, než Vám měl možnost ukázat jaký vlastně člověk a poradce je.
    Kdyby jste si o společnosti Partners nejdříve přečetl aspoň něco málo z ověřených zdrojů, věřím, že tuto zprávu bych tu určitě nenašel.
    Pokud se nepletu za dnem finanční gramotnosti stojí právě Partners, což znamená, že tato společnost opravdu aktivně fin. gramotnost v ČR podporuje. Dále Vás mohu ujistit, že lidé v této společnost se určitě nebaví z ‘”chudoby” obyvatel České republiky, naopak se snaží lidem kapitál tvořit. Dále s ohledem na Váš příspěvek by Vás mohlo zajímat, že tato společnost neustále navrhuje a podporuje zpřísňování podmínek pro získání licencí potřebných k práci ve finančnictví. Váš názor, že podnikat v poskytování finančních služeb je lichva Vám vyvracet nebudu, protože bychom na našem trhu našli bezpočet firem, které by tohle tvrzení potvrdily, ale můj názor je takový, že Partners dnes udává směr na poli financí a udává ho dobře.
    Závěrem bych chtěl jen přitakat názoru lidí, kteří tu zmínili, že tento druh podnikání je opravdu o člověku, a Vám bych přál dostat ještě šanci mít možnost řešit své finance s poradcem od Partners, který ctí a tvoří stejné hodnoty jako Petr Borkovec.
    Hezký den.

 36. RichardOS napsal:

  Bylo mi doporučeno kontaktovat někoho z partners pro mou potřebu. Vzhledem k tomu že je to firma která se zaměřuje hodně na investování a to já beru jako dlouhodobé spoření tak jsem neváhal. Nejedná se o nezávislé poradce, kterým člověk může naletět ale o firmu s dobrým jménem proto jsem do toho šel.

 37. LiborHajs napsal:

  Já tuhle firmu klidně doporučím. Zaměstnává kvalitní lidi a mám srovnání i jinými podobnými institucemi a tady jsem už nejdéle což o něčem svědčí.

  • MartinL napsal:

   Libore měl jsem to podobné. Poradce kterého jsem měl od nejmenované společnosti jsem musel změnit, jelikož mi jeho služby nevyhovovaly. Málo času, málo práce a skončilo to nezvedáním telefonů. Vzhledem k tomu jsem vyhledal pana Jiřího Lamku z partners a uplně jiné jednání a přístup takový jaky jsem si představoval.

   • Martine, zajímá mě, zda jde o pana Jiřího Lamku, kterého trochu znám a má e-mail jiri.lamka@partners.cz . Protože, pokud je to on, dluží mi i kolegovi za služby kolem své svatby v roce 2016. Dík za odpověď. Ladislav.

    • Groucho napsal:

     Slavná svatba pana Lanky. Fotkama z ní otravoval snad každého na schůzkách. Každopádně pan Lamka nekomunikuje s nikým. Kvůli refinancování hypotéky sedíte v bance, kam má dorazit na schůzku. Samozřejmě nedorazí, zavolá vám večer, jak to dopadlo. Xhodinové zpoždění je již standardem. A už vůbec se nenechte uvrtat do investování peněz do jeho ,, klientů”, kteří vám prý vrátí o pět tisíc víc než půjčite. Nehledá nejlepší řešení pro vás, ale nejrychlejší řešení pro výplatu své provize, takže pozor. Zdravím a pozdravuji, Jirko

  • Z napsal:

   Dobrý den Partners rozhodně NEEEEEEEE!!!POZOR NA NĚ!!!!!
   v měsíci březnu jsem uzavřel se společností Partner smlouvu o refinancování mého úvěru. Zároveň jsem uzavřel i životní pojištění, důchodové a v podstatě si vzali na správu veškeré mé smlouvy.
   Refinancování úvěru bylo domluveno u Hypotéční Banky a domluveno bylo že splátky budu zasílat od 09/2017.Partners jsem podepsal veškeré dokumentace související s poskytnutím úvěru u H.B.
   Po čase jsem se informoval u svého obchodního zástupce společnosti Partners jak se věci vyvíjejí a zda je vše v pořádku.Bylo mi po telefonu sděleno že je vše v pořádku a částka bude od jistého data převedena na ČMSS, kde jsem hypotéku původně měl. Na tento popud jsem zrušil příkaz k úhradě na splátky pro ČMSS a čekal od H.B na rozpis splátek.Situaci jsem si několikrát ověřoval u mého obchodního poradce a ten mi vždy sdělil že je vše v pořádku.
   Nedávno mi volali z ČMSS že tam evidují dluh za neplacení splátek a k tomu přičetli sankci. Jelikož jsem žil v domnění že v ČMSS je vše vyřešeno a že každým dnem čekám rozpis splátek byl jsem nemile překvapen.
   Ihned jsem začal jednat, zaplatil jsem vzniklý dluh i s pokutou, začal jsem procházet smlouvy a komunikovat s OZ Partners(mimochodem mi bylo řečeno že je vše v pořádku-jak jinak že!)
   Vydal jsem se řešit situaci rovnou na H.B kde mi bylo sděleno že ze stany Partners nebyl podán žádný dokument týkající se vyřízení mého refinancování. Držel jsem v ruce jen smlouvu sepsanou 03/2017 s H.B a spol Partners které však chyběli důležité razítka. Po výzvě zaměstnance (našeho obchodního poradce nyní od H.B podepsané pod touto smlouvou) aby nám na dané smlouvy dal razítko a vyjádřil se písemně k situaci kde se stala chyba nám tento zaměstnanec smlouvu jeho jménem podepsanou razítkem nestvrdil a vyjádření nepodal a odkázal mě abych si stěžoval na jejich lince pro klienty.
   Odešel jsem rozezlen a ihned volal OZ Partners, který zase mlžil a tvrdil že chybí nějaký dokument.Tady nechápu jak může bankovní poradce po 1/2 roce si vzpomenout na chybějící podklad!!!To o něčem svědčí. Dokument byl ihned předán a podepsán s tím že OZ druhý týden situaci napraví.
   Nyní se nám OZ nebere telefony, dokumenty mnou podepsané, potřebné k dořešení refinancování má u sebe a já nemohu situaci nijak dořešit.
   Jsem podnikatel a toto jednání že mě společnost Partners uvede v omyl a lživě tvrdí že mám vše vyřešené, kdy mi však na druhé společnosti vznikají dluhy a pomalu padám do evidence neplatičů může poškodit moji podnikatelskou činnost ať již z hlediska poskytnutí půjčky či spolupráce s obchodníky.
   Bohužel situaci stále řeším 🙁

