Partners – finanční poradenství


Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s. zastává hlavní motto a slogan „Finanční poradenství jinak“. A jak tedy? Dle webových stránek www.partners.cz tato firma nabízí objektivní, férové a hlavně nezávislé poradenství v oblasti rodinných financí a osobních rozpočtů. Odborníci z Partners umí poradit, jak vyřešit spoření na důchod či třeba i jak ušetřit na hypotéce. A je toho samozřejmě ještě mnohem více. Poradenství od Partners je nazýváno zkratkou APS – a ta v sobě skrývá slova Analýza, Poradenství a Servis.

Historie společnosti

Společnost Partners byla založena v roce 2007 v Praze, a to rovnou jako společnost akciová. Ve velkém ji proslavil především bývalý člen předsednictva, Tomáš Prouza – tedy český ekonom a rovněž bývalý náměstek ministra financí. V Partners působil do roku 2011.

Poradci a pobočky Partners

Partners ve své hlavní centrále v Praze zaměstnává zhruba 96 pracovníků a celkově disponuje okolo 3600 poradci – a to není zrovna málo. Na území České republiky se nachází 26 klientských center a menší pobočky jsou rozmístěny ve všech jen trochu větších městech.

Kariéra

Pakliže by nás zaujala možnost kariéry u Partners, můžeme si prohlédnout nabídku volných pracovních míst, která je zobrazována na webových stránkách. Nejčastěji jsou samozřejmě hledáni finanční poradci. Kritériem pro možnost vykonávání této pozice u Partners je minimálně ukončené středoškolské studium. Mezi další požadavky pak patří komunikativnost, smysl pro zodpovědnost a cílevědomost.

Nabídka produktů

Partners v rámci svého servisu (tedy poslední složce finančního poradenství) nabízí finanční produkty od více, než 50 smluvených společností. Patří k nim velké banky, spořitelny a spousta dalších. Mezi produkty patří konkrétně úvěry, stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění, leasing a úvěry na automobily.

Ocenění

Společnost Partners se výrazně mediálně zviditelnila zejména v rámci spolupráce s Českou televizí na projektu a pořadu Krotitelé dluhů, který sledoval osoby ve finanční nouzi a poskytoval jim následné poradenství. Mimo to je však také partnerem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a spolupracuje na několika charitativních projektech (v minulosti podpořili například Nadační fond Krtek, Domov pro seniory v Lanškrouně či Dětské centrum Jilemnice).

Kontakt

Hlavní centrála společnosti Partners se nachází na této adrese:

 • Partners Financial Services, a.s.
 • Prague Gate, 4. patro
 • Türkova 2319/5b
 • 149 00 Praha 4 – Chodov

Více informací pak můžeme nalézt na webové stránce www.partners.cz.


Partners – finanční poradenství
4.5 (89.58%) 48

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

34 zkušeností s Partners – finanční poradenství

 1. Patrik napsal:

  Myslel jsem si, že finančního poradce nebudu nikdy potřebovat. Pojistek jsem měl uzavřených dost a své finance jsem si vždycky řídil sám. Před pár měsíci jsem se potkal s dávným spolužákem, který u váš dělá a ten mi nabídl, že se spolu můžeme nezávazně na pár smluv podívat, tak jsem kývnul. Sám jsem nečekal s čím přišel a mile mě tím překvapil. Prozkoumal například mojí pojistku jestli má vůbec smysl a jestli mě bude kryt opravdu tak jak by měla, a nebylo to tak že jo…Jeho pomoc a rady byly nezávislé a objektivní takže jsem za ně teď vážně rád. Za sebe doporučuji, klidně mohu někomu poskytnout i spojení přímo na něj.

 2. František napsal:

  S Partners mám negativní zkušenost, přednostně jsem potřeboval řešit pojištění majetku a odpovědnosti, ale poradce mě neustále směřoval k životnímu pojištění a investicím na zajištění penze. Opakovaně jsem deklaroval svůj zájem pojistit svůj občanský majetek, pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě a další pro mě klíčové věci. Ne, opět mi byly dělány nabídky na životní pojištění od MetLife a Aegon Pojišťovny plus nějaké fondy od Partners. Potřetí jsem se ke svému požadavku během setkání s poradcem z Partners již nevracel a rozloučil se s ním. Cca týden po této nepříjemné návštěvě jsem si na internetu našel makléřskou firmu Respect a jsem maximálně spokojený. Rozdíl v přístupu, odbornosti i lidském přístupu byl propastný. U poradce z Partners jsem měl pocit, že ho zajímá jen životní pojištění, investice a hypotéka, takže za mě tato firma určitě ne.

 3. Milla napsal:

  Poradkyni z Partners máme 3 roky a vše funguje. Nemám nic co bych vytkla. Každý ať si to vyzkouší sám a uvidí. Nám ona vyhovuje.

 4. LeoKunc napsal:

  Přeji hezký den, co jsem si tu tak početl tak koukám, že co člověk to jiná zkušenost a asi je to vážně o tom a koho natrefíte. V každé branži máte ty lepší a bohužel i ty horší. Já osobně nemám slova kritiky na firmu Partners protože s jedním z poradců v jejich zastoupení spolupracuji už nějaký ten měsíc, vše v časovém intervalu splněno, vybaveno a jeho jednání semnou je velmi profesionální. Třeba tenhle můj komentář poradí lidem aby nejdřív něco vyzkoušeli sami a až potom hodnotili a hlavně neházet při prvním neúspěchu flintu do žita.

  • VostarekM napsal:

   A kde jste na toho poradce z partners natrefil? My s manželkou teď trochu tápem. Vzhledem k zpřísněným pravidlům k získaní hypotéky ji asi nikdy nedocílíme tak přemýšlíme o nezávazné schůzce, mohu se zeptat odkud jste?

 5. Martin napsal:

  Měl jsem doporučení od tchána na poradce z Partners z Krumlova. Oslovil mě na první schůzce. To co mi říkal mi dávalo smysl a hlavně jsem chtěl ukázat trochu jiný směr. Podnikám a pomoc se mi hodila. Je to už pár let a za tu dobu se mém názoru nic nezměnilo. Asi to chce mít čich na lidi a trefit dobrého poradce jako já.

 6. Eva napsal:

  Zkušenosti s Partners negativní, poradce absolutně naučené fráze a postupy, škoda, že se této práci nevěnují vystudovaní ekonomové, ale každý kdo obstojí v rychlokurzu školení a vymývání mozků a jde mu jen o to jak přijít k penězům….

 7. Michaela Volfová napsal:

  Dobry den, mam neprijemne zkusenosti s pani Nikolu Komárovou z Prahy, ze zacatku ochotna pak prestane komunikovat, nezveda telefony atd, prisla jsem kvuli ni o nemovitost, majitelka uz nemohla dale cekat.

 8. Adam Vlčáček napsal:

  Každá služba je pouze o lidech, která se přesouvá na koncového zákazníka. V každé branži můžete narazit na člověka který jede víceméně pro své dobro, ale v dnešní době je to velké minimum. Vzhledem k tomu že společnost Partners má na trhu nějaké jméno a poradci mají za hlavní produkty danou marži tak je nějaké riziko minimální. Sám jejich služeb využívám a v dohledné době i dál budu.

  • r-adim napsal:

   Mám stejný názor pane Vlčáčku. Sám jsem si dost nastudoval o jejich společnosti než jsem se spojil s jedním z jejich poradců, který mi byl navrhnut na hlavní centrále. Pravidelně se scházíme a mám vše pod kontrolou.

   • Laďa napsal:

    Mě poradce z Partners kontaktoval sám s nabídkou vypracování finančního plánu a nezávazné schůzky. Neviděl jsem v tom žádný problém. Je to pro mě zkušenost. Zatím je po první schůzce ale docela mi ten člověk sedl, tak snad budou tak dobré zkušenosti jako u vás.

  • Katka napsal:

   My máme také poradce z partners a vždycky nám se vším pomohl. Věci vysvětlil tak, že jsem to pochopila i já ušetřil nám i dost peněz. Vždycky nám hledá tu nejvýhodnější nabídku ale nemyslím si že je to tím že je z partners nebo jiné společnosti ale je to o člověku.

 9. Tomáš K. napsal:

  Za mě Partners už NIKDY! Vždy jsem býval hodně skeptický vůči podobným firmám, než mě k nim zatáhla “dobrá kamarádka”. Samozřejmě, při mém pohovoru byla velmi přátelská a vše se snažila vysvětlit. Po roce a půl, kdy jsem se rozhodl jít do investování svým způsobem, a už ne přes Partners, nastaly problémy. Nejen že vás začnou tahat po poštách, ověřovat různé dokumenty kvůli nesprávnosti údajů (které správně na smlouvě jsou), ale taky úplně utnou komunikaci. Vše jsem si musel nakonec jít osobně vyřešit sám na pobočky společností kde bylo investováno. Jestli vás někdo z nich kontaktuje, vyžeňte jej holí!