   • Eva napsal:

    Bohužel takové zkušenosti s poradcem z Partners jsem měla již před lety, vše jsem ukončila, spočítala si o kolik jsem díky jeho radám přišla a nyní klidně spím..již nikdy více Partners….v bankách vám teď rádi vše nastaví na míru a individuálně..není třeba těchto rádoby pomocníků s financemi, kterým jde stejně jen o své provize…

  • Karel Zimčík napsal:

   DOBRÁ ZKUŠENOST
   Poradenství jako takové mi nikdy nic neříkalo. Nikdy jsem nechtěl nikomu svěřovat své peníze a hlavně jsem tomuhle oboru nedával moc velkou důvěru. Dřív jsem si smlouvy a vše kolem nich řešil sám. Za dobu kdy jsem začal podnikat toho bylo víc a víc a asi jako u většiny ta doba někdy přijde, tak přišla i u mě že jsem potřeboval aby mi někdo pomohl kvůli tomu že se stal problém ze kterého jsem moc nevěděl jak vybruslit. Nebudu tady nikoho nudit mým životním příběhem a už ve zkratce povím že já za sebe jsem narazil na dobrého poradce, který pro mě udělal hodně. Pokud by někdo váhal a nebo chtěl něco takového zkusit můžu dát klidně kontakt přímo na mého člověka a nebo se stačí držet zkušeností toho dotyčného. Toť vše, s pozdravem Karel Zimčík.

 38. Terka napsal:

  Neměla jsem až moc dobré zkušenosti s finančním trhem. Byla jsem na schůzce s partners asi před rokem a upřímně jsem čekala jen nějaké podpisy a přemlouvání, ale chtěla jsem tomu dát poslední šanci. Dostala jsem popravdě dost objektivní názory které mi dávaly smysl a až na druhé schůzce se začali řešit o dost podstatnější věci a jejich řešení. Sama cítím že jsem udělala tehdá dobrý krok.

 39. Marie Krátka napsal:

  Po mých zkušenost už vím kam se obrátit. Poradce z partners mám už 6 let a to je už opravdu dlouhá doba na to abych poznala co je to za člověka. Za tu dobu se u nás v rodinném rozpočtu změnilo spousty věcí a sama bych toho nedocílila.

 40. Patrik napsal:

  Kdyby se někdy lidé zamysleli nad tím, že vlastně peníze můžou mít také nějakou hodnotu a to je tím, že je správně uložíte hned by bylo na tom světe líp. Lidi možná mají jen vidinu toho čím víc vydělávám tím líp, to je ale podle mě nedostatek, právě tihle lidé by měli mít někoho na spravování peněz. Podotýkám, že já sám jsem se neorientoval příliš dobře ve všech možných skulinkách investic, ale od mého pána z partners vím, že když máte nějaký větší obnos v hotovosti tak se opravdu hodí ho zainvestovat třeba do podílových fondů. Ale je to jen o tom jak ti lidé chtějí vydělávat.

 41. Teodor napsal:

  Ono co si budeme povídat. Někdy je opravdu lepší vyjednávat s člověkem v nějaké klidné kavárně kde vás nikdo neruší a vše si pečlivě spolu prostudujete, než si jít na konkretní pobočku, a čekat kdo se váš s dovolením ujme. Sám jsem ani neměl pochyby když jsem chtěl začít investovat, že to nejdřív proberu s někým specializovaným. Když mi kamarád dohodil člověka od partners , vzal jsem to. Do dnes spolu spolupracujeme.