 10. RichardOS napsal:

  Bylo mi doporučeno kontaktovat někoho z partners pro mou potřebu. Vzhledem k tomu že je to firma která se zaměřuje hodně na investování a to já beru jako dlouhodobé spoření tak jsem neváhal. Nejedná se o nezávislé poradce, kterým člověk může naletět ale o firmu s dobrým jménem proto jsem do toho šel.

 11. LiborHajs napsal:

  Já tuhle firmu klidně doporučím. Zaměstnává kvalitní lidi a mám srovnání i jinými podobnými institucemi a tady jsem už nejdéle což o něčem svědčí.

  • MartinL napsal:

   Libore měl jsem to podobné. Poradce kterého jsem měl od nejmenované společnosti jsem musel změnit, jelikož mi jeho služby nevyhovovaly. Málo času, málo práce a skončilo to nezvedáním telefonů. Vzhledem k tomu jsem vyhledal pana Jiřího Lamku z partners a uplně jiné jednání a přístup takový jaky jsem si představoval.

  • Z napsal:

   Dobrý den Partners rozhodně NEEEEEEEE!!!POZOR NA NĚ!!!!!
   v měsíci březnu jsem uzavřel se společností Partner smlouvu o refinancování mého úvěru. Zároveň jsem uzavřel i životní pojištění, důchodové a v podstatě si vzali na správu veškeré mé smlouvy.
   Refinancování úvěru bylo domluveno u Hypotéční Banky a domluveno bylo že splátky budu zasílat od 09/2017.Partners jsem podepsal veškeré dokumentace související s poskytnutím úvěru u H.B.
   Po čase jsem se informoval u svého obchodního zástupce společnosti Partners jak se věci vyvíjejí a zda je vše v pořádku.Bylo mi po telefonu sděleno že je vše v pořádku a částka bude od jistého data převedena na ČMSS, kde jsem hypotéku původně měl. Na tento popud jsem zrušil příkaz k úhradě na splátky pro ČMSS a čekal od H.B na rozpis splátek.Situaci jsem si několikrát ověřoval u mého obchodního poradce a ten mi vždy sdělil že je vše v pořádku.
   Nedávno mi volali z ČMSS že tam evidují dluh za neplacení splátek a k tomu přičetli sankci. Jelikož jsem žil v domnění že v ČMSS je vše vyřešeno a že každým dnem čekám rozpis splátek byl jsem nemile překvapen.
   Ihned jsem začal jednat, zaplatil jsem vzniklý dluh i s pokutou, začal jsem procházet smlouvy a komunikovat s OZ Partners(mimochodem mi bylo řečeno že je vše v pořádku-jak jinak že!)
   Vydal jsem se řešit situaci rovnou na H.B kde mi bylo sděleno že ze stany Partners nebyl podán žádný dokument týkající se vyřízení mého refinancování. Držel jsem v ruce jen smlouvu sepsanou 03/2017 s H.B a spol Partners které však chyběli důležité razítka. Po výzvě zaměstnance (našeho obchodního poradce nyní od H.B podepsané pod touto smlouvou) aby nám na dané smlouvy dal razítko a vyjádřil se písemně k situaci kde se stala chyba nám tento zaměstnanec smlouvu jeho jménem podepsanou razítkem nestvrdil a vyjádření nepodal a odkázal mě abych si stěžoval na jejich lince pro klienty.
   Odešel jsem rozezlen a ihned volal OZ Partners, který zase mlžil a tvrdil že chybí nějaký dokument.Tady nechápu jak může bankovní poradce po 1/2 roce si vzpomenout na chybějící podklad!!!To o něčem svědčí. Dokument byl ihned předán a podepsán s tím že OZ druhý týden situaci napraví.
   Nyní se nám OZ nebere telefony, dokumenty mnou podepsané, potřebné k dořešení refinancování má u sebe a já nemohu situaci nijak dořešit.
   Jsem podnikatel a toto jednání že mě společnost Partners uvede v omyl a lživě tvrdí že mám vše vyřešené, kdy mi však na druhé společnosti vznikají dluhy a pomalu padám do evidence neplatičů může poškodit moji podnikatelskou činnost ať již z hlediska poskytnutí půjčky či spolupráce s obchodníky.
   Bohužel situaci stále řeším 🙁