 42. Kateřina napsal:

  Já musím říct, že jsem měla osobně docela velkou kliku. Chtěla jsem investovat peníze které jsem dostala od rodičů a kdybych nezačala spolupracovat s paní od partners, která mi řekla dost podstatné věci, tak bych se podepsala takové věci, že bych opravdu jen těžko vyšla. Jde prostě o to, že i po přečtení všech možných dokumentů jsem tomu stejně nerozuměla. Pro mě pak byla neskutečná úleva, že jsem se neupsala něčemu z čeho bych pak hodně těžko vyvázla.

 43. Alexandr napsal:

  Vzhledem k tomu, že v dnešní době ukazujete své přijmy a výdaje skoro při každé půjčce a to nemluvím o hypotéce, tak je podle mě jasné, že vám ta dotyčná osoba bude muset nahlédnout do rozpočtů. Pro mě tohle nebyl žádný problém, spíš jsme se ze začátku bojoval s časem, abychom si mohli v klidu sednout a probrat co očekávám aby pro mě nás člověk od partners udělal. Byl jsem překvapený, že nebyl problém přijít i ve večerních hodinách k nám domů, což pro mě bylo opravdu příjemné. Když se narazí na člověka, který je vám sympatický i po té osobní stránce, tak je to podle mě hned příjemnější spolupráce.

 44. Marika napsal:

  O podvod se podle mě rozhodně nejedná jak se píše v nadpisu. My jsem neměli žádné doporučení ani zkušenost, ale prostě jsem zvedla telefon, zavolala na pobočku partners a dál už to šlo rychle. Měli jsme problém při řešení hypotéky, kdy nám banka moc nechtěla vyjít vstříc, a docela mě překvapilo, že když orodoval někdo jiný tak to najednou šlo, takže v čem bude ten zakopaný pes? Myslím si, že ověřená osoba, která v tom podniká má rozhozené sítě působí mnohem víc na určité banky, než já jako jedinec který se v tom ani moc nevyzná. Tím pádem, pro mě byla jasná i další spolupráce, která trvá už 3 roky.

  • Aleš napsal:

   Přesně moje slova. Teď co má na hypotéku nárok jen opravdová menšina populace, je opravdu lepší nechat to na někom znalejším. My jsme se ženou teda dostali přes našeho specialistu od partners návrh na zkoušku a takový menší plán vyzkoušet nějakou delší dobu živořit jako kdybychom tu hypotéku platili, a abych řekl pravdu jde o dost. Pokavad člověk nemá stranou alespoň 5 měsících platů, plus do toho nějaké stavební spoření a podobně je to docela odvážlivec. Myslím si, že spousta lidí si ani neuvědomuje jak snadno může přijít o zaměstnání při nejhorším dojít k nějakému úrazu. Zadlužit se do konce života není jen tak.

   • LubošStraka napsal:

    Nemyslím si, že by bylo až ta těžké na hypotéku dosáhnout, je spíš horší to, že spousta lidí si to představuje moc jednoduše. Když člověk nemá žadné peníze bokem, nebo třeba často mění zaměstnání, a podobné faktory tak je jasný, že je pro banku nedůvěryhodný, to, že se za něj pak postaví někdo kdo tomu rozumí a dokáže mu hypotéku zařídit je věc druhá, stojí to každopádně obě dvě strany víc úsilí. Já mám u partners kamaráda, který mě dost zasvětil do tohohle světa a vím, že čím dřiv člověk začne dávat byť malou částku bokem, tím lehčí pro něj pak všechno bude, a tak to mám i já.

 45. ´Šárka napsal:

  Přes internet jsem si našla specialistu na penzijní pojištění od partners a hned při první schůzce na mě udělal dojem. Nekteří známý mi říkali, at se na to vykašlu a zařidim si to u banky, ale na druhou stranu je lepší si nechat říct co a jak od někoho kdo v tom má přehled. Penzijko mám už 2 roky, a teď máme v jednání spoření pro naší dcerku 😊

 46. MarketaT napsal:

  Nevěděla jsem moc co očekávat od finančního poradce, neslyšela jsem na ně moc pozitiv. Kamarádovi právě pomáhal s vyřízením hypotéky poradce od Partners a proto jsem šla sem, když jsem přemýšlela na koho se obrátit s pomocnou radou. Nejsem tolik znalá v tomhle směru, ale díky milému poradci od partners mám zařízené spoření i důchodko, které určitě jednou ocením.

  • Elen napsal:

   Souhlasím svámi 🙂 Měla jsem to podobné, ale ne teda můj kamarad, ale přímo manžel se mě snažil přesvědčovat až se mu to podařilo. S manželem si peníze dáváme stranou už léta, ale chtěli jsme i něco pro syna, od malička má stavebko, ale právě partners nám poradili podílové fondy, které se za řádku let, vážně hezky zhodnotí a podle mě když už člověk chce někam svoje peníze investovat, tak není od věci si nechat poradit.

 47. Kamila napsal:

  Já mám s Partners jen dobré zkušenosti. Ale asi hodně záleží na tom konkrétním finančním poradci. Já mám dobrého, rozumí své práci a už dlouho investuje ve fondech a je specialista na hypotéky. Pomohl nám jak s hypotékou, tak i s penzijkem a spořením pro děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.