   • Eva napsal:

    Bohužel takové zkušenosti s poradcem z Partners jsem měla již před lety, vše jsem ukončila, spočítala si o kolik jsem díky jeho radám přišla a nyní klidně spím..již nikdy více Partners….v bankách vám teď rádi vše nastaví na míru a individuálně..není třeba těchto rádoby pomocníků s financemi, kterým jde stejně jen o své provize…

  • Karel Zimčík napsal:

   DOBRÁ ZKUŠENOST
   Poradenství jako takové mi nikdy nic neříkalo. Nikdy jsem nechtěl nikomu svěřovat své peníze a hlavně jsem tomuhle oboru nedával moc velkou důvěru. Dřív jsem si smlouvy a vše kolem nich řešil sám. Za dobu kdy jsem začal podnikat toho bylo víc a víc a asi jako u většiny ta doba někdy přijde, tak přišla i u mě že jsem potřeboval aby mi někdo pomohl kvůli tomu že se stal problém ze kterého jsem moc nevěděl jak vybruslit. Nebudu tady nikoho nudit mým životním příběhem a už ve zkratce povím že já za sebe jsem narazil na dobrého poradce, který pro mě udělal hodně. Pokud by někdo váhal a nebo chtěl něco takového zkusit můžu dát klidně kontakt přímo na mého člověka a nebo se stačí držet zkušeností toho dotyčného. Toť vše, s pozdravem Karel Zimčík.

 12. Terka napsal:

  Neměla jsem až moc dobré zkušenosti s finančním trhem. Byla jsem na schůzce s partners asi před rokem a upřímně jsem čekala jen nějaké podpisy a přemlouvání, ale chtěla jsem tomu dát poslední šanci. Dostala jsem popravdě dost objektivní názory které mi dávaly smysl a až na druhé schůzce se začali řešit o dost podstatnější věci a jejich řešení. Sama cítím že jsem udělala tehdá dobrý krok.

 13. Marie Krátka napsal:

  Po mých zkušenost už vím kam se obrátit. Poradce z partners mám už 6 let a to je už opravdu dlouhá doba na to abych poznala co je to za člověka. Za tu dobu se u nás v rodinném rozpočtu změnilo spousty věcí a sama bych toho nedocílila.

 14. Patrik napsal:

  Kdyby se někdy lidé zamysleli nad tím, že vlastně peníze můžou mít také nějakou hodnotu a to je tím, že je správně uložíte hned by bylo na tom světe líp. Lidi možná mají jen vidinu toho čím víc vydělávám tím líp, to je ale podle mě nedostatek, právě tihle lidé by měli mít někoho na spravování peněz. Podotýkám, že já sám jsem se neorientoval příliš dobře ve všech možných skulinkách investic, ale od mého pána z partners vím, že když máte nějaký větší obnos v hotovosti tak se opravdu hodí ho zainvestovat třeba do podílových fondů. Ale je to jen o tom jak ti lidé chtějí vydělávat.

 15. Teodor napsal:

  Ono co si budeme povídat. Někdy je opravdu lepší vyjednávat s člověkem v nějaké klidné kavárně kde vás nikdo neruší a vše si pečlivě spolu prostudujete, než si jít na konkretní pobočku, a čekat kdo se váš s dovolením ujme. Sám jsem ani neměl pochyby když jsem chtěl začít investovat, že to nejdřív proberu s někým specializovaným. Když mi kamarád dohodil člověka od partners , vzal jsem to. Do dnes spolu spolupracujeme.

 16. Kateřina napsal:

  Já musím říct, že jsem měla osobně docela velkou kliku. Chtěla jsem investovat peníze které jsem dostala od rodičů a kdybych nezačala spolupracovat s paní od partners, která mi řekla dost podstatné věci, tak bych se podepsala takové věci, že bych opravdu jen těžko vyšla. Jde prostě o to, že i po přečtení všech možných dokumentů jsem tomu stejně nerozuměla. Pro mě pak byla neskutečná úleva, že jsem se neupsala něčemu z čeho bych pak hodně těžko vyvázla.

 17. Alexandr napsal:

  Vzhledem k tomu, že v dnešní době ukazujete své přijmy a výdaje skoro při každé půjčce a to nemluvím o hypotéce, tak je podle mě jasné, že vám ta dotyčná osoba bude muset nahlédnout do rozpočtů. Pro mě tohle nebyl žádný problém, spíš jsme se ze začátku bojoval s časem, abychom si mohli v klidu sednout a probrat co očekávám aby pro mě nás člověk od partners udělal. Byl jsem překvapený, že nebyl problém přijít i ve večerních hodinách k nám domů, což pro mě bylo opravdu příjemné. Když se narazí na člověka, který je vám sympatický i po té osobní stránce, tak je to podle mě hned příjemnější spolupráce.

 18. Marika napsal:

  O podvod se podle mě rozhodně nejedná jak se píše v nadpisu. My jsem neměli žádné doporučení ani zkušenost, ale prostě jsem zvedla telefon, zavolala na pobočku partners a dál už to šlo rychle. Měli jsme problém při řešení hypotéky, kdy nám banka moc nechtěla vyjít vstříc, a docela mě překvapilo, že když orodoval někdo jiný tak to najednou šlo, takže v čem bude ten zakopaný pes? Myslím si, že ověřená osoba, která v tom podniká má rozhozené sítě působí mnohem víc na určité banky, než já jako jedinec který se v tom ani moc nevyzná. Tím pádem, pro mě byla jasná i další spolupráce, která trvá už 3 roky.

  • Aleš napsal:

   Přesně moje slova. Teď co má na hypotéku nárok jen opravdová menšina populace, je opravdu lepší nechat to na někom znalejším. My jsme se ženou teda dostali přes našeho specialistu od partners návrh na zkoušku a takový menší plán vyzkoušet nějakou delší dobu živořit jako kdybychom tu hypotéku platili, a abych řekl pravdu jde o dost. Pokavad člověk nemá stranou alespoň 5 měsících platů, plus do toho nějaké stavební spoření a podobně je to docela odvážlivec. Myslím si, že spousta lidí si ani neuvědomuje jak snadno může přijít o zaměstnání při nejhorším dojít k nějakému úrazu. Zadlužit se do konce života není jen tak.

   • LubošStraka napsal:

    Nemyslím si, že by bylo až ta těžké na hypotéku dosáhnout, je spíš horší to, že spousta lidí si to představuje moc jednoduše. Když člověk nemá žadné peníze bokem, nebo třeba často mění zaměstnání, a podobné faktory tak je jasný, že je pro banku nedůvěryhodný, to, že se za něj pak postaví někdo kdo tomu rozumí a dokáže mu hypotéku zařídit je věc druhá, stojí to každopádně obě dvě strany víc úsilí. Já mám u partners kamaráda, který mě dost zasvětil do tohohle světa a vím, že čím dřiv člověk začne dávat byť malou částku bokem, tím lehčí pro něj pak všechno bude, a tak to mám i já.

 19. ´Šárka napsal:

  Přes internet jsem si našla specialistu na penzijní pojištění od partners a hned při první schůzce na mě udělal dojem. Nekteří známý mi říkali, at se na to vykašlu a zařidim si to u banky, ale na druhou stranu je lepší si nechat říct co a jak od někoho kdo v tom má přehled. Penzijko mám už 2 roky, a teď máme v jednání spoření pro naší dcerku 😊

 20. MarketaT napsal:

  Nevěděla jsem moc co očekávat od finančního poradce, neslyšela jsem na ně moc pozitiv. Kamarádovi právě pomáhal s vyřízením hypotéky poradce od Partners a proto jsem šla sem, když jsem přemýšlela na koho se obrátit s pomocnou radou. Nejsem tolik znalá v tomhle směru, ale díky milému poradci od partners mám zařízené spoření i důchodko, které určitě jednou ocením.

  • Elen napsal:

   Souhlasím svámi 🙂 Měla jsem to podobné, ale ne teda můj kamarad, ale přímo manžel se mě snažil přesvědčovat až se mu to podařilo. S manželem si peníze dáváme stranou už léta, ale chtěli jsme i něco pro syna, od malička má stavebko, ale právě partners nám poradili podílové fondy, které se za řádku let, vážně hezky zhodnotí a podle mě když už člověk chce někam svoje peníze investovat, tak není od věci si nechat poradit.

 21. Kamila napsal:

  Já mám s Partners jen dobré zkušenosti. Ale asi hodně záleží na tom konkrétním finančním poradci. Já mám dobrého, rozumí své práci a už dlouho investuje ve fondech a je specialista na hypotéky. Pomohl nám jak s hypotékou, tak i s penzijkem a spořením pro děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